Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vaška na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete napsat přání k svátku Václavovi rychle a jednoduše? 

Chcete, aby vaše gratulace mezi ostatními vynikla a byla skutečně originální? 

Načerpejte inspiraci z našich vážných, vtipných a zamilovaných textů, obrázků nebo pohyblivých gifů!

Sváteční přáníčka pro Václava

Václav je krásné jméno a zaslouží si tu nejkrásnější gratulaci. 

Přečtěte si naše tipy a vyberte takový text, kterým skutečně ohromíte!

Jsi okouzlující, o něco moudřejší než loni a mnohem krásnější. Všechno nejlepší k svátku ti přeje tvoje nejlepší kamarádka, Vašíčku!
Každý den mě obdarováváš tím nejkrásnějším dárkem, a tím je úsměv. Doufám, že ti to na dnešní oslavě tvých jmenin budu moci oplatit. Všechno nejlepší!
Dneska si vzpomeň na to, že ses nikdy nevzdal, na to, jak jsi čelil každé bitvě a věz, že jsem na tebe strašně hrdý/á. Je mi ctí být tvým kamarádem/kamarádkou. Krásný sváteční den, Vašku!
Děláš svět lepším místem, Venco. Nikdy na to nezapomeň a zůstaň pořád tak úžasně pozitivní. Všechno nejlepší k svátku, Václave!
Myslím, že bychom si měli udělat čas jenom pro sebe. Ten čas je dnes. Pojď společně oslavit tvé jmeniny. Všechno nejlepší, kamaráde!
Vždy, když slavíš svátek, jsi o něco lepším člověkem. Pokračuj na své cestě k velkoleposti. Přeji ti krásné jmeniny, Vašku!
Svátek se slaví každý rok, ale přátelé, jako jsi ty, přicházejí jen jednou za život. Jsem tak rád/a, že jsi vstoupil do mého života. Přeji ti všechno nejlepší k tvému výjimečnému dni!
Jsem vděčný/á za opravdové přátelství, které společně máme. Doufám, že tvá oslava svátku bude velkolepá, protože ty jsi velkolepým přítelem!
Doufám, že tvůj sváteční den bude stejně skvělý, jako jsi ty! Přeji ti do budoucna spoustu radosti a jen skvělé lidi kolem sebe. Krásný svátek, Venouši!
Na tvé jmeniny tě dnes obejmu a dám ti tolik polibků, abys na svůj výjimečný den nikdy nezapomněl, lásko moje! Všechno nejlepší!
Dáváš mi takovou radost, lásku a sílu a já si toho moc cením. Jsi skvělým parťákem v dobrém i ve zlém. Prosím, zůstaň pořád stejný. Krásný sváteční den!
Kéž jsou tvé dnešní jmeniny dnem, kdy budeš jen spokojený a šťastný. Kéž se ti vyhnou všichni negativní lidé a situace. Užívej si a pořádně své jmeniny oslav. Všechno nejlepší, Václave!

Chcete si prohlédnout další blahopřání ke jmeninám pro muže? Dejte si na čas a najděte takový text, který bude přesně vystihovat vaše myšlenky. 

Vtipná blahopřání Vaškovi ke jmeninám

Udělejte oslavenci hezčí den, a to pomocí veselého blahopřání.

Zvolte vtipný text a vykouzlete Vaškovi úsměv na tváři!

Letos slavíš další svátek a jsi zase o rok starší. Slibuji ti, Vašku, že už nebudu vtipkovat o tvém věku, protože to už vážně není vtipné. Krásné jmeniny!
Ať je tvůj sváteční den krásnější než jednorožec prdící duhu.
Nevěděl/a jsem, kde začít s tvým dárkem k svátku, tak jsem si řekl/a, že něco pohledám na internetu. Po pár hodinách jsem našel/našla pár fakt super věcí, objednal/a jsem si je a pak jsem si vzpomněl/a, že jsem měl/a hledat dárek pro tebe. Už jsem nic nestihl/a koupit. Tak promiň. Všechno nejlepší k svátku, Venouši!
Přeji ti zatraceně nádherný sváteční den, Vašku!
Nedokázal jsem vymyslet vzkaz, který by tě na tvůj svátek rozesmál… jsi příliš velký suchar… Jen legrace. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Vážně nevím, kolik tvých oslav svátků ještě zvládnu. Přeji ti všechno nejlepší!
Přimět někoho tak úžasného, jako jsem já, aby ti poslal gratulaci k svátku, byl bezpochyby tvůj největší letošní úspěch. Všechno nejlepší, Venco!
Další svátek, další rok. Gratuluji ti, že jsi o rok starší, ale stále udržuješ tak nízkou úroveň dospělosti. Jsi opravdovou inspirací. Krásné jmeniny!
Všechno nejlepší k svátku! Tady máš kousek přání, abych ti ukázal, že mi na tobě aspoň trochu záleží.
Z čeho se dneska tolik raduješ? Máš svátek a budeš muset utratit spoustu peněz, abychom my, tví hosté, byli šťastní. No, aspoň se u toho bav. Krásné jmeniny, Vašku!

Smíchu a radosti není nikdy dost, a to zvláště při oslavě jmenin! Popřejte k svátku veselou gratulací!

Gratulace Vaškovi k svátku z lásky

Využijte dne, kdy se oslavují Vaškovy jmeniny a popřejte svému drahému skrze zamilované blahopřání. Jistě vaše milá slova náležitě ocení!

