64 nápaditých blahopřání k devadesátinám na jednom místě. Inspirujte se!

Hledáte přání k 90. narozeninám, která odliší vaši gratulaci od ostatních?

Chcete oslavenci sdělit něco hezkého, ale nenapadají vás ta správná slova?

Inspirujte se našimi vážnějšími i vtipnými texty či citáty k devadesátinám!

Přání k devadesátinám pro ženy

Devadesát let je opravdu úctyhodný věk, který si zaslouží nejen náležitou oslavu, ale také originální gratulaci!

Potěšte oslavenkyni milými slovy!

Pro maminku

Tvé devadesáté narozeniny jsou milníkem, díky němuž si uvědomuji, že moje láska a úcta k tobě každým dnem sílí. Všechno nejlepší té nejlepší mámě na světě!
Posílám ti přání k 90. narozeninám, které je zabaleno do veškeré mé lásky, které jsem schopen/schopna!
Mami, všechno nejlepší k 90. narozeninám! Doufám, že tvé narozeniny budou stejně zářivé jako tvůj úsměv, stejně sladké jako tvá láska, stejně zábavné jako tvůj duch a stejně úžasné jako ty. Moc ti děkuji, že jsi tu pro mě vždycky byla!
Máme dokonalý vztah matky a dcery. Jsi moje maminka a já jsem díky tobě dokonalá. Doufám, že tvé devadesáté narozeniny budou plné smíchu a lásky!
Všechno nejlepší k 90. narozeninám mé úžasné mamince! Jsi nejen moje matka, ale i nejlepší kamarádka. Na světě není nikdo, kdo by tě mohl nahradit a znamenáš pro mě víc, než si vůbec dokážeš představit!
Doufám, že na tvé narozeniny bude slunce svítit stejně jasně, jako vždycky svítila tvá láska na mě. Všechno nejlepší k devadesátým narozeninám té nejmilovanější mamince na světě!
U příležitosti tvých devadesátých narozenin doufám, že si užíváš všech krás a lásky a že tě obklopují jen milí lidé. Děkuji ti, že jsi tak výjimečnou součástí mého života.
Děkuji ti, že jsi byla prvním domovem pro mé srdce. Přeji ti ty nejúžasnější 90. narozeniny vůbec!
Jsi pro mě víc než jen maminka. Jsi moje vedení, má síla, moje učitelka a má nejlepší přítelkyně. Děkuji ti, že jsi mi dala do života to nejlepší! Všechno krásné k 90. narozeninám ti přeji, mami!
Ze všech maminek na světě jsem tak vděčná, že mám právě tebe. Doufám, že tvé devadesáté narozeniny budou nezapomenutelné!

K narozeninám patří zábava. Inspirujte se vtipnými přáními k narozeninám!

Pro babičku

Všechno nejlepší k 90. narozeninám, babičko! Díky tobě je svět lepším místem k životu – místem, které je plné štěstí a radosti, a to jen proto, že šíříš svou nesmírnou lásku a péči. Díky za všechno!
Myslím na tebe s láskou, babičko a přeji ti devadesátiny, které budou stejně výjimečné jako jsi ty!
K tvým narozeninám bych ti chtěla říct, jak moc si vážím všech těch maličkostí, které jsi pro mě udělala a které tak změnily můj život. Přeji ti všechno nejlepší k tvým 90. narozeninám!
Všechno nejlepší k devadesátinám té nejlepší babičce na světě!
Bůh skutečně požehnal naši rodinu tím, že nám dal babičku, jako jsi ty. Doufám, že se ti splní všechna narozeninová přání!
Jsem si jistý/á, že tě unavuje počítání toho, kolik je ti let. Proto přestaň počítat a užívej si život. Jsem rád/a, že tě mám a přeji ti nekonečná léta plná štěstí!
Moje milá babičko, přeji ti, abys byla stále šťastná a zdravá jako dnes! Všechno nejlepší k narozeninám, můj anděli!
Ať jsi zdravá a šťastná i v dalších letech. Všichni jsme rádi, že jsi tady s námi. Krásné narozeniny!
Své milované babičce přeji spoustu důvodů k úsměvu a posílám srdečné blahopřání k narozeninám!
Přeji lásku a štěstí ženě, která mi po celé ty roky věnovala velkou pozornost a mnoho vřelých objetí. Všechno nejlepší, babi!

Babičku by mohly potěšit také narozeninové verše. Inspirujte se!

Přání k devadesátinám pro muže

Oslava devadesátin dědečka, obklopeného rodinou.

