Nejlepší velikonoční přání zdarma na jednom místě. Texty, obrázky i GIFy. Vyberte si!

Přichází svátky jara a je čas slavit!

Pošlete svým blízkým krásné přání k Velikonocům, ať jsou zrovna kdekoliv.

Vybírejte jednoduché sms blahopřání nebo vtipné básničky, které jsme již složili za vás. 

Nevíte, jak na to?

Všechny texty jsou ke stažení zdarma, stačí jen vybrat ten pravý, zkopírovat a poslat, jak jednoduché!

Krátké sms přání k Velikonocům

Velikonoce patří mezi státní svátky a proto je vhodné k nim popřát nejen svým blízkým, ale třeba kolegům či zaměstnancům. Často se můžeme setkat také s oficiálním přáním od starosty na stránkách obce či jiných institucích. Pokud hledáte univerzální text velikonočního přání, nelamte si hlavu a využijte některé z těch našich.

Přejeme vám veselé Velikonoce, bohatou koledu, slunečné jarní dny a hlavně nenechte ty naše ženy do dalšího roku uschnout!
Přejeme vám pohodové velikonoční svátky, žádné zbytečné šarvátky ani hádky. Vždyť s koledou se na každého dostane a žádnou ženu uschnout nenecháme. Veselé Velikonoce!
Pokud taky jaro slavíte, doufám že se u nás stavíte. Dobrot máme přichystaných dosti a rádi přivítáme hosty. Veselé Velikonoce!
Přejeme vám pohodové velikonoční svátky bez větších nehod, problémů a hádek a ženy ať v pravou chvíli nastaví pomlázce zadek! Veselé Velikonoce!
Veselé je vždycky jaro, každý má na koledu nárok. Muži ženy vyplatí a ty se ve světě pak neztratí. Tak se chop pomlázky též a svou povinnost vykonat běž. Veselé Velikonoce!
Přejeme vám poklidné jarní dny plné pohody a doma si užívejte samé dobroty. Nezapomeňte na jarní procházku a taky si uplést pomlázku. Veselé Velikonoce přejí …
Máme tady další svátky, tak se chop svého údělu se ctí a spořádej všechny slavnostní dobroty, které doma najdeš. Běda ti, aby zbyl do příštího roku jediný čokoládový zajíček! Přeji ti pohodové velikonoční svátky.
Ať jsou vaše svátky jara radostné a veselé, tatary si upleťte pořádné a ženám vyšlehejte jejich krásné p*dele!
Přejeme vám pohodové jarní svátky, bohatou pomlázku, stoly prohýbající se pod dobrotami a občas si taky vzpomeňte, koho to vlastně slavíme. Veselé Velikonoce!
Velikonoce prý ženy nemají rády, ale věřte, že kdybychom jim nezajistili krásu i na další rok, spokojené by taky nebyly. Tak vzhůru do toho, chlapi! Veselé Velikonoce!
Jaro kolem se probouzí, příroda pučí a kdo tu krásu nevidí, ať se řádně zastydí. Tak vylez ze zimního brlohu i ty a užívej si první jarní dny. Příjemné svátky jara přeje …
Pohodové Velikonoce, bohatou koledu, spoustu smíchu a žádné nesnáze ti ze srdce přeje…
Nastaly nám Velikonoce, tak opraš pomlázku, obleč čistou košili a vyraz do ulic! Pěkně ode dveří ke dveřím, jako za mlada. Odměnou ti bude bohatá koleda a dobrá nálada. Veselé Velikonoce!
Tak co, už máš upleteno? Umyto, namalováno i napečeno? Tak to chválím, teď si dej nohy nahoru a užívej si tu velikonoční pohodu. Krásné svátky přeje…

Básnička k Velikonocům

Veršované přání nepatří jen na školní besídku, ale skvěle se hodí také jako text na papírové přáníčko. Vtipnou básničku můžete také poslat svým známým prostřednictvím sms. Nenapadají vás ty správné verše? Neztrácejte čas a využijte naši databázi těch nejlepších jarních básniček.

