Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lauru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 1. června a svátek slaví Laura.

Máte nějakou ve svém okolí? Nezapomeňte jí popřát!

Hezké přání k svátku Lauře rozhodně udělá radost!

Pokud nemůžete přijít na to, jakou gratulaci vybrat, jste na správném místě.

Napsali jsme pro vás ty nejkrásnější básničky a texty, ze kterých si určitě vyberete to pravé.

Všechna blahopřání jsou navíc ke stažení zcela zdarma.

Klasické gratulace k jmeninám

Hledáte něco spíše decentního a milého? Tohle přáníčko k svátku Lauru určitě moc potěší. Vyjádřete jí, jak moc na ni myslíte na její významný den. 

Pogratulujte jí odesláním přání jako sms, nebo ho můžete vepsat do vlastnoručně vyrobeného přáníčka.

Naše milá Laurinko, po roce je zase tvůj významný den a já ti k němu chci popřát, aby jsi měla v životě spoustu lásky, štěstí a spokojenosti. Ať se ti v tomto světě hezky žije. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku ti přeje …
Drahá Lauro, sice ti dneska nemůžeme popřát osobně, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme! Nezapomněli jsme na tebe a přejeme ti, aby se dnes tvůj velký den vydařil přesně tak, jak sis ho představovala. Máme tě rádi, všechno nejlepší!
Milá Lauro, chceme ti k tvému dnešnímu svátku popřát, aby se ti vždy dařilo v tvém osobním i kariérním životě. Ať je štěstí vždy po tvém boku společně s láskou a pohodou. Všechno nejlepší ke jmeninám ti přejí …
Naše drahá Laurinko, užij si tvůj velký den s lidmi, na kterých ti záleží nejvíce. Nechť se ti špatné věci vyhýbají velkým obloukem a štěstí tě nikdy neopouští. Myslíme na tebe. Gratulaci a velkou pusu posílá …
Milá Lauro, chci ti srdečně popřát, aby ses na tomhle světě měla vždycky krásně, aby jsi měla vždy plno pohody a spokojenosti ve svém životě. Všechno nejlepší k svátku!
Milá Laurinko, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme, aby sis dnešní den užila přesně podle tvých představ a byl pro tebe tento svátek nezapomenutelný. Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Drahá Lauro, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme, aby se ti splnila i ta nejtajnější přání a ať jsi vždy stejně usměvavá a veselá jako teď. Krásný svátek ti přejí…
Milá Laurinko, myslíme na tebe i mimo tvůj velký den. Srdečně ti chceme popřát hodně štěstí, zdraví, radosti a pohody do dalších let a doufáme, že si dnešek užiješ naplno. Máme tě rádi. Všechno nejlepší k svátku!
Naše drahá Lauro, k dnešnímu svátku ti přeji, ať máš každý den důvod k úsměvu a ať máš navždy ten tvůj optimistický pohled na svět. Obrovskou gratulaci ti posílá…
Milá Laurinko, všichni moc dobře víme, že dneska slavíš svátek a chceme ti k němu popřát nikdy nekončící pohodu, zdraví a překrásnou lásku. Myslíme na tebe a máme tě moc rádi. Všechno nejlepší!
pixabay.com

Básničky k svátku pro Lauru

Chcete poslat Lauře milou básničku, ale nejste zrovna odborník přes srdečné verše? Veršované přáníčka jsou nádhernou volbou jak někomu ukázat, co pro vás znamená. 

Sepsali jsme pro vás krásné srdečné básničky, které se budou Lauře určitě líbit.

Přeji ti já ze srdíčka, ať si tě ten život hýčká. Přeji ti já srdečně, ať dneska se máš báječně. Všechno nejlepší, Lauro!
Vím, Laurinko, o tvém svátku, Ty užívej si život jako pohádku. Když dnes všichni tebe slaví, tak ať tě dnešní den baví! Všechno nejlepší k svátku!
Naše milá Lauro, již zas hodně dní uplynulo, a my ti znovu přejeme, a velmi se radujeme, ať máš lásky, štěstí mnoho, a nikdy neztratíš nikoho. Všechno nejlepší k svátku!
Laurinko, já ti dnes přeju, mnoho šťastných obličejů. Snad tvůj život pohádkou bude, ať úspěchy sklízíš všude! Všechno nejlepší k svátku ti přeje…
K tvému svátku přeji ti, opravdu to nejlepší. Ať celý tvůj život je krásný, a dnes zábava je největší. Obrovskou gratulaci posílá …
Přeju ti, Laurinko, nejsrdečněji, ať dneska se máš nejbáječněji. Ať máš dneska celý den, radost, lásku, štěstí jen! Všechno nejlepší k svátku!
Dneska slavíš právě ty, my už neseme dobroty. S tebou nás tento svět baví, přejeme ti pevné zdraví! Všechno nejlepší k svátku, Lauro!
Dnes tvé jméno v kalendáři, na nás velmi silně září. Srdečně ti jdeme přát, to nejlepší co ti život může dát. Všechno nejlepší, Laurinko!

