Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jasmínu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 1. února a svátek slaví Jasmína.

Zapomněli jste a nemáte na vymýšlení přáníček čas? Nevěšte hlavu.

Napsali jsme přání k svátku Jasmíně, které potěší vaši kamarádku i maminku!

Věříme, že oslavenkyně ocení, že jste si vzpomněli a uděláte jí obrovskou radost.

Dali jsme dohromady spoustu milých básniček, klasických blahopřání a neobvyklých obrázků, ze kterých si jistě vyberete. 

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma, tak kopírujte, upravujte a hlavně – vykouzlete sladký úsměv na tváři.

Klasická přání k svátku pro Jasmínu

Líbilo by se vám jmeninové přání, které je milé, upřímné a jednoduché? Mezi těmito přáníčky jistě naleznete vašeho favorita, který vám pomůže vyjádřit vše, co v tento ojedinělý den cítíte. Vyjímají se v papírovém blahopřání, ale i rychlá textová zprávu potěší.

Jasmínko naše nejmilejší, přejeme ti všechno nejlepší k jmeninám a děkujeme ti za všechny fantastické vzpomínky. Ať jich tento rok přinese ještě mnohem více! Se srdečným pozdravem …
Naše milá Jasmínko, tvůj úsměv je zářivější než jakákoli svíčka. Přejeme ti krásné jmeniny s tím nejkrásnějším úsměvem na tváři. Moc si dnešek užij. S láskou přání posílá …
Naše nejdražší Jasmínko, každý uplynulý rok tě činí moudřejší, zralejší a krásnější ženou. Věk je jen číslo, ale moudrost, ta je poklad! Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přejí …
Drahá Jasmínko, přeji ti všechno nejlepší k svátku jakožto úžasné, milující a překrásné ženě. Tvé srdce ví, jak se starat o lidi. Ať ti Bůh žehná dalšímu roku a jsi stále veselá. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše nejmilejší Jasmínko, doufám, že tvé jmeniny budou stejně veselé jako je štěně, které někdo drbe za ouškem. Přeji ti nádherný den a pohodu do dalších dní. S pozdravem …
Milá Jajko, přeji ti, ať světlo svíček osvítí tvůj život zase po další rok. Bůh ti žehnej k tvým jmeninám. Přeji ti všechno nejlepší a klidné prožití tohoto svátečního dne. Gratulaci ti posílá …
Přání k svátku s krásnou kyticí tulipánů.
pixabay.com

Přání pro neteř

Nehledě na počet kilometrů, které vás od sebe oddělují, si myslíme, že byste vaší milé neteři měli poslat hezké jmeninové blahopřání. Radost se dá přece dělat i na dálku, proto na vás krásné texty pro Jasmínku už dávno čekají!

Jasmínko, máš jeden z mnoha úžasných talentů: vždy umíš vykouzlit úsměv na tváři. Děkuji ti, že jsi tak úžasný člověk neteř a mimo jiné i kamarádka! Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Neteřinko, chtěla bych, aby ses na chvíli podívala do zrcadla, abys viděla jak vypadá dokonalost. Musí být těžké dokázat, že lidé skutečně mohou být dokonalí, ale u tebe to vypadá tak snadno. Doufám, že tvůj mimořádný den bude odpovídat tomu, jak dokonalá jsi. Překrásný svátek ti, Jasmínko, přeje …
Má nejmilejší neteřinko, doufám, že ve tvůj velký den dostaneš vše, co si jen můžeš přát. Přinesla jsem ti čokoládu, cukroví a dort, ale na tom poníkovi ještě pracuji. Jednoho dne přijde. Přísahám! Ten nejhezčí svátek ti přeje …
Jájo, život má mnoho vrcholů a pádů: triumfy, úspěchy, porážky a neúspěchy. Pokud se někdy setkáš s těmi posledními dvěma, přijď za mnou, protože tě budu vždycky milovat a povzbuzovat. Krásný svátek ti s láskou přeje …

Klasická přáníčka nejsou to, co zrovna hledáte? Co takhle pobavit všechny s pomocí našich vtipných přáníček k svátku i narozeninám!

Básničky k svátku pro Jasmínku

No komu by se nelíbily srdečné básničky! Pokud však nejste básnické střevo, nevadí. Občas se stává, že nás zrovna žádný rým nenapadá. S tím vám moc rádi pomůžeme, protože srdečných básniček jsme napsali hned několik a bude jen na vás, kterou dneska uděláte radost. 

