25 nejlepších pozvánek na loučení se svobodou a šablony ke stažení zdarma! Vybírejte z toho nejlepšího!

Chcete vytvořit pozvánku na rozlučku, na kterou nebude možné říci “ne”? 

Máte v plánu své hosty zaujmout, nalákat a překvapit je svou nápaditostí? 

Vybírejte z těch nejoriginálnějších textů, určených do pozvánek pro ženskou, mužskou i společnou rozlučkovou party! 

Inspirujte se obrázkovými šablonami pozvánek, které můžete stahovat úplně zdarma!

Na co nesmíte ve svatební pozvánce zapomenout

Jste svědkem nebo blízkým přítelem či sourozencem nevěsty či ženicha a dostali jste za úkol uspořádat rozlučkovou party? 

Hledáte na googlu, co všechno tato funkce obnáší, ale stále si nevíte s pořádáním akce rady? 

Nebojte se, s následujícími tipy zvládnete uspořádat ten nejlepší večírek, na který nikdo z pozvaných jen tak nezapomene!

  • Vypracujte seznam pozvaných: Dohodněte se s nevěstou nebo ženichem, koho byste měli na party pozvat. Jakmile víte, koho pozvat, ujistěte se, že máte na všechny kontakt, ať už se jedná o e-maily nebo telefonní čísla. Možností je také oslovit případné hosty prostřednictvím některé ze sociálních sítí. 
  • Informujte o době trvání akce: Bude rozlučka trvat jeden večer, nebo si s hosty chcete užít celý víkend? Uveďte to ve své pozvánce. Bude-li akce trvat déle a její součástí bude ubytování a strava, dejte hostům vědět, zda si mají pobyt, včetně jídla a pití, hradit celý sami, jen z části, nebo zda jim vše uhradí nevěsta či ženich. 
  • Uveďte, kde budete trávit čas: Budete slavit v blízké hospodě, restauraci nebo klubu? Pojedete do vedlejšího města nebo někam dál, například na horskou chatu? Informujte hosty o tom, kde bude akce probíhat a co si mají vzít s sebou (druh oblečení, spacáky apod.)
  • Uveďte téma rozlučky: Pokud chcete, aby se večírek nesl v nějakém konkrétním duchu, sdělte to svým hostům a požádejte je, aby tématu přizpůsobili svůj oděv. 
  • Požádejte o potvrzení: Uveďte přesné datum, do kdy mají příjemci vaší pozvánky potvrdit svou účast na rozlučce. Pomůže vám to celou akci naplánovat, protože budete s předstihem vědět, kolik lidí se akce zúčastní. 
  • Jedná se o překvapení? Je-li rozlučka pro ženicha či nevěstu překvapením, informujte o tom všechny příjemce, a to velkým a tučným písmem. Ať už je překvapením celá akce nebo jen část aktivit, které během loučení se svobodou proběhnou, všichni hosté s tím musí být obeznámeni. 
  • Kdy pozvánky rozeslat? Hostům byste měli dát o akci vědět s dostatečným předstihem, a to zvlášť, pokud se jedná o akci, která bude mít delšího trvání. Vhodnou dobou jsou cca 4 měsíce před datem, kdy se bude rozlučka konat. Je to dostatečně brzy na to, aby si lidé mohli dát své věci do pořádku a na rozlučce se už mohli bavit s čistou hlavou. Doba, kdy datum akce oznámíte, je ale samozřejmě na vás.

Podobná pravidla platí také například pro pozvánky na loučení v práci. Znáte někoho, kdo odchází z práce a rádi byste mu popřáli do budoucna něco hezkého? Inspirujte se přáníčky k odchodu ze zaměstnání!

Textové pozvánky na rozlučku se svobodou

Byli jste vybráni, abyste uspořádali večírek, kdy se bude někdo z vašich blízkých loučit se svobodou? 

Nebo jste snad těmi, kdo se sami loučí a rozlučkovou oslavu si chystají sami? 

Inspirujte se při tvorbě pozvánky následujícími originálními texty!

