Nejkrásnější zamilovaná přání, díky kterým si jistě získáte srdce své/svého milé/milého!

Vyjádření vašich citů či vyznání lásky díky milostným textům je to nejmenší co pro svou drahou polovičku můžete udělat.

Bez pochyb mu zlepšíte den a vykouzlíte úsměv na tváři.

Najít způsob, jak vyjádřit své pocity lásky, se vám může zdát obtížné. Zde však najdete ty nejvíce srdce se dotýkající přáníčka pro ni či pro něj a to zcela zdarma.

Využijte těchto zamilovaných textů jako zprávu na facebooku, fotku na instagramu, sms zprávu nebo třeba vlastnoručně vyrobené papírové přáníčko.

Tak vzhůru do výběru ideálního přání z lásky pro ni či pro něj!

Textová vyznání z lásky (SMS)

Vyberte si z těchto textových přáníček, která můžete své/mu milé/mu poslat třeba do SMS nebo přes chat.

Chci být s tebou vždy a všude. Nic na tomto světě tě nemůže v mém srdci nahradit. Miluji tě dnes, každý den a navždy!
Pokud se na tomto světě bojím ztratit jedinou věc, jsi to právě ty. Jsem do tebe tak zamilovaný, že si nemohu dovolit tě ztratit!
Bez ohledu na to, co se stalo. Bez ohledu na to, co jsi udělal. Bez ohledu na to, co bude. Vždy tě budu milovat.
Napsal jsem tvé jméno na oblohu, ale vítr ho odfoukl. Napsal jsem tvé jméno do písku, ale vlny ho spláchly. Napsal jsem tvé jméno do svého srdce a tam už navždy zůstane.
Jsi tou nejjasnější hvězdou, která každým dnem rozjasňuje můj život.
Pokaždé, když jsem se snažil na tebe přestat myslet, vyhnat tě z hlavy, pokaždé jsem selhal. Potřebuji tě ve svém životě, lásko. Chybíš mi.
Žádná vzdálenost nemůže naše pouto oslabit. Nic nemůže vymazat vzpomínky z našich myslí. Naše srdce budou už navždy navzájem svázána.
Když jsem s tebou, hodina je jako minuta. Ale když jsme od sebe, minuta se zdá být jako hodina!
Mít někoho jako jsi ty je holé štěstí. Každý den, každou chvílí jsem tak šťastný. Budu tě milovat až do posledního dechu, bez ohledu na to, co nám život přinese!
Miluji tě více, než je hvězd na obloze a ryb v moři.

Přání pro zamilované

Přání z lásky je sladké, romantické a ano, někdy i trošku kýčovité. Ale přesto tato přání dokážou rozehřát srdce, vykouzlit úsměv na rtech a dokonce i vehnat slzy do očí. Zažeňte stud a vyznejte ji/mu svou náklonnost a lásku klidně hned teď.

Od chvíle, kdy jsem tě poprvé uviděl, jsem věděl, že se pro mě perfektně hodíš. Miluji tě. Miluji na tobě všechno.
Budu vždy při tvém boku v dobrých i špatných dobách, ve šťastných i smutných chvílích… protože tě miluji!
Na této zemi není nikdo jiný, s kým bych rád strávil svůj život. Miluji tě zlato!
Život je od té doby, co jsem tě potkal, mnohem bohatší a naplňující. Vyplňuješ mezeru v mém srdci, kterou by nikdo jiný nikdy nemohl zaplnit. Miluji tě!
Nikdy jsem si nemyslel, že budu schopný mít vztah s někým tak zvláštním, jako jsi ty. Miluji tvůj okouzlující úsměv, tvé vřelé objetí a sladkou něhu z lásky, kterou sdílíme.
Miluji tě tak moc, že bych byl ochotný za tebe položit svůj život. Přinesla jsi mi více radosti, než jsem si kdy uměl představit. Miluji tě a navždy budu!

Přání lásce k narozeninám

Je tu speciální den vaší lásky? Tak nezapomeňte kromě dárku, popřát také slovy. Zamilované vyznání k narozeninám není od věci a vaše druhá polovička bude jistě dojatá.

