Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Sabrinu na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete poslat přání k svátku Sabrině, ale nevíte, jak jej napsat? 

Co byste měli do přání vložit a čemu byste se měli naopak vyhnout? 

Inspirujte se našimi textovými i obrázkovými gratulacemi a pusťte se do tvoření! 

Textová blahopřání k svátku

Nevíte si rady s textem do vaší gratulace? Nevadí! 

Nabízíme vám ty nejlepší texty, ze kterých si určitě vyberete! 

Nezapomeňte, aby bylo přání autentické, je důležité zvolit takovou gratulaci, která se bude co nejvíce podobat vašim skutečným myšlenkám.

Všechno nejlepší k svátku, Sabrino! Přinášíš do mého života obrovské množství štěstí! Zůstaň stále tak skvělá, kamarádko moje!
Přeji ti krásné jmeniny a fantastický rok před sebou! Děkuji, že jsi mi tak drahou přítelkyní. Užij si svůj den jen a jen podle svého!
Nejsi jen mou nejlepší přítelkyní, ale jsi mou rodinou. Z celého srdce ti přeji všechno nejlepší k svátku, Sabrino! Nezapomeň se dneska pořádně bavit!
Všechno nejlepší ke jmeninám, má drahá! Ať ti nadcházející roky dodají do života moudrost, teplo a úspěch. Ať ti úsměv na tváři zůstane navždy.
Všechno nejlepší ke jmeninám té nejlepší Sabrince na světě! Jsi osobou, které se můžu se vším svěřit a která vyslechne každý můj problém a prožívá ho tak, jako by byl její vlastní. Navíc mě vždy pozvedneš, kdykoliv se cítím na dně. Mám tě moc rád/a a vždycky budu.

Přizpůsobte své přáníčko tomu, že oslavuje jmeniny žena a poblahopřejte jí některým z přání k svátku pro ženy!

Zamilované gratulace ke jmeninám

Je Sabrina vaší vyvolenou? 

Jedná se o ženu, které byste rádi připomněli, jak moc pro vás znamená? 

Využijte příležitosti jmenin a poblahopřejte oslavenkyni slovy lásky!

Nic mě nemůže naplnit víc, než když tě mám po svém boku. Doufám, že se o tebe budu moci starat navždy. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Lásko, mé srdce patří jen tobě a já vím, že s ním budeš zacházet opatrně. Opatruj se a dávej na sebe pozor, protože nevím, co bych bez tebe dělal. Krásné jmeniny!
Můj život je od tvého příchodu mnohem lepší a hodnotnější. Buď, prosím, se mnou navždy a opatruj se! Miluji tě, lásko a přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Vždy měj na paměti, že je mé srdce je jen tvoje a že jsi mým bohatstvím. Má lásko, ty děláš tento svět krásným a já ti za to děkuji. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Chci, aby byl tvůj domov v mé náruči, a slibuji ti, že se o tebe budu starat tak úžasně, jako ty se staráš o mě. Přeji ti krásné prožití jmenin!

Ještě více lásky najdete v dalších zamilovaných přáních k svátku!

SMS přání k svátku Sabrině

Má Sabrina ráda stručnost?

Ocení rychlost doručení zprávy a vy zase pohodlnost jejího poslání? 

Vybírejte z gratulací, které jsou vhodné do SMS zprávy!

Kamarádka jako ty, je poklad a já jsem moc rád/a, že jsme přáteli/přítelkyněmi tak dlouho. Kéž naše přátelství nikdy neskončí. Všechno nejlepší k svátku, má drahá Sabrino. Přeji ti všechno štěstí na světě!
Přítelkyně jako ty není jen vzácná, ale je k nezaplacení! Mít tak milou a pozornou kamarádku, jako jsi ty, je velké štěstí. Přeji ti šťastný a zdravý život teď i navždy! Všechno nejlepší k svátku!
Krásné prožití jmenin, Sabrino! Neumím si ani představit, že bys nebyla součástí mého života. Jsi jako diamant, záříš a přinášíš tolik radosti do života lidí kolem sebe. Kéž taková zůstaneš navždy. Přeji ti nekonečné štěstí!
Všechno nejlepší ke jmeninám, Sabrino! I když nás dělí vzdálenost, věř mi, že na tebe dneska moc myslím. Užij si svůj den jen a jen podle sebe!
Ať je tvůj den radostný a ať je stejně radostný i celý tvůj život. Mám tě moc rád/a! Všechno nejlepší k svátku, Sabrino!

