Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jitku na jednom místě. Vyber si!

Dneska je 5. prosince a svátek slaví Jitka.

Je dnešní oslavenkyně sluncem vašich chmurných dní a rádi byste jí projevili vděk

Srdečné přání k svátku Jitku skutečně ohromí. 

Nevíte ale, kde s tvorbou jmeninových přáníček začít? 

Nechte se od nás zcela zdarma inspirovat! 

Na výběr máte z krásných básniček, srdečných blahopřání a animovaných obrázků, které neponechají jediný obličej s kamennou tváří

Pokud budete chtít projevit kreativitu, můžete se i naučit, jak se dělají papírová přáníčka. 

Tak pojďte vybírat! 

Klasická přání k svátku pro Jitku

Myslíte si, že by vaše milovaná oslavenkyně ocenila spíše milou a upřímnou gratulaci? Takových tady najdete hned několik, navíc jsou speciálně napsané pro ženy se jménem Jitka… Stačí si vybrat! Obzvláště hezky vypadají v papírovém přáníčku, ale velkou radost udělá i rychlá textová zpráva.

Má drahá Jituško, přeji ti skutečně šťastné jmeniny. Ať se ti splní každé tvé přání. Mnoho šťastných návratů k tomuto mimořádnému dni ti ze srdce přeje …
Naše milovaná Jitunko, nechť další rok, který tě čeká, přinese ve tvém životě významné a pozitivní změny! Přejeme ti ty nejšťastnější jmeniny plné zábavy, pohody a zážitků. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Naše drahá Jíťo, snad víš, že si zasloužíš si všechny úsměvy tohoto bláznivého světa. Ať máš jmeniny, na které budeš vzpomínat do konce tvého života! Všechno nejlepší k svátku ti dnes přejí …
Milá Jitko, někteří lidé se rodí s krásnými tvářemi a někteří se rodí s geniální myslí. Tebe má Bůh asi velmi rád, protože patříš do obou skupin! Moc si užij dnešní den. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Milovaná Jitko, protože se tento výjimečný den, tvůj svátek, opět blíží, chci, abys věděla, že jsi pro mě výjimečná a přeji ti v životě jen to nejlepší. Ať každý okamžik tvého života proběhne blaženě a ty zůstaneš obklopena svými milovanými. Fantastické jmeniny ti přeje …
Nejdražší Jitunko, z celého srdce doufám, že je tvůj dnešní svátek stejně výjimečný jako jsi ty. Mám tě opravdu ráda a nikdy nechci zažít život bez tebe. Přeji ti, ať se ti splní všechny tvá nejtajnější přání a sny. Všechno nejlepší ti dnes přeje …
Přání k svátku s usmívajícím se balonem na vodě.
pixabay.com

Přání pro maminku

Myslíme si, že si každá maminka zaslouží překrásné blahopřání k svátku, už jenom za to, jaké neplechy vám musela s úsměvem na tváři prominout a za to, jak se o vás stará už od vašeho prvního dne. Vyjádřete jí vděk a lásku v jednom z těchto jmeninových přání! Je jen na vás, které si vyberete, nejdůležitější totiž je, že jste přáníčko poslali!

Maminko, vůbec nezáleží na tom, jak stará budeš, protože v mých očích budeš pořád stejně krásná a úžasná dáma jako jsi byla doposud. Všechno nejlepší k jmeninám a mnoho krásných dní ti přeje …
Mám tu nejrozkošnější maminku na světě a ani jí nemůžu dostatečně poděkovat za to, že ze mě udělala člověka, kterým jsem dnes! Přeji ti všechno nejlepší pro dnešek i navždy. Přáníčko k svátku ti posílá …
Má milovaná maminko, díky tobě jsem ženou, kterou jsem. Bez tvé výchovy a energie by můj život skončil neúspěchem. Miluji tě, mami. Všechno nejlepší k svátku ti přeje tvá …
Drahá maminko, dnes posílám mé srdečné přání z celého srdce nejkrásnější ženě v celém vesmíru. Ano, jsi to ty! Užijte si svůj výjimečný den, mám tě moc ráda. Ty nejhezčí jmeniny ti přeje …

Očekávání potomka je velkou událostí pro každé novopečené rodiče. Vyjádřete jim podporu z těmito dojemnými i veselými přáními k těhotenství.

Básničky k svátku pro Jíťu

Veršovaná přáníčka se líbí skutečně každému a s těmito srdečnými jistě nešlápnete vedle! Tyhle básničky jsou navíc napsány přímo pro vaši oslavenkyni a nikde jinde je zaručeně rozhodně nenajdete. Tak kterým z nich dneska uděláte Jitce radost?

