Nejkrásnější adventní blahopřání: zpříjemněte svým blízkým čekání na Vánoce

Těšíte se na Vánoce? 

Předvánoční čas patří k nejoblíbenějším částem roku a krásné adventní přání jistě potěší vaše příbuzné a přátele. 

Vyberte si některý text přáníčka a pošlete jej zdarma nejen na 1. adventní neděli, ale kdykoliv během času příprav, pečení cukroví a shánění dárků.

Adventní blahopřání – básnička

Co pro vás znamenají Vánoce? Pokud milujete sváteční atmosféru, přípravy na Štědrý den a čas strávený společně s rodinou, pak neváhejte a pošlete svým blízkým veršované předvánoční blahopřání. Můžete jej poslat jako sms, email nebo vepsat do papírového přání.

Advent to je krásný čas, prožijme jej spolu zas. Zapálíme čtyři svíce, zase spolu, co chtít více. Rozjímejme, přejme si, v čase snů před Vánoci. Přejeme vám krásný advent…
1. adventní neděle, zapálíme svíce, spolu si vypijem voňavý čaj. Za týden rozhoří se jich zas více, v našich srdcích však nezhasínaj. Dopřejme si trochu klidu jen spolu, vždyť je ten nejhezčí čas, Štědrý den završí čekání naše, pod stromkem obejmem všichni se zas.
Děti se dočkat nemohou, i kdyby skákaly na nohou, Vánoce čekají nás, nastává adventní čas. Dárky se hromadí ve skříni, to tam je období všech dýní, nyní si cukroví pečeme, bez něj to prožít nechceme! Krásný adventní čas ti přeje…
Jsou jen jedny v roce veselé Vánoce. Na ně počkat musíme, cukrovím se dusíme. Kapr bude, salát taky, dárků doufám najdem mraky. K pohádkám si zalezeme, pohodu si užijeme. Tak se pusťme do práce, ať ten advent uteče! Krásný adventní čas přeje…

Přání k 1. adventní neděli

Už máte zapálenou první svíčku na adventním svícnu? Posaďte se u šálku čaje a vzpomeňte si na své blízké. Jak jinak jim dát najevo, že na ně myslíte, než krásným přáníčkem? Naše originální texty jsou zdarma ke stažení a pošlete je během chvilky!

Nastává nejkrásnější část roku, při které není důležité spěchat a být první, ale zastavit se a rozjímat. Přejeme vám krásný adventní čas.
Advent, to je čas očekávání, rozjímání, ale i příprav a shonu. Přeji ti, ať je tvůj letošní předvánoční čas naplněný pohodou a radostí s tvými nejbližšími, kteří jsou mnohem důležitější než umytá okna a deset druhů cukroví. Krásnou 1. adventní neděli přeje…
První svíčka na věnci zvěstuje příchod Vánoc tak, jako první vlaštovka přináší jaro. Nastává čas těšení i pečení, shonu i zvonění zvonů, zdobení i dětského zlobení. Přejeme krásný advent plný pohádek a hlavně bez zbytečných hádek.
Vánoce přicházejí, další rok pomalu končí, ale to důležité v našich srdcích zůstává. Přeji ti krásnou 1. adventní neděli plnou lásky, pohody, klidu a rozjímání.
Adventní neděle odpočítávají čas do Štědrého dne, kdy konečně po měsíci shonu a příprav zasedneme k zasloužené slavnostní večeři. Přeji ti, ať si letos vychutnáš i ten čas očekávání, těšení se a příprav a ať ti žádné nepovedené plány nezkazí radost z Vánočních svátků. Krásný advent přeje
Adventní doba je časem k zamyšlení nad celým rokem. Uvař si hrnek dobrého čaje, zapal svíčku a zapomeň na všechen shon. Nejkrásnějším dárkem, který můžeš sama sobě dát, je čas. Přeji ti krásný advent.
Adventní přípravy a pečení Vánočního cukroví.
Zdroj obrázku: pixabay.com

Přání k 2. adventní neděli

Druhá neděle v předvánoční době nás neomylně přiblížila Štědrému dni a kdo ještě nezačal s přípravami na Vánoce, měl by co nejrychleji začít. Nestíháte? Potěšte své blízké a připomeňte jim, že advent nemusí znamenat jen stres.

