106 narozeninových blahopřání k osmnáctinám, která zaručeně chytnou za srdce!

S námi vytvoříte přání k 18. narozeninám rychle a originálně!

Chcete popřát mladé dámě nebo mladému gentlemanovi? 

Nevíte, jaká slova zvolit? 

Naše vážnější i vtipné texty vám s psaním gratulace pomohou! 

Textová přání k osmnáctinám pro holku

Chcete popřát to nejlepší dceři, sestře nebo dobré kamarádce? Zvolte text, který ji potěší a třeba i rozesměje.

Pro dceru

Čeká tě nádherný život. Život plný radosti, lásky a prosperity. Máš tak velký potenciál a skutečně si zasloužíš to nejlepší ze života. Všechno nejlepší k narozeninám!
Ať každý tvůj sen roztáhne křídla a vzlétne pořádně vysoko! Všechno nejlepší k 18. narozeninám, zlatíčko!
Nezáleží na tom, jestli je ti osmnáct nebo jednaosmdesát, vždycky budeš tatínkova malá dcerka. Všechno nejlepší!
Z mé malé holčičky se stala tato nádherná dáma, tak krásně jsi vyrostla! Všechno nejlepší k osmnáctým narozeninám, drahoušku!
Ve svůj výjimečný den mysli jen na důvody, které ti vykouzlí úsměv na tváři. Tohle je tvůj den, jeden z nejkrásnějších dnů ve tvém životě. Nepokaz si ho zamračeným výrazem. Všechno nejlepší k 18. narozeninám!
Gratuluji k tomu, že je ti konečně osmnáct. Vím, že to byla dlouhá cesta, ale určitě se těšíš, kam ještě tě život zavede. Všechno nejlepší, dceruško!
Dnes je tomu osmnáct let, co se náš život navždy změnil. Byli jsme obdarováni tou nejvzácnější a nejhodnější dcerou. Všechno nejlepší k narozeninám!
Dosáhla jsi důležitého milníku ve svém životě. Čeká tě ještě dlouhá cesta, ale drž hlavu vzhůru a usmívej se. Přeji ti krásné narozeniny!
Hurá! Už nejsi dítě, ale stále si teenager. Tolik věcí je ještě třeba se naučit. My s tatínkem jsme ale stále po tvém boku, abychom vedli tvé kroky v ochutnávání šířky, výšky a hloubky života. Tak to pořádně rozjeď! Krásné 18. narozeniny!
Ať tě život vezme na cestu, jakou sis nikdy ani nepředstavovala a přivede tě do cíle, který pohne tvou duší, dá ti klid a obklopí tě láskou! Všechno nejlepší, zlato!

Pro sestru

Jako malá jsi byla rozkošná a jako velká jsi krásná. Nejdůležitější ale stále je, jaká jsi uvnitř. A ty jsi báječná! Všechno nejlepší k narozeninám.
Část mě je smutná, když vidím, jak rychle jsi vyrostla, část mě je nadšená, že vidím ženu, kterou ses stala. Jsem na tebe moc pyšná. Všechno nejlepší k narozeninám!
Nezáleží na tom, jak jsi stará, vždy budeš moje malá sestřička. Gratuluji k dosažení 18 let! Všechno nejlepší k narozeninám!
Sdílely jsme pískoviště, pastelky, holčičí tajemství. Prožívaly jsme spolu nové lásky i rozchody. Vždy jsi tu byla, když jsem tě potřebovala a za to ti děkuji. Dnes ti chci popřát vše nejlepší k 18. narozeninám.
Nemohu zaručit, že Tvůj život po osmnáctce bude jako procházka růžovým sadem. Ale slibuji ti, že budu vždy stát po tvém boku. Všechno nejlepší k 18. narozeninám, ségro!
Srdečně ti blahopřeji k úspěšnému prožití 17 let tvého života. Vše nejlepší! Jsi požehnáním v převleku milující sestry.
Na 18 neuvěřitelných let tvého úžasného života, drahá sestřičko. Užij si báječné 18. narozeniny se spoustou radosti a skvělých lidí kolem sebe!
Mám to štěstí, že tě mohu nazývat svou sestrou a trávit po tvém boku tvůj výjimečný den. Jsem svědkem tvého dospívání a věř mi, že je to zážitek. Všechno nejlepší k osmnáctinám, sestřičko!
Při oslavě 18. narozenin tě čeká řada nových zážitků, úspěchů a přátel. Užij si to všechno, jak se patří! Všechno nejlepší!
Přeji ti, ať se ti daří aspoň tak, jak se ti dařilo doteď a doufám, že bude ještě lépe. Mám tě ráda. Vše nej k osmnáctinám!

