Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Olinu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. července a svátek slaví Olina. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem? Pošlete jí gratulaci! 

Hezké přání k svátku Olině udělá radost. 

Nevíte ale jaké blahopřání poslat? Každému se občas hodí trocha inspirace. 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky zvedněte jí náladu i vy. 

Všechna přání jsou navíc ke stažení zdarma, tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Olinu

Rýmovaná blahopřání patří už dlouhá léta mezi ta nejoblíbenější a to naprostý právem. Rádi byste nějaké poslali, ale zrovna vás nemůže nic napadnout? To ani nemusí, sváteční verše jsme napsali za vás. Na vás bude už jen vybrat ten kterým uděláte radost.

Už tě netrpělivě vyhlížíme z okýnka, svátek má totiž dneska naše Olinka. Tvůj významný den s tebou musíme pořádně oslavit, a až do večera se s tebou krásně bavit! Olino, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Ty máš dneska svátek naše milá Oli, a tak si můžeš přát cokoli. Přejeme ti ať jsi spokojená, šťastná a veselá, že tě máme moc rádi chceme abys věděla. Olinko naše, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Moc na tebe myslí celá rodina, no ještě aby ne, v kalendáři je jméno Olina. Všichni ti jen to nejlepší chceme ze srdce přát, hlavně ať jsi veselá a spokojená napořád. Olino, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Měli bychom ti poslat květiny, když jsou dneska v kalendáři Oliny. Zatím posíláme jen tohle milé přáníčko, osobně pak dostaneš kytku i kafíčko. Olinko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Čeká tě skvělá sváteční hostina, jmeniny má totiž dneska naše milovaná Olina. Už se na tebe všichni moc těšíme, že se zase po dlouhé době uvidíme. Olinko, přejeme ti krásné jmeniny!
Kalendář mi dneska připomíná, že svátek má naše nejmilovanější Olina. Přejeme jí lásku, pohodu a spoustu zdravíčka, a ať je moc spokojená naše holčička. Olinko, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale přijdou vám moc formální? Pokud chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Olinu s trochou vtipu tak to budou tyhle rýmy to pravé. Výborně se hodí pokud je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda baví a směje.

Dneska budeme mít sklenice plné vína, když má svátek naše drahá Olina. Až do rána spolu budeme tančit, však máš zítra volno, tak nemusíš jančit. Olinko, přejeme ti nádherné jmeniny!
V lednici se nám už chladí bublinky, dneska jsou totiž jmeniny naší milované Olinky. Večer nás čeká opět skvělá zábava, ale opatrně, ať nebolí tě ráno hlava. Olino, přejeme ti ten nejbáječnější svátek!
V kalendáři dneska vidím Olinu, to znamená že musíš slavit každou vteřinu. Musíme si spolu dát na tvé zdraví přípitek, ale zase opatrně, ať neopijeme se jak dobytek. Olinko, přejeme ti krásný svátek!
Oslava tvého života právě začíná, v kalendáři vidím jméno Olina. Slavit a tančit spolu budeme až do rána, dokud se nám nebude prášit pod nohama. Olinko, užij si dnešní svátek co to jen půjde!
Dárková kytka k svátku v bílé krabici.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Olinu

Rýmy nejsou to pravé, co hledáte? Dali jsme dohromady také milé, jednoduché a decentní blahopřání které udělá radost snad každé oslavenkyni. Můžete ho poslat jen jako rychlou textovou zprávu, ale ještě lépe bude vypadat v papírovém přáníčku.

Milá Olino, nemusíš se bát že bychom na tebe dneska zapomněli. Jako každý rok ti přejeme aby se ti vždy jen dařilo a ty byla spokojená, veselá a šťastná. Nádherné jmeninu ti ze srdce přejí …
Drahá Olino, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, pohody, zdraví a taky spoustu štěstí. Překrásný svátek ti přejí …
Naše milá Olino, za celou naši rodinu ti chceme k tvému dnešnímu svátku z celého srdce popřát jen to nejlepší! Dneska se pořádně pobav a oslav to. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Olino, dneska je tvůj významný den a my ti přejeme spoustu lásky, moře pohody a taky hromadu štěstí. Užij si tvůj dnešní svátek na maximum! Pusu a pozdravy ti posílají …
Naše milovaná Olino, je to velká škoda, že ti dneska nemůžeme popřát osobně. I tak ti ale k tvému svátku z celého srdce přejeme spoustu zdraví, lásky, štěstí a hlavně spokojenosti. Báječné jmeniny ti přejí …
Milá Olinko, dneska máš jmeniny a proto ti přejeme spoustu splněných přání a také aby se ti dařilo jak v osobním, tak v pracovním životě. Ten nejkrásnější svátek ti ze srdce přejí …
Naše nejmilovanější Olinko, doufáme, že si dnešní den užiješ přesně tak, jak sis ho přála a taky že se ti splní všechna tvá nejtajnější přání a tužby. Máme tě moc rádi a přejeme ti skvělý svátek!
Drahá Olinko, přejeme ti aby byl každý tvůj den jako z pohádky a to nejen když máš svátek. Snad si dnešní den užiješ tak jak sis ho představovala. Krásné jmeniny ti ze srdce přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Víte, že vlastně nemusíte psát vůbec nic? Gratulace může totiž být i obrázková! Tyhle obrázky se k svátku skvěle hodí a vyjádříte jím vše, co potřebujete. Odeslání zvládnete během chvilky. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Na zdraví!

GIF blahopřání k jmeninám přípitek.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám postavička s konfetami.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší k svátku!

GIF přání k svátku kočky s dortem a svíčkou.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherné jmeniny!

GIF blahopřání k svátku holka v koktejlové sklenici.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám bouchající šampaňské.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Takovým blahopřání k jmeninám Olinu nadchne! Sice vám to zabere o něco déle než jen poslat rychlou sms zprávu, ale zase výsledek bude rozhodně stát za to. Nemusíte se bát pokud jste přáníčko nikdy nevyráběli, zabere vám to jen pár minut a nic složitého to není. Pro inspiraci a návod se podívejte na tohle krátké video. Do hotového přáníčka pak už jen stačí napsat věnování a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše blahopřání k svátku Olině líbit a vy jí tento den uděláte hezčí. Jmeniny máme přeci jen jednou za rok.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X