Kdo se na kalendář často dívá, ten už víc, co tam dneska skrývá. Je tam tvé překrásné jméno, tak z lásky přeji ti jen, to nejlepší, co je na světě dáno, ať život tvůj je jako sen. Jituško, přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Od západu až do svítání ať o problémech nemáš zdání, tvůj život nechť má jasný směr, všemi prsty štěstí ber. Přejeme ti fantastické jmeniny, Jituš!
Přejeme k svátku ze srdíčka, ať jsi ta nejšťastnější holčička, jaká běhá po tomto světě, snad víš, že strašně moc milujeme tě. Jitunko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Už z dálky na mě září tvé jméno psané v kalendáři. Proto posílám ti bez váhání to nejsrdečnější přání: ať splní se ti tvé toužebné přání, o problémech nemáš zdání, a tvé sny se stanou skutečností. Moc si užij tvůj dnešní svátek, Jituško!
Jitko, přijmi prosím mé přání, ať růže na cestu sypou se ti, ať všechna tvá přání splní se ti, ať dnešní den je opravdu skvělý a užiješ si svátek celý. Přeji ti ty nejhezčí jmeniny, Jitunko!
Nebyl by to správný den, kdyby se ti nesplnil žádný sen, nebyl by to správný svátek, kdyby ses nenabral pořádných obrátek, tak si dneska naplno užívej, my ti ze srdce přejeme jen to nej. Jitko, máme tě moc rádi!

Veselé rýmované říkanky k jmeninám

Je-li Jitunka vaše maminka, kolegyně nebo kamarádka, která se ráda baví a zasměje, tak by se jí mohlo líbit jedna z těchto vtipných jmeninových básniček. Ukážete jí, že na ni v její vzácný den myslíte a dokonce jí rozesmějete. To za to stojí! Blahopřání můžete zkopírovat a poslat buď jako klasickou sms a nebo jako zprávu na jakékoli sociální síti.

Za okny už vítr silně fouká, tvé jméno z kalendáře na mě kouká. Přijď, dáme si spolu přípitek, dej si víno bez nějakých výčitek. Jituško, přeji ti všechno nejlepší k jmeninám!
Drinky budou tak moc lítat, že je nebudeš moct ani spočítat. Však každý svátek by se měl pořádně oslavit, tak pojď se s námi večer pobavit. Jitko, užij si dnes ten nejlepší svátek!
Tvůj svátek je tu od půlnoci, s oslavou ti chceme pomoci. Dneska s tebou chtějí připíjet kamarádi, a slavit jako když jsme byli mladí. Jitunko, přejeme ti nádherný svátek!
Jmeniny dneska slaví naše kočka, všeho okamžitě nechej, však práce počká. Dneska uděláme si pořádné sváteční hody, a užívat si budeme společné pohody. Jituško, přejeme ti báječný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Básnička ani text nejsou to pravé, co dnes hledáte? Blahopřání k jmeninám pro Jitku může být i pohyblivý obrázek. Tyhle GIFy jsou veselé, vtipné, originální a rozhodně jimi zvednete oslavenkyni náladu. Odeslání zvládnete během pár vteřin. Stačí si jen vybrat ten obrázek, který vás oslovil nejvíce, zkopírovat a poslat.

GIF přání k svátku s medvídkem a srdci.
tenor.com
GIF přání k svátku s oslavujícím pánem.
tenor.com
GIF přání k svátku s medvídkem chytající srdce.
giphy.com
GIF přání k svátku se Spongebobem v úžasu.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tak takové blahopřání k jmeninám Jitku skutečně ohromí. Ukážete jí tak, že vám na ní opravdu záleží, když jste se do výroby papírového přáníčka pustili sami. A nemusíte se bát, nic složitého na tom opravdu není a za pár chvilek budete mít hotovo. Pokud by se vám hodila inspirace, můžete shlédnout tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Pak už jen stačí do přáníčka napsat to, co vám leží zrovna na srdci a můžete jít gratulovat.

Zajímavosti o jméně Jitka

Jitka je ženské křestní jméno hebrejského původu. 

Nositelka jména by měla být pyšná na své jméno, právě už kvůli jeho starobylému původu.

Jde o počeštěnou verzi hebrejského jména Jedúdhá, které se překládá jako „žena z Judeje“ či „židovka“, také „velebná“.

Domáckými variantami jména jsou Jíťa, Jituška, Jitunka, Jitečka, Jiťule apod. 

Jméno se užívá jako Judith v němčině, také v angličtině nebo francouzštině.

V České republice se jméno umísťuje na 16. místě ve jmenném žebříčku díky jeho 82159 nositelkám!

Nositelkami jména je mnoho krásných žen, například modelka Jitka Válková – Miss 2010 a její nástupkyně Miss 2011 Jitka Nováčková.

Jméno nosí též herečky jako Jitka Čvančarová, Jitka Schneiderová nebo Jitka Asterová.

Už jste to perfektní blahopřání k jmeninám Jitky našli? 

My doufáme, že ano a udělali jste s ním opravdovou parádu.

A jak se přáníčka líbila vám? Dejte nám vědět!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X