Veselá přání pro Lauru

Je vaše oslavenkyně obdařena dobrým smyslem pro humor a ráda se zasměje? Tyhle neformální veselé gratulace k svátku pro Lauru budou určitě to pravé! Vyberte si jedno z našich přáníček a zaručeně jí zvednete náladu.

Posílám ti velkou gratulaci k tomu, že se ti podařilo přežít další rok tvého života! Ale ne, dělám si srandu… Jsi úžasná, krásná žena a z celého srdce ti přeji, aby tě do dalších let doprovázelo štěstí a spokojenost, ať ti můžu znovu pogratulovat k přežití dalšího roku. Všechno nejlepší k svátku!
Milá Lauro, tuhle gratulaci ti posílám zároveň jako připomínku k tomu, že během dnešního dne sněz všechny dobroty, na které budeš mít chuť, protože dneska je to jenom tvůj den! Ale ať tě pak nebolí břicho. Všechno nejlepší!
Né že bych zapomněla na tvé narozeniny, ale kalendář je fakt dobrá věc. Kdo to vynalezl? Musím ho pozvat na zmrzlinu. Ale první musím pozvat na zmrzlinu tebe, protože jsi moje úžasná oslavenkyně. Všechno nejlepší, mám tě moc ráda!
K příležitosti tvého dnešního svátku ti nařizuji, aby jsi zapomněla na všechny diety, povinnosti a starosti, protože máš svůj velký den. Zajdi si na nějakou nezdravou prasárnu! Nebo víš co? Zvu tě! Všechno nejlepší, Lauro.
Milá Lauro, jelikož máš dnes svůj velký den, nařizuji ti, abys povolila svůj opasek a dala si nějaký dortík! Všechno nejlepší!
Dneska budeme hodně pít, zapijeme tvůj blahobyt. Slavíš ty svůj svátek přeci, tak ťuknem si… a žádné kecy! Všechno nejlepší, Lauro!
Víš co je životní štěstí? Že čím víc kamarádů máš, tím víc máš lidí, se kterými si můžeš připít! Tak opatrně s tím alkoholem dneska! Přeji ti, Laurinko, ať se máš dnes krásně a ať ti zdravíčko slouží. Všechno nejlepší k svátku!

Vtipná obrázková přání

Nenašli jste doposud ta pravá slova? Není problém, i pro vás máme řešení! Nikde přece není psáno, že přání k svátku musí být text. Obrázková gratulace k svátku Lauře určitě vykouzlí úsměv na tváři. Doplňte jej hezkým, srdečným textem pokud chcete!

Stačí jej jednoduše zkopírovat a přeposlat vaší oslavenkyni.

Oslavující lidé se šampaňským.
tenor.com
Tančící postavy se Star Wars.
tenor.com
Žena s konfetami.
giphy.com
Žena nalévající šampaňské.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

Tohle blahopřání k svátku Lauru potěší za všech nejvíc! Dejte jí najevo, že vám na oslavenkyni moc záleží, a proto jste jí přáníčko k svátku vyrobili sami z papíru a obyčejných potřeb, které má doma každý. 

Nebojte se pokud kreativita není jednou z vašich předních vlastností. Našli jsme pro vás video které je plné inspirace! Vepište to něj básničku nebo přáníčko vašeho výběru.

A máme hotovo!

Doufáme, že se naše blahopřání budou Lauře líbit.

Pokud vám na oslavenkyni záleží, tak neváhejte a udělejte jí její speciální den o něco pěknější.

Nebojte se přáníčko doplnit třeba o hezký dáreček nebo ji vytáhněte na nějaký dobrý dortík do cukrárny.

Svátek je jen jednou za rok a toho musíme využívat!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X