Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Karin na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 2. ledna a svátek slaví Karin.

Jistě ji chcete v těchto chladných měsících zahřát u srdíčka pomocí milého přání.

Hezké přáníčko k svátku Karin rozhodně moc potěší!

Přijít však s nápadem na to perfektní přání není mnohdy jednoduché. 

Vyberte si proto jeden z našich nejlepších typů!

Je nám tou největší ctí psát ty nejkrásnější básničky, blahopřání a obrázky speciálně pro vaše oslavence.

Tak vybírejte jak je libo! Všechna jsou zcela zdarma!

Klasické přání k svátku pro Karin

Jistě hledáte přání k svátku pro Karin, se kterým zaručeně nešlápnete vedle. Máme pro vás skvělou zprávu… Jste na správném místě! Tato krásná a srdečná blahopřání Karin rozhodně moc potěší. Vyjímají se nejen svou decentností, ale také tím, že tyhle gratulace jsou psané speciálně pro vaši oslavenkyni. A k tomu se budou nádherně vyjímat nejen v klasické zprávě, ale třeba ve vlastnoručně vyrobeném přáníčku, na které jsme si pro vás také připravili návod.

Milovaná Karin, po roce jsou tady opět tvé jmeniny, a proto bychom ti rádi poslali tohle naše virtuální přáníčko plné radosti, lásky, zdraví a úsměvů. Moc na tebe myslíme. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Milá Karin, za celou naši rodinu bychom ti chtěli srdečně popřát spoustu těch nejkrásnějších úspěchů jak v osobním, tak i ve tvém kariérním životě a doufáme, že se ti splní všechna tvá tajná přáníčka. Nádherný svátek ti s láskou přejí …
Naše nejmilejší Karin, je to sice obrovská škoda, že ti letos nepopřejeme osobně, ale i tak ti tímhle blahopřáním posíláme spoustu štěstí, zdraví, dobré nálady a vždy přetrvávající pohody. Užij si svůj dnešní jmeninový den naplno. Všechno nejlepší ti srdečně přejí …
Dnešek je den všech Karin a my ti s hrdostí oznamujeme, že ty jsi ze všech naše nejoblíbenější! Proto ti posíláme tohle hezké jmeninové přáníčko a doufáme, že se dneska budeš pořádně bavit, usmívat a hlavně slavit! Máme tě moc rádi. Překrásný svátek ti přejí …
Drahá Karin, doufáme, že to dneska pořádně oslavíš když už máš konečně ty své jmeniny! Tento rok nás navštěvuje pouze jednou do roka, tak na to během oslav mysli. Všechno nejlepší k svátku a ten nejkrásnější den ti přejí …
Karinko, nemusíš se vůbec bát, že by nám tvůj dnešní svátek vypadl z hlavy. Už se dlouho těšíme, až ti budeme moct poslat tohle naše blahopřání. Z celého srdce ti přejeme, ať jsi navždy spokojená, usměvavá, a hlavně zdravá. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše nejmilejší Karin, dnes nastal tvůj významný den, a proto bychom ti chtěli srdečně popřát překrásné prožití svátku, moře pohody, smíchu a dobré nálady! Snad se ti splní všechny tvé sny. Báječné jmeniny ti radostně přejí …
Už když vidím v kalendáři tvé jméno, tak si vybavím všechny ty překrásné okamžiky, co jsme spolu zažili a doufám, že jich letos zase hromadu zažijeme! Snad budou všechny tvé další dny plné radosti a úsměvů. Všechno nejlepší k jmeninám ti přejí …
Přáníčko k jmeninám Karin s hezkými tulipány.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Karin

Prošli jste si klasická přáníčka, ale není to to pravé? Ničeho se nebojte. I my víme, že básničky jsou nádherným a navíc speciálním způsobem, jak někomu k svátku popřát. Ta nejkrásnější veršovaná blahopřání k svátku Karin, jsme připravili pro jednoduché zkopírování a odeslání, takže si již s ničím nemusíte lámat hlavu. Vyberte si jednoduše tu, která se vám líbí nejvíce!

