Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Miroslava na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 6. března a svátek slaví Miroslav. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě popřejte! 

Milé přání k svátku Miroslavovi udělá velkou radost. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tady jí najdete spoustu! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé blahopřání i vy! 

Všechna přání jsou navíc volně k dispozici, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Miroslava

Rádi byste poslali rýmované přání k jmeninám, ale nejste zrovna básník? Vůbec si s tím nemusíte lámat hlavu! Krásných veršovaných přáníček jsme napsali hned několik, tak máte rozhodně z čeho vybírat.

Dneska je svátek našeho drahého Miroslava, tak snad se mu pořádně podaří jeho oslava. Přejeme ti hlavně aby ses dobře bavil, a ty nejkrásnější jmeniny zažil. Mirku, moc si užij dnešní den!
V kalendáři vidím jméno Miroslav, tak to ti musím hned poslat gratulaci a pozdrav. Přeju ti ať jsi stále veselý a milý, a v životě si užíváš každou chvíli. Mirku, přeju ti skvělé jmeniny!
Jmeniny dneska slaví náš drahý Miroslav, my mu přejeme hlavně ať je zdráv. K tomu také pohodu, štěstí a lásky, a na obličeji pouze od smíchu vrásky. Přejeme ti ten nejlepší svátek!
Dneska ti přijde určitě spousta krásných zpráv, aby ne, v kalendáři je totiž Miroslav. My ti taky jednu k svátku posíláme, a chceme ti povědět jak moc tě rádi máme. Mirku, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Chceme popřát to nejlepší Miroslavovi, snad mu uděláme radost těmito milými slovy. Osobně si pak s tebou i připijeme, a na tvé zdraví se společn napijeme. Moc si užij dnešní svátek!
Svátek dneska slaví náš drahý Mirek, my mu přejeme spoustu zdraví a nádherných chvilek. Přejeme ať si vždy vše podaří, a ty máš neustále jen úsměv na tváři. Mirku, přejeme ti skvělý jmeninový den!
Hlavně to dneska pořádně oslav, když je v kalendáři dneska Miroslav. K tomu ti přejeme hlavně lásku a skvělé zážitky, hlavně si užívej život na plné obrátky. Přejeme ti báječný svátek!
Chceme popřát dneska všechno nejlepší Mirkovi, tomu našemu skvělému kamarádovi. Všichni ti přejeme jen to nejlepší, a doufáme, že tě tohle milé přání potěší. Miroslave, přejeme ti úžasný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby blahopřání k svátku Miroslava potěšilo, ale i pobavilo? Tak to nemusíte říkat dvakrát, na to jsme mysleli taky. Tyhle verše jsou veselé a hodí se výborně, pokud je oslavenec váš kamarád a rád se baví, směje a hlavně oslavuje!

Na pořádný mejdan se dneska připrav, svátek má totiž náš milovaný Miroslav. Slavit se bude až do brzkého rána, tak se na nic nevymlouvej a pojď se napít s náma. Mirku, užij si dnešní jmeniny!
Co se stane, když má svátek Mirek? Správně, bude zase pořádný večírek! Tak ať jsi večer hezky na značkách, a můžeme se spolu věnovat skleničkám. Ať dnešní svátek stojí za to!
Večer bude cinkat spousta skleniček, když svátek slaví náš skvělý Mireček! Budeme pít pivo přímo ze sudů, ale domů tě snad dneska tahat nebudu. Mirku, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Naše objednávky už si zapsala servírka, bude toho hodně, musíme totiž oslavit našeho Mirka. Čeká na tebe zábava, muzika a hezké kočky, slavit se musí i když venku stále padají vločky. Miroslave, přejeme ti skvělý svátek!
Dárková krabice k svátku pro muže.
zdroj: likemeboxx.ru

Klasická přání k svátku pro Miroslava

Nejsou básničky zrovna to, co by udělalo oslavenci radost? Hledáte něco jednoduchého, upřímného a od srdce? S těmito přáníčky se vám to jistě povede a uděláte s nimi velkou radost. Které z nich se vám líbí nejvíce?

Milý Miroslave, moc dobře víme, že si nepotrpíš na dlouhé proslovy a proto ti chceme jednoduše popřát všechno nejlepší k svátku. Moc si užij tento den!
Drahý Miroslave, po roce jsou tady tvoje jmeniny a to je opět důvod k pořádné oslavě! Moc se těšíme, až si s tebou připíjeme na tvé zdraví. Báječný svátek ti přejí …
Dneska je den všech Miroslavů a my tomu nejlepšímu přejeme nádherný svátek! Ať se ti neustále ve všem daří a jsi spokojený a veselý. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Mirku, dneska je tvůj významný den a proto ti přejeme spoustu radosti, krásných momentů a taky hromadu splněných přání. Moc si užij tento sváteční den!
Miroslave, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme spoustu zdraví, lásky, pohody a taky miliony splněných přání. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi!
Milý Mirku, dneska nás od sebe dělí hromada kilometrů, ale o to více na tebe myslíme. K tvému dnešnímu svátečnímu dni ti přejeme hlavně zdraví, spokojenost a krásných chvil s rodinou. S láskou …
Náš milý Mirku, snad se ti dnešní jmeninový den vydaří a ty si ho pořádně užiješ! Celá naše rodina na tebe moc myslí a přeje ti jen to nejlepší. S láskou …
Miroslave, svátek je tu jen jednou za rok, tak by ta oslava měla stát za to! Přejeme ti aby sis tento den krásně užil s těmi nejbližšími a aby bylo na co vzpomínat. Nádherné jmeniny ti přejí …

Pohyblivé GIF obrázky

K jmeninám vlastně nemusíte psát vůbec nic a můžete popřát i obrázkem. Vybrali jsme pro vás ty GIFy, které se k tomuto svátečnímu dni hodí výborně. Na váš už bude jen vybrat ten, kterým dneska uděláte radost. Až vyberete ten pravý obrázek tak ho už stačí jen zkopírovat a poslat.

Mirku, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám oslavující borci.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Mirku!

GIF přání k svátku Stiflerova máma s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Mirku, dneska si určitě zajdi na jedno!

GIF blahopřání k jmeninám borec s pivem.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní sváteční oslavu!

GIF blahopřání k svátku oslavující borec v pěně.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Miroslave!

GIF přání k svátku kočka posílající pusu.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si nechali na konec. Sice vám to zabere o něco více času, než jen rychlá textová zpráva, ale uvidíte sami, že takové blahopřání k jmeninám Miroslava nadchne. Pro inspiraci a návod by se vám mohlo hodit tohle krátké video. Jakmile budete mít přáníčko hotové, tak už stačí jen doplnit vaše věnování a jméno a můžete jít gratulovat.

Myslíte, že se budou naše přání k jmeninám Miroslavovi líbit? I rychlá sms zpráva se počítá, tak mu určitě udělejte v tento den radost.

Zajímavosti o jméně Miroslav

Tohle mužské křestní jméno je stále velice oblíbené, nosí ho 168 000 osob a tím se řadí na 8. místo v oblíbenosti. 

Jeho původ je slovanský a můžeme hu vyložit jako „slavící mír” a „mírumilovný”. Stejný význam mají i jména Slavomír a Lubomír, ta ale mají převrácený slovosled. 

Jméno Miroslav najdeme i na Slovensku, v Bulharsku či Rusku. 

Německá podoba tohoto křestního jména je Miroslaw, ve Španělsku je to  Miroslavo a v Polsku pak Mirosław.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X