Jaro klepe na dveře, tak si připrav vajíčka, nezapomeň beránka, pomlázku a zajíčka. Štěstí přeje připraveným, to si dobře pamatuj, vzpomínky na Velikonoce navždycky si zarámuj. Veselé velikonoce a bohatou koledu přeje …
Venku kvete zlatý déšť, pampelišek celý les, včelky bzučí z květu na květ, krásný je ten pohled na svět. Tak se koukni kolem sebe, na to modré jarní nebe, je tak krásné tady žít, tak to pojďme oslavit. Přeji ti krásné svátky jara!
Zelená se tráva, po ní zajíc skáče, prý se honí s beránkem, vedle pípá káče. Prý se zrovna vylíhlo a ještě je mu zima, aby ho tak dostihla velikonoční rýma. Přejeme vám veselé Velikonoce a pohodové jarní dny.
Byl jsi hodný, koledníčku? Potom ti dám po vajíčku. K tomu trošku slivovice, ať přijdeš zas za rok více. Koledovat s tatarem, to ocení dámy jen. Veselé Velikonoce!
Když jsem byla maličká, malovala jsem vajíčka. Když jsem byla větší, dávala jsem klukům pěstí. Teď jsem žena rozumná, co ví jak se chovat má. Když koledník se dostaví, pěkně zadnici mu nastaví, poté rozdá štamprlata, u nás netrhnou se vrata. Tak přijď taky na koledu, vítám mladíka i dědu! Veselé Velikonoce a pohodové jarní dny přeje…
Jaro už je v plné síle, užij si ty vzácné chvíle, stromy bzučí, květy pučí, mě to doma strašně mučí. Toužím běhat venku bos, koukat kudy létá kos, pozorovat včelky, mouchy, to jsou moje jarní touhy. Tak se přidej ke mě hned, pojďme pozorovat svět, tu kouzelnou přírodu, užijem si pohodu. Přeji ti krásné svátky jara a pohodové dny plné slunce.
Povídali si vrabci na střeše, že na koledu každý třese se. Holky vajíčka si malují, kluci zatím mámám žalují, že by chtěli raději čokoládu, kraslice jsou jenom na parádu. Po čokoládě však rostou zadky, tak se drž od nich radši zpátky. Přejeme ti veselé Velikonoce a bohatou koledu!
Stůl prohýbá se pod dobrotami, ty to prostě umíš, mami, táta zas je expert přes likéry, jen on ví který je který. Sousedé přijdou koledovat, těžko se budou od stolu zvedat, kdyžtak ho zkusíme odsunout, hlavně že holky nám neuschnou! Přejeme vám krásné velikonoční svátky.
Byla zima, už je pryč, prý si pleteš nový bič, abys tu svou ženu krásnou ochránil před pravdou jasnou o tom kolik je jí let, vyplať ji a radši hned. Ať další rok neuschne ti, potom vyplať taky děti. Za poctivou pomlázku, dají ti pár obrázků, žena oběd uvaří ti, šťastný můžeš zase býti. Veselé Velikonoce!
Svátky ať máš veselé, mazanec ať chutná, jednou na rok na zadek dostat to je nutná. Abys nám tu neuschnula, stále krásná byla, tak popadni štětec, vejce a dej se do díla. Krásné velikonoce přeje…
Co si letos nakreslím na velikonoční vajíčko? Kytky, srdce, puntíky, nebo proužků maličko? Budu tvořit do půlnoci, snad u toho neusnu, zítra přijdou koledníci a já zas rok neuschnu. Veselé Velikonoce!
Jeden den a jedna noc zbývá nám do Velikonoc. Nemám ještě doma čisto, nikde žádné volné místo. Všude vejce překážejí, mazanec už nikdo nejí, tak zvu všechny koledníčky na výpravu do ledničky! Veselé Velikonoce přeje…
Velikonoční vajíčka různě nabarvená.
Zdroj obrázku: pixabay.com

Vtipné velikonoční blahopřání

Připadají vám české velikonoční tradice tak trochu legrační? Využijte toho a pošlete svým známým humorné přání, které jim zpříjemní čekání na koledníky i celé svátky jara.