Pro kamarádku

Všechno nejlepší k narozeninám nejlepší přítelkyni, o jaké jsem kdy mohla snít. Děkuji, že jsi mě poslouchala, když jsem potřebovala vrbu, když jsem byla na dně, vždy jsi mě rozesmála. Ať se dnes splní všechna tvoje přání.
Všechno nejlepší k narozeninám mé nejúžasnější kamarádce! Vždy se usmívej, protože to ti sluší nejvíc. Přeji ti všechno nejlepší!
Nedokážu si představit, že bych vyrůstala s lepší kamarádkou. Víš přesně, co říct, abys mi zvedla náladu. Ať jsou časy dobré nebo zlé, vždycky jsi tu pro mě. Přeji ti krásný den a všechno nejlepší k osmnáctinám!
K osmnáctinám ti chci říct jen jedno – vždycky si važ přátelství a nikdy nezrazuj opravdovou lásku. Všechno nejlepší k narozeninám!
Od dnešního dne budeš mít v životě víc povinností, víc odpovědnosti a samozřejmě mnohem víc zábavy. Vítej na prahu dospělosti! Všechno nejlepší k 18. narozeninám!
Všechno nejlepší k tomuto jedinečnému dni. Rozjeď velkou oslavu a bav se! Dospělost může začít zítra!
Vítej ve svobodném světě, kde neexistují žádná pravidla o tom, jak pozdě se můžeš vrátit z večírku. Všechno nejlepší k 18. narozeninám.
Všechno nejlepší k narozeninám a šťastnou dospělost, kamarádko. Užívej si každý den svého života – jízda začíná!
Přeji ti odvahu chopit se všech příležitostí, které se ti naskytnou, a přeji ti vytrvalost, abys žila svůj život naplno. Všechno nejlepší!
Jsme nejlepší přítelkyně od narození. Osmnáct let spolu a doufám, že ještě minimálně dalších osmnáct spolu budeme! Všechno nejlepší, nejko!

Textová přání k osmnáctinám pro kluka

Muži oceňují stručnost, výstižnost a vtip. Chcete-li oslavence potěšit, předejte mu svou gratulaci rychle, zajímavě, a hlavně nezapomeňte na upřímnost!

Pro syna

Všechno nejlepší k 18. narozeninám! Od teď jsi dospělý. Vše, co ji dělal potají od dětství, můžeš nyní dělat legálně.
Nikdy nebudeš příliš starý na hraní her nebo velké snění. Přeji ti, abys měl na tváři vždy úsměv a mladistvého ducha.
Býval jsi roztomilý, teď jsi hezký. Býval jsi nezbeda, nyní jsi rozvážný. Býval jsi malý, teď jsi vysoký. Ale bez ohledu na to, co vše se ještě změní, vždy budeš naším synem. Všechno nejlepší k narozeninám!
Raná dospělost je rozhodně nejkrásnější etapou života. Gratulujeme ti ke vstupu do této pozoruhodné životní etapy. Všechno nejlepší k narozeninám!
Kéž tě Bůh požehná věčným mládím, moudrostí a štěstím. Ať se ti vždy daří. Přeji ti vše nejlepší k narozeninám, synu!
Osmnáctiny znamenají, že máš svůj osud ve svých rukou, ale nezapomeň, že se svobodou přichází i zodpovědnost. Všechno nejlepší k narozeninám!
Nyní vstupuješ do portálu dospělosti. Uvolni se, bav se a užívej si. Život má ještě mnoho dní a má ti co nabídnout. Užij si tuhle sladkou jízdu! Krásné 18. narozeniny!
Jsi dospělý a připravuješ se na vysokou školu (doplňte dle situace). Největší radostí rodičů je sledovat úspěch svých dětí. Miř pouze ke hvězdám, nikdy níž. Vše nejlepší!
Dovršení osmnácti let znamená zábavu i povinnosti. Přeji ti, abys našel rovnováhu mezi obojím a nezapomněl na zábavu. Krásné osmnáctiny!
Vstupuješ do výjimečného období života, kdy balancuješ na hraně dospělosti. Užij si svůj výjimečný den 18. narozenin a vítej ve světě dospělých!

