Nejkrásnější blahopřání k narozeninám sestře, kterými ji oslníte. Inspirujte se!

Hledáte přání k narozeninám pro sestru, kterým byste jí vyrazili dech?

Chcete, aby se vaše gratulace mezi ostatními skutečně vyjímala? 

Nechcete, aby bylo vaše blahopřání tuctové, a hledáte skutečnou originalitu? 

Pusťte se do čtení a vybírejte z těch nejlepších gratulací! 

Originální textové gratulace k narozeninám

Chcete pogratulovat sestře nějak originálně, ale nenapadají vás ta správná slova? 

Nevíte, jak gratulaci začít a jak dokončit? 

Vezměte si příklad z našich blahopřání a použijte do svého přáníčka některou z následujících vět.

Všechno nejlepší k narozeninám té nejúžasnější sestře na světě! Když jsi nablízku, den je jasnější a zábavnější.
Je úžasné mít v životě takovou sestru, jako jsi ty! Přeji ti všechno štěstí na světě. Všechno nejlepší k narozeninám!
Kdybych si měla vybrat někoho za svou sestru, stejně bych si vybrala tebe. Jsi ta nejlepší sestra a nejúžasnější holka, kterou znám. Doufám, že budeš mít skvělé narozeniny. Vše nejlepší!
Všechno nejlepší, sladká sestřičko! Ať je pro tebe dnešní den začátkem úžasného, slavného a radostného roku, který máš před sebou.
Lepší sestru bych si nedokázal/a vysnít. Jsi moje nejlepší kamarádka a parťačka ve zločinu. Bez tebe by byl život nudný. Všechno nejlepší k narozeninám!
Na krásné narozeniny a úžasný rok před sebou – doufám, že se ti splní všechny sny. Všechno nejlepší, sestřičko!
Jsi krásný člověk, věrná kamarádka a výjimečná sestra. Děkuji ti, že jsi mi do života přinesla tolik radosti a smíchu. Doufám, že máš krásné narozeniny!
Jsem tak vděčný/vděčná, že jsi moje sestra. Nedokážu si ani představit, že bys v mém životě nebyla. Díky za to, že jsi tak úžasná. Přeji ti krásné narozeniny!
Všechno nejlepší k narozeninám mé drahé sestře! Ať se ti, ve tvůj výjimečný den, splní všechny tvé sny.
Všechno nejlepší k narozeninám, nejdražší sestro! Přál/a bych si, abych ti byl/a tak skvělým sourozencem, jakým jsi mi ty. Jsem moc šťastný/šťastná, že tě mám. Děkuji, že ve mě vždycky věříš a povzbuzuješ mě.
Všechno nejlepší k narozeninám mému úžasnému dvojčeti! Mám to štěstí, že s tebou můžu sdílet tolik výjimečných věcí, včetně našich narozenin.
Všechno nejlepší k narozeninám mé nejdražší sestře! Jsi úžasný člověk a zasloužíš si veškeré štěstí, ve svůj výjimečný den, i mimo něj. Doufám, že tvé narozeniny budou plné radosti a štěstí!

Prohlédněte si také další nádherná narozeninová přání pro ženy! Možná právě v tomto přehledu najdete tu správnou větu pro vaši gratulaci.

Narozeninové básničky sestře

Chcete být pro sestru zdrojem překvapení? 

Chcete oslavenkyni potěšit něčím, co od vás nečeká? 

Popřejte jí k narozeninám ve verších!

Sestra je pro mě darem vzácným, opora v nouzi, štěstí a smutku, se srdíčkem svým nebojácným, dá kus sebe v každém skutku. Krásné narozeniny!
Sestra je nejlepší kamarádka, dobře si s ní rozumím, tak trochu je mi i matka, úsměv jí vždy věnuji. Vše nejlepší!
Kamarádky jsem nikdy neměla, ale mám dar, že sestru mám. Za nic bych ji nedala, s ní se vždy usmívám. Užij si krásný narozeninový den!
Kdo setře slzu lépe než ona? Možná tak ještě máma. Tam, kde mám sestru, jsem jako doma. Nemít ji, jsem asi úplně sama. Nádherné narozeniny!
Ti, co sestrami pohrdají, případně se v nich nevyznají, neví asi, co vlastně mají… proto nechť jim úctu vzdají! Všechno nejlepší k narozeninám!
Své jediné sestry si vážím a je mi dobrým vzorem. Jako oko v hlavě si ji strážím, nezabýváme se žádným sporem. Krásné prožití narozenin!