Beránek si běhá po mezi, snad ho ani trochu nemrzí, že utekl mámě od pekáče a ta teď v kuchyni nám pláče. Nemá čím uctít hosty, prý se budeme muset postít. Kdo nás teď všechny zachrání, když beránek si běhá po stráni? Krásné Velikonoce a hodně pohody a žádné nehody přeje …
Maluju si vajíčka, už dávno nejsem maličká, na koledníky vyzraju,s lepidlem si pohraju. Až dorazí na náš práh, přilepí se na botách, já jsem přece holka dnešní, koledu mi nikdo nesní! Veselé Velikonoce přeje …
Jarní dny se prodloužily, však jsme si to zasloužili. Zima byla tuze dlouhá, ke konci nám bylo ouha. Zásoby se ztenčily, všechno už jsme vypili. Ještěže nás čekají svátky, kila budou zase zpátky. Veselé Velikonoce s plnými bříšky přejí …
Jaro klepe na vrátka, v dáli bučí telátka, příroda se probudila, dolů nejdou moje kila. Celou zimu usilovně, nestrávil jsem v posilovně. Teď se těžko napasuju do gatí co nafasuju. Veselé Velikonoce a příjemný start jarních dnů přeje …
Pojďme holky barvit vejce, vidím z dáli tátu, strejce, všichni chlapi z dědiny, dnes mají cíl jediný. Prý ať jim moc neuschneme, však je pěkně proženeme, budou lapat po dechu než doženou svou koledu. Veselé Velikonoce a bohatou pomlázku!
Táta mává pomlázkou a už spěchá za láskou, prý aby mu neuschla, tak ji šlehá na dvě kola. Vajíčka pak inkasuje, koledu si nafasuje, maji to chlapi stejně lepší, na ty svátky velikonoční.
Mráz a sníh je za námi, všude jarní reklamy. Na sváteční jídlo, pití, oooo to bude živobytí. Máma v kuchyni den tráví, snad ji to tam trochu baví, a my zatím pomlázky upletem jí na vrásky. Prý se po tom neusychá, aspoň takto se to slýchá, tak pojď mámo, nastav tělo, aby i dál krásné bylo. Krásné Velikonoce plné pohody přeje…
Nádivku z kopřiv dnes si dám, Velikonoce já tak rád mám. na stole samé dobroty a nemusím chvíli do roboty. Manželku vezmu prutem přes zadek a ještě za to dostanu dárek, pár čokoládových vajíček a k tomu jistě i nějaký zajíček. Veselé Velikonoce a bohatou koledu přeje…
Veselé Velikonoce, rozbitá vajíčka, spáleného beránka, přesolenou nádivku a pořádnou opici ti jako každý rok přeje…
Přeji ti krásné svátky plné barevných kraslic, extra dlouhých pomlázek, nejsladších beránků s čokoládou a nekonečných lahví vaječného likéru. Veselé Velikonoce přeje…
Jeden den už mi jen zbývá a pomlázka je stále křivá. Ještě štěstí že mám druhou, na konci s pořádnou ostruhou. Ta zařídí ženám spásu, pevné tvary a nekonečnou krásu, pravda trošku to s ní bolí, ale lepší než je vzít rovnou holí. Veselé Velikonoce a pomlázky s trochou nadsázky ti přeje…
V obchodě prý vejce došly, že prý slepice jim pošly, nedostaly dotace, na barevnější klece. Tak nabarvím tenisáky, těch mám doma dost, z doby kdy jsem sportovala, byla príma kost. Veselé Velikonoce přeje…

Chcete napsat originální text do papírového přáníčka? Podívejte se na ty nejlepší návody na výrobu přání k Velikonocům a překvapte své blízké vlastnoručně vytvořeným dárkem.

Obrázkové přání na Velikonoce

Velikonoční přání s obrázky patří mezi nejoblíbenější a pokud i vy chcete potěšit své blízké přáníčkem s jarní tématikou, vybírejte z našich originálně vytvořených přáníček. Všechny jsou online ke stažení zdarma, tak neváhejte a pošlete je třeba ihned!

Kreslené Velikonoční přání s králíkem.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Dětské Velikonoční přání se zajíčkem.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Barevné kreslené Velikonoční přání.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Mint přání s králíkem.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Přání k svátkům jara s kvetoucím stromem.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Decentní Velikonoční přání s květinami.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Kreslené Velikonoční přání v angličtině.
Zdroj obrázku: pixabay.com
Kreslené přání k Velikonocům v angličtině.
Zdroj obrázku: pixabay.com

Velikonoční GIFy

Pohyblivé obrázky jsou vždycky lepší a pokud chcete někoho na Velikonoce i trochu pobavit, pošlete mu vtipné gify s přáním pěkných svátků. Inspirujte se třeba naším výběrem:

Simpsonovi- velikonoční gif.
Zdroj obrázku: gfycat.com
Velikonoční vajíčko s překvapením.
Zdroj obrázku: giphy.com
Velikonoční zajíček na žlutém pozadí.
Zdroj obrázku: giphy.com
Zajíčci malují vajíčko pod vodou.
Zdroj obrázku: giphy.com
Duhové vajíčko v pohybu.
Zdroj obrázku: bestanimations.com
Veselé Velikonoční postavičky.
Zdroj obrázku: mummypages.com
Růžový Velikonoční králíček.
Zdroj obrázku: giphy.com

Křesťanské přání

Jsou pro vás a vaše blízké Velikonoce především duchovní svátky? Pošlete jim vkusné přání s křesťanskou tématikou, nebo třeba vtipnou básničku o Ježíškovi.

