Těch nejlepších 64 blahopřání k svátku otců, kterými ohromíte

Chcete napsat přání ke Dni otců, ale nevíte si rady s tím, jak začít? 

Víte, co k tatínkovi cítíte, ale neumíte dát své myšlenky na papír? 

Připravili jsme pro vás ty nejkrásnější a nejupřímnější texty, které vám pomohou vytvořit to nejkrásnější blahopřání.

Potěšte 19. června svého tatínka klasickým textem, veršem, obrázkem nebo pohyblivým gifem!

Blahopřání k svátku tatínků

Den otců je skvělou příležitostí, kdy vzdát hold těm nejdůležitějším mužům našeho života, a to našim tatínkům a dědečkům.

Inspirujte se našimi texty a potěšte milým blahopřáním.

Pro tatínka

Milý tatínku, děkujeme ti za všechnu srandu, kterou s tebou prožíváme i chvíle, kdy se ti můžeme vyplakat na rameno. Máme tě moc rádi a přejeme ti krásný Den otců.
Všechno nejlepší tomu nejlepšímu tatínkovi pod sluncem, spoustu radosti, lásky a zdraví do dalších dní!
Vždy jsi byl mým vzorem, a i když už mě dávno nemusíš vodit za ruku, já stále následuji tvé kroky. Děkuji ti za to, jak skvělý jsi táta. Krásný Den otců!
Milý otče, dnešní den je svátek všech skvělých mužů, kteří se nebojí proměnit se zase v kluky a naučit své děti všechno, co budou v životě potřebovat. Díky za všechno a přeji ti krásný Den otců.
Svátek tatínků je jen jednou za rok, ale ty jsi skvělý táta každý den. Díky za všechny postavené lesní bunkry, nejlepší špagety a tajné pusy mámě, když si myslíš, že se nedíváme. Krásný den otců!
Všechno nejlepší k dnešnímu Dni otců. Jsme rádi, že jsme si tě tak dobře vybrali a děkujeme ti, že máš s námi takovou trpělivost.
Děkujeme, že jsi ten nejlepší táta v celém vesmíru, i když ti někdy dáváme zabrat. Všechno nejlepší na Den otců!
Dnes slaví svůj den všichni tátové, a i když to není vždy jednoduché, věř, že ty jsi ten nejlepší táta, jakého si můžeme přát. Všechno nejlepší ke Dni otců!
Když se nám narodilo dítě, věděla jsem, že budeš ten nejlepší táta na světě. Každým dnem se o tom přesvědčuji a děkuji za všechno, co pro naši rodinu děláš. Miluji tě! Krásný Den otců!
Že jsi skvělý muž, vím už dlouho. Ale dnes ti chci poděkovat za to, jak úžasný jsi táta. Krásný svátek otců!
Milý muži a tatínku našich dětí, děkuji ti za vše, co pro nás každý den děláš, za všechny probdělé noci, upatlané košile a okousané sladkosti, které sis špatně schoval. Máme tě moc rádi a přejeme krásný Den otců.

Pro dědečka

Krásný den otců! Děkuji ti, za tvou stálou lásku, podporu a péči!
Jsi opravdovým požehnáním v mém životě a ani nedokážu vyjádřit, jak moc tě mám ráda. Jsem šťastný/á, že tě mám!
Všechno nejlepší, dědečku, ke Dni otců! Děkuji ti za skvělého tatínka/maminku, kterého/kterou jsi mi dal!
Všechno nejlepší ke Dni otců, dědo! Budu navždy vděčný/á Bohu, že mě udělal tvým vnoučetem. Děkuji ti za skvělého tatínka / skvělou maminku, kterého/kterou jsi stvořil.
Krásný den otců, dědečku. Neustále mě zahrnuješ svou bezpodmínečnou láskou a já tě beru jako svého nejbližšího rádce a průvodce.
Díky tobě bylo mé dětství pestré a smysluplné. Děkuji ti za vše, co jste pro mě s maminkou udělali. Krásný Den otců!
Mám štěstí, že mám toho nejlepšího dědečka na světě. Děkuji, že jsi mého tatínka vychoval tak skvěle, protože mi oba předáváte jen to nejlepší. Jsem díky vám lepším člověkem. Krásný Den otců!
Ať mě tvá láska a hýčkání stále chrání před tímto krutým světem. Mám tě rád, dědečku.
V mém srdci máš zvláštní místo, dědečku. Díky tobě je vše dokonalé a krásné. Mám tě rád/a za to, jak mě pokaždé dokážeš uklidnit. Vše nejlepší ke Dni otců!
Tento den je výjimečný, ale ne tak výjimečný, jako jsi ty sám. Slovy nikdy nedokážu vyjádřit svou lásku a obdiv, který k tobě chovám. Mám tě moc rád/a!

Inspirovat se můžete také přáními k svátku pro muže.