Vtipné přání k narozeninám pro sestru

Každé narozeniny by měly být veselé. Jak tomu můžete pomoci? 

Vykouzlete na tváří oslavenkyně úsměv humornou gratulací!

Všechno nejlepší k narozeninám, sestřičko! Pamatuj, že štěstí si za peníze nekoupíš. Můžeš si za ně ale koupit dort, což je v podstatě to samé.
Sestro, dneska máš narozeniny! Zachovej klid a obal své nervy hromadou sladkostí a jiných dobrot. Všechno nejlepší!
Je čas slavit! Ať máš dnes večer k dispozici mnoho skleniček šampaňského a ať najdeš toho pravého člověka, který ti je koupí! Bav se! Všechno nejlepší!
Vím, že mou sestrou budeš už celý život, ale i kdybych si mohl/a vybrat jinou sestru, stejně bych si zase vybral/a tebe. Jsi skvělá, a to hlavně, když spolu vymetáme podniky. Všechno nejlepší!
Vědomí, že jsi mou příbuznou je opravdu jediný dárek, který potřebuješ. Všechno nejlepší k narozeninám, sestřičko!
Krásné narozeniny, ségro! Opravdu jsem ti chtěl/a dát k narozeninám něco úžasného, ale pak jsem si uvědomil/a, že už jen má přítomnost ve tvém životě je dostatečně velkolepá. Nemáš zač.
Jsi opravdu jedna z milionu – tak laskavá, starostlivá a milá. Abych byl/a upřímný/upřímná, nejsem si jistý/jistá, jestli jsme vůbec příbuzní/příbuzné. Doufám, že tvé narozeniny budou stejně úžasné jako ty. Všechno nejlepší!
Lidé říkají, že záleží na myšlence, takže chci, abys věděla, že jsem opravdu myslel/a na to, že ti k narozeninám dám spoustu krásných věcí. Nicméně, tohle přáníčko bude muset stačit, protože jsem úplně bez peněz. Ale i tak tě mám moc rád/a! Všechno nejlepší k narozeninám! Doufám, že budeš mít skvělý den!
Říká se, že když neděláš divoké věci, když jsi mladá, nebudeš mít o čem mluvit, až budeš stará. Tak to dneska pořádně rozjeď. Všechno nejlepší, drahá sestřičko!
Hurá! Máš narozeniny – jedinou věc, o kterou jsme se v dětství nemuseli/nemusely dělit. Dnes je to všechno o tobě – užij si dnešní výjimečný den. Vše nejlepší!
Sestry jsou jako polevy na zmrzlině – dá se bez nich obejít, ale s nimi je to prostě lepší! Díky, že jsi mi osladila život. Krásný narozeninový den!
Konečně máš narozeniny! Dneska můžeš legálně dělat všechno, co se přes rok dělat nehodí. Přeji ti nádherný narozeninový den!

Baví vás humorné gratulace? Nenašli jste takovou, která by se, podle vás, sestře líbila? Prozkoumejte tedy další várku vtipných přání k narozeninám!

Obrázky pro sestru

Aby nebylo vaše přáníčko tak jednoduché, můžete jej obohatit milým obrázkem s již vloženým textem. 

Stahujte narozeninové obrázky zdarma a své sestře je vytiskněte nebo pošlete e-mailem, MMSkou či prostřednictvím zprávy nebo příspěvku na sociální síti.

Dvě dívky stojící zády a držící kytice růží na louce s přáním k narozeninám sestře.
zdroj: unsplash.com
Přání k narozeninám pro sestru na pozadí černobílé fotografie s dětmi, jdoucími po lesní cestě a držícími se za ramena.
zdroj: unsplash.com
Dvě malé holčičky ležící v hamace, sledující jezero obklopené lesem s přáním sestře k narozeninám.
zdroj: unsplash.com
Dvě ženy na louce, držící se za ruce, otočeny zády k pozorovateli s přáním krásných narozenin sestře.
zdroj: unsplash.com

Z uvedených obrázků jste si nevybrali? Prozkoumejte další narozeninová obrázková přání!

Přání k narozeninám pro sestru můžete pojmout jako obrázkové překvapení, ale také jako pouhý text, a to kratší nebo delší. 

Pokud o sestře víte, že se ráda směje, můžete využít naší nabídky vtipných gratulací, kterými oslavenkyni vykouzlíte úsměv od ucha k uchu.

Chcete-li přáníčko sestře ještě více vyšperkovat, přidejte do něj některou z našich básniček. 

V každém případě ale nezapomeňte do svého blahopřání vložit několik vzpomínek, lásku a možná i nějaké to poděkování.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X