Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Radovana na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 14. ledna a svátek slaví Radovan.

Blahopřání pro takový velký den by mělo být výjimečné. 

My jsme ta nejkrásnější přání k svátku Radovanovi už napsali! 

Vaším jediným úkolem je si vybrat, zda dnes popřejete hezkou básničkou, blahopřáním nebo obrázkem. 

Tak pojďme vybírat!

Klasické přání k svátku pro Radovana

Jako první jsme pro vás připravili klasická a formální blahopřání. Právě s jednoduchostí rozhodně nešlápnete vedle, ať už je Radovan vás kolega, kamarád či tatínek. Projevte mu, že máte z jeho velkého dne radost a že na něj myslíte! 

Milovaný Radovane, přeji ti překrásný svátek jako tomu nejvíc úžasnému člověku, kterého znám! Užij si dnešek přesně jak si přeješ. A nemusíš říkat, že jsem tvůj nejlepší kamarád, to přece dávno vím. Všechno nejlepší ti přeje …!
Milý Radovane, přejeme ti všechnu radost a lásku, kterou ti tento svět může nabídnout! Nezapomeň se taky pořádně obklopit smíchem a dobrou náladou, protože toho není nikdy dost. Překrásný svátek ti přejí …!
Náš nejmilejší Radovane, jak je již dobře známo, někteří s lety zmoudří, někteří zbohatnou, ale všichni zestárnou. Hodně štěstí s těma ostatníma dvěma! Přejeme ti nádherný svátek, máme tě rádi.
Náš milovaný Radovane, i když sfoukneš všechny svíčky na dortu tak víme, že ty sám budeš vždycky jasně zářit. Nezapomeň si dnešek užít. Všechno nejlepší k jmeninám ti přejí …
Náš nejdražší Radovane, vždy vnášíš radost a úsměvy do našich životů, a proto doufáme, že právě tvůj dnešní sváteční den bude také plný radosti, lásky a dobré nálady. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Náš milý Radovane, i když máš opět po roce svůj svátek, neber si to jako instrukce k tomu, abys vyrostl. Zůstaň nám stejně úžasný jaký jsi. Vždy na tebe budeme nejvíce pyšní. Všechno nejlepší ti srdečně přejí …!
Náš nejmilejší Radovane, doufám, že tvůj svátek bude stejně krásný jako tvé srdce, ale také stejně zábavný a šílený jako je tvá smysl! Máme tě moc rádi. Všechno nejlepší ti přejí …
Náš nejdražší Radovane, doufáme, že dnes dostaneš všechno, co sis kdy mohl přát. Také doufáme, že máš stůl plný dobrot, kterými se dneska můžeš nacpat. Moc na tebe myslíme. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Přání k svátku s květinou a srdcem.
pixabay.com

Přání k svátku pro syna

Dostat hezkou gratulaci k svátku je důležité nejen pro dívky, ale i pro chlapce. Pošlete proto svému milovanému synovi krásné přáníčko psané speciálně pro něj. Zajisté mu společně s nějakým milým dárkem uděláte jeho sváteční den překrásný!

Milý synu, jistě očekáváš plno dárků, které si zasloužíš. Ale kde máme my dárek za to, že jsme s tebou přežili další rok? Děláme si srandu samozřejmě! Všechno nejlepší k svátku Radovane a pořádně si ho užij!
Náš milovaný Radovane, až na ty šedivé vlasy co mi vyrostly během toho, co jsme tě vychovávali jsi to nejlepší, co nás v našich životech kdy potkalo. Jsme na tebe moc pyšní synu. Všechno nejlepší k svátku!
Náš nejmilejší Radovane, dnes nemysli ani na svou minulost a ani na budoucnost, která tě čeká. Užívej si krásy okamžiku, protože tvůj svátek slavíme pouze jednou za rok. Děláš nám obrovskou radost. Přejeme ti krásný svátek, synu!
Milý Radovane, přejeme ti další rok plný úspěchů, radosti a lidí okolo tebe, které miluješ. Pokaždé co se na tebe jako rodiče podíváme, nezbývá nám nic jiného, než se radostí a pýchou pousmát. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Náš milovaný synu, podívej jak ten čas letí! Než si to člověk vůbec uvědomí, tak už je tu zase tvůj svátek a my ti můžeme opět vesele přát. Přejeme ti proto ten nejkrásnější svátek a mnoho splněných přání. Všechno nejlepší, Radovane!
Milovaný Radovane, děláš nám nesmírnou radost a je nám nesmírnou ctí vidět, jak nám rosteš v chytrého a silného muže. Věříme, že se ve světě neztratíš a dotáhneš to daleko. Milujeme tě, synu. Všechno nejlepší k svátku!

Básničky k svátku pro Radovana

Veršovaná přáníčka se hodí pro každého oslavence, ať už je to váš kamarád, kolega či manžel. Tyhle básně jsou navíc speciální, protože nikde jinde je nenajdete. Napsali je přímo pro vás, abychom vám hledání perfektního přáníčka ulehčili!

