Nejlepší blahopřání k narození chlapečka na jednom místě. Vyberte si!

Vítáte v rodině chlapečka? 

Narodilo se vašim známým miminko? 

Nebo jste se stali pyšnými prarodiči malého vnoučka? 

Potěšte čerstvé rodiče a pošlete jim krásné přání k narození chlapečka. 

Všechny texty jsou online ke stažení zdarma a můžete je poslat třeba jako sms, kdykoliv a kdekoliv.

Krásné blahopřání k narození miminka (kluk)

Narození syna je významná událost v životě každé rodiny. Pošlete gratulaci k chlapečkovi originálním způsobem- vyberte si text přání k narození děťátka, zkopírujte a máte hotovo. Můžete gratulaci také vepsat do papírového přání, které si budou moct novopečení rodiče vystavit jako upomínku na krásné chvíle.

Když přicházíme na svět, musí o nás každý vědět. A tento příchod byl slyšet až u nás. Ať Vám dělá jenom samou radost a žádnou starost. Gratulujeme k narození chlapečka.
Vítáme mezi námi nového člena rodiny. Přejeme mu do jeho života mnoho zdraví a lásky, kterou ho budeme nejen my zahrnovat. Už se těšíme, až z něj vyroste pořádný kluk, jako buk! Gratulujeme k chlapečkovi.
Nový život to je věda, co dají mu sudičky do vínku: Krásu? Svaly? Rozum? Ať je jaký je, vždy to bude náš milovaný chlapeček. Gratulujeme novopečeným rodičům a přejeme hodně zdravíčka.
Chlapeček se narodil, celý svět se zastavil. Raduje se s Vámi, z té radostné zprávy. Ať Vám dělá jenom samou radost a žádnou starost. Srdečné blahopřání k narození synáčka posílají…
Tak už máte syna. To je skvělá zpráva! Vrabci si to na střeše cvrlikají už z rána. Jak se to k nám doneslo, ihned jsme sem přispěchali, abychom tu krásnou zprávu, s Vámi řádně oslavili. Gratuluji k chlapečkovi.
Modrá kam se podíváme. Na dveře hned vylepíme: Tady spinká …., král všech dětských postýlek! Gratulujeme k narození úžasného chlapečka.
Narozením syna začíná vaše rodičovství, které nikdy nekončí. Láska k němu vás nikdy neopustí, stejně tak, jako on nikdy neopustí vás. Ode dneška jste máma a táta vašeho skvělého syna. Gratulujeme k narození syna.
V srdci vyšlo nové Slunce, Jmenuje se ….. Je to krásný a hodný chlapeček. Moc se vám povedl! Srdečné blahopřání, kupu pusinek a boží požehnání ze srdce posílají…

Veršované přáníčko

Roztomilá básnička k narození kluka je skvělý způsob, jak pogratulovat čerstvým rodičům k významnému okamžiku. Pošlete jim veršované blahopřání k narození chlapečka, jednoduše stačí vybrat text narozeninového přání, zkopírovat a odeslat!

Holka nebo kluk? Vždyť je to vlastně fuk. Hlavně, aby zdravý byl a láskou nás všechny zásobil. Jsme rádi za jeho příchod na svět, bez něj to tady nebylo ono a s ním je to vše najednou ještě krásnější. Gratulujeme ke zdravému chlapečkovi.
Dokonalý tvoreček, stvořen z Vaší lásky. Je to krásný dáreček, tak čtěte mezi řádky. Jaké máte štěstíčko, že vybral si on právě Vás, že bude dýchat za Váš život a v nesnázích vždy pomáhat. Buďte vděčni za tento dar. Gratulujeme k chlapečkovi.
Na svět přišlo dítko malé, ze všech úhlů dokonalé. Je to jen váš chlapeček A já jsem pyšný dědeček. Gratuluji k vnoučkovi.
Holka nebo kluk? Do poslední chvíle to byla hádanka pro všechny vaše milé a teď se to potvrdilo, štěstíčko se narodilo. Je to krásný chlapeček, plný lásky raneček. Gratulujeme k jeho narození a přejeme hodně zdravíčka.
Zpoza dečky kouká ručka, nosík malý, nevinná očka. Copak je to za dáreček? To je přece náš chlapeček! Děkujeme za něj Bohu a gratulujeme mamince a tatínkovi.
To je krásný chlapeček, náš malinký tvoreček. Prázdno v srdci zaplnil, láskou všechno naplnil. Děkujeme za takový dar a gratulujeme.
V rodině se máme rádi, nového člena vítáme. Milujeme ho čím dál více, Na čelo ho líbáme. Gratulujeme k tomu nejkrásnějšímu dárečku.
Milý chlapče, vítej k nám, sladkou pusu hned ti dám. Na rukou tě budu nést, životem tě s láskou vést. Ať tě nikdy netrápí žádné větší útrapy. Měj se krásně každý den, život to je přece sen. Hodně štěstí k narození chlapečka.
Narození miminka - chlapečka do rodiny.
pixabay.com