SMS gratulace tatínkům

Tatínkovi můžete předat přání osobně, telefonicky, ale také, jednoduše a rychle, skrze SMS. 

Pročtěte si následující text a vyberte takovou větu, která vystihne myšlenky, které chcete svému tatínkovi na Den otců předat.

V tento den ti přeji štěstí a radost, tatínku. Budu tě mít vždycky rád/a.
Tati, děkuji ti za všechno, čím jsi a za všechno, co jsi pro mě udělal. Krásný Den otců!
Otče, jsi ten nejlepší z nejlepších. Jsem požehnaný/á, že tě mám. Jsi nejlepším tátou skrz naskrz. Vše nejlepší ke Dni otců!
V tento šťastný den ti přeji štěstí, slunce v duši a úsměv na tváři. Díky za všechno, co pro naši rodinu děláš!
Ať láska a úcta, kterou k tobě cítíme, vynahradí starosti, které jsme ti způsobili. Vše nejlepší ke Dni otců ti přejí tvé milující děti.
V mém životě nastalo mnoho chvil, kdy jsem něčemu nerozuměl/a. Ty sis ale našel vždy čas, abys mi vše vysvětlil a pomohl mi. Děkuji ti a přeji ti krásný Den otců.
Děkuji ti, tati, za tvé povzbuzování, lásku a podporu. Mám to štěstí, že mám tátu, jako jsi ty!
Každý muž může být otcem, ale k tomu, aby byl tátou, je zapotřebí výjimečného muže a tím ty určitě jsi! Mám tě rád/a!
Tati, vím, že když jsem vyrůstal/a byla se mnou často obtíž a teď, když mám sám/sama děti, zjišťuji, že jsem na obtíž i já jim, ale díky moudrosti a znalostem, které jsi mi dal, si té bolesti vážím velmi zvláštním způsobem. Díky, tati!
Otec, jako jsi ty, to je dar od Boha. Jsi mým požehnáním. Vše nejlepší ke Dni otců!

Při tvorbě přáníčka k svátku otců vám mohou pomoci také SMS blahopřání k svátku.

Vtipná přání ke Dni otců

Blahopřání nemusí být jen vážná. Pobavte svou gratulací, odlehčete situaci a vytvořte tatínkovi úsměv na tváři. 

Milý táto, málo se to říká, ale bez tatínků by byl svět ochuzený o spoustu dobrých rad, opravených spotřebičů a především legrace. Děkujeme za všechny děti skvělých tátů a přejeme ti krásný Den otců!
Všechno nejlepší k dnešnímu svátku všech tatínků, moře trpělivosti s našimi skvělými nápady, hodně síly na úklid toho, co rozpatláme, a hlavně spoustu chuti účastnit se našich her! Krásný svátek tatínků!
Opravdu miluju skutečnost, že jsem tvé nejoblíbenější dítě, a je to tak samozřejmé, že to nemusíš říkat světu. Všechno nejlepší ke Dni otců, tati!
Ke Dni otců ti chci poděkovat, tati, za to, že jsi dnem i nocí tvrdě pracoval, abys zaplatil televizi, která mi pomohla vyrůst. Přeji ti vše nejlepší ke Dni otců!
V letošní Den otců ti chci slíbit, tati, že ti dám brzy stejně protivná vnoučata, jako jsem byl/a já sám/sama, když jsem byla dítě. Krásný sváteční den ti přeji!
Díky Bohu, že jsi na mě v dětství neměl příliš velký vliv, protože bych byl/a stejný blázen, jako jsi ty. Šťastný Den otců!
Usmívám se, protože jsi otcem našich dětí a směju se dál, protože s tím už nemůžu nic jiného dělat. Krásný Den otců, můj drahý!
Nejdražší tatínku, přeji ti vše nejlepší ke Dni otců. Uvědomuju si, že jsem byl v dětství bláznivým synem, který z tebe udělal bláznivého starého muže. Promiň a děkuji ti za vše!
Jsem pravděpodobně ten nejlepší a nejroztomilejší syn, jakého jsi kdy mohl mít. Můžeš být na sebe opravdu pyšný. My s celou rodinou na tebe pyšní jsme! Krásný Den otců!
Všechno nejlepší ke Dni otců mému nejdražšímu tatínkovi, který mě svými dárky vždy rozesmál. Rozesmávej mě i nadále!

Slaví váš blízký jmeniny? Prohlédněte si veselá přání k svátku, která vám také mohou pomoci s tvořením gratulace ke Dni otců.

Básničky pro tatínka a dědečka

Veršem nikdy nic nezkazíte! 

Inspirujte se našimi krátkými rýmovačkami a udělejte své přání skutečně originálním!