Tak co, už máš napečené cukroví, umytá okna, zabalené dárky a nohy nahoře? Já taky ne, ale to poslední už si můžu odškrtnout. Přeji ti pohodovou 2. adventní neděli!
Pokud jako každý rok nestíháš úklid, dárky, cukroví a ještě k tomu zhubnout za týden 10 kilo, neboj, nejsi v tom sama. Dej si nohy nahoru a v klidu si vychutnej atmosféru blížících se Vánoc. Krásnou 2- adventní neděli!
Advent je doba čekání, příprav a rozjímání. Pokud jako každý rok nestíháš pořádně ani jedno, věř že nic z toho není až tak důležité. Obejmi své děti, uvař jim horkou čokoládu a zapněte si pohádky, o tom to přece je! Přeji vám všem krásnou a pohodovou 2. adventní neděli.
Tak jak pokračují přípravy? Že už máš ze stresu dvě hlavy? Tak vykašli se na mytí oken a cukroví skoč koupit honem. Dárky nahaž pěkně na hromádky a s dětmi podívej se na pohádky. Užij si krásnou 2. adventní neděli a hlavně žádné nervy!
Kolik týdnů ještě zbývá? Dva, už to tak bývá, když se čeká na Vánoce, co jsou jenom jednou v roce. Tak si zapal vonnou svíčku, pod dekou schoulený v klubíčku, stresům rychle vale dej a advent si užívej. Pohodovou 2. adventní neděli přeje…
Málem bych zapomněl, jak další týden proletěl. Cukroví už kolem voní, stromek smůlu v teple roní. Přípravy jsou v plném proudu, tak honem na rodnou hroudu. Ať se sejdem všichni spolu na Vánoce u jednoho stolu. Přeji ti krásnou 2. adventní neděli.

Přání k 3. adventní neděli

Nemáte rádi formality a na tradice vás moc neužije? Pošlete letos veselé adventní přáníčko! Blahopřání k 3. prosincové neděli jednoduše zkopírujte do sms a za okamžik je hotovo. Text přání můžete také použít jako vtipné blahopřání k Vánocům, které se kvapem blíží.

Cukroví se pálí, mlha město halí. Všichni cítí zas, že adventní je čas. Dej se honem do pečení, nad linecké stejně není! To co nikdo nemá rád, budem v dubnu dojídat. Tak už alou na přípravy, Vánoce jsou skoro tady! Krásnou 3. adventní neděli přeje…
Vánoce se kvapem blíží, čas hojnosti do všech spíží, narve bedny s cukrovím, kdo to snědl? Nepovím! Máma pekla zase hory, teď už nevylezu z nory dřív než bude Štědrý den, prokoušu se zase ven. Přejeme vám pohodový konec adventu!
Skořice, anýz a vanilka, v bříšku tak pěkně zacinká. Kokosky snoubí se s uzeným, všechno to v mžiku zase sním. Od ledna potom v teplácích, honit se budu za tajlí. Neměl jsem jako každý rok, jíst jako vepř a pít jak žok! Krásnou 3. adventní neděli přeje…
Vánoce jsou svátky klidu, advent to je čekání, na cukroví, dárky, kapra, na zvonečku cinkání. Kdo zaváhá s přípravami, na Štědrý den nežere, zas nemusí s dietami trávit v lednu neděle. Krásný zbytek adventu plný pohody přeje…
Nejez holka cukroví, zapal radši svíčku, nebudeš pak v létě bát se chodit jenom v tričku. Drž se radši salátu, jablíček a vody, nekoukej moc na tátu, do léta to shodí! Krásnou 3. adventní neděli přeje…
Adventní kalendář pověsíš, co v něm asi bude? Čokolády někdo snědl, takhle je to všude! Cukroví se mámě pálí, táta věčně v lihu, kdo má ustát každý rok tu Vánoční tíhu? Krásnou 3. adventní neděli přeje…

Vánoce se kvapem blíží, nezapomeňte svým blízkým poslat ta nejkrásnější vánoční přání!