Pozvání na pánskou rozlučku

Dostali jsme se do přechodného období mezi svobodou a svatbou. Tak si to ještě jednou pořádně užijme a dopřejme ženichovi pořádnou party. Přidej se k oslavám!
Dny, kdy jsme byli svobodní a toužili po randění, jsou pryč. A to je dostatečné ospravedlnění pro pořádnou P-A-R-T-Y! Oslav s námi konec svobodného života (doplňte jméno).
Kámo, poznamenej si to do kalendáře. Budeš mít nekonečnou zásobu zábavy, na kterou nikdy nezapomeneš, a to díky (doplňte jméno), který se žení!
Je to starý příběh. Kluk potká dívku, zamilují se do sebe a pak se vezmou. Ale nejdřív jeho kamarádi uspořádají velkou party a vyrazí na zábavný tah. Vyhni se tomu, abys tuhle super akci prošvihl!
Náš kamarád se bude ženit. Přišla řada na nás, aby se město otřáslo v základech. Tak na co ještě čekáš? Pošli mi zprávu, že se k nám přidáš, kamaráde!

Pozvání na dámskou rozlučku

Pojďme si užít trochu toho dívčího sblížení, než se naše kamarádka vdá. Přidej se k té nejlepší rozlučce se svobodou!
Udělejme z rozlučky pro naši milovanou (doplňte jméno) nezapomenutelnou událost. Připoj se k nám a buď součástí této příjemné a nezapomenutelné party!
Srdečně tě zvu na večer plný zábavy, než se ze mě a mého muže stane jeden. Těším se na skvělou akci, holka!
Pojďme rozjet rozlučku se svobodou s hudbou a nápoji, holky! Pojďme překvapit celé město naší krásou, jejíž třešničkou na dortu bude naše nevěsta, (doplňte jméno).
Rozlučka se svobodou (doplňte jméno) je přísně tajná, tak se nepřeřekni! Přidej se k této tajné akci a nepřijď pozdě! Ukradneme budoucímu ženichovi nevěstu na celý večer. Vyjdi s námi všemi ven a zapař s nevěstou pod hvězdným nebem!

A jak pozvat na rozlučku se svobodou nevěstu? 

Jednoduše! Udělejte to stejně, jako byste zvali na tuto party jiné hosty. 

Je-li rozlučka překvapením, domluvte se s nejbližšími lidmi, kteří se s nevěstou stýkají, aby vám s plánem pomohli. 

Pozvání na společnou rozlučku

Připojte se k nám a oslavte s námi naši dosavadní “nezadanost” před tím, než se vezmeme!
Poslední chvíle svobodného života pominou a my tě zveme, abys s námi strávil/a ten nejlepší víkend na horské chatě, jaký si jen umíš představit!
Dámy a pánové, zveme vás na úžasný večírek, kde budeme společně vzpomínat na chvíle, kdy jsme byli nezadaní a kdy jsme se potkali. Těšíme se na vaši účast!
Už se dále nechceme dělit a cítíme, že i spolu můžeme být svobodní. Přijďte se s námi tedy rozloučit s obdobím, kdy zatím nejsme svoji a přivítat období, kdy se vezmeme a budeme přesto svobodní.
Přijď a pobav se na náš účet, protože se ženeme do chomoutu a chceme to pořádně zapít! Těšíme se, že se uvidíme a všichni společně budeme řádit, jako by nebylo zítřka!

Chcete hosty pozvat na rozlučku a zároveň jim zpříjemnit den? Připojte ke své pozvánce některé z přání hezkého dne!

Vtipná rozlučková pozvání

Rozlučky by měly být o povzbuzení do dalšího společného života s partnerem či partnerkou, a hlavně o zábavě! 

Pozvěte své hosty na rozlučku zvesela!

Je čas, aby do toho (vložte jméno) praštil, takže oslavme poslední den, kdy je svobodný/svobodná!
Pojďme se bavit a následně raději na všechno zapomenout, protože se (doplňte jméno) bude ženit/vdávat!
Blíží se poslední den, kdy (doplňte jméno) ztratí svou svobodu. Udělejme jeho/její rozlučku se svobodou výjimečnou. Jste srdečně zváni!
Přijď se podívat, jaký drink si (doplňte jméno) vybere, až se bude loučit se svým svobodným životem!
Přijď pařit jako o život a dát sbohem jeho/jejímu svobodnému životu, protože už za pár dní bude (doplňte jméno) slušným manželem / slušnou manželkou!
Přidej se k nám a pař s námi, dokud nám všem nedojde energie, protože náš kamarád / naše kamarádka (doplňte jméno) se bude ženit/vdávat a už nikdy víc nebude svobodný.
Pomozte nám udělat našemu příteli / naší přítelkyni nezapomenutelný den tím, že se s ním/ní podělíte o svou lásku a přání. Budeme totiž slavit poslední den svobodného života (doplňte jméno) a ty u toho nesmíš chybět!
Blíží se rozlučka se svobodou našeho kamaráda / naší kamarádky (doplňte jméno), který/která se zanedlouho stane ženichem/nevěstou. Pomoz nám užít si tento večírek, jakoby nebylo zítřka!
Pojď si s námi užít vše, co nám přijde do cesty, na rozlučce se svobodou (doplňte jméno), který/která už nikdy více nebude svobodným/svobodnou!
Udělejme našemu kamarádovi / naší kamarádce (doplňte jméno) den, na který bude vzpomínat po celý svůj manželský život, protože od zítřka bude v chomoutu!

