Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Emera na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete napsat přání k svátku Emerichovi rychle a nápaditě? 

Rádi byste se svou gratulací odlišili od ostatních, kteří budou oslavenci přát? 

Inspirujte se našimi texty, obrázky a gify, které vám pomohou k tomu, aby bylo vaše blahopřání skutečně jedinečné! 

Blahopřání ke jmeninám pro Emericha

Poblahopřejte Emerichovi skutečně dech beroucím textem, který si bude oslavenec i ostatní čtenáři ještě dlouho pamatovat. 

Pusťte se do vybírání! 

Můj drahý příteli, ať je tvůj výjimečný den plný krásných, kouzelných a nezapomenutelných okamžiků. Přeji ti vše nejlepší k svátku, Emerichu!
Všechno nejlepší ke jmeninám, milý příteli! Pozvedám sklenku na tvé zdraví a štěstí, které, doufám, bude trvat po celý tvůj život. Doufám, že budeš mít skvělý sváteční den. Vše nejlepší!
Opravdoví přátelé jsou jako diamanty – zářiví krásní, cenní a vždy v kurzu. Krásné prožití jmenin, nejlepší příteli!
Přeji ti báječné jmeniny, Emerichu! Doufám, že si užiješ pohodový den plný skvělých lidí a výborného jídla a pití. Všechno nejlepší!
Dnes je tvůj den! Prožij ho, jako bys byl králem světa a nestarej se o to, co říkají ostatní. Tento den je jednoduše jen pro tebe. Krásné prožití jmenin!
Ty o mě víš všechno, já vím všechno o tobě. Jsme nejlepší přátelé a já si toho moc cením. Párkrát jsem si už všiml/a, že si vzájemně čteme myšlenky. Naše pouto je jedinečné. Přeji ti fantastický sváteční den!
Emerichu, všechno nejlepší ke jmeninám! Zasloužíš si dnes a navždy ta nejvřelejší objetí, štěstí a lásku. Užij si svůj den naplno a jen podle sebe.
Můj drahý Emerichu, přeji ti, abys měl před sebou šťastný a radostný rok. Ať tě provází štěstí a pohoda. Doufám, že prožiješ dlouhý a krásný život. Všechno nejlepší k svátku!
Ať nikdy neztratíš stopu svého štěstí a potkáš více lidí, kteří budou sdílet tvou dobrou duši. Všechno nejlepší, drahý příteli!
Je mi velkou ctí mít neplaceného terapeuta ve formě přítele, jako jsi ty. Víš o mě každou maličkost a vždycky ses postaral o to, aby mi bylo dobře. Mám tě rád/a. Vše nejlepší k svátku, kamaráde!

Chcete oslavence překvapit? Pogratulujte mu některým z veršovaných přání k svátku!

Zamilované gratulace

Vyznejte Emerichovi lásku prostřednictvím gratulace ke jmeninám! 

Vyberte si zamilovanou větu, která je vašemu srdci nejbližší a tušíte, že osloví také oslavence.

Ve tvůj výjimečný den, zlato, ti chci slíbit, že to s námi nikdy nevzdám, ať už to bude jakkoliv těžké. Miluji tě příliš na to, abych tě někdy nechala odejít. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Přišel jsi do mého života a přinesl mi ráj přímo tady na zemi tím, že jsi mě bezpodmínečně milovat. V tento den ti za to chci z hloubi srdce poděkovat a ujistit tě, že moje láska k tobě nikdy neskončí. Doufám, že se mi podaří naplnit tvé srdce stejným štěstím, jaké jsi ty přinesl mě. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Když se dostanu do hlubin zoufalství, ji jediný, kdo má moc vrátit mi úsměv na tvář. Zlato, nikdo na světě tě nemiluje a nepotřebuje víc než já. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Nejšťastnějším dnem mého života byl den, kdy jsi mi poprvé řekl, že mě také miluješ. Od toho dne můj život nikdy nepoznal smutek, protože jsi v něm ty. Mé srdce bije jen pro tebe. Krásné jmeniny, lásko!
Miláčku, dnes, když je tvůj výjimečný den, jsem si sedla s listem papíru a snažila se vyjmenovat důvody, proč tě miluji, ale vzdala jsem to, když jsem si uvědomila, že nikdy v životě nebudu schopná napsat úplně všechno. Miluji tě, lásko a přeji ti krásný svátek!
Kdykoli se mě životní problémy snaží udusit, tvá láska mi přijde na pomoc a poskytne mi sluneční svit, po kterém toužím. Přeji ti báječné jmeniny, mé sluníčko. Miluji tě!
Jsi tak zářivý, že i slunce v tvé přítomnosti vypadá temně. Děkuji ti za to, že osvětluješ můj život tak, jak ho osvětluješ. Všechno nejlepší ke jmeninám, moje zlatíčko!
Moje láska k tobě roste pokaždé, když se na tebe podívám. Nikdy nezmizí ani neskončí, protože je nekonečná. Všechno nejlepší k svátku, lásko moje!
Miláčku, až se vydáš na cestu do této nové kapitoly svého života, věz, že budeš vždy králem mého hradu a že srdce, které se choulí v mé hrudi, bude vždy bít pro tebe. Miluji tě víc, než dokážu říct ve všech jazycích tohoto světa. Vše nejlepší k svátku!
Přeji nejsladšímu muži na světě pohádkově šťastné jmeniny. Žádný muž na celém širém světě se nikdy nemůže stát láskou mého života, protože tuto pozici jsi už obsadil ty, můj milovaný. Užij si svůj den.