Byl jsem dneska informován, že má svátek náš milovaný Radovan. A proto ti přejeme moře radosti, ať máš vždycky všeho dosti. Všechno nejlepší k svátku, Radovane!
Všichni velkou radost máme, že máš svátek, Radovane! Na tu tvoji velkou slávu, uděláme ti pořádnou oslavu. Popřejeme ti zdravíčko, pro tvé milé srdíčko. Přejeme ti překrásný svátek, Radovane!
Dnes náš milovaný Radovan, byl oslavencem jmenován. Proto dnes nemysli na starost, ani práci, a užijme si spolu pořádnou legraci. Přejeme ti báječné jmeniny!
Informace je nám známa, že je svátek Radovana. Užij si proto na maximum tento den, ale když vše nestihneš, slav ho třeba celý týden! Všechno nejlepší k svátku, Radovane!
Posíláme ti naše přání, ať vše krásné není jenom zdání. Ať jsi navždy veselý, náš milovaný příteli. Přejeme ti všechno nejlepší k svátku, Radovane!
Dnes je v kalendáři tvé jméno, a já mám přání jenom jedno. Ať ti v životě nepanuje žádný zmatek, a tohle je krásných dnů jen začátek! Přejeme ti úžasný svátek, Radovane!
Zavři na chvilku své oči, a nech do dnešního dne radost vkročit. Ať je ti krásně na tomhle světě, vždy budu ti přát srdečně. Snad v každém létě to roztočíš na parketě, a tvé zdraví bude trvat věčně. Všechno nejlepší k svátku, Radovane!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přijdou vám klasická a formální blahopřání moc obyčejná a nudná? Co takhle spojit básně a dobrý smysl pro humor? Pokud je oslavenec docela vtipálek, určitě budou tahle přáníčka právě to, co dneska hledáte. Nejen že potěšíte, ale také i pořádně pobavíte!

Hola hej, kapitáne! Nebo mám snad říct Radovane? Slyšel jsem, že máš dnes jmeniny, proto chtěl bych ti dát přání milý. Ať máš vždycky radost nejvíce, a vyhnou se ti všechny ranní opice. Všechno nejlepší k tvému svátku, Radovane!
Náš oblíbený Radovane, co se asi dneska stane? Chce to nějakou oslavu, máš přeci dneska svátek! Tak zapomeň dnes na svou postavu, a vytvořme si plno krásných vzpomínek. Všechno nejlepší k jmeninám, Radovane!
Dnes je svátek Radovana, tak pojď to povinně oslavit s náma! Užijme si tento krásný moment, a zapomeň na to, že jsi chtěl být abstinent. Přejeme ti nádherný svátek, Radovane!
Dneska jsme tu na pomoc, aby sis dnešní den užil víc než moc. Však dnes máš teda pořádný důvod, oslavovat ten svůj mladý život. Začněme tedy touhle lahví, a ukažme ostatním, co je to mládí! Radovane, všechno nejlepší k svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Jedním z dalších výborných způsobů jak poslat Radovanovi přání k jmeninám jsou obrázky! Sami budete překvapeni, že se mu taková gratulace bude líbit. Vybrali jsme veselé animované obrázky, které se pro tuhle příležitost hodí perfektně. A co si víc ještě přát? Hodí se perfektně s vtipnými básničkami!

GIF přání k svátku s postavami ze Star Wars.
giphy.com
GIF přáníčko k jmeninám s oslavující ženou.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s veselým pejskem Snoopy.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s nadšeným mužem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Nenechte se zastrašit tím, že zde bude potřeba trocha zručnosti. Uvidíte, že vlastnoručně vyrobené blahopřání k svátku Radovana potěší. Každý se však občas potřebuje trochu inspirovat, proto jsme pro vás našli krásné video, podle kterého to zvládne každý. Nechte se navést krok za krokem na cestě za tím perfektním přáníčkem. Do hotového přání už jen napište hezké přáníčko a máte hotovo!

Zajímavosti o jméně Radovan

Význam jména Radovan se udává jako “veselý muž”, “radostný” a také “radost přinášející”. 

Říká se, že Radovan dokáže přinášet do života spousta radosti, úsměv má vždy pro každého a životní události bere s nadhledem. 

Myslíte, že to sedí na toho vašeho?

V ČR nosí tohle hezké jméno 5786 lidí.

Mezi významné nositele patřil herec Radovan Lukavský, současně také dabér Radovan Vaculík a režisér Radovan Lipus.

Jméno také zazářilo v pohádce Princezna se zlatou hvězdou, kde ho nosil princ.

Doufáme, že se vám naše přáníčka k jmeninám Radovanovi líbila a vy s nimi uděláte dneska radost.

Svátek je přece výjimečná událost a my bychom si měli dělat navzájem radost!

Tak které jste vybrali? Dejte nám vědět!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X