Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Olívii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 2. října a svátek slaví Olívie.

Pokud máte tu čest s nějakou trávit volné chvíle, určitě jí pošlete blahopřání.

Láskyplné přání k svátku Olívii rozzáří úsměv na tváři.

Víme však, že vytvořit originální a hezkou gratulaci může být náročné.

Proto jsme dali dohromady ta nejkrásnější přáníčka, básničky a animované obrázky, které svojí originalitou nachnou vaši oslavenkyni.

Ušetřete svůj drahocenný čas a vyberte si zcela zdarma jeden z našich nejlepších tipů!

Tak pojďme na to!

Klasická přání k svátku pro Olívii

S klasickou gratulací k jmeninám Olinku zaručeně nezklamete. Právě jednoduchost je něco, co mnoho lidí s radostí ocení. A tahle milá slova plná lásky, radosti a potěšení jsou právě tím pravým, co v této kategorii můžete hledat. Vyjímat se budou například ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přání!

Naše nejmilejší Olinko, úsměv, je tím nejlepším lékem na celý život. Krásná žena, jako jsi ty, nám vždy umí vykouzlit úsměv na tváři. Všechno nejlepší k narozeninám, užij si naplno svůj jmeninový den!
Olinko, z celého srdce ti přeji hodně štěstí a úcty. Za všechno, co jsi s úsměvem na tváři obětovala pro svou rodinu. Snad tě za to život obdaří radostí a dobrým zdravím. Překrásný svátek přeje …
Olívie, před nějakou dobou můj život za moc nestál, ale v okamžiku, kdy jsem narazila na tak potrhlou kamarádku jako jsi ty, tak si užívám každého dne. Navždy si tě budu vážit. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Drahá Olinko, přeji ti všechno nejlepší k svátku jakožto úžasné, milující a skvělé ženě. Tvé laskavé srdce ví, jak se starat o lidi. Ať Bůh žehná dalšímu tvému roku a jsi stále veselá. Se srdečným pozdravem …
Milovaná Olívie, jen se na sebe podívej, jak ti ten úsměv sluší. Přeji ti, ať všechno po čem tvé srdce touží, bude navždy tvé. Mám tě moc ráda. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Milá Olinko, život je zajímavý a úžasný. Cizí lidé se mohou změnit v přátele a přátelé v cizince. Děkuji, že jsi mě nikdy neopustila a jsi má úžasná kamarádka. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …
Přání k svátku s čokoládovým dortem.
pixabay.com

Přání pro nejlepší kamarádku

I když se kamarádství provazuje mnohdy s popichováním, láska by neměla být zapomenuta. Pokud právě dnes slaví vaše drahá kamarádka svůj vyjímečný den, neváhejte ani vteřinu a vyberte jí jedno z těchto sladkých a upřímných přání. Je jen na vás, které si vyberete. Věříme, že uděláte Olívii ohromnou radost!

Drahá Olivěnko, nejlepší přátelé jsou lidé, s nimiž budeš sdílet své šťastné i smutné dny – budou s tebou prožívat každý životní okamžik. Děkuji ti, že právě ty jsi pro mě tím člověkem. To nejkrásnější prožití tvého svátku ti přeje …
Milované Olívie, když máme silné přátelství, jako je to naše, na vzdálenosti nezáleží. Nemůžu se dočkat, až se zase uvidíme, a oslavíme ten tvůj dnešní svátek. Přáníčko ti s láskou posílá …
Má nejdražší Olivko, nejlepší přátelé jsou někdo, kvůli komu stojí za to žít. Vážím si svých nejlepších přátel odjakživa a navždy. Vážím si tebe. Moc si tvůj dnešní svátek užij. Všechno nejlepší ti ze srdce přeje …
Má Olivěnko, kdybych si měla vybrat jednu osobu ze všech lidí v mém životě, vybrala bych si tebe, mou nejlepší kamarádku. Ani nevíš, jak moc tě mám ráda. Užij si tvůj mimořádný den přesně podle tvých představ! S láskou …

Čtyřicet je magické číslo, které si zaslouží svou pozornost. Popřejte oslavenci k tomuto krásnému milníku!

Básničky k svátku pro Olivěnku

Chtěli byste dnes poslat veršované blahopřání k svátku, ale nemáte zrovna největší talent na psaní básniček? Není problém! Máme pro vás přichystanou spoustu inspirace. Napsali jsme za vás spoustu veršů, speciálně pro Olívii! Vaším úkolem je vybrat si vaši oblíbenou, zkopírovat ji a přeposlat ji ve zprávě.

