Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Patricii na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 2. července a v kalendáři je jméno Patricie. 

Znáte nějakou? A už jste jí dneska popřáli? 

Milé přání k svátku Patricii určitě zvedne náladu. 

Nevíte ale jaké jí poslat? 

Podívejte se na naše básničky texty a veselé obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou zdarma k dispozici, stačí si jen vybrat. 

Básničky k svátku pro Patricii

Rádi byste poslali krásné veršované blahopřání k jmeninám, ale zrovna vás nic nenapadá? Nemusíte si s tím lámat hlavu, spoustu nádherných gratulací jsme napsali za vás. Tahle jsou navíc přímo na míru pro oslavenkyni a nenajdete je nikde jinde. Na vás už bude jen vybrat to, kterým ji v tento významný den potěšíte.

Je tady sváteční den všech Paťušek, tak snad si pořádně užiješ dnešek. Měla by ses smát a taky slavit, a s rodinou a kamarády se celý den bavit. Patricie, přejeme ti krásné jmeniny!
Přejeme ti nádherné jmeniny, naše milá Pati, ať se štěstí a radost z tvého života nikdy neztratí. Ať jsi stále jen veselá a pořád se jen usmíváš, a vydaří se ti vše, na co se jen podíváš. Přejeme ti úžasný svátek, Patricie!
Je tady tvůj svátek, drahá Pati, ať vyjde ti vše, co si jen budeš přáti. K tomu přejeme ti lásku, zdraví a taky pohodu, hlavně nikdy žádnou nehodu. Patricie, užij si dnešní jmeninový den!
Dneska jsme zahlédli tvé krásné jméno v kalendáři, přejeme ti ať ve všem se ti daří. Ať tě jen radost a štěstí tvým životem prochází, a tobě nikdy nic neschází. Milá Patricie, přejeme ti úžasný svátek!
Patricie, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři, my ti přejeme ať máš stále jen úsměv na tváři. K tomu ať jsi stále jen spokojená a veselá, a splní se ti vše co jsi jen kdy chtěla. Patricie, přejeme ti báječné jmeniny!
Je tady sváteční den naší Patinky, už jí letí gratulace od celé naší rodinky. Přejeme ti lásku, zdraví a taky štěstíčko, taky bys stále zářila jako sluníčko. Přejeme ti nádherné jmeniny, Patricie!

Veselé rýmy k jmeninám

Je oslavenkyně vaše kamarádka která se ráda baví směje a hlavně oslavuje? Chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Patricii veselé? Tak v tom případě by jí mohla udělat radost některá z těchhle veselých básniček. Pokud k tomu přidáte ještě pozvání na něco dobrého, bude vaše gratulace perfektní.

Svátek slaví naše skvělá Patricie, tak ji zveme večer na víno a pistácie. Dáme si dneska pořádně do nosu, a drinky se budou nosit na velkém podnosu. Paťo, přejeme ti úžasné jmeniny!
Už na večer chladíme v lednici flašky, jsou tady totiž jmeniny naší Paťušky. Ale pozor, ať nemáš moc velkou hladinku, a pak ráno nepříjemnou kocovinku. Přejeme ti skvělou sváteční oslavu, Patricie!
Svátek dneska slaví naše divoška, v kalendáři je jméno Paťuška. Musíme dát na tvé zdraví skleničku, ale ne že zase vypiješ sama celou lahvičku. Patricie, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska musíme oslavit tvůj svátek Patričko, tak na sebe nahoď nějaké sexy tričko. Večer to půjdeme do ulic roztočit, ale nesmíme se jako minulý rok zničit. Patricie, užij si dnešní jmeninovou oslavu!
Přípitek se spoustou skleniček s vínem.
zdroj:eternalbridal.com.au

Klasická přání k svátku pro Patricii

Ne každý si potrpí na básničky či vtipy a spousta lidí dává přednost tradiční a jednoduché gratulaci. Je tohle případ i vaší oslavenkyně? Na to jsme taky mysleli a spoustu krásných přáníček jsme napsali za vás. Vy už jen zvolíte to, které se vám líbí nejvíce, doplníte váš podpis a odešlete.