Pokud chcete na oslavence svým blahopřáním zapůsobit, uvedené texty vám určitě pomohou. Inspirujte se!

Pro tatínka

Než dneska sfoukneš svíčky na svém devadesátém narozeninovém dortu, doufám, že si na chvíli vzpomeneš, jaký jsi úžasný otec a přítel. Jsem tak požehnaný/á, že tě mám ve svém životě. Vše nejlepší!
Žádný dárek se nikdy nevyrovná lásce a náklonnosti, kterou ji mi po všechny roky mého života dával. Přeji ti báječné 90. narozeniny, tati!
Milý tatínku, děkuji ti za sdílení tvé moudrosti. Děkuji ti, že jsi ve mě věřil a byl jsi tu vždy, když jsem to nejvíc potřeboval/a. Doufám, že budeš mít ty nejradostnější 90. narozeniny v životě!
Myslím na tebe a na všechny krásné chvíle, které jsme spolu prožili. Děkuji ti za tolik úžasných vzpomínek a zážitků. Všechno nejlepší, tati!
S každým dalším rokem si uvědomuji, jaké mám štěstí, že mám tak úžasného otce. V mém srdci budeš mít vždycky zvláštní místo. Doufám, že tvé devadesáté narozeniny budou stejně úžasné, jako jsi ty!
Díky tomu, že mám tátu, jako jsi ty, je můj život mnohem šťastnější a plnější. Tolik jsem se toho od tebe naučil/a a vážím si každého okamžiku a každé lekce. U příležitosti tvých 90. narozenin, ti chci poděkovat za všechno, co jsi pro mě udělal. Mám tě rád/a, tati!
Všechno nejlepší k devadesátinám tomu nejlepšímu muži na světě – mému příteli, mému ochránci, mému otci.
Bůh tě musel poslat do mého života, abych měl/a v srdci vždy lásku. Přeji ti ty nejúžasnější 90. narozeniny, tati!
Všechno nejlepší k devadesátinám, tati! Přeji ti báječné narozeniny, protože jsi báječný táta. Užij si svůj výjimečný den!
Je to jako včera, co jsem byl/a malý/á a ty sis se mnou hrál. Nemůžu uvěřit, že je ti už nádherných 90. Všechno nejlepší tomu nejmoudřejšímu a nejzábavnějšímu muži na světě!

Muži oceňují stručnost a jednoduchost. Pošlete blahopřání k narozeninám SMSkou!

Pro dědečka 

Jsi ten nejúžasnější děda na světě! Všechno nejlepší k 90. narozeninám! S láskou, tvé oblíbené vnouče.
Dědečku, doufám, že tvé 90. narozeniny budou plné lásky, radosti, zábavy a smíchu. Jsem tak vděčný/á, že tě mám!
Všechny ty krásné chvíle, které jsem s tebou strávil/a, budou vždy sladkou vzpomínkou, a to až do konce mého života. Jsi pro mě obrovskou inspirací!
Nejlepší dědeček na světě si zaslouží zvláštní pozdrav od svého nejoblíbenějšího vnoučete. Tak tedy všechno nejlepší k devadesátinám. Mám tě rád/a!
Vnesl jsi do mého života tolik radosti a štěstí. Mám tě rád/a, dědečku. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!
Všechno nejlepší k narozeninám mému geniálnímu dědečkovi. Naučil jsi mě toho tolik o životě. Vážím si všech chvil, které jsme spolu strávili.
Všechno nejlepší k narozeninám, dědečku! Jsi ten nejlepší dárek, jaký jsem si kdy mohl/a přát. Doufám, že tvé narozeniny budou plné radosti!
Připíjím na nejlepšího dědečka všech dob! Na zdraví! Na štěstí! Na to, abychom si společně celý další rok užívali skvělého života.
Když si vzpomenu na všechny vzpomínky, které jsme spolu vytvořili, nezbývá mi, než sedět a usmívat se. Vždycky jsi tu pro mě byl, dědečku a já tě mám moc ráda. Krásné devadesáté narozeniny!
Mému nejmilejšímu dědečkovi přeji vše nejlepší k 90. narozeninám. Nikdy neexistoval lepší dědeček, než jsi ty! Mám to štěstí, že jsi právě mým dědou a jsem vděčný/á, za každou minutu, co spolu můžeme strávit. Přeji ti ty nejlepší narozeniny!

Rozumí váš dědeček německy? Překvapte ho a poblahopřejte k narozeninám v německém jazyce.