Dnes přeji ti štěstí a pohodu, na dortu tu nejsladší jahodu. Jsi má oblíbená holčička, krásný svátek přeje ti tvá babička. Všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám, Olívie!
V kalendáři tvé jméno září, přejeme ti ať máš stále úsměv na tváři. Proto ti dnes píšeme přání, ať tě smůla nikdy nedohoní. Olivěnko, všechno nejlepší k tvému svátku!
Zdraví ať se tě pevně drží a penízky se ti na kontě množí. Jen jedno přání pro tebe dnes mám, ať nikdy nezažiješ, jak se člověk cítí sám. Olinko, přeji ti z lásky překrásné jmeniny!
Krásu už ty dávno máš, hlavně když se usmíváš. Co bych pro tebe ještě chtěla? Třeba toho nejkrásnějšího manžela! Přeji ti fantastický svátek, Olívie!
Dnes v kalendáři jméno máš, tak snad se od ucha k uchu usmíváš. Ať tě vždycky všechno baví, a neopouští tě tvé zdraví. Všechno nejlepší k tvému svátku, Olívie!
Už pár let zpátky bylo dáno, že Olívie bude tvoje krásné jméno. Tak dneska já budu ta, co na drinky bude zvát, abych ti ten nejkrásnější zážitek mohla dát. Olivěnko, přeji ti ten nejkrásnější svátek na světě!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám 

Chcete poslat takové přání k jmeninám Olívii, aby ji zaručeně rozesmálo? Mysleli jsme si to, a proto jsme pro vás napsali veselá a spíše neformální blahopřání. Pro ocenění tohoto přání je potřeba trocha nadsázky a smyslu pro humor a proto se skvěle hodí pro oslavenkyni, která se ráda směje.

Olinko, dneska svátek máš, vínečko si snad se mnou dáš. Sraz je večer u mě doma, snad po nás nezůstane pohroma. Přeji ti úžasné jmeniny, Olívie!
Psaní přání je velká věda, ale samo se to psát nedá. Tak snad aspoň krátké rýmy, udělají ti hezčí jmeniny. Všechno nejlepší k svátku, Olivěnko!
Tvůj svátek se musí pořádně zapít, dneska však nemusíš za útratu platit. Vína je tady plná lednice, a na šampaňské už chladíme sklenice. Všechno nejlepší k jmeninám, Olinko!
Jsou to ale krásné zprávy, naše Olinka svátek slaví. Dneska to bude více než jeden přípitek, tak snad nebudeme jako dobytek. Olívie, přeji ti ten nejlepší svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Nemusíte si lámat hlavu nad složitými přáníčky a verši, protože svá slova a pocity můžete vyjádřit i pomocí veselého animovaného obrázku. Usnadnili jsme vám hledání a našli jsme pro vás obrázky, které se skvěle hodí pro tuhle sváteční příležitost. Jednoduše jej pošlete a pokud chcete, doplňte o srdečný text nebo básničku!

GIF přání k jmeninám s medvídkem a květinami.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s tancující malou holčičkou.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s ženou a vínem.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s nadšenými lidmi a šampaňským.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Letos blahopřání rozhodně nekupujte v papírnictví, ale zkuste ho vyrobit doma. Není třeba se toho bát, hotovo budete mít za pár minut a Olívie uvidí, že vám na ní opravdu záleží a že jste si s jejím přáním k svátku dali opravdovou práci. Pomůže vám i tohle krátké video, které vás navede krok za krokem. Až budete mít hotovo, tak už jen stačí napsat dovnitř hezké přáníčko a nebo třeba básničku.

Zajímavosti o jméně Olívie

Ženské křestní jméno Olívie má zřejmě latinský původ. 

Jméno se odvozuje od latinského slova „oliva”, které je označením plodu olivovníku. 

Jméno se tak překládá jako „pěstitel, resp. pěstitelka oliv”

Přenesený význam jména je „mírumilovná”, „plodná” nebo „božská”. Olivám se přisuzuje název „boží plody“ a olivová větvička se používá jako symbol míru, plodnosti a hojnosti.

Domácky se jméno užívá jako Oli, Oliv, Olča, Olivka, Olivuška, Olivěnka, také Livie aj.

V České republice je jméno na 556. místě ve jmenném žebříčku díky 105 nositelkám!

Jméno Olivia patří ke slavným herečkám. Nosí ho Olivia Newton-John, australská zpěvačka a herečka. 

Nositelkami jména jsou i její herecké kolegyně jako Olivia Wilde, Olivia Olson nebo Olivia Palermo, také Olivia Hussey, rodným jménem Olivia Osuna; či Olivia Williams. 

Doufáme, že jedno nebo více z našich přáníček k jmeninám Olívii potěšili a udělali jste její den nezapomenutelný.

Které jste si vybrali? Dejte nám vědět!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X