Pro bratra

Ať Ti první den nezávislého života přinese spoustu skvělých zážitků. Všechno nejlepší k narozeninám 18letému dospělému chlapovi.
Ať se ti v životě splní vše, co si přeješ. Ať objevíš vše, po čem toužíš a ať tě těší vše, čeho si vážíš. Všechno nejlepší k 18. narozeninám!
Čeká tě cesta, kterou musíš prožít a poslání stát se největším ze všech velikánů. Začni ode dneška. Všechno nejlepší, bráško!
Z cesty mládí se rázem stala cesta dospělosti. Neboj se tohoto nového světa, protože tě určitě čekají jenom skvělé zážitky. Krásné osmnáctiny!
Všechno nejlepší k 18. narozeninám mému krásnému bratrovi. Ať tě čeká naplňující rok. Užij si tento výjimečný den se svými přáteli!
Konečně zažiješ tu pravou chuť života. Jsem moc rád/a, že jsi můj bratr a přeju ti jen štěstí a zdraví!
Přeji ti vše nejlepší k tomuto výjimečnému dni tvého života. Ať jsi vždy šťastný a úspěšný! Všechno nejlepší k osmnáctým narozeninám, bratře!
Tvé dětství sice skončilo, ale nikdy nedovol, aby v tobě to vnitřní dítě umlklo. Krásné narozeniny, bratříčku!
Dospělost s sebou přináší nové problémy a výzvy, ale vím, že každou z nich zvládneš. Všechno nejlepší k osmnáctinám!
Všechno nejlepší k 18. narozeninám mému milovanému bráškovi! Pořád nemůžu uvěřit, že jsi už dospělý.

Pro kamaráda

Během tohoto nového dobrodružství, zvaného dospělost, mě vždycky najdeš vedle sebe. Všechno nejlepší, kámo!
Mám velkou radost, že je ti dneska 18. Je pro mě velkým potěšením mít takového přítele, jako jsi ty, se kterým můžu sdílet tento výjimečný den. Všechno nejlepší k narozeninám!
Všechno nejlepší k 18. narozeninám! Moje dnešní rada pro tebe je jednoduchá – žij každý den svého života, jako by to byl tvůj narozeninový den. Oslavuj, bav se, užívej si a dělej to, co tě dělá tebou a co děláš rád!
Všechno nejlepší k 18. narozeninám! Díky za to, že jsi stál při mně vždycky, když jsem potřeboval/a. Vždy mě zvedneš ze dna, a to ti nikdy nezapomenu, kámo!
Fotky z mého dětství by byly neúplné, kdybys na nich nebyl ty. Všechno nejlepší tomu nejlepšímu parťákovi na světě!
Všechno nejlepší k osmnáctinám! I když tě teď svět považuje za dospělého, přede mnou můžeš dál zůstat tím hloupým a zábavným děckem.
Lidé si myslí, že jsi dospělý až teď, ale já vím, že jsi všechny ty dospělé věci udělal už dávno. Neboj se, mlčím jako hrob. Všechno nejlepší k osmnáctinám!
Odteď už nebudeš muset lhát, když se tě nějaká webová stránka zeptá, jestli je ti víc než 18 let. Přeji ti krásné narozeniny, kamaráde!
Díky tobě je můj život jako na houpačce. Jednoduše, není s tebou žádná nuda! Všechno nejlepší k 18. narozeninám mému nejlepšímu příteli!
Vítej ve svobodném světě, kde neplatí žádná pravidla pro pozdní návrat z večírků ani zákony o domácím vězení. Všechno nejlepší k osmnáctým narozeninám!

Prohlédněte si také další narozeninové gratulace určené mužům!

Vtipná přáníčka k 18. narozeninám

K oslavám patří zpěv, tanec a hlavně smích! 

Podpořte dobrou náladu oslavence a popřejte mu vtipně!

