Humorná velikonoční blahopřání a obrázky na jednom místě a zdarma. Inspirujte se!

Hledáte vtipná velikonoční přání, která rozesmějí vaše blízké? 

Psaní srandovních textů není vaší silnou stránkou?  

Nevadí! Inspirujte se našimi klasickými i veršovanými texty s velikonoční tématikou.

Veselá křesťanská velikonoční přáníčka

Velikonoce jsou křesťanským svátkem, proto není od věci popřát svým milovaným v tomto duchu. 

Přečtěte si naše přáníčka a vyberte takové, které nejvíce vystihne, co chcete sdělit!

Velikonoce jsou jediným obdobím, kdy je bezpečné dát všechna vejce do jednoho košíku. Příjemné prožití velikonočních svátků!
Co mají vejce, čokoláda, zajíci a Ježíš společného? Pravda, nic. Krásné Velikonoce!
My žijeme a umíráme. Krist zemřel a ožil. Nic není nemožné. Veselé Velikonoce!
Máma se mě ptala, co dělám o Velikonocích. Odpověděl jsem, že to samé, co Ježíš – v pátek jdu ven, v pondělí se vracím. Šťastné Velikonoce!
Den, kdy Hospodin stvořil naději, byl pravděpodobně stejný jako den, kdy stvořil jaro. Přeji ti krásné prožití velikonočních svátků.
Probudíš se o Velikonocích ráno a poznáš, že tam byl, protože všude najdeš čokoládové zajíčky a vajíčka. Tak pochopíš, že Ježíš se skrývá ve všem. Krásné Velikonoce!
Mým nejoblíbenějším svátkem jsou Velikonoce. Pokud to nevíš, Velikonoce jsou dnem, kdy slavíme Ježíše, který vstal z mrtvých a vrátil se na zem jako zajíček, který schovává barevná vajíčka. Užij si dnes spoustu zábavy se svými milovanými. Krásné Velikonoce!
Ať vás radost ze vzkříšení Ježíše pozvedne z osamělosti, slabosti a zoufalství k síle, kráse a štěstí. Veselé Velikonoce!
Velikonoce jsou znamením pokoje a odpouštění pro Ježíše i pro všechny naše bratry a sestry. A tak ti přeji prožití těch nejveselejších velikonočních svátků v pohodě a radosti!
Náš Pán vepsal příslib vzkříšení nejen do knih, ale do každého jarního listu. Proto si užívej veselý tanec probouzející se přírody. Krásné Velikonoce!

Humorné velikonoční básničky

Chcete být originální a odlišit své velikonoční blahopřání od ostatních? 

Využijte rýmovaček o Velikonocích a jaru! 

Svátky jara, to je věc, pomlázku si dělám přec, koledu si vyšlehám, zas si nohy uběhám. Hlavně musím začít z rána, abych předběhl toho pána, co mi loni vybral hnízda, motorka to je věc jistá. Veselé Velikonoce a bohatou koledu přeje (doplňte jméno).
Kolem domu zajíc běží, vejce nedotčená leží, táta zase místo prutu koupil si jen pytlík vrutů. Že prý místo koledy bude dělat podlahu, těch pár vajec nestojí mu za tu velkou námahu. Přejeme vám pohodové svátky jara!
Jaro už je zase tady, vajíček je plno všady. Kdyby byly z čokolády, neumřel bych letos hlady, že však jsou to skořápky, jídlo platím na splátky. Veselé Velikonoce a bohatou koledu!
Jaro vítám v pantoflích, nohy mě však zebou, venku zase napadl sníh, ještěže jsem s tebou. Vajíčka, ty radši sníme, koledníci nejsou, čokoládu, zákusky, z obchodu si nesou. Veselé Velikonoce přeje (doplňte jméno).
Že je jaro všichni víme, proto radši přitopíme, teplota zas k nule klesá, hajný jede zase z lesa, kde se mu to všechno páří, zvířátkům se i v zimě daří. Veselé svátky jara za každého počasí!
Ať je venku krásně nebo sněží, letošní svátky si zase budeš pamatovat ztěží. Pohodové svátky jara a víc pralinek, než lahvinek přeje (doplňte jméno).
Velikonoce jsou tady zas, Kristus s křížem přistihl nás, jak vajíčka zdobíme a ostudu tropíme. Alkohol zas teče proudem a my jenom tiše hloubáme, jestli stihneme na mši jít, Velikonoce oslavit. Veselé Velikonoce a žádné velké přešlapy!
Svátky jara, doba odříkání zase už nám nastala, půst už končí, začnou hody, kuřátka se probrala. Že prý radši utečou, než abychom je snědli, králík už to nestihl, v pekáči je celý. Krásné Velikonoční svátky plné pohody!
Blíží se zase největší svátky, Kristus nám odešel a vrátil se zpátky. Tak jako vrací se jaro každý rok, i letos chystáme sváteční mok. Na zdraví připijeme sobě i vám, do každé nohy jednu si dám. Veselé Velikonoce přeje (doplňte jméno).
Do kostela jsem to skoro nestihl, pomlázka je křivá, beránek se připekl, tak to prostě bývá. Okna umyju až za rok, stejně venku sněží, že slavíme svátky jara, poznal jsem jen stěží. Veselé Velikonoce plné pohody a radosti!