Pro kamaráda/kamarádku

Doufám, že když se ohlížíš zpět do uplynulých 90 let, tvé vzpomínky tě hřejí a těší. Doufám, že dnes budeš slavit a tvé srdce bude naplněno láskou a radostí. Vše nejlepší, kamaráde!
Doufám, že si své devadesátiny užiješ a že budou stejně tak skvělé a zábavné, jako jsi ty!
Blahopřeji k tvým 90. narozeninám! Jsi pro mě i svou rodinu opravdovou inspirací a já se cítím požehnaný/á, že tě mám ve svém životě a mohu tě nazývat svým přítelem / svou přítelkyní!
Přeji ti štěstí a hlavně zdraví! Doufám, že si užiješ ještě mnoho krásných dní, které budou přesně podle tvých představ.
Jsem šťastný/á, že mám ve svém životě někoho tak výjimečného, jako jsi ty. K tvým 90. narozeninám ti přeji, abys byl/a obdařen/a láskou, zdravím a štěstím.
Všechno nejlepší k devadesátinám! Je úžasné, že s tebou můžu sdílet tak výjimečný den, jako jsou tvé narozeniny. Máš srdce ze zlata a jsi tak milý/á, vřelý/á a milující. Děkuji ti.
Nasbíral/a jsi 90 let úžasných vzpomínek. Doufám, že tvé narozeniny budou dnem plným zábavy, překvapení a dalších úžasných zážitků!
Počítej své dny podle úsměvů, ne podle slz. Počítej svůj věk podle přátel, ne podle let. Přeji ti radostí naplněné devadesátiny!
Doufám, že tvé 90. narozeniny budou plné slunce a duhy, lásky a smíchu. Zasloužíš si ten nejlepší den na světě. Všechno nejlepší!
Malá lékařská rada k tvým devadesátinám. Sněz hodně narozeninového dortu – je zdraví prospěšný. Studie totiž prokázaly, že čím více svých narozeninových dortů člověk sní, tím déle žije!

Zbývá oslavenci do devadesátin ještě 10 let? Inspirujte se blahopřáními k 80. narozeninám!

Vtipná textová přání k 90. narozeninám

Ke každé oslavě patří zábava a je jisté, že se lidé smějí rádi v každém věku. 

Poblahopřejte oslavenci vtipnou gratulací! 

Naštěstí pro tebe je vintage in. Všechno nejlepší k 90. narozeninám!
Nejsi starý/á. Jsi klasik!
Neříkám, že jsi starý/á, ale tvé svíčky stojí víc než tvůj narozeninový dort!
Každý jednou může být mladý. No, tvoje cesta už skončila. Vše nejlepší k devadesátinám!
Nebuď smutný/á, že máš devadesát let. Tvůj věk je prostě jen počet let, po které tě těší svět.
Doufám, že až mi bude devadesát, budu tak báječný/á jako ty… i kdyby jen z poloviny, bylo by to super!
V den svých devadesátých narozenin si pamatuj – věk je důležitý jen tehdy, když jsi sýr!
Ať jsou tvé devadesáté narozeniny plné spousty příjemných okamžiků… a spousty Merlotu!
Všechno nejlepší k 90. narozeninám mé nejlepší kamarádce / nejlepšímu kamarádovi! Na další rok, kdy se budeme smát vlastním vtipům a udržovat se navzájem při smyslech!
Stejně jako dobré víno se s věkem stáváme lepšími. Nebo se možná jen cítíme lépe, když si dopřejeme hodně vína. Všechno nejlepší k 90. narozeninám!

Obrázkové narozeninové gratulace

Textem oslavence jistě potěšíte. Vaše přání bude ale vypadat jistě veseleji, pokud ho doplníte barevným obrázkem. 

Začněte vybírat!

Žluté přání k devadesátinám ve stylu komiksové vybuchující bomby s textem uprostřed.
zdroj: 90thbirthdayideas.com
Modrobílé blahopřání s přáním všeho nejlepšího k devadesátinám.
zdroj: 90thbirthdayideas.com
Obrázkové blahopřání k devadesátinám mamince se svíčkami.
zdroj: 90thbirthdayideas.com
Bleděmodré textové přání k 90. narozeninám s klikatým vzorem.
zdroj: 90thbirthdayideas.com

Podívejte se také na další obrázková přání k narozeninám!

Textová přání k 90. narozeninám zůstanou ve vzpomínkách oslavence navždy. Proto si dejte skutečně záležet při jeho tvorbě.

Inspirujte se našimi texty a obrázky a dbejte na to, aby bylo vaše přání napsáno upřímně a od srdce.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X