Chcete svému milému popřát v jiném jazyce? Pogratulujte mu například některým z anglických blahopřání ke jmeninám!

Vtipná přání k svátku Emerichovi

Máte rádi srandu? Oslavenec jistě také. 

Překvapte Emericha tím, že mu pogratulujete s humorem a mírnou ironií, která ho jistě pobaví.

Všechno nejlepší ke jmeninám! Chtěl/a jsem ti koupit nějaký alkohol, ale vzhledem k době, ve které žijeme, jsem si myslel/a, že dezinfekce na ruce je vhodnější. Buď zdráv, příteli!
K tvému výjimečnému dni jsem ti poslal/a opravdu laskavý dárek. Je to duchovní objetí. Nemůžeš ho cítit, ale určitě tam u tebe někde je. Všechno nejlepší k svátku!
Další jmeniny, další rok za tebou. Nevypadáš ani o den starší, než kolik ti ve skutečnosti je. Všechno nejlepší k svátku, staříku!
Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny z celého svého zadku. Proč bych ti to přál/a ze srdce, když můj zadek je rozhodně větší. Užij si svůj den!
Starší? Určitě. Moudřejší? …to je sporné. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde! Bav se!

Hledáte nějaké básničky pro Emericha? Prozkoumejte básničky k svátku, kterými byste mohli ozvláštnit svou gratulaci!

Obrázková blahopřání k svátku a pohyblivé gify

Pošlete oslavenci gratulaci elektronicky. Jak? 

Stáhněte si zdarma některou z obrázkových gratulací nebo pohyblivých gifů a předejte ji Emerichovi prostřednictvím e-mailu, MMSky nebo zprávy na Facebooku či jiné sociální síti.

Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí vycházejícího slunce nad krajinou.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Emerichovi na pozadí spadlého žlutého javorového listu v trávě.
zdroj: unsplash.com
Tmavé skalnaté pobřeží se světlým kamenem v popředí a přáním všeho nejlepšího k svátku Emerichovi.
zdroj: unsplash.com
Gratulace ke jmeninám Emerichovi na pozadí v řadě položených malých dekoračních dýní.
zdroj: unsplash.com
Vybuchující ohňostroj na noční obloze s přáním k svátku pro Emericha.
zdroj: unsplash.com

Gif přání k svátku

Gif přání k svátku Emerichovi s radujícími se mimoni sedícími na židli a nápisem "Congratulations!".
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace se dvěma rybkami z krekru rozvíjejícími nápis "Congrats!".
zdroj: giphy.com
Gif s mužem stříkajícím šampaňské na jásající ženu v kanceláři a blikajícím nápisem "Congrats!".
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s kresleným smějícím se pejskem vystřelujícím konfety a nápisem "Yeah".
zdroj: giphy.com
Leonardo DiCaprio, ve filmu The Great Gatsby, zvedající sklenici se šampaňským k přípitku na pozadí vybuchujících ohňostrojů.
zdroj: giphy.com

Chcete ke gifu přidat vlastní text? Inspirujte se svátečními gratulacemi pro muže!

Zajímavosti o jméně Emerich

Jméno Emerich pochází ze starohornoněmeckého jména Haimirich, které je složeno ze dvou slov, a to “haimaz – domov, dům” a “rīkijaz – královský, vznešený, mocný, význačný, silný, bohatý). Ve výsledku můžeme jméno přeložit jako “vládce domova, panovník vlasti”

Harry, zkrácená anglická podoba Emericha, byl ve středověké Anglii považován za “hovorovou podobu” Jindřicha.

Většina anglických králů, jménem Jindřich, se jmenovala Harry. Svého času bylo toto jméno v Anglii velice oblíbené. 

V historii se můžeme setkat s Jindřichem II. (svatým Jindřichem), jenž byl císař Svaté říše římské od roku 1014 až do své smrti v roce 1024. Jindřich II. byl posledním členem otonské císařské dynastie a nastoupil na německý trůn po náhlé smrti svého bratrance z druhého kolena, císaře Oty III., a to v roce 1002. 

Emerichům je přiřazováno číslo sedm a jejich barvami jsou světlé barvy, převážně žlutá

Muži s tímto jménem jsou velmi citliví a jemní. Pokud je ale ubližováno jim nebo jejich blízkým, jsou schopni se, v krátké době, přeměnit na drsné muže, schopné všeho. 

Jedná se o přátelské a otevřené osoby, které jsou druhým především vrbami. Proto také často obtížně nalézají lásku, jelikož v nich potencionální partneři spatřují především kamarády. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Emerich mohou být Emerišek, Emerí, Emerik, Emík, Imrich, Rišek a další. A kdy má svátek Emerich? Ke jmeninám můžete oslavencům popřát 5. listopadu.

Prohlédněte si také blahopřání ke jmeninám Zdeňkovi!

Přání k svátku Emerichovi můžete naplnit nejen vážnějším nebo humorným textem. Můžete do něj vložit také vyznání lásky. 

Přáníčko můžete navíc vyšperkovat obrázkem, pohyblivým gifem, či některou ze zajímavostí o oslavencově jméně. 

Nebojte se improvizovat a nezapomeňte na to, aby přáníčko vyznělo optimisticky.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X