Všechno nejlepší k narozeninám zvláštní osobě, která mi přináší tolik radosti do mého srdce. Jsem vděčný za každý okamžik, který spolu strávíme, a přeji si, aby naše štěstí už nikdy neskončilo.
Tento den je tak slunečný a hřejivý jako tvůj úsměv a krásný jako jsi ty. Svítíš mi každý den, ale v tento den budeš svítit nejjasněji. Všechno nejlepší k narozeninám, lásko.
Díky tobě můj život stojí za to žít. Vždy mi vykouzlíš úsměv na tváři a dotyky od tebe vyjadřují, jak moc mě miluješ a staráš se o mě. Jsi můj přítel, můj miláček. Všechno nejlepší k narozeninám.
Doufám, že tvoje narozeniny jsou stejně krásné a plné lásky jako jsi ty. Zasloužíš si jen to nejlepší a to ti ze srdce přeji. Všechno nejlepší, lásko.
Díky za všechny vzpomínky, které spolu máme. Bez ohledu na to, jak stárneme a kolik dalších narozenin oslavíme, vždy tu budu pro tebe. Všechno nejlepší k narozeninám.
Jsi to nejlepší, co v životě mám a doufám, že budeš mít úžasné narozeniny. Zasloužíš si to, lásko, a já zajistím, aby se vyplnilo každé tvé přání.

Zamilovaná přáníčka na dobrou noc

Své milé/milému můžete zpříjemnit i usínání právě díky přání na dobrou noc. Díky tomu se jí/mu bude lépe usínat a první na koho si po probuzení vzpomene, budete jistě vy!

Nemůžu se dočkat chvíle, kdy tě budu mít znovu v náručí. Dobrou noc má lásko.
Ve spánku musíme být bohužel od sebe. Buď si ale jistá, že si o tobě nechám zdát. Dobrou noc, zlato.
Dobrou noc, milý andílku. Přidej se ke svým hvězdám mezi nebesy. Já budu čekat tady na zemi na tvůj sladký návrat.
Nejsladší polibek a nejpevnější objetí, nejroztomilejší mazlení a nejteplejší přitulení. Dobrou noc, lásko.
Uplynulo mnoho dní a před námi je mnoho dalších. Mezi všemi těmi dny nenechám ani tuto noc ujít, aniž bych ti řekl, že tě miluji a chci, aby se ti splnily všechny tvé sny. Dobrou noc má lásko.
Jsi první, na co myslím, když se probudím. Také jsi poslední, na koho myslím, když usnu. Stručně řečeno, nemohu na tebe přestat myslet. Dobrou noc.
Odpočítávám minuty, dokud neuvidím ranní slunce, protože to bude znamenat začátek dne, kdy tě znovu uvidím. Dobrou noc má lásko.

Vyznání z lásky ženě

Pánové! Neuděláte větší radost, než když své drahé vyjádříte svou lásku. Inspirujte se níže krátkými zamilovanými texty. Ženu je třeba si opečovávat a vyjadřovat jí svou náklonnost. Proč to neudělat pomocí krátkého láskyplného vyznání?

Jsem tak ztracen. Tak moc tě miluji, že nenacházím správná slova k tomu, abych vyjádřil, co k tobě cítím. Žádné slovo nedokáže popsat moji lásku k tobě!
Tvá přítomnost v mém životě je požehnáním na celý můj život. Jsi dar, o který jsem se nikdy neodvážil požádat. Láska, kterou mi dáváš, je víc, než jsem si dokázal kdy představit.
Děkuji bohu každým dnem. Děkuji za to, že odpověděl na mé přání a dal mi tu nejkrásnější ženu na světě. Nemůžu si pomoci, ale zamilovávám se do tebe každý den!
Tvůj úsměv je ta nejkrásnější odměna, kterou chci dostávat každý den. Je to jediná věc, díky které dýchám.
Nezáleží na tom, kde zrovna jsi. Vždy když usínám, slyším tlukot tvého srdce. Když zavřu oči, vidím tvou tvář. Miluji tě, zlatíčko!
Bolelo to hodně? Když jsi padala z nebes?
Změnila jsi mi život. Jsem tak vděčný za vše, co jsi pro mě udělala. Ukázala jsi mi, co je pravá láska. Jsi ta nejúžasnější žena, jakou jsem kdy potkal. Miluji tě na měsíc a zpět a ještě dál!
Ty jsi můj osud. Právě jsem si uvědomil, že s tebou chci zestárnout. Mít tě po boku pokaždé, když se probudím. Vidět tvůj úsměv, vidět tvůj pláč. Chci s tebou vše prožít. Ty jsi mé všechno. Nekonečně moc tě miluji.
Každou minutou bez tebe tak strádám. Jsi má droga, má závislost, se kterou nechci bojovat. Udělám cokoliv, abych už tě nikdy neztratil.