Jestliže patříte k těm, kteří jsou na rozlučku pozvaní, budete pravděpodobně také hosty na svatbě. Inspirujte se, při tvorbě svatební gratulace, přáníčky novomanželům!

Obrázkové vzory pozvánek

Níže uvádíme několik obrázkových příkladů, abyste si mohli udělat představu, jak taková pozvánka na rozlučkový večírek může vypadat. 

Inspirujte se a stahujte obrázky úplně zdarma!

Kreslená pozvánka na rozlučku se svobodou pro muže v podobě obleku s motýlkem a nevyplněnými řádky pro vlastní text.
zdroj: amazon.com
Nevyplněná pozvánka s řádky pro vlastní text, zdobená pivy, s anglickým nápisem "Cheers and beers - join us tu celebrate".
zdroj: amazon.com
Černé kreslené siluety ženicha, mířícího si pistolí na hlavu, a usmívající se nevěsty s nevyplněnými řádky pro vlastní text.
zdroj: yourbachparty.com
Razítkový červený nápis "you are invited" na bílém pozadí.
zdroj: yourbachparty.com
Růžová pozvánka na rozlučku se svobodou pro ženy s kreslenou skupinkou dívek ve společenském oblečení s drinky a nevyplněnými řádky pro vlastní text.
zdroj: pinterest.com
Kreslená hnědá rozlučková pozvánka na večírek s ženami sedícími v baru za stolem.
zdroj: pinterest.com
Pozvánka na rozlučkovou party se svobodou s nápisem "Bride to be" ze zlatých nafukovacích balónků, šampaňským a prstenem.
zdroj: amazon.com

Chcete vytvořit opravdu originální pozvánku? Vytvořte ji vlastníma rukama podle následujícího video návodu. 

https://www.youtube.com/watch?v=fOiV-xlkqSY&ab_channel=Craftsella

Rozlučkové gify

Rozhodli jste se pozvání poslat elektronickou cestou? 

Pak máte jedinečnou příležitost, připojit ke svému textu zábavný pohyblivý obrázek, gif. 

Pusťte se do vybírání!

Gif s mužem křičícím do megafonu s nápisem "Oh yeah, bachelor party, yeeeah!".
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s ženami na rozlučce se svobodou sedícími v autě a bouchajícími šampaňské.
zdroj: giphy.com
Ženy na loučení se svobodou na tanečním parketu zdvihající ruce k oslavě.
zdroj: giphy.com
Kreslený pohyblivý obrázek se třemi slavícími pijícími a zvracejícími muži na rozlučkové party.
zdroj: giphy.com
Gif s dívkami slavícími rozlučku se svobodou na pláži, vyhazující nevěstu do vzduchu.
zdroj: giphy.com

Pozvánka na rozlučku může být určena jen ženám, mužům, ale můžete ji napsat také pro všechny a pozvat tak hosty na společnou party.

Stáhněte si některou ze šablon, vepište do ní vlastní text s informacemi o rozlučce a vytiskněte ji. Následně můžete takovou pozvánku poslat poštou, nebo ji předat osobně. 

Pokud chcete rozesílání urychlit, můžete pozvánku poslat e-mailem nebo po sociální síti, což vám umožní přidat ke svým slovům zábavný pohyblivý gif. 

Chcete-li své hosty ještě víc zaujmout, vytvořte vlastníma rukama, podle uvedeného video návodu, tematickou pozvánku z papíru.

Ať už zvolíte jakoukoliv formu pozvánky a doručení, nezapomeňte do ní vepsat veškerá důležitá data, jako je datum, čas a místo konání události, případně datum, do kdy mají hosté potvrdit svou účast.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X