Potřebujete napsat veršované anglické blahopřání k Velikonocům? Pak si přečtěte také velikonoční básničku v angličtině!

Vtipná velikonoční přání

Velikonoce jsou svátky klidu a setkávání se s ostatními, ale hlavně jsou to svátky, které by měly být plné barev a zábavy. 

Potěšte své milované srandovním přáníčkem!

Když uvidíte králíka, který snáší malá hnědá vajíčka, nejezte je – není to čokoláda. Krásné Velikonoce.
Jediné, co potřebuješ a co ti přeji, je láska, ale trocha té velikonoční čokolády taky neuškodí. Vše krásné k Velikonocům!
Půst byl vymyšlen proto, aby se katolíci mohli ještě jednou pokusit o novoroční předsevzetí! Krásné Velikonoce!
V postní době jsem se vzdala spousty věcí. Půjčila jsem sousedovi sekačku, synovi smoking a dceři auto. Zamysli se nad tím, jak úspěšný byl tvůj půst. Šťastné prožití Velikonoc!
Držíš půst? Tak přestaň. Velikonoce jsou tak kruté. Celou postní dobu trpíš a co za to dostaneš? Šunku! Přeji ti Velikonoce plné úsměvů a zábavy!
Víš, na co jsem přišel/přišla? Před 2000 lety byl Ježíš ukřižován. O tři dny později vyšel z jeskyně a teď se každoročně oslavuje čokoládovými zajíčky a malovanými vajíčky. Asi to byly věci, které měl Ježíš jako dítě rád. Přeji krásné Velikonoce plné dobrot a čokolády!
Jediný důvod, proč se Velikonoc stále účastním, je ten, že mě rodina obdarovává vajíčky a dobrotami! Užívej si Velikonoce také!
Když mi rodiče poprvé dali na Velikonoce dutého čokoládového zajíčka, měl jsem z toho docela trauma. Bylo mi sedmadvacet, ale stejně… Užij si krásné Velikonoce bez traumat a stresu!
Hluboce náboženský význam Velikonoc jsem nezapomněl/a, ale můžu říct, že na Velikonocích úplně nejvíc miluju sladkosti a jiné dobroty. Užij si dnešní chutě Velikonoc, jak se patří! Krásné prožití velikonočního dne!
Doufám, že mi hosté, kteří ke mně přijdou na Velikonoce, pomůžou odstrojit vánoční stromeček. Máš to taky tak? Veselé Velikonoce!

Vtip můžete napsat česky, ale také v cizím jazyce. Inspirujte se německými vtipnými blahopřáními k Velikonocům!

Vtipné velikonoční obrázky

Přidejte k textu vtipný obrázek, který můžete vytisknout, ale můžete jej poslat také elektronickou formou, a to v podobě MMS zprávy, skrze e-mail nebo sociální síť.

Kreslené vtipné velikonoční přání s ovečkou, na které sedí růžový zajíc, přeskakující kuřátka v lese.
zdroj: pixabay.com
Tři vaječné skořápky s usmívajícím se obličejem a s vlasy z bylinek.
zdroj: pixabay.com
Barevná velikonoční vajíčka s plačícím obličejem.
zdroj: pixabay.com
Barevná vajíčka s různými druhy obličejů, ležící na slámě.
zdroj: pixabay.com
Vtipné velikonoční přání s dvěma usmívajícími se, barevnými, zajíčky, ušitými z látky.
zdroj: pixabay.com

Prohlédněte si také další velikonoční obrázky, ke kterým můžete přidat vlastní text!

Výroba velikonočního přání – video návody

Máte rádi ruční výrobu? 

Potěšte své blízké vlastnoručně vyrobeným přáníčkem, s jehož tvořením vám pomohou uvedené video návody, které vás povedou krok za krokem. 

Video nemusí posloužit pouze jako návod. Nechce se vám vymýšlet velikonoční text? Popřejte velikonočním videem! 

Vtipná velikonoční přání potěší každého! 

Rozmyslete si, co chcete popřát, inspirujte se našimi texty a obrázky a vytvořte pro své milované takové přáníčko, na které se jen tak nezapomene.

Krásné Velikonoce!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X