Romantické texty z lásky pro něj

Dámy, pokud jste našly muže svých snů a nedokážete se ho nabažit, vyjádřete mu své pocity prostřednictvím sladkých, romantických zpráv a ukažte mu hloubku svých emocí. Bude se cítit milován a vyčarujete mu úsměv na tváři.

Ani tisíc sluncí nedokáže zářit jasněji než tvůj úsměv. Rozjasňuješ můj život všemi možnými způsoby. Prosím, nikdy s tím nepřestaň!
Možná nejsem dokonalá přítelkyně, ale vím, jak tě milovat. Milovat tě, jak to nikdo jiný nedokáže. Protože tě miluji, miluji tě více než sebe.
Zlato, nic na tomto světě mě neudělá šťastnějším jako tvůj přihlouplý úsměv!
Ve tvém náručí jsem v bezpečí. Můžu se vyhnout zbytku světa a přitom mám vše přímo u sebe. Přímo v tvém náručí.
Zlato, miluji, když tě přistihnu, jak na mě zíráš svýma zasněnýma očima!
Říká se, že pravá láska se odehraje jen jednou za život. Mě se odehrává každým dnem, každou chvílí, když tě vidím.

Romantická SMS přání

Zlepšete den svému miláčkovi a pošlete mu nějakou pěknou SMSku. Není nic jednoduššího než vykouzlit úsměv partnerce či partnerovi tím, že mu pošlete zamilovaný vzkaz do telefonu!

Miluji tě dnes více než včera, ale ne tak moc jako zítra.
Kdybych si měl vybrat, zda tě budu milovat, nebo budu dýchat, použil bych svůj poslední dech, k tomu, abych řekl, že tě miluji.
Nemiluji tě proto, kdo jsi, ale proto, kdo jsem, když jsem s tebou.
Miláčku, miluji tě, zachovejme to, co máme, protože mnoho lidí po celý svůj život není schopno vybudovat takový úžasný vztah.
Láska k tobě je v mé krvi, protéká mými žilami a plní mě energií. Miluji tě.
Nechci bez tebe usnout, nechci bez tebe jíst, nechci bez tebe žít, miluji tě!
Zamilovat se do tebe, nevím, jak a kdy se to stalo. Vím jen to, že je to nejlepší, co se mi stalo. Miluji tě.
Miluji tě dechem, úsměvy a slzami celého mého života.

Zamilovaná obrázková přání

Jste-li kreativní a chcete samotné přáníčko posunout o level výš? Tak se inspirujte těmito obrázkovými kartami a vyrobte své polovičce papírový láskyplný vzkaz.

Obrázková karta se zamilovaným vzkazem a srdíčky.
Zdroj: youprani.cz
Vzkaz z lásky pro ni v srdci s růžemi.
Zdroj: youprani.cz
Vzkaz se srdíčky pro partnera/ku.
Zdroj: youprani.cz
Vzkaz pro milovanou osobu v obálce.
Zdroj: youprani.cz

Věřím, že ne každý z nás je romantik a tyto zprávy považuje za kýčovité. Ale představte si sebe, pokud byste obdrželi jakékoliv vyznání lásky formou sms nebo zprávy. No nezní to nádherně a nevykouzlí vám to úsměv na tváři?

Právě takto se může cítit ta/ten, komu zprávu pošlete. Zaručené je, že tím nikoho neurazíte, ba naopak.

Už i William Shakespeare psával citáty o lásce. Jako příklad jeho romantické osobnosti je tento citát:” Až teprve naše společná láska mi ukázala, co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S tebou jsem poznal, co znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována…”

Autor článku
Monika Blažková

Každý den přináší příležitost udělat někomu radost třeba jen formou přáníčka. Sepisuji pro Vás tedy ty, které příjemce nejvíce potěší.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)
Komentáře

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X