Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Pravoslava na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. ledna a svátek má Pravoslav. 

Pokud nějakého znáte, tak mu určitě pošlete gratulaci. 

Milé přání k svátku Pravoslavovi určitě udělá radost. 

Nejste si ale jistí, jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a GIF obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání si navíc můžete zdarma stáhnout.

Básničky k svátku pro Pravoslava

Kdo by neměl rád rýmy a verše! S takovým přáníčkem rozhodně nešlápnete vedle ať už je oslavenec váš kamarád, bratr, kolega a nebo manžel. Tak na nic nečekejte a vyberte si i vy to pravé přání, kterým dneska uděláte radost.

To je ale skvělá zpráva, dneska jsou jmeniny našeho Pravoslava. Přejeme ti lásku, pohodu a spoustu zdraví, a ať se tento tvůj významný den pořádně oslaví. Pravoslave, přejeme ti krásný svátek!
Hlavně to dneska pořádně oslav, když je zase po roce v kalendáři Pravoslav. Ať se ti splní vše, co si přeješ, a ty se stále jenom krásně směješ. Přejeme ti kouzelné jmeniny, Pravoslave!
Svátek slaví náš drahý Pravoslav, my mu přejeme hlavně aby byl zdráv. K tomu taky lásku a pohody hromadu, a hlavně ať máš stále dobrou náladu. Pravoslave, přejeme ti nádherné jmeniny!
Všechno nejlepší k svátku, milý Pravoslave, hlavně ať jsou jmeniny tvoje zajímavé. Přejeme ti spoustu zdraví, štěstí a taky zábavy, a splní se ti všechna tvá přání a představy. Moc si užij dnešní den!
Posíláme ti gratulaci a spoustu pozdravů, snad užiješ si tvoji dnešní oslavu. K tomu ti od nás letí taky láska, snad už se pro tebe brzy najde nějaká kráska. Pravoslave, přejeme ti nádherné jmeniny!
Kalendář mi tvoje jméno připomněl, ale neboj se, že bych na tebe zapomněl. K tvému svátku ti přeju jen to nejlepší, a snad ti tohle milé přání den vylepší. Pravoslave, přeju ti nádherné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete aby přáníčko bylo s trochou humoru a aby Pravoslava pobavilo a rozesmálo na celý den? Podívejte se na tyhle veselé verše, ze kterých si jistě i vy vyberete to pravé. Navíc se vám vejde i do textové zprávy. 

Dneska bude oslava našeho Pravoslava, snad nás nebude zase ráno bolet hlava. Tak to dneska nepřeháněj s panáky, ať ráno nemáš kocoviny příznaky. Pravoslave, přejeme ti hezký svátek!
Budeme slavit dokud na nás nepadne únava, jsou totiž jmeniny našeho Pravoslava. Zůstaneme v bau dokud bude otevřeno, a až nad ránem budeme mít domů namířeno. Pravoslave, moc si užij dnešní den!
Bude to zase až do rána zábava, musíme pořádně zapít našeho oslavence Pravoslava. Nic jiného ti proto nezbývá, než potkat se s námi večer u piva. Pravoslave, přejeme ti skvělé jmeniny!
Na párty až do rána se dneska připrav, jinak to nejde když je v kalendáři Pravoslav. Oslavovat tě můžeme klidně celý týden, však svátek je za rok jen jeden. Pravoslave, přejeme ti báječný svátek!
Dárková krabice k svátku pro muže.
zdroj: podarkivkorobke.ru

Klasická přání k svátku pro Pravoslava

Spousta mužů dává přednost krátkým a jednoduchým blahopřáním. My jsme takových hezkých, milých a decentních gratulací sepsali hned několik. Tyhle gratulace vypadají skvěle v papírovém přáníčku, ale i rychlá sms zpráva se počítá.

Pravoslave, dneska je tady tvůj významný den a my ti chceme z celého srdce popřát mnoho radosti, lásky, zdraví, porozumění a taky spoustu štěstí. Krásný svátek ti přejí …
Dneska je den všech Pravoslavů a my bychom tomu našemu nejmilejšímu rádi popřáli moře štěstí, zdraví, lásky, radosti a nádherných chvil s rodinou. S láskou …
Drahý Pravoslave, za celou naši rodinu bychom ti rádi popřáli jen to nejlepší! snad se ti bude stále jen dařit a každý den bude báječný. Nádherné jmeniny ti přejí …
Milý Pravoslave, sice nás od sebe dělí velká dálka, ale i tak ti chceme z celého srdce popřát nádherné jmeniny! Pořádně je oslav s těmi nejbližšími. S láskou …
Pravoslave, dnešní den by sis měl hlavně pořádně užít a oslavit. Doufáme, že se spolu zase brzy potkáme a připijeme si na tvoje zdraví. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
A hele, kdo má dneska svátek! Doufáme, že dnešní den strávíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce a tvoje jmeniny budou nezapomenutelné. To vše a mnohem více ti přejí …
Náš milý Pravoslave, máš dneska svátek a jen k tobě letí tohle milé přání. Posíláme ti spoustu zdraví, pohody a taky nekonečno dobré nálady. Báječný svátek ti přejí …
Pravoslave, doufáme, že dnešní den bude jedinečný a taky doufáme, že se ti splní všechna tvá nejtajnější přání a tužby. Krásné jmeniny ti z celého srdce přejí …

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco jiného, než jsou texty a nebo básničky? Poblahopřát jde i obrázkem! Uvidíte sami, že takové blahopřání k jmeninám Pravoslavovi udělá velkou radost. Odeslání zvládnete ve dvou snadných krocích. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat.

Na zdraví, Pravoslave!

GIF přání k svátku holka se skleničku v ruce.
zdroj: giphy.com

Dneska si zasloužíš drink!

GIF blahopřání k jmeninám pes se shakerem.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Pravoslave!

GIF přání k jmeninám oslavující lidi.
zdroj: giphy.com

Dneska si určitě zajdi na jedno!

GIF přání k svátku žena se spoustou piva.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherné jmeniny!

GIF blahopřání k svátku oslavující lidi s konfetami.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

S takovým blahopřáním k svátku Pravoslavovi vytřete zrak! Ukážete mu tak nejen že na něj myslíte, ale i že vám na něm opravdu záleží. Zabere vám to jen chvilku a vůbec se nemusíte bát, samotná výroba je jednoduchá a zvládne to každý. Pokud by se vám hodila inspirace tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Pak už jen stačí přáníčko doplnit o vaši srdečnou gratulaci a máte hotovo.

Doufáme, že se naše přání k svátku Pravoslavovi budou líbit a vy mu tento den uděláte hezčí.

I rychlá sms zpráva stačí k tomu udělat radost.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X