Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Miroslavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 5. dubna a svátek slaví Miroslava. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem? Pošlete jí gratulaci! 

Hezké přání k svátku Miroslavě rozhodně udělá radost. 

Zrovna vás ale nic nenapadá? Každému se občas hodí trocha inspirace! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte i vy to pravé blahopřání. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma, tak jdeme na to.

Básničky k svátku pro Miroslavu

Rýmy se líbí snad všem a o těch jmeninových to platí dvojnásob. Sepsali jsme originální verše přímo na míru oslavenkyni. Takže nemusíte sami nic vymýšlet, jen vyberete tu rýmovačku která se vám líbí nejvíce.

Ty máš dneska jmeniny, to je ale skvělá zpráva, v kalendáři vidím jméno Miroslava. Doufáme, že se dneska pořádně pobavíš, a tvůj svátek jak se patří oslavíš. Mirko, přejeme ti nádherný sváteční den!
Dneska jsou jmeniny naší milé Mirky, snad si je užiješ do poslední chvilky. Přejeme ti lásku, pohodu a spoustu zdraví, a ať tě život stále hodně baví. Miroslavo, přejeme ti fantastický svátek!
Naše drahá Mirka svátek slaví, a my jí přejeme spoustu zdraví. Taky spoustu pozdravů a ti všichni posíláme, dneska si na tebe malý přípitek dáme. Miroslavo, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Ty máš dneska svátek, třikrát sláva, v kalendáři je totiž jméno Miroslava. Přejeme ti lásku, zdraví a taky pohodu, a hlavně nikdy žádnou nehodu. Mirečko, přejeme ti báječné jmeniny!
Svátek má dneska naše drahá Mirka, čeká tu na tebe přípitek a čokoláda Milka. K tomu ti také přejeme jen to nejlepší, a snad ti tohle přáníčko den vylepší. Miroslavo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Je tady tvůj velký sváteční den, který je tady za rok jenom jeden. Přejeme ti ať si užíváš život plnými doušky, dneska totiž slaví jmeniny všechny Mirušky. Mirko, přejeme ti překrásné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete poslat básničku, ale zároveň chcete aby blahopřání k svátku Miroslavu pobavilo? V tom případě by mohly být tyhle verše přesně to, co hledáte. Skvěle se hodí zejména pokud je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda baví. 

Snad nás nebude ráno bolet hlava, když jmeniny má dneska naše milá Miroslava. Neboj se, nebudeme podnapilém stavu, ale užijeme si večer pořádnou zábavu. Mirko, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska večer nás čeká skvělá zábava, svátek má dneska totiž naše drahá Miroslava. Šumivé víno tady poteče proudem, a až do rána se spolu bavit budem. Miroslavo, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Tančit budeme dokud nás nedostane únava, jmeniny má totiž dneska naše Miroslava. Tak už nalévejte s přípitkem sklenice, a snad vyhne se nám dneska opice. Mirko, přejeme ti skvělý svátek!
To jsou vždycky nejlepší večírky, když jsou jmeniny naší milované Mirky. Už se těším až s tebou na parketě pořádně zatočím, a pak to nejlepší pivo ti s radostí natočím. Miroslavo, užij si dnešní sváteční den!
Dárková krabice k svátku s květinami a bonbóny.
zdroj: shaadiwish.com

Klasická přání k svátku pro Miroslavu

Verše nejsou to pravé a více by se vám líbilo milé, decentní a jednoduché blahopřání? Na to jsme taky mysleli a sepsali jsme jich hned několik, tak je rozhodně z čeho vybírat. Můžete ho napsat do papírového přání a nebo ho poslat jen v rychlé sms zprávě, obojí se počítá!

Naše drahá Miroslavo, myslíme na tebe každý den a to nejen když máš jmeniny! K tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně dobré nálady. Užij si dnešní sváteční den!
Naše milá Mirko, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme spoustu zdraví, lásky, pohody, dobré nálady a taky hromadu štěstí. Ten nejlepší svátek ti ze srdce přejí …
Milá Miroslavo, je to velká škoda, že ti dneska nemůžeme k tvým jmeninám popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále veselá a spokojená. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Miroslavo, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti chceme popřát spoustu radosti, pohody, lásky a úžasných zážitků. Nádherné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše milovaná Miroslavo, za celou naši rodinu ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a taky moře splněných přání. Ten nejlepší svátek ti přejí …
Drahá Mirečko, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme aby se ti vždy ve všem dařilo a ty bys stále spokojená a usměvavá jako jsi teď. Máme tě moc rádi s posíláme ti velkou pusu. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Mirko, dneska máš jmeniny a proto doufáme, že se budeš celý den jen bavit, užívat si a budeš veselá a spokojená Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Milá Mirečko, dneska je tady tvůj významný den a proto ti přejeme mnoho lásky, zdraví, pohody, ale také splněných všech tvých tajných přání. Ty nejbáječnější jmeniny ze srdce přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Ke svátku se dá popřát taky obrázkem! Podívejte se na tyhle, pro tento den se hodí skvěle a už k nim nemusíte ani nic psát, vše totiž poví za vás. Odeslání zvládnete za pár vteřin a je to velice snadné. Vyberte si GIF který vás zaujal nejvíce, zkopírujte a pošlete.

Tak na tebe, Mirko!

GIF blahopřání k svátku žena s flaškou bublinek.
zdroj: giphy.com

Nezapomeň na přípitek!

GIF přání k svátky žena se skleničkou šampaňského.
zdroj: giphy.com

Pořádně to oslav!

GIF přání k svátku oslavující žena.
zdroj: giphy.com

Dneska nevynechej sváteční taneček!

GIF přání k jmeninám tančící ženy.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní svátek!

GIF blahopřání k jmeninám pes s drinkem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přání z papíru

Takové blahopřání k jmeninám Miroslavu rozhodně rozveselí a zvedne jí náladu. Uvidí totiž nejen to, že na ni myslíte, ale také to, že jste si dali práci a přáníčko jí sami vyrobili. A to za to přece stojí. Pokud to bude vaše premiéra tak by se vám mohlo hodit tohle krátké video kde najdete spoustu inspirace, ale uvidíte také postup. Je to velice jednoduché, není třeba se ničeho bát. Až budete mít hotovo tak pak už jen stačí napsat krásné věnování a nádherný dárek je hotový.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Miroslavě líbit a vy jí tento den uděláte příjemnější. Je jedno jestli to bude jen rychlá textová zpráva. Hlavní je, že na ni myslíte a vzpomněli jste si na ni v tento významný den.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X