Obrázkové adventní přání a GIFy

Nebaví vás dlouhé texty a raději posíláte adventní obrázky? Pošlete svým známým i rodině zimní obrázek nebo rovnou vtipný pohyblivý gif, všechny jsou ke stažení zdarma.

Přání k adventu s medvídkem.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
1. adventní neděle- přáníčko.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
2. adventní neděle- přáníčko.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
3. adventní neděle- přáníčko.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Zapalování svíčky na adventním věnci.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Toaletní papír s čísly.
Zdroj obrázku: giphy.com
Kreslený kuchař peče cukroví.
Zdroj obrázku: giphy.com
Adventní svícen se třemi svíčkami.
Zdroj obrázku: giphy.com
Kreslené sněžítko.
Zdroj obrázku: giphy.com
Vánoční lízátka na obrázku.
Zdroj obrázku: giphy.com

Přání (nejen) pro věřící

Jsou pro vás Vánoce především duchovním svátkem? Popřejte své rodině i přátelům pohodový předvánoční čas- pošlete jim křesťanské adventní přání. Potěšte své blízké milou vzpomínkou v čase rozjímání, očekávání a oslav příchodu syna božího.

Krásný čas adventního rozjímání, příprav na svátky Vánoční a pohody v kruhu rodinném přejí…
Radost a láska k nám přicházejí po celý rok, ale ve sváteční čas si jich všímáme více. Přejeme krásný advent a poklidné přípravy na Vánoční svátky.
Krásný adventní čas a vnitřní klid během příprav na příchod Pána vám přeje…
Přejeme vám pohodový adventní čas, ve kterém jistě naleznete nejen čas na Vánoční přípravy, ale také chvíli k zamyšlení a modlitbu. Krásný advent přejí…
Adventní čas je doba požehnání, slavíme Ježíška narození. Čekání je snad ještě krásnější, než večer Štědrý, den Vánoční. Oslavme příchod Krista, vzpomeňme na všechna místa, kde jsme se letos sešli a lásku tam opět našli. Přejeme vám krásný a pokojný advent.
Boží láska přichází, starý rok už končí, slavme proto ještě dnes, než to všechno skončí. Svíčku pěkně zapalme, zastavme se chvíli, rozjímejme zatímco venku je sníh bílý. Vzpomeňme si na všechny, rodinu i lásky, advent je čas příchodu, čekání a krásy. Přejeme vám krásný adventní čas.
Adventní čas je zase zpátky, čekají nás Vánoční svátky. Krista zrození slavíme a dobře se při tom najíme. Přejeme vám klidné rozjímání a hlavně žádné přejídání. Až nastane slavnostní hodina ať je šťastná celá vaše rodina. Požehnaný advent přejí…
Vánoce jsou jednou za rok, to má každý na klid nárok, na modlitby, rozjímání, na poslání milých přání. Dovolte mi proto nyní, prokázat vám dobrodiní, popřát pěkný advent všem, co se těší na něj jen.

Vánočními svátky rok nekončí. Co takhle poslat vašim nejmilejším originální novoročenky s vtipným, veršovaným nebo třeba úplně normálním textem?

Návody na výrobu přání k adventu

Vlastnoručně vyrobené přání potěší stejně jako Vánoční přání a příjemně zkrátí čekání na Vánoce. Zkuste jednoduché návody na DIY blahopřání, které podle videonávodu zvládnete i vy! 

Užijte si čas příprav a očekávání Vánočních svátků i se svými blízkými. Pošlete jim krásné přání, vždyť Vánoční čas by měl být přece obdobím, kdy je celá rodina pohromadě. A když to nejde a jste od sebe daleko? Nevadí, i přání na dálku udělá velkou radost a zahřeje u srdíčka.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X