Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Kristýnu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 24. července a svátek slaví Kristýna.

Pokud nějakou ve svém okolí máte, nezapomeňte jí poslat gratulaci.

Nevíte ale jaké přání k svátku Kristýně poslat?

S tím vám moc rádi pomůžeme!

Připravili jsme pro vás ty nejkrásnější básničky, přáníčka a obrázky.

A to navíc zcela zdarma.

Klasické gratulace k jmeninám

Jste zastáncem klasických milých blahopřání? Mysleli jsme i na vás.

Napsali jsme pro vás texty, které Kristýnu rozhodně potěší. Pošlete jej ve zprávě a nebo vyrobte krásné papírové přáníčko. To zaručeně zahřeje u srdíčka!

Nejenom, že jsi překrásná, chytrá, milá žena, ale taky máš dnes svátek. To jsou rovnou dva důvody proč slavit. Jsem šťastná, že jsem součástí tvého života. Všechno nejlepší k svátku, Kristýnko!
V tento výjimečný den tvého svátku ti přeji všechnu lásku světa, aby tě všude doprovázela pohoda a všechno neštěstí se ti vždy vyhýbalo. Ať se ti splní všechny tvé touhy a dnešní den si pořádně užij.
Milá Kristýnko, k dnešnímu dni ti chci popřát všechnu radost, která se v tomto světě dá najít. K tomu hodně lásky a štěstí. Myslím na tebe a doufám, že si dnešek uděláš nezapomenutelný. Všechno nejlepší k svátku, mám tě ráda. Tvoje …
Krásná, milá, chytrá, elegantní, úžasná… to jsou slova popisující dnešní oslavenkyni. Přeji ti dnes i v dalších dnech hodně lásky, štěstí a pohody. Všechno nejlepší k svátku a pořádně si svůj den užij.
Drahá Kristýno, snad si nemyslíš, že bychom na tebe dnes zapomněli? Jsou tvé jmeniny a my na tebe moc myslíme a přejeme ti, ať se ti splní každý tvůj tajný sen. Hezky si to dnes užij. Gratulaci a velkou pusu posílá …
Naše drahá Kristýnko. I když ti letos nemůžeme popřát osobně, tak si nemysli, že to neoslavíme spolu o něco později! Prozatím ti přejeme, jako každý rok, všechno nejlepší k tvému svátečku, hlavně zůstaň spokojená a stejně úžasná jako jsi. Máme tě rádi!
Kristýno, dnes jsou tvé jmeniny a my ti k nim přejeme, abys byla navždy spokojená a aby tě životem provázelo nekonečné štěstí a dobrá nálada. Všechno nejlepší ti přeje…
Milá Kristýnko, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme, aby sis dnešní den užila přesně tak jak sis ho představovala. Myslíme na tebe! Všechno nejlepší k tvému velkému dni.
Drahá Kristýno, dnes je tvůj velký den a protože je jen jednou do roka, užij si ho s lidmi na kterých ti záleží nejvíce. Udělej si den přesně podle tvých představ. Za celou naši rodinu ti přeju, abys měla ten nejkrásnější svátek!
Milá Kristýnko, kalendář nám dnes pověděl, že jsi dneska oslavenkyně! Za všechny ti chci popřát všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a pohody. Dnešní den si užij naplno!
Detail na růžové růže.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Kristýnu

Veršovaná přáníčka jsou velmi oblíbeným způsobem jak někomu popřát. Nejste však rozeným básníkem? Žádný problém, verše jsme sepsali za vás!

Vy už si jen musíte vybrat, která básnička se vám líbí nejvíce a kterou dnes pošlete jako blahopřání k svátku Kristýně.