Všechno nejlepší k 18. narozeninám! Dnes se bav jako rocková hvězda! Zítra, tak jako dospělí, předstírej, že se to nikdy nestalo!
Přestaň stárnout! Ne, vážně, přestaň stárnout! Osmnáct je perfektní věk. Lepší už to nebude. Všechno nejlepší k narozeninám.
Všechno nejlepší k 18. narozeninám. Jsi ve fázi života, kdy už nemáš nárok na hraní s dětmi a nejsi dostatečně zralý/á na to, aby ses bavil/a s dospělými.
S velkým zármutkem a upřímnou lítostí ti posílám zprávu, abych tě informoval/a, že tvoje sladké a bezstarostné dětství skončilo!
Na tvém věku záleží jen policii a pojišťovnám. Pro nás ostatní, co tě milujeme, budeš vždy nestárnoucí.
Teď, když je ti osmnáct let, musíš být opatrný/á – rodiče tě mohou naprosto legálně vyhodit z bytu! Šťastné 18. narozeniny.
Brzy zjistíš, že být dospělým je mnohem méně vzrušující než být dítětem. Ale pssst, nikomu to neříkej. Všechno nej k narozeninám!
To, že jsi dospělý/á, ještě neznamená, že nemusíš poslouchat moje rady! Abys neřekl/a, dnes ti navrhuji báječnou oslavu 18. narozenin.
Gratulujeme, že jsi se konečně stal/a dospělým/dospělou. Myslíš, že by ses tak mohl/a začít i chovat? Všechno nejlepší k 18. narozeninám.
Jako dítě jsi vyváděl/a plno rošťáren, mám hrůzu z toho, co budeš dělat jako dospělý/á. Všechno nejlepší k narozeninám!
Vždy jsme ti říkali, abys byl/a opatrný/á, nikde se necoural/a a nosil/a čepici a ty jsi nikdy neposlouchal/a. Těšíme se na mnoho dalších let plných ignorovaných rad.
Jen proto, že máš dnes 18. narozeniny, nebudu vyprávět žádné trapné příběhy z tvého dětství. Ale pozor, zítra už to neplatí. Všechno nejlepší k narozeninám!
Nevím, co jsi čekal/a, ale jo, toto je dospělost. Vítej v klubu!
V 18 letech se oficiálně staneš ženou a vydáš se na cestu, kterou my, starší ženy, nazýváme „životem“ – jinak se jí říká vdaná, starší, tlustá, pomačkaná, rozvedená a po plastice.
Miláčku, snaž se žít jednoduše, kreativně, vděčně, s úctou, a hlavně za své. Všechno nejlepší k 18. narozeninám!

Srandy není nikdy dost, proto se inspirujte dalšími vtipnými narozeninovými přáníčky.

SMS textová blahopřání k 18. narozeninám

V dnešním moderním světě je možné předat narozeninovou gratulaci nejen osobně, na papíře nebo telefonicky, ale také skrze e-mail, sociální sítě nebo jednoduše přes SMS.

Cesta životem pro tebe právě začala. Odlož starosti stranou, protože je čas na oslavu. Všechno nejlepší k 18. narozeninám!
Přeji ti jen to největší potěšení z neuvěřitelné cesty, kterou máš před sebou. Ať je tvá úžasná duše obohacena věčným mládím a moudrostí!
Užij si tento výjimečný den se svými blízkými a vytvoř si opravdu nezapomenutelné vzpomínky, protože je to první den tvé dospělosti. Všechno nejlepší k osmnáctinám!
Blahopřeji ti ke vstupu do nové životní etapy, v níž se smíš bavit jako dospělí. Všechno nejlepší k 18. narozeninám!
Bůh mi dal šťastný život a skvělého přítele / skvělou přítelkyni jako jsi ty. Tento den je pro mě stejně výjimečný jako pro tebe. Krásné narozeniny, drahý příteli / drahá přítelkyně.
Všechno nejlepší k 18. narozeninám. Dneska jsi se sice stal/a plnohodnotným/plnohodnotnou dospělým/dospělou, ale nenech si tuto skutečnost stoupnout do hlavy, protože tvoji rodiče ti pořád stelou postel!
Od této chvíle jsi oficiálně připraven/a postarat se o sebe sám/sama. Vždycky si ale pamatuj, že jsem s tebou, kdykoliv to budeš potřebovat. Krásné osmnáctiny!
Osmnáctiny ti otevřou nové dveře, za kterými bude plno dobrodružství. Neboj se dobrodružství ochutnat a pořádně si jej užít! Všechno nejlepší!
Příliš se neraduj. Je ti stejně pořád osm, akorát s deseti lety zkušeností navíc. Pro mě jsi pořád dítě, jen teď už dospělé. Všechno nejlepší k úžasným 18. narozeninám!
Už nejsi dívka, ale stává se z tebe žena. Silná žena. Jsem na tebe moc pyšná, drahá oslavenkyně. Všechno nejlepší k osmnáctým narozeninám!