Všechno nejlepší, lásko. Jsi můj hrdina. Mám tě moc ráda!
Všechno nejlepší k svátku, miláčku. Miluji tě teď a navždy. Užij si svůj den, zlato!
Krásné jmeniny, miláčku. Přeji ti mnoho skvělých let a další oslavy svátků. Jsi druhou polovinou mého srdce a já tě vždy budu milovat!
Jsi láska mého života a já si s tebou užívám každý okamžik. Všechno nejlepší k svátku, lásko moje. Posílám objetí a polibky.
Mému milovanému příteli přeji, aby měl ten nejlepší sváteční den v životě. Přeji ti všechno nejlepší. Miluji tě, Vašku!
Jsme dvě srdce, která se kdysi ztratila, ale opět k sobě našla cestu. Domov je tam, kde jsi ty a já jsem za tebe moc vděčná. Všechno nejlepší ke jmeninám, králi mého srdce!
Úspěch, zdraví a štěstí jsou letos tvoje. To, že slavíš další svátek, možná znamená, že jsi o něco starší, ale také jsi o ten rok zkušenější a moudřejší. Já jsem velice ráda, že mohu být po tvém boku. Krásné jmeniny!
Než jsem tě potkala, byla jsem slabá a ztracená. Všechno se změnilo, když jsi přišel ty. Dal jsi mi sílu a energii, abych opět mohla žít život naplno. Děkuji ti. Krásný sváteční den, můj Vašíčku!
Nejlepším darem, který ti mohu k dnešnímu svátku nabídnout, je moje přítomnost a společnost po zbytek našeho života. Věř mi, že ještě teprve poznáš, jak moc tě miluji! Krásné jmeniny!
Můj muži, jsi ten nejlepší chlap na planetě a ten nejúžasnější gentleman! Přeji ti krásné prožití jmenin, Vašku!
Všechno nejlepší k svátku, lásko! Mám tě moc ráda a doufám, že tenhle den bude pro tebe úžasný!
Ukradl jsi mi srdce, ale já ti ho nechám. Být s tebou je ten nejlepší pocit na světě. Všechno nejlepší k svátku, lásko moje!

Oslava svátku je skvělou příležitostí pro vyznání lásky. Inspirujte se zamilovanými přáními ke jmeninám a dejte najevo, co ke svému Vaškovi cítíte.

Obrázková sváteční přáníčka

Chtěli byste své blahopřání něčím oživit, ale nenapadá vás čím? 

Vyberte si některý z našich krásně barevných obrázků, které přáníčko pro Václava již obsahují. 

Přání k svátku Václavovi s růžovým květem.
Růžová květina s blahopřáním ke jmeninám Venoušovi.
zdroj: unsplash.com
Mužská ruka držící růžový květ s gratulací k svátku Václavovi.
zdroj: unsplash.com
Dva zelené listy ve váze s nápisem, který přeje krásné jmeniny Vaškovi.
zdroj: unsplash.com
Louka s lučním kvítím a přáníčkem k svátku Vencovi.
zdroj: unsplash.com

Chcete popřát ke jmeninám Vaškovi, který je ještě dítětem? Vyberte si z dětských obrázkových přání k svátku a udělejte oslavenci radost.

Gif sváteční gratulace

Máte-li rádi moderní technologie, můžete blahopřání poslat ve formě pohyblivého obrázku, gifu, který je možné zaslat skrze sociální síť, e-mail nebo například MMS.

Leonardo DiCaprio z filmu Velký Gatsby, připíjející šampaňským s ohňostroji v pozadí.
zdroj: unsplash.com
Sváteční gif se třemi mimoni a nápisem It´s time to partyyyy!
zdroj: unsplash.com
Dvě ruce, připíjející si šampaňským na žlutém pozadí.
zdroj: unsplash.com
Pohyblivý obrázek s mužem v bleděmodrém obleku vyhazujícím konfety.
zdroj: unsplash.com
Kreslený pohyblivý obrázek se slone, podávajícím chobotem květinu s nápisem This is for you.
zdroj: unsplash.com

Zalíbily se vám gify s tématikou oslav? Pak si prohlédněte i další pohyblivé obrázky!

Zajímavosti o jméně Václav

Jméno Václav pochází ze slovanského “vetye – sláva” a původně bylo psáno “Vecheslavu/Vyacheslav”, což znamená “mající větší slávu, víceslavný”. 

Toto jméno je v České republice spojováno s Václavem I., což byl český vévoda, a to od roku 921 až do jeho smrti v roce 935, kdy byl údajně zavražděn vlastním bratrem Boleslavem Ukrutným. Jeho mučednická smrt z něj udělala populárního hrdinu, což vedlo k jeho povýšení na světce, posmrtnému prohlášení za krále a za patrona českého státu. 

Václavové bývají skromní, citliví a často jsou plní překvapení. Jsou to lidé, kteří umějí naslouchat a jsou dobrými přáteli.

K tomuto jménu se váže číslo 7, které symbolizuje otevřenost, přístupnost a zájem o problémy ostatních. 

Vhodnou barvou pro Václavy je žlutá a jiné světlé odstíny dalších barev.

A kdy má svátek Václav? Muži tohoto jména slaví jmeniny 28. září. 

Inspiraci nemusíte brát pouze z českého textu. Ve slovenských blahopřáních k svátku najdete rovněž zajímavé texty, které můžete přeložit do češtiny a použít ve své gratulaci.

Přání k svátku Václavovi s námi napíšete rychle a bez problémů. 

Promyslete si, zda chcete poslat text s vtipným, zamilovaným nebo vážnějším nádechem a vyberte si z naší nabídky originálních vět.

K textu můžete přidat také obrázek nebo pohyblivý gif, kterým svou gratulaci ozvláštníte a který dodá vašemu přáníčku šmrnc!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X