Když má svátek Kristýna, sejde se celá rodina, aby jí srdečně popřáli, dárečky jí předali. Dneska bude kopec srandy! Všechno nejlepší ti přeje …
Naše milá Kristýnka, to je naše hrdinka! Dneska má svůj velký den, opravdu to není sen. Tak jí hezky popřejme, ať nás všechny obejme. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Že má svátek Kristýnka, není žádná novinka. Dnes pozornosti ať máš dosti, na obličeji vrásky od radosti. Přeji ti já všechno nej, dnešek moc si užívej.
V kalendáři je připomínka, že má svátek naše Kristýnka. Víno ať dnes teče potokem, a štěstí provází tě životem. Všechno nejlepší!
Dneska máš své jmeniny, posílám přání od naší rodiny. Něco krásného si přej, já ti přeji všechno nej. Aby se ti krásně žilo, a dneska se to pořádně oslavilo. Všechno nejlepší, Kristýnko!
Na tebe se dneska pije, víno, pivo se tu lije. Zní skleničky, říkají se přání, není to, Kristýnko, tvoje zdání. Všechno nejlepší k svátku!
Co ti dneska mohu přát? Lásku, zdraví, velký hrad? Přinesu ti modré z nebe, na velký den tebe. Všechno nejlepší, Kristýnko.
Všechna krásná přání k svátku, ukládej si na památku. Ať později na ně podíváš se, a dobrou náladu ti to přinese. Všechno nejlepší k svátku, Kristýnko!

Veselá přání pro Kristýnu

Je vaše oslavenkyně obdařena dobrým smyslem pro humor a ráda se zasměje? V tom případě jsou tahle přáníčka tím pravým pro vás! Tohle přáníčko k svátku Kristýně rozhodně zvedne náladu. 

Doplňte nějakým vtipným dárkem a máte recept na nezapomenutelné blahopřání.

Co bych ti tak asi mohla k svátku přát? Asi to bude hromada přátel, láska, zdraví, kopa dárků, nekončící smích, štěstí, tuny dobrého jídla. To by to mohlo stačit, ne? Přeji ti krásný svátek, Kristýno!
K tvém svátku ti přeju, aby ses vždy měla nádherně a aby tě všude doprovázelo zdraví a štěstí. Musím ti však dát jednu radu… Usmívej se dokud máš vlastní zuby! A pořádně to dneska oslav. Všechno nejlepší k svátku, Kristýno!
Přemýšlela jsem, Kristýnko, že ti k svátku koupím něco, co je praktické a dobře promyšlený dárek, ale netuším jak zabalit hospodu… Každopádně, všechno nejlepší!
K tvému svátku přeji ti, ode mě i od dětí, zdraví, lásku, taky štěstí, Ať ti nikdo nedá pěstí! Všechno nejlepší, Kristýno!
Jako každý rok ti přejeme, to co všichni potřebujeme. Víno, pivo, zelenou, na to všechno dnes pojď se mnou. S radostí já pozvu tě, doufám, že už jsi na cestě. Všechno nejlepší, Kristýnko!
Naše milá Kristýnko, pojď dnes s námi na vínko. Nemáš ty se za co stydět, ty vrásky ještě nejsou vidět. Všechno nejlepší k svátku!

Vtipná obrázková přání

Jestli nejste přímo přes básničky a dlouhá přáníčka, máme tu něco i přímo pro vás. Vybrali jsme pro vás veselé obrázkové gratulace, které Kristýnu určitě potěší. 

Stačí jen zdarma zkopírovat, doplnit libovolným textem a krásné přáníčko máte na světě!

Šťastný tančící panáček.
tenor.com
Oslavující lidé se šampaňským.
tenor.com
Oslavující lidé v místnosti plné konfet.
giphy.com
Šťastné děti s balónky.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

A to nejlepší na konec! Chcete udělat gratulaci k svátku pro Kristýnu udělat opravdu speciální? Vyrobte jí vlastní papírové přáníčko!

Pokud jste ještě žádné nedělali, nemusíte se ničeho obávat. Budete na to potřebovat pár věcí a pouze pár minut vašeho času. Našli jsme vám pro inspiraci video, díky kterému to bude hračka. Ukažte Kristýně, co pro vás znamená.

Tak s chutí do toho!

Líbila se vám naše přáníčka k svátku pro Kristýnu? Doufáme, že ano! 

Udělejte oslavenkyni v její velký den pořádnou radost

Svátek je pouze jednou za rok a pořádně by se měl oslavit. Nezapomeňte ke gratulaci přidat i nějaký milý dáreček nebo zkuste něco sami upéct. Je to jen na vás.

Tak které přání to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X