Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Izabelu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. dubna a svátek slaví Izabela. 

Znáte nějakou ženu nebo slečnu s tímto nádherným jménem? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Izabelu rozhodně potěší. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tak to jste tady správně. 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si tu pravou gratulaci. 

Všechna přání jsou volně ke stažení, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Izabelu

Veršovaná přáníčka jsou velmi oblíbená a to naprostým právem. A že vás zrovna nemůže nic napadnout? Ani nemusí, originální rýmované gratulace jsme totiž napsali za vás. Které se bude oslavenkyni líbit nejvíce?

V kalendáři jsem tvoje jméno viděli, a hned jsme ti k svátku popřát museli. Snad se ti den dle tvých představ vyvede, a vše v životě se ti povede. Izabelo, přejme ti nádherné jmeniny!
Snad užiješ si dneska den celý, když mají svátek všechny Izabely. S přáteli bys ho měla pořádně oslavit, a hlavně by ses měla pořádně bavit. Izabelo, přejeme ti krásné jmeniny!
Dneska musíš slavit až do večera, když je v kalendáři jméno Izabela. Dej si klidně i vína skleničku, a čokolády klidně i celou krabičku. Izabelo, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Dneska jsem si na tebe vzpomněla, jmeniny přece dneska slaví Izabela! Až se potkáme tak ti dám i malý dáreček, když máš dneska ten sváteček. Drahá Izabelo, moc si užij dnešní den!
Právě jsme se z kalendáře dozvěděli, že svátek dneska slaví Izabely. Proto ti jen to nejlepší přejeme, a moc ti k tvému dni gratulujeme. Izabelo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Chceme ti říct jak jsi skvělá, jsi naše nejmilovanější Izabela. Hlavně lásku, zdraví a pohodu ti chceme přát, a všichni ti moc chceme blahopřát. Izabelo, moc si užij dnešní sváteční den!
Dnešek by sis měla užívat s přáteli, když jmeniny slaví Izabely. Moc si užij dnešní den, a vyraž ho oslavit někde ven! Izabelo, přejeme ti krásný svátek!
Neboj se že bychom na tebe zapomněli, moc dobře víme že svátek slaví Izabely. Všichni na tebe myslíme, a už se na tebe moc těšíme. Izabelo, přejeme ti úžasné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Izabelu trochu veselejší a aby ji pobavilo? Na to jsme taky mysleli při psaní následujících veršů. Na vás bude už jen vybrat který oslavenkyni pošlete.

Dneska protančíme večer celý, svátek totiž dneska slaví Izabela. Tak čekáme že se dneska hezky oblečeš, a domů nám z oslavy brzy neutečeš. Izabelo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Ty budeš dneska zase jako neřízená střela, když je v kalendáři jméno Izabela. Budeš zase ta nejlepší tanečnice, a rozhodně nebude mít prázdné sklenice. Izabelo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Už jste to všichni slyšeli? Dneska jsou jmeniny naší Izabely! Potkáme se s ní na večírku divokém, kde spolu bar vezmeme útokem! Izabelo, užij si ten nejlepší svátek!
V dálce už slyším hlasité decibely, jinak ani nejde když svátek slaví Izabely. Dneska čeká tě skvělá oslava, tak snad ráno nebude tě bolet hlava. Izabelo, užij si dnešní jmeninový den!
Kytice růží k svátku v růžové dárkové krabici.
zdroj: m.ok.ru

Klasická přání k svátku pro Izabelu

Dostáváme se k jednoduchým a decentním gratulacím, které potěší každou oslavenkyni. Je jedno jestli je Izabela vaše dcera, sestra a nebo kolegyně, mysleli jsme na všechny. Můžete je poslat v rychlé zprávě a nebo je napsat do papírového blahopřání.

Naše milá Izabelo, moc na tebe myslíme a k tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu zdraví, lásky, pohody a hlavně dobré nálady. Krásné jmeniny ti za srdce přejí …
Drahá Izabelo, doufáme, že se ti splní všechna tvá tajná přání a ty budeš neustále veselá, spokojená a usměvavá jako jsi teď. Nádherný svátek ti přejí …
Naše milovaná Izabelo, není den co bychom na tebe nemysleli a k tvému svátku ti z celého srdce přejeme hlavně lásku, zdraví a taky spoustu štěstí. Hezké jmeniny ti přejí …
Milá Izabelo, za celou naši rodinu ti srdečně přejeme spoustu radosti, lásky, porozumění a taky štěstí. Moc si užij dnešní jmeninový den!
Naše drahá Izabelo, je to velká škoda, že ti dneska nemůžeme popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále spokojená a veselá. Krásný svátek ti přejí …
Naše nejmilejší Izabelo, k tvému svátku ti přejeme mnoho úspěchů jak v osobním, tak v pracovním životě taky ať jsi stále veselá a spokojená. Nádherné jmeniny ti přejí …
Milá Izabelo, doufáme, že si dnešní sváteční den pořádně užiješ a oslavíš ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše nejdražší Izabelo, ze srdce ti přejeme k tvému svátku jen to nejlepší a taky aby se ti nikdy z tváře nevytratil úsměv. Moc si užij dnešní jmeniny!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Věděli jste že blahopřání k jmeninám pro Izabelu může být i obrázkové? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší, které se k této příležitosti výborně hodí. Vyberte si GIF který vás zaujal nejvíce a jen ho zkopírujte a pošlete.

Všechno nejlepší!

GIF přání k svátku muž s konfetami.
zdroj: giphy.com

Slavíme!

GIF blahopřání k svátku dítě na oslavě.
zdroj: giphy.com

Sváteční taneček

GIF přání k jmeninám tančící holčička.
zdroj: giphy.com

Něco pro tebe mám!

GIF blahopřání k svátku žena s flaškou.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF přání k svátku přípitek.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přání z papíru

Letos blahopřání nekupujte v papírnictví, ale zkuste ho vyrobit doma. Není třeba se toho bát, hotovo budete mít za pár minut a Izabela uvidí, že vám na ní opravdu záleží. Pomůže vám i tohle krátké video, které vás navede krok za krokem. Až budete mít hotovo tak už jen stačí napsat text a nebo básničku.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Izabele líbit?

Doufáme, že ano a že jí tento sváteční den uděláte mnohem lepší.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X