Textové zprávy jsou jednoduchým a rychlým způsobem, kterým můžete svým milovaným pogratulovat. Inspirujte se také dalšími SMS blahopřáními k narozeninám.

Obrázková přání k 18. narozeninám

Popřát oslavenci slovy je skvělé, ale obrázek vaší gratulaci přidá jednoznačně na originalitě a barevnosti. 

Pošlete obrázek jen tak, nebo k němu přidejte vlastní text. Uvidíte, že se vaše přáníčko bude mezi ostatními skutečně vyjímat!

Chcete-li, můžete se inspirovat také pohyblivými obrázky neboli gify.

Růžový nápis Happy Birthday vytvořený z růžových balónků.
zdroj: amazon.ca

Zlaté přání k 18. narozeninám s pohyblivými konfetami na černém pozadí.
zdroj: funimada.com
Kreslené přáníčko s barevnými balónky, zdobenými květinami s nápisem Happy 18th birthday.
zdroj: ocado.com
Kreslené narozeninové blahopřání k 18. narozeninám dcery s balónky a nakreslenou dámou v sukni, zdobenou květinami.
zdroj: polkadotstripes.co.uk
Růžové přání k 18. narozeninám s dámskýma nohama v riflích a teniskách.
zdroj: happybirthdaymsg.com

Narozeninové přáníčko s obrázkem je vždy veselejší. Inspirujte se a nebojte se svou gratulaci ozvláštnit.

Gif přáníčko k narozeninám

Barevný pohybující se nápis Happy 18th brithday na černém pozadí.
zdroj: giphy.com
Gif přání k narozeninám s kresleným dortem s číslem 18, z něhož vyleze registrace k volbám.
zdroj: giphy.com
Gif přání k narozeninám s tancujícím dortem a nápisem Happy birthday.
zdroj: giphy.com
Gif s tancujícím oslavujícím párem s narozeninovou čepičkou, konfetami a nápisem Happy Birthday.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif s ježkem s narozeninovou čepičkou, držícím dort a foukajícím do narozeninové frkačky.
zdroj: giphy.com

Video přání k osmnáctinám

Chcete pobavit zajímavým blahopřáním? Pošlete čerstvému dospělému k 18. narozeninám písničku, která je vtipná, veselá a tematická, jako je některá z níže uvedených písniček.  

Verše k osmnáctinám 

Možná váš oslavenec patří k osobám, které by potěšila rýmovačka. 

Inspirujte se a popřejte k narozeninám ve verších!

Životní cesta ti právě začíná odlož své starosti stranou, pohlédni na svět jinýma očima vezmi za ruku, osobu milovanou.
Čeká tě báječná oslava, osmnáct sladkých let, ať nebolí tě ráno hlava, právě otevřel se ti svět.
Osmnáctka znamená, že na starosti máš svůj osud, i když teď děláš ramena, bude to jiné než dosud. Dnes přijdou ty vytoužené změny, tak ne, aby ses vztekal, jsi konečně plnoletý, na to jsi tak dlouho čekal.
Pamatuješ, když ti bylo šest, jakou jsi měl radost? A barva školní tašky, byla tvá jediná starost. Teď už je ti třikrát víc, hrdě kráčíš světu vstříc. Popřát jsme ti přijeli, dnes jsi totiž dospělý.

Zalíbily se vám uvedené básně? Pak prozkoumejte také další narozeninové verše

Vytvořit přání k 18. narozeninám nemusí být nic složitého. 

Uvědomte si, komu přejete, co mu chcete sdělit a pak se inspirujte našimi texty, které jistě vystihnou, co máte na srdci. 

Gratulaci pak oslavenci předejte osobně nebo elektronickou cestou, která je oblíbená hlavně, když je od vás osoba, která má narozeniny, daleko. 

K textu můžete přidat také obrázek nebo pohyblivý gif, který celé blahopřání jednoznačně oživí. 

Pusťte se do tvoření!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X