Dnes je den všech nejmilejších Karin. a proto přejeme ti holčičko, ať jsi navždy usměvavá, a užiješ si dnešek, tak jak bys ráda! Přejeme ti ten nejkrásnější svátek.
Dnes přeji ti štěstí a pohodu, na dortu tu nejsladší jahodu. Jsi má oblíbená holčička, krásný svátek přeje ti tvá babička. Všechno nejlepší, Karin!
V kalendáři tvé jméno září, přejeme ti ať máš stále úsměv na tváři. Proto ti dnes píšeme přání, ať tě smůla nikdy nedohoní. Karin, všechno nejlepší k svátku!
Zdraví ať se tě pevně drží a penízky se ti na kontě množí. Jen jedno přání pro tebe dnes mám, ať nikdy nezažiješ jak se člověk cítí sám. Karin, přeji ti překrásné jmeniny!
Krásu už ty dávno máš, hlavně když se usmíváš. Co bych pro tebe ještě chtěla? Třeba toho nejkrásnějšího manžela! Přeji ti báječný svátek, Karin!
Dnes v kalendáři jméno máš, tak snad se od ucha k uchu usmíváš. Ať tě vždycky všechno baví, a neopouští tě tvé zdraví. Všechno nejlepší k tvému svátku, Karin!
Už pár let zpátky bylo dáno, že Karin bude tvoje krásné jméno. Tak dneska já budu ta, co na drinky bude zvát, abych ti ten nejkrásnější zážitek mohla dát. Karin, přeji ti překrásné jmeniny!
Naše milovaná holčičko, přijmi moje přáníčko. Přeji ti k jmeninám všechno nejlepší, ať máš dnes den nejhezčí! Karin, srdečně ti přeji krásný svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přejete si, aby přání k jmeninám bylo plné nejen milých a veselých slov, ale aby také s sebou neslo trochu vtipu? Pošlete Karin gratulaci k svátku, která ji zaručeně v její sváteční den rozesměje. I když se asi tahle přání nehodí pro každého, pokud je Karin osoba, která má dobrý smysl pro humor a ráda se směje, bude tohle blahopřání to pravé pro ni. Jednoduše jej zkopírujte a podepište se za něj!

Tvůj svátek se musí pořádně zapít, dneska však nemusíš za útratu platit. Vína je tady plná lednice, a na šampaňské už chladíme sklenice. Všechno nejlepší k svátku, Karin!
Jsou to ale krásné zprávy, naše Karin svátek slaví. Dneska to bude více než jeden přípitek, tak snad nebudeme jako dobytek. Karin, přeji ti ten nejlepší svátek!
Karin dneska svátek máš, vínečko si snad se mnou dáš. Sraz je večer u mě doma, snad po nás nezůstane pohroma. Přeji ti úžasné jmeniny, Karin!
Psaní přání je velká věda, ale samo se to psát nedá. Tak snad aspoň krátké rýmy, udělají ti hezčí jmeniny. Všechno nejlepší k svátku, Karin!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Napadlo vás někdy, že byste mohli jako přání k jmeninám Karin poslat hezký animovaný obrázek? Ještě že jsme pro vás ty nejkrásnější a nejveselejší vybrali! Vyberte si jeden z nich a překvapte s ním dnes Karin. Zaručeně ji s tímto neobvyklým přáníčkem ohromíte. Pro zaslání jej jednoduše zkopírujte a pošlete do zprávy. 

Animované přání k svátku Karin se šampaňským.
giphy.com
Veselá gratulace k jmeninám Karin s konfetami.
giphy.com
Lidé vesele oslavující dnešní svátek Karin.
tenor.com
Vtipné animované přáníčko k svátku pro Karin, na veselou náladu.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Karin určitě nadchne. I když je to časově náročnější než obyčejné odeslání zprávy, výsledek bude rozhodně stoprocentně stát za to a oslavenkyni tím nadchnete! Pokud však kreativita není vaší silnou stránkou, našli jsme pro vás krásné inspirativní video, podle kterého to jednoduše krok za krokem zvládnete. Až budete mít hotovo, vepište jednu z našich básniček nebo blahopřání! Tak s chutí do toho, ať můžete brzy gratulovat!

Tento sváteční den chodí jednou do roka, a proto bychom si měli navzájem sváteční chvilky zpříjemňovat.

Doufáme, že se naše přáníčko k jmeninám Karin bude líbit.

Tak co, které jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X