Nejkrásnější blahopřání pro Bibianu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 2. prosince a svátek slaví Bibiana. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto krásným jménem? 

Krásné přání k svátku Bibianě jistě udělá velkou radost. 

Vyberte si z našich básniček, obrázků a nebo jednoduchých milých textů. 

Všechna přání jsou ke stažení zdarma, tak si vyberte to pravé! 

Básnička k svátku pro Bibianu

Máte rádi veršované gratulace k svátku ale zrovna vás nic nenapadá? Nevadí, přáníčka jsme napsali za vás. Na vás už bude jen si vybrat kterým oslavenkyni zpříjemníte den. Můžete ho poslat ve zprávě a nebo ho napsat do papírového přání. Je to jen na vás.

Bibiana svátek slaví, přejeme jí hodně zdraví. K tomu mnoho pohody, a samé veselé příhody. Bibiano, přeje ti nádherný svátek!
Dneska je tvé jméno v kalendáři, přejeme ať moc se daří. A k tomu štěstí a lásku, pro tu naši krásku. Krásný svátek, Bibiano!
Naše Bibi dneska svátek slaví, to jsou ale skvělé zprávy. Posíláme ti přáníčko, buď moc šťastná, holčičko! Přejeme ti krásný svátek, Bibiano!
Je tady zase tvůj den významný, snad budeš ho mít ohromný. Jen to nejlepší ti přejeme, ke gratulaci se připojujeme! Bibiano, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek slaví Bibiana, holka naše milovaná. Jen to nejlepší jí přejeme, a ke svátku jí gratulujeme. Bibi, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dneska slaví naše kráska, snad nepřibyla jí ani vráska. Jen to nejlepší ti chceme přáti, a štěstí ať se ti neztratí. Bibiano, přejeme ti nádherný svátek!
Bibi naše milovaná, tahle báseň je tobě věnovaná. Přejeme ti ti mnoho pohody, a jen samé šťastné náhody. Bibiano, přejeme ti nádherné jmeniny!
Přejeme ti krásné jmeniny, ať je protkán paprsky slunečními. Přejeme jen to nejlepší, snad ti tohle přání den vylepší. Bibi, užij si dnešní svátek!
Bibi má dneska den sváteční, snad oslavy se uskuteční. Moc lásky a zdraví ti přejeme, a všichni to moc gratulujeme. Přejeme ti krásný svátek, Bibiano!
Krásný svátek ti přejeme, a všichni tě moc milujeme. Ať jsi stále spokojená, a úsměvem vždy vyzbrojená. Bibiano, přejeme ti nádherný sváteční den!

Vtipné veršované blahopřání

Má Bibiana ráda legraci a vtipná, veršovaná přání? Tak jí vyberte jeden z těchto rýmů a zvedněte jí náladu v její významný den. 

Venku už je velká zima, čas na to nalít si vína. Pojď svůj svátek dneska slavit, a krásný čas s námi strávit. Bibiano, přejeme ti krásný svátek!
Bibi dneska slaví svátek, přineseme ji karafiátek. A nebo raději lahvinku, ať to oslavíme chvilinku. Krásný svátek, Bibiano!
Je tady zase ten tvůj zvláštní den, měla bys jít s námi slavit ven. Dáme si spolu jen přípitek, ať se neopijem jako dobytek. Bibiano, přejeme ti krásný svátek!
Svátek slaví naše kočička, v dáli už cinká sklenička. dneska to spolu oslavíme, dřív než ráno se domů nevrátíme. Bibiano, přejeme ti nádherný svátek.
Svátek slaví Bibiana, tady máš drink od barmana. Zase ale přehánět to nemusíš, ať si ráno kocovinu nezkusíš. Přeje ti krásný svátek Bibiano!
Dneska je tu zase tvůj den sváteční, snad se dobrá párty uskuteční. Oslava to bude veliká, a třeba konečně potkáš nějakého mladíka. Bibi, přejeme ti krásný svátek!
Barevné tulipány v dárkové krabici.
zdroj: pinterest.com

Krásná přání k jmeninám

Máte raději jednoduché, ale milé přání k svátku? Tak to potom budou tyhle textu přesně to, co hledáte. Přání můžete poslat virtuálně a nebo ho můžete napsat do papírového blahopřání.

Milá Bibiano, k tvému svátku ti přejeme mnoho lásky, zdraví, štěstí, radosti a úspěchů. To vše ti ze srdce přejí …
Drahé Bibiano, dneska máš jmeniny a my bychom ti rádi popřáli lásku, zdraví, štěstí a mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě. To vše ti přejí …
Bibiano, i když ti nemůžeme dneska popřát osobně tak na tebe moc myslíme. K tvému dnešnímu svátku ti přejeme hlavně radost, lásku a smích. Pusu posílá …
Dneska je tvé jméno v kalendáři a my bychom ti rádi popřáli spoustu úspěchů, zdraví, lásky a abys byla i nadále tak spokojená a usměvavá jako jsi teď. Krásný sváteční den ti přejí …
A hele kdo má jmeniny! K tvému dnešnímu svátku ti přejeme hlavně klid, pohodu a lásku. Užij si dnešní den jak nejlépe to půjde. S láskou …
Naše milá Bibiano, dneska máš svátek a my ti přejeme aby sis moc užila tento tvůj významný den. Přejeme ti také mnoho lásky, zdraví a úsměvů. Moc na tebe myslíme. S láskou …
Drahá Bibiano, bohužel ti dneska nemůžeme popřát osobně, ale i taky bysme ti rádi popřáli hlavně pohodu, lásky, zdraví a aby se ti splnila všechna přání. To vše ti přejí …
Naše drahá Bibi, dneska je tvůj speciální den a my ti jako každý rok přejeme jen to nejlepší. Máme tě moc rádi a posíláme ti sváteční pusu!
Bibiano, k tvému svátečnímu dni ti přejeme mnoho radost a abys ho oslavila s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Krásný svátek ti přejí …
Dneska svátek slaví Bibiana a my bysme té naší nejmilejší rádi popřáli samou pohodu, lásku, zdraví a spokojenost. Užij si dnešní svátek, máme tě moc rádi.

Veselé obrázkové gratulace

Chtěli byste popřát k svátku raději obrázkem? Vybrali jsme pro vás ty nejhezčí GIFy které oslavenkyni rozhodně zvednou náladu. Můžete je poslat samotné a nebo doplnit o některý z textů a nebo básniček. Stačí si jen vybrat který z nich to bude.

GIF přáníčko přípitek několika osob.
zdroj: giphy.com
GIF blahopřání žena se sklenicí vína ve vinohradě.
zdroj: giphy.com
GIF blahopřání muž s kyticí růží.
zdroj: giphy.com
GIF přání stejda s knírkem vyhazuje růžové lístky.
zdroj: giphy.com
GIF přání slavící a tančící loutky.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobené přáníčko k svátku

Jste kreativní a rádi byste darovali vlastnoručně vyrobenou gratulaci k jmeninám. Podívejte se na tento jednoduchý video návod a inspirujte se! 

Do hotového přáníčka pak můžete napsat jednu z básniček a nebo textů. 

Tak jdeme na to!

Ať už se rozhodnete pro básničku, text a nebo vlastnoručně vyrobené papírové přání k svátku, Bibianě tím rozhodně uděláte radost. 

Tento významný den je jen jednou za rok, tak jí ho pojďte zpříjemnit blahopřáním! 

Která gratulace k jmeninám vás zaujala nejvíce?

Autor článku
Milan

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X