Vtipné přání k narození kluka

Porod není žádná legrace, ale pokud mají novopečení rodiče smysl pro humor, jistě ocení veselé přání k narození chlapečka. Napište jej na papírové blahopřání nebo pošlete jako zprávu a můžete přidat i nějakou tu vtipnou radu do života, fantazii se meze nekladou!

Má to malou hlavičku, pravou, levou ručičku. Nožky co ještě nechodí a plínka co vždy zasmrdí. Co to je? Přece ten největší poklad. Váš chlapeček. Gratulujeme.
Je to malé, roztomilé, bez zoubků a vlásků. Chodí zatím po čtyřech a není to pejsek na provázku. Co to je? Ten největší lidský dar, co Vám byl dán – Váš úžasný syn. Gratulujeme pyšným rodičům a přejeme hodně zdraví.
Těšíme se na ta první slova, co jeho ústa připraví. Kdy na nožky se postaví a rozběhne se do světa a třeba se stane poeta!? No, kdo ví! Už ho nikdo nezastaví! Gratulujeme k narození chlapečka.
Jú, jú, jú, chlapec už je tu! Radostí zas skáčeme, informujeme přátele. Ať to každý ví, že narodil se pan dokonalý! Srdečné blahopřání k narození kluka posílají…

Gratulace k chlapečkovi od babičky a dědečka

Být babičkou či dědečkem je důležitá životní role a pokud chcete dát najevo svůj zájem o vnoučata, pošlete čerstvým rodičům krásné blahopřání k narození syna. Je to skvělý způsob, jak přivítat nového člena do rodiny a přitom je to snadné, stačí vybrat text přání pro kluka a poslat jako sms.

To je krásný chlapeček, štěstí, lásky raneček. Ať Vám dělá radost každý den, ať se neprobudíte, vždyť to není jenom sen. Já jsem pyšná babička, maličkého hošíčka. Děkuji za něj.
Jeho srdce začalo bít a v našich tělech se rozlil klid, že vše dobře dopadlo. Na svět přišel chlapec! Gratulujeme šťastným rodičům a přejeme pevné zdraví a boží požehnání celé rodině. Babička a dědeček.
Dívám se na kukadla, co jsou jako zrcadla. Zračí se v nich štěstíčko, teď už máte všecičko. Hlídat můžu každý den, kočár ať je nastaven. Těšíme se na společné kočárkové procházky parkem.
Tak je to tu. Na svět vykoukl si ty. Oh, jak si malý, jak si pěkný, jak si sladký. A jsi náš, s tím už nic nenaděláš. Vítáme tě do rodiny, maličký. Hodně zdraví a štěstí přejí pyšní prarodiče.
Vzduchem se šíří novina, že už přiletěl čáp, (jméno) nám zanechal. Jsme od dneška pyšní prarodiče toho nejúžasnějšího kluka na světě. Gratulujeme skvělým rodičům.
Jsme ti nejšťastnější prarodiče na světě, že odteď máme vnoučka. Podívejte se na ta malá ouška a očičkama jak na svět kouká. Moc rádi ho poznáváme, do rodiny uvítáme. Nového, malého člena, který se vám náramně povedl. Gratulujeme k narození chlapečka.

Nevybrali jste si? Podívejte se také na univerzální přání k narození miminka, které potěší všechny novopečené rodiče.

Návody na papírové přáníčko pro kluka

Zaujaly vás texty blahopřání k narození chlapečka a chcete je vepsat do papírového přáníčka? Zkuste si vyrobit vlastní krásné blahopřání pro miminko! Inspirujte se videonávody, je to opravdu snadné!

Víte, že řada rodičů si schovává blahopřání k narození svých dětí po celý život?

Staňte se součástí rodinných vzpomínek, vždyť vybrat milý text a poslat krásné přání je tak snadné!

Další zajímavé tipy

Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.