Pro tatínka

Táto, táto, ty jsi naše zlato. Všechno spravíš, všechno víš, a ještě nás uživíš. Všechno nejlepší ke Dni otců!
Táta to je extra třída, s mámou v kuchyni se střídá. Všechno umí, všechno ví, na všechno mi odpoví. Když se bojím, utěší mě, když jsem smutný, potěší mě. Já ho mám za všechno rád, je to skvělý kamarád. Všechno nejlepší k svátku, tatínku!
Náš milý tatínku, poslouchej nás chvilinku. Dnes máš svátek a my přejeme všechno nej, v srdci tě hřejem. Jsme moc rádi, že jsi náš, a že srandu dělat znáš. Krásný Den otců!
Milý táto, dnes máš svátek, tak kašli na spravení vrátek. Plot se natře někdy příště, dnes je v plánu jenom hřiště. Pojď si s námi zablbnout, jako bys byl ještě dítě, neboj, že snad ztratíš tvář, my moc vážíme si tě. Krásný sváteční den!
Dnes slavíme všechny táty, a to je tvůj velký den, jsi totiž ten nejlepší, všech dětí splněný sen. Děkujeme za výlety, hraní, praní, starání, víme, že to chce mít koule, zvláště když jsme otravní. Všechno nejlepší ke Dni otců!

Pro dědečka

Nejlepší táta je děda, to ví každý kluk, chytrolín či neposeda, skvěle chytá puk. Seš fakt formát dědečku, máme tě moc rádi, i když občas učíš nás, vždy jsme kamarádi. Krásný Den otců přejí (doplňte jméno).
Dědo, dědo, je čas slavit, dorty péct a brány stavit. Dnes je otců velký den, tak si čisté tričko vem. Kdo je táta, děd či praděd, už, aby se zase najed, napil, užil, odpočal, zítra jedem zase dál! Všechno nejlepší ke Dni otců!
Náš veselý dědeček, čiperný má zadeček, neposedí chvíli v koutku a hned tahá balón, loutku. Rád nás učí o lese, dobrotu vždy přinese. Tak mu dneska přejeme, všechno krásné, příjemné. Všechno nejlepší ke Dni otců!
Milý dědo, dneska přeju vše nejlepší k svátku. Je Den otců, a tak vyraz v klidu na zahrádku. Poseď, popij, odpočívej, dnes máš na to nárok, vždyť tatínkové oslavují jenom jednou za rok. Všechno nejlepší ke Dni otců!

Veršů není nikdy dost, a proto si pročtěte také další veršovaná přáníčka.

Blahopřání k oslavě Dne otců s obrázky 

K textu přidejte také obrázek, který na první pohled upoutá tatínkovu pozornost a celkově udělá přáníčko zajímavějším a veselejším.

Přání ke Dni otců se srdcem, hrnečkem s knírem, knihami a nápisem Happy father´s day.
zdroj: indianexpress.com
Modré blahopřání s nápisem Happy Father´s day a pruhovaným pánským motýlkem.
zdroj: indiatvnews.com
Zelené přáníčko s nápisem Happy father´s day, knírem, cylindrem a srdíčky.
zdroj: wishesmsg.com
Bílá tabule s nápisem happy father´s day, knírem, srdíčky a pánskou kravatou.
zdroj: thestarinfo.com
Modré přání k svátku otců s knírem a nápisem.
zdroj: wishesmsg.com

Gif přáníčka pro tatínky

Obrázek je hezký, ale co takhle poblahopřát ke Dni otců pohyblivým gifem? 

Gif můžete poslat skrz e-mail, sociální sítě nebo MMS. 

Inspirujte se našimi tipy!

Gif přání ke Dni otců s dvěma bublajícími pivy a nápisem Hoppy father´s day.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s dvěma kreslenými kočkami, které rybaří a nápisem I love my dad.
zdroj: giphy.com
Gif s dítětem boxujícím do totemu a otcem, který dítě nechtíc srazí k zemi.
zdroj: giphy.com
Kreslený pohyblivý obrázek s milujícími rodiči a dítětem.
zdroj: giphy.com
Gif s Homerem Simpsonem, ležícím na nafukovací podušce v bazénu, popíjejícím koktejl.
zdroj: giphy.com

Video přáníčka pro tatínky ke Dni otců

Chcete tatínka potěšit něčím originálním? 

Chcete mu udělat radost přáním, které jste vyrobili vy sami? 

Pak si prohlédněte následující jednoduché video návody, které vás při tvorbě povedou krok za krokem. 

Přání ke Dni otců je skvělým způsobem, jak vyjádřit vaši náklonnost k člověku, který vás vychoval a celý život se o vás staral. 

Sdělte prostřednictvím dojemného, vtipného nebo veršovaného textu, co máte na srdci. 

Popřát můžete také dědečkovi, a to hezkou básničkou nebo milým obrázkem. 

Blahopřání můžete předat klasicky na papíře, sdělit osobně, telefonicky nebo jej poslat elektronickou formou. 

Všem tatínkům přejeme krásný Den otců!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X