Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Zdeňka na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 23. ledna  svátek slaví Zdeněk. 

Máte nějakého ve svém okolí? To by si jistě zasloužil hezké blahopřání! 

Už víte, jaké přání k svátku Zdeňkovi pošlete? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé přáníčko. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Zdeňka

Takové rýmované přáníčko rozhodně potěší každého oslavence. A že váš zrovna nic nenapadá? Ani nemusí, dali jsme dohromady hned několik básniček, které jsou navíc přímo na míru pro Zdeňka. Která z nich se vám líbí nejvíce?

Už je po tobě všude sháňka, je přece svátek našeho drahého Zdeňka. Celá rodina to s tebou dneska oslaví, a připije si společně na tvé zdraví. Zdeňku, přejeme ti skvělé jmeniny!
V dálce už slyšíme cinkání skleniček, svátek má náš milovaný Zdeněček. Na tvé zdraví si spolu musíme připít, a tvoje jmeniny náležitě zapít. Zdeňku, přejeme ti báječný sváteční den!
Jen to nejlepší přejeme našemu Zdeňkovi, snad mu uděláme radost těmito milými slovy. Přejeme ti lásku, pohodu a taky štěstí, a taky dobrá nálada ať tě nikdy neopustí. Zdeňku, přejeme ti krásný svátek!
Zdeněk, to je jméno šlechetné a vznešené, proto je přesně pro tebe určené. K tvému svátku ti přejeme jen to nejlepší, a snad tě tahle milá slova potěší. Přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Zdeňku, přejeme ti, ať se všechna tvá přání vyplní, a tvé srdce láskou a radostí se zaplní. Proto posíláme ti tuhle milou básničku, snad zahřeje tě na srdíčku. Zdeňku, přejeme ti báječný svátek!
Náš drahý Zdeněk svátek slaví, my mu přejeme hlavně spoustu zdraví. K tomu taky pohodu a lásku, spoustu úsměvů a nikdy žádnou vrásku. Zdeňku, přejeme ti úžasné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky k svátku nemusí být jen formální, ale mohou být taky s trochou vtipu. Je Zdeněk váš kamarád, co nezkazí žádnou legraci a rád se zasměje? Tak to budou tahle veršovaná přáníčka přesně to, co hledáte. 

Dneska poteče proudem slivovice i meruňka, musíme zapít svátek našeho Zdeňka. Ale dávej si pozor na opici, ať pak cestou domů nešněruješ silnici. Zdeňku, přejeme ti skvělé jmeniny!
Svátek má dneska náš milý Zdenda, ta oslava zase bude sranda. Na panáka tš všichni zveme, dříve než ráno domů nepůjdeme. Zdeňku, přejeme ti báječné jmeniny!
Svátek dneska slaví náš Zdenda, všechno nejlepší ti přeje celá naše banda. Bude to zase večírek bláznivý, domů rozhodně nepůjdeš střízlivý. Zdeňku, moc si užij dnešní jmeniny!
Dneska večer to nebude jen jedna runda, svátek totiž slaví náš Zdenda. Panáky budou padat jeden za druhým, počítej s pořádně divokým, večírkem dlouhým. Zdeňku, přejeme ti úžasné jmeniny!
Dárková krabice k svátku pro muže s mlsáním a pitím.
zdroj: okchicas.com

Klasická přání k svátku pro Zdeňka

Občas je to právě tradiční a jednoduché blahopřání, co potěší nejvíce. Ať už je oslavenec váš kamarád, kolega, bratr a nebo manžel,určitě tady najdete tu pravou gratulaci i vy. Výborně vypadají také v papírovém blahopřání, které můžete i sami vyrobit.

Náš milý Zdeňku, kalendář nám připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdca popřát nádherný svátek. Ať se ti stále jen daří a jsi neustále jen veselý a spokojený. Užij si dnešní den!
Zdeňku, dneska jsou tvoje jmeniny a my ti k nim chceme z celého srdce popřát spoustu zdraví, lásky, pohody a rodinné pohody. Krásný svátek ti přejí …
Drahý Zdeňku, sice nás od sebe dneska dělí mnoho kilometrů, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. K tvému svátku ti přejeme spoustu radosti, pohody a hlavně zdraví. S láskou …
Zdeňku, po roce je tady zase tvůj svátek a my ti chceme co nejsrdečněji popřát radost, pohodu, lásku a hlavně zdraví. Moc si užij dnešní jmeninový den!
Milý Zdeňku, za celou naši rodinu ti chceme popřát spoustu splněných přání, úspěchů, nádherných okamžiků a taky lásky. Nádherné jmeniny ti přejí …
Dneska je svátek našeho milovaného Zdeňka a my mu přejeme jen to nejlepší! Snad si dnešní den užiješ a budeš se jen radovat, smát a slavit. Báječné jmeniny ti přejí …
Zdeňku, máš dneska svátek a proto bys ho měl pořádně oslavit. Dneska ti posíláme jen tohle virtuální přáníčko, ale jak se zase setkáme, ak si připijeme na tvé zdraví! Ty nejlepší jmeniny ti přejí …
Drahý Zdeňku! Myslíme na tebe neustále, a to nejen v tvůj sváteční den! Dneska ti ale přejeme i spoustu lásky, zdraví, štěstí a dobré nálady. S láskou …

Slaví někdo ve vašem okolí narozeniny? Nic nepotěší více než milé přání. U nás jich najdete spoustu, stačí si jen vybrat!

Pohyblivé GIF gratulace

Neoslovila vás ani básnička, ani text? Blahopřání k svátku pro Zdeňka může být i obrázkové. Vybrali jsme pro vás ty obrázky, které se k této příležitosti výborně hodí a rozhodně jimi oslavence pobavíte. Odeslání zvládnete během chvilky. Vyberete si ten obrázek, který se vám líbí nejvíce, zkopírujete a pošlete. 

Dneska si určitě dej jedno na oslavu!

GIF přání k svátku bored s spoustou piv.
zdroj: giphy.com

Zdeňku, letí ti pusa k svátku!

GIF blahopřání k jmeninám letící pusa.
zdroj: giphy.com

Na zdraví, Zdeňku!

GIF přání k jmeninám blondýna s drinkem.
zdroj: giphy.com

Zdeňku, pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku skupinka oslavujících lidí.
zdroj: giphy.com

Zase to ale nepřeháněj, Zdeňku!

GIF přání k svátku opilý borec padá ze židle.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Takové blahopřání k jmeninám Zdeňka rozhodně nadchne. Tím, že mu přáníčko vyrobíte sami doma mu ukážete, že vám na něm skutečně záleží. A to za těch pár minut tvoření přece stojí. Našli jsme pro vás tohle krátké video, kde kromě inspirace najdete také postup krok za krokem. Do hotového přání už pak jen stačí napsat vaše srdečné věnování a můžete jít gratulovat.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Zdeňkovi líbit?

Svátek slavíme jen jednou do roka, tak stojí za to udělat radost. I kdyby to měla být jen rychlá textová zpráva.

Zajímavosti o jméně Zdeněk

Zdeněk se v České republice jmenuje více než 126000 osob a je to tak 10. nejpopulárnější jméno. 

Jméno je slovanského původu a bylo i jménem středověkých rytířů a šlechticů. Vykládáme ho jako „udělat slavným”. 

Jméno najdeme také ve slovenském kalendáři, kde má podobu Zdenko. Tuto podobu najdeme i v němčině, v maďarštině je to pak Zdenkó. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X