Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Františku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. března a svátek slaví Františka. 

Pokud zrovna vy nějakou znáte, rozhodně jí nezapomeňte popřát.

Hezké přání k svátku Františce rozhodně zlepší den!

Pokud vás zrovna žádné milé přáníčko nenapadá, nemusíte se ničeho bát. 

Sepsali jsme pro vás ty nejkrásnější texty, básničky a obrázky, které vaší oslavenkyni rozhodně vykouzlí úsměv na tváři.

Navíc všechna přání jsou zcela zdarma, takže je stačí jen zkopírovat a odeslat!

Klasické přání k svátku pro Františku

Není člověka, kterého by milé, decentní a hlavně srdečné přání nepotěšilo. Jsme si jistí, že takové přáníčko k svátku Františku rozhodně rozveselí. Napsali jsme milé texty k jmeninám, ze kterých si zaručeně vyberete. Přáníčko bude vypadat krásně nejen v obyčejné sms, ale i ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přání.

Milá Františko, moc na tebe myslíme a k tvému dnešnímu svátku ti přejeme, aby tě životem provázela láska, štěstí a pohoda. Hezky si dnešek užij a nikdy neztrácej svou dobrou náladu. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše milovaná Františko, doufáme, že si dnešní den užiješ naplno a přesně tak, jak sis ho představovala. Neztrácej nikdy svůj překrásný úsměv a dobrou náladu. Hodně lásky, štěstí, zdraví k svátku ti přejí tvoji …
Naše nejdražší Františko, přejeme ti, aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání, aby jsi byla vždy spokojená a usměvavá jako jsi teď. Nezapomeň si dnešní den užít s lidmi, které miluješ nejvíce. Nádherný svátek ti přejí …
Milovaná Františko, bohužel ti dneska nemůžeme popřát osobně, ale moc na tebe myslíme a nemysli si, že to spolu neoslavíme osobně! Přejeme ti spoustu lásky, štěstí, pohody a hlavně zdraví. Nejkrásnější jmeniny ti dnes přejí …
Naše nejdražší Františko, doufáme, že budeš neustále zdravá, veselá, spokojená a životem tě bude provázet láska s pohodou. Máme tě moc rádi. To vše a mnohem více ti k tvému svátku srdečně přejí …
Drahá Františko, přejeme ti, aby jsi byla navždy usměvavá, zdravá, šťastná a vždycky se ti ve všem dařilo. Dnešek si pořádně užij, protože jmeniny jsou přece jen jednou za rok! Všechno nejlepší k svátku ti přejí…
Naše milovaná Františko, dnešek by sis měla pořádně užít a věříme, že ho pořádně oslavíš. Přejeme ti všechno nejlepší a doufáme, že ten tvůj krásný úsměv nikdy neopustí tvoji úžasnou tvář. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše drahá Františko, ze srdce ti přejeme úspěchy nejen v pracovním, ale i osobním životě a přejeme si, aby se ti splnilo všechno, po čem jen toužíš. Ať jsi navždy šťastná a zdraví tě nikdy neopouští. Všechno nejlepší k svátku!
pixabay.com

Básničky k svátku pro Františku

Chtěli byste poslat ke svátku báseň, ale nic vás za žádnou cenu nemůže napadnou? Nemusíte si nad tím lámat hlavu! Víme jak jsou veršovaná přáníčka oblíbená, a proto vás v tom nenecháme. Veršované gratulace k svátku pro Františku jsme napsali za vás! Vaším jediným úkolem je vybrat si tu básničku, která se vám líbí nejvíce a poslat ji vaši oslavenkyni!