Všechno nejlepší, Jasmínko, k svátku, ať jsi v životě šťastná jako blecha, žij si svou vysněnou pohádku, co je špatné, ať tě nechá. Jajko, moc si užij dnešní den!
Že máš svátek jsem moc rád, a že ti můžu k němu přát, vždycky jen to nejlepší, prožij den nejkouzelnější. Jasmínko, přeji ti překrásné jmeniny!
Ať šťastný vítr nejen dnes vane, a v tvém životě se stane něco opravdu krásného, s přáním svátku úžasného ti pozdrav a pusu, Jasmínko, posílá …
K svátku přeji ti ať se vždycky, máš na světě fantasticky, hodně štěstí, pevné zdraví, a čas na všechno, co tě baví. Jasmínko, přeji ti báječný svátek!
Všechno, co máš na světě nejraději, přeji ti k jmeninám v naději, že se to splní ještě dnes, tak ať život na tebe není pes. Jasmínko, všechno nejlepší k tvému svátku!
Užij si nádherný sváteční den, co bude patřit tobě jen. Hodně štěstí a zdraví k svátku, ať vždy je všechno u tebe v pořádku. Moc si užij své jmeniny, Jasmínko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Vtipné básně jsou velmi oblíbenou formou, jak poslat to nejoriginálnější přání k jmeninám. To navíc naprostým právem, protože oslavenkyně uvidí, že na ni myslíte a ještě ji náramně pobavíte. Hodí se obzvlášť v případě, že je Jasmína vaše kamarádka, která dokáže rozzářit i ten nejchmurnější den.

Jasmína je žena, která zná své cíle, v životě už urazila dlouhé míle. Taky je plná lásky a krásy, ale stát v cestě se rozhodně nevyplácí. Jasmínko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Už nám to tak vypadá, že oslavenkyně je naše Jasmínka milovaná. V dálce už slyším cinkat skleničky, a víno vytahujeme z ledničky. Jasmínko, přejeme ti báječné jmeniny!
K oslavám nerozlučně patří, že od večera do rána se paří! Únava proti nám nemá žádnou šanci, pořádně se budeme věnovat tanci. Jajko, užij si své dnešní jmeniny.
Dneska bude panovat skvělá nálada, bavit se budeme přesně jako za mlada. Čeká tady na tebe spousta vína, pořádná oslava právě začíná. Všechno nejlepší k tvému svátku, Jasmínko!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Nechce se vám dnes nic psát a přejete si, aby bylo blahopřání k svátku pro Jasmínku originální? Zkuste jí popřát pomocí animovaného obrázku! Můžete ho doplnit i o text, ale není třeba nic psát. Poví totiž všechno, co je v tento den třeba. Odeslání zvládnete během chvilky, když jej jednoduše zkopírujete a pošlete.

GIF přání k svátku s kočkami posílající srdce.
tenor.com
GIF gratulace k jmeninám s tančícími dětmi.
tenor.com
GIF přání k svátku s lidmi dávající šampaňské.
giphy.com
GIF gratulace k jmeninám s natěšeným poníkem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové přáníčko k jmeninám Jasmína určitě nebude čekat! Letos nemusíte kupovat přáníčko v papírnictví, ale zkuste ho vlastnoručně vyrobit doma. Připravte si papíry, nůžky a lepidlo a můžete do procesu zapojit i děti. Pokud by se vám hodila inspirace, tak se podívejte na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Pak už jen stačí napsat věnování od srdíčka a překrásný dárek je hotový! Tak hurá do práce!

Zajímavosti o jméně Jasmína

Jasmína je ženské křestní jméno perského původu.

Bylo odvozeno od keře jasmín, který je známý především vůní svých květů.

Mnohdy můžete jméno vidět i v podobě Jasmina nebo Yasmin.

Mezi domácké varianty můžeme zařadit třeba Jasmínka, Jája, Jajka atd.

Po České republice vykračuje 448 žen s tímto krásným jménem.

Mezi významné nositelky se zapsala například slovenská fotbalistka Jasmina Skalič, americká herečka Jasmine Guy nebo britská herečka Yasmin Bannerman.

Doufáme, že vás čtení našeho článku obohatilo a to perfektní blahopřání k jmeninám Jasmíně jste už dávno poslali.

Nezapomínejte, jak vzácný den svátek vlastně je! 

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X