Velikonoce jsou časem radosti, zásob máme doma taky dosti. Na oslavení našeho Pána, tak začneme nosit na stůl hnedle z rána. Třeba i koledníci budou tady, pohostíme je jídlem rádi. Společně oslavíme přec, Velikonoce, tu velkou věc.
Velikonoce jsou tu, neudělej zas ostudu. Drž se s pitím radši zpátky, jsou to přec křesťanské svátky. Radši se dej na modlení, ať z toho zas průšvih není. Oslavuj Ježíše Krista a sklenice ať je čistá. Veselé Velikonoce ti přeje …
Dnes budu velmi stručný, protože vím, že do kostela spěcháte. Snad mě však toho krátké přání říct vám necháte. Slavíme dnes našeho Pána a já od samého rána přemýšlím čím pro nás byl, čím nás všechny ovlivnil. Je toho spousta, tak už dost řečí planých, oslavme jej radši slovy skutků našich. Přeji vám požehnané Velikonoce.
Byl jeden slavný muž, nevím jak jmenoval se už. Mnoho dobrých skutků konal, uzdravit toho kdo stonal. Nakonec přibili ho na křížek, už vím, jmenoval se Ježíšek! On jim z toho kříže utek, to je tenkrát pěkně vypek. Slavíme ho za to dneska, ať je to oslava hezká! Požehnané Velikonoce přeje …
Vše se venku zelená, v lahvi čeká zelená. Vedle rum a slivovice, v kostele zapalují svíce. Zase se rok s rokem sešel, ani nevím kam se vešel celý ten beránek z čokolády, co ho sníme vždycky rádi. Tak slav s námi svátky jara, ať tě Pán Bůh nepokárá, žes opomněl jeho syna, na Velikonoce, to je jiná. Veselé Velikonoce a bohatou koledu přeje…
Velká noc prý kdysi byla, Ježíši znovu přijít umožnila. My jeho příchod dnes slavíme a dobře se u toho bavíme. Na stole beránek, hned vedle vajíčka, pod čokoládou zase praská polička. Tak si připijme na zdraví Krista, ať dál chrání nás jeho duše čistá. Přejeme vám požehnané velikonoční svátky.
Taky jsem zkoušel odvalit kámen, na rozdíl od Krista byl se mnou ámen. Tři dny jsem ležel ve špitále, posilování už dávám vale. Radši si dnes dám pár vajíček, nesmí chybět sladký zajíček. Nádivka, mazanec a trochu likéru, vždyť jsou svátky, tak se naperu! Přeji vám veselé Velikonoce plné pohody!
Zima byla dlouhá, ale už je pryč, teď nastal čas sázení, tak si připrav rýč. Mezi prací víkend je, Velikonoce se jmenuje, to dej chvíli vidlím vale, nechci slyšet žádné ale. Do kostela spěchej k ránu, pomodlit se k našemu Pánu. Potom zpátky do kuchyně, už tam na tě čeká tchýně, servíruje nádivku, dej si radši po pivku. Vydrž sedět ještě chvíli, dej si mazanec sněhobílý, všechny svátky jednou skončí, vidíš? Tchýně už se loučí! Přejeme vám pohodové Velikonoce plné legrace v kruhu rodiny.
To už zase slavíme? Vždyť sotva v březnu dojíme cukroví co zbylo z Vánoc a to se nemá jíst na noc! Jara se však nebojím, že modlit se mám, to vím, radši do kostela na procházku, než k sousedům na pomlázku. Tak přeji veselé Velikonoce i vám, vždyť zrodil se nám znovu Pán!
Kalendář točit nestíhám, to jsou pořád nějaké svátky, sotva skončí jeden rok, už to točím zpátky. Teď však přišel krásný čas mazanců a pití, oslavme jej společně, to Kristovo živobytí. Požehnané Velikonoce přeje …
Byla zima, už je jaro, já už spěchám na tě, faro, pomoct se vší přípravou, na tu sešlost velikou. Výzdoba bude velkolepá, však máme co slavit, od večera do rána, budem se zas bavit. Krásné velikonoční svátky přeje …
Přišel čas modliteb a rozjímání tichého, ale taky příprav něčeho tuze dobrého. Máma už je v kuchyni a všechno kolem voní, já si pletu pomlázku a barvím vejce pro ni. Přejeme vám klidné Velikonoce v kruhu rodiny.

Návod na výrobu přání k Velikonocům

Jednoduché velikonoční přáníčko zvládnete vyrobit během chvilky a ušetříte nejen peníze, ale adresáta určitě potěšíte. Inspirujte se jednoduchými návody