Jsi ty naše sluníčko, a proto ti přejeme, holčičko, abys byla vždycky šťastná, a vyhýbala se ti nálada špatná. Všechno nejlepší k svátku, Františko!
Dnes má svátek Františka, naše milovaná dceruška. My ti k svátku přejeme, tohle přání srdečné, ať si, broučku, vždycky veselá, a nikdy trable řešit nemusela. Přejeme ti překrásný svátek!
Naše milá Františko, zapiš si ty za ouško, že tě fakt moc máme rádi, přejeme ti věčné mládí. Lásku, štěstí, pohodu, žádnou šťastnou příhodu. Františko, ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Snad ti všichni krásně přejí, a pozdravy u srdíčka tě hřejí. Tak snad budeš mít věčnou radost, štěstí, zdraví, všeho dost! Všechno nejlepší k svátku, Františko.
Svátek má dnes Františka, naše milá ženuška. Jsou to ale milé zprávy, a my přejeme pevné zdraví! Oslav to dnes naplno, a zítra jdeme na jedno. Všechno nejlepší k svátku, Františko.
Naše milovaná Františko, naše lásko, světluško. Už to je zas nějaký pátek, co přáli jsme ti krásný svátek. A proto ti přejeme, další dny jen veselé! Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Hodně štěstí, lásky, zdraví, co je špatné, to se spraví. Hodně dobré nálady, hlavně nikdy žádné neshody. Přejeme ti ten nejhezčí svátek, Františko!
Františka dnes svátek slaví, hodně štěstí, lásky, zdraví! Prožij krásně další léta, nechť tvůj život pořád vzkvétá. Ať provází tě samá radost, pohoda a žádná starost. Všechno nejlepší k svátku, Františko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám líbily, ale stále to ještě není to pravé? Tyhle jsou o něco veselejší!

Pokud je Františka kamarádka, kolegyně nebo kdokoliv jiný, s tímhle přáním k jmeninám jí rozhodně pobavíte! Skvěle se hodí pro oslavenkyni, který má dobrý smysl pro humor, ráda se směje a ocení dobrý vtípek!

Když má svátek Františka, víme, že to bude fuška. “Proč?” byste se mohli ptát. Prvně budou všichni přát, a potom my vesele, vezmeme flašky, přátelé. Všechno nejlepší k svátku, Františko!
Vytáhněte všechny flašky, dnes je přece svátek Františky. Oslava to bude velká, až rozostřeně uvidíme světélka. Tak se na to hezky připrav, na oslavu tvých představ. Františko, všechno nejlepší k svátku!
Dneska jdeme do hospody, peníze dáme dohromady, nakoupíme dobré pití, víno jenom do devíti. Potom přijde na stůl tvrdé, a kdo ví co potom bude! Všechno nejlepší k svátku, Františko!
Františka je holka hodná, proto dneska pije do dna. Není vůbec škaredá, i když asi zrána bude bledá. Všechno nejlepší k svátku, Františko!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Texty nejsou to pravé a nebo právě k milému, veselému textu si přejete doplnit hezký barevný obrázek? Vybrali jsme pro vás obrázky, které se k téhle sváteční příležitosti hodí krásně. Pošlete blahopřání k svátku Františce nevídaným způsobem! Obrázek stačí jednoduše zkopírovat, vložit a odeslat.

Přáníčko k svátku pro Františku s veselým prasátkem.
giphy.com
Přáníčko k svátku Františky s animovanou postavičkou.
giphy.com
Přáníčko k jmeninám Františce s veselou babičkou.
tenor.com
Animované přáníčko k svátku pro Františku s dítětem.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Jestli jste někdy koupili papírové přáníčko v obchodě, tak vás vyzýváme, abyste ho letos vyrobili vlastnoručně! Zkuste být kreativní a najít v sobě vnitřního umělce. Je to jednodušší než si myslíte, nezabere vám to moc času a s takovou gratulací k svátku Františku zaručeně ohromíte! Vyrobte vaší oslavenkyni vzpomínku, na kterou se bude moct kdykoliv s úsměvem podívat. Inspiraci najdete v tomhle videu.

Tak s chutí do toho!

Doufáme, že se naše přáníčka budou Františce líbit.

Zvedněte oslavenkyni náladu s milým blahopřáním či dárkem v její sváteční den. Nezapomínejte, že každý z nás tenhle významný den slaví pouze jednou do roka!

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X