Patricie, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a tak ti chceme popřát spoustu zdraví, lásky, štěstí a taky moře splněných přání. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Patricie, rok utekl jako voda a po roce je tady zase tvůj významný sváteční den. Moc ti chceme popřát lásku, zdraví, pohodu a spoustu nádherných chvil. Krásný jmeniny nový den ti přejí …
Milá Patricie, dneska ti sice nemůžeme k tvému svátku popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Hlavně ať si stále spokojená, veselá a taky zdravá. Krásné jmeniny ti přejí …
Dneska slaví jmeniny všechny Patricie a my té naší nejmilovanější chceme popřát jen to nejlepší. Přejeme ti mnoho úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě a taky ať si stále jen spokojená a veselá. Báječný svátek ti přejí …
Milá Patricie, doufáme, že se ti dnešní jmeninový den vydaří tak, jak sis ho představovala a oslavíš ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Ten nejbáječnější svátek ti přejí …
Přejeme ti kouzelný svátek, naše milovaná Patricie! Hlavně ať jsi zdravá, usměvavá, veselá a nikdy tě neopustí dobrá nálada. To vše a mnohem více ti srdečně přejí …
Po roce je tady zase den všech Patricií a my doufáme, že se budeš v tento významný den jen bavit, slavit, radovat a taky si užívat. Moc na tebe všichni myslíme a máme tě rádi. Krásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Patricie, nemusíš se bát, že bychom na tebe v tento významný den zapomněli. Myslíme na tebe už od rána a chceme ti popřát spoustu nádherných okamžiků, rodinné pohody, zdraví a taky moře štěstí. Úžasné jmeniny ti přejí …

Chcete vaši drahou polovičku potěšit láskyplným vzkazem? Z těchto krásných zamilovaných přáníček si jistě vyberete to pravé i vy!

Obrázkové GIF gratulace 

Nezaujala vás žádná z básniček a nebo klasických textů? Hledáte něco trochu jiného? Pak je tady ještě jedna možnost, a to obrázkové GIF gratulace. Vybrali jsme pro vás ty obrázky, které se pro tenhle den výborně hodí a nemusíte je už hledat nikde jinde. Odeslání je navíc hračka. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Přejeme ti nádherné jmeniny, Patricie!

GIF přání k svátku strejda s knírem prská konfety.
zdroj:giphy.com

Paťo, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslavující lidi s šampaňským.
zdroj:giphy.com

Patricie, ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám oslavující skupinka lidí v maskách.
zdroj:giphy.com

Užij si dnešní jmeniny, Patricie!

GIF blahopřání k svátku pes s party čepicí.
zdroj:giphy.com

Tak na tebe, Paťo!

GIF blahopřání k jmeninám přípitek Disney postaviček.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k jmeninám Patricii jistě ohromí. Bude jí totiž hned jasné, jak moc je pro vás důležitá, když jste jí přání vyrobili sami. Pokud to bude vaše premiéra, tak se nemusíte vůbec bát, není to vůbec nic složitého. Pro inspiraci a návod jsme vám našli tohle krátké video. Jak budete mít hotovo, stačí jen doplnit vaše srdečné věnování a můžete vyrazit gratulovat.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Patricii líbit?

Tento významný den je tady jen jednou v roce, tak doufáme že se vám podaří jí ho udělat hezčí a příjemnější.

Zajímavosti o jméně Patricie

Tohle krásné jméno nosí v České republice 1719 žen a tím se dostává na 180. pozici popularity. Jméno má i svůj mužský protějšek a tím je Patrik. 

Původ jména je v latině a vyvinulo se ze slova „pater” („otec”). 

Ve starém Římě se jako Patricius označoval svobodný občan, občan z urozeného římského rodu. Tento význam si dodnes nese i jméno Patricie, překládá se jako „urozená”, „vznešená”. 

Jméno se jako Patrícia užívá i na Slovensku nebo v Maďarsku. V angličtina jméno najdeme jako Patricia, stejně tak i v italštině, španělštině, holandštině, dánštině a nebo švédština. Německými verzemi jména jsou Patricia a Patrizia, francouzská mutace je Patrice. Jméno zná i ruština nebo bulharština − jako Patrikija. Polskou podobou jména je Patrycja. 

U nás patří mezi slavné nositelky herečka Patricie Pagáčová a nebo Patricie Soukupová, dcera herce Pavla Soukupa.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X