Prozkoumejte další SMS přáníčka k svátku, která by mohla potěšit vaši oslavenkyni!

Obrázková přáníčka a gify k svátku

Oslavenkyni můžete poblahopřát nejen pouhým textem, ale také krásným barevným obrázkem nebo pohyblivým gifem. 

Zvolte obrázek, který tematicky vystihuje měsíc, ve kterém Sabrina slaví jmeniny, a stáhněte si jej úplně zdarma!

Přání k svátku Sabrině na pozadí zalesněného břehu jezera při západu slunce.
zdroj: unsplash.com
Listnatý strom se zlatými listy na louce s horami v pozadí a s přáním k svátku pro Sabrinu.
zdroj: unsplash.com
Blahopřání ke jmeninám Sabrině na pozadí koruny stromu pod noční oblohou s hvězdami.
zdroj: unsplash.com

Podívejte se na další obrázkové gratulace ke jmeninám!

Gify k svátku

Gif k svátku se třemi seniorkami tančícími v kuchyni.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s tancující červenou plyšovou postavou s narozeninovou čepičkou.
zdroj: giphy.com
Sváteční gif s usmívající se ženou zvedající sklenici se šampaňským k přípitku.
zdroj: giphy.com

Přidejte do své gratulace básničku k svátku Sabrině, kterou jistě velmi překvapíte nejen oslavenkyni, ale všechny, kteří si vaši gratulaci přečtou!

Zajímavosti o jméně Sabrina

Jméno Sabrina je převzato z římského názvu řeky Severn, která se nachází ve středním Walesu a vlévá se do Anglie. Jméno pochází z velšského “Habren/Hafren”, které zase vychází z proto britského slova “Haβ̃ren”, což znamená “zoraná půda”

V historii se můžeme setkat se jménem “Hafren” u legendární keltské princezny, která se utopila v řece Severn. Legenda se objevuje v pseudohistorické kronice Geoffreyho z Monmouthu – “Historia Regum Britanniae”. Podle Geoffreyho je Hafren eponymem řeky Severn, která nese jedno z nejstarších britských říčních jmen, jež bylo zaznamenáno již ve 2. století v latinizované podobě “Sabrina”. 

Sabrinám numerologie přiřazuje číslo jedna a jejich barvami jsou všechny tmavé barvy, červená a oranžová

Sabriny jsou velice výjimečné ve své píli a cílevědomosti. Tyto ženy bývají často úspěšné, protože jsou vytrvalé a mají pevné morální zásady. Co se týká partnerství, potřebují mít Sabriny vedle sebe muže, který jim dá pocit klidu a rovnováhy. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Sabrina mohou být Sabrinka, Sabrí, Brína, Brí, Sába, Sabča a další. 

A kdy má svátek Sabrina? Společně s těmito ženami můžete oslavovat 22. října.

Překvapte oslavenkyni tím, že si dáte práci s vlastnoruční výrobou blahopřání! Inspirujte se následujícím video návodem! 

Přání k svátku Sabrině může být plné krásného textu, který povzbudí a poradí do budoucna. Můžete jím oslavenkyni také pobavit. 

Poslat svou gratulaci můžete poštou, předat osobně, nebo zvolit elektronickou formu doručení. 

V případě využití moderních technologií můžete přidat do své gratulace barevný obrázek nebo pohyblivý gif, který Sabrinu rozesměje. 

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv vzhled svého blahopřání, buďte si jistí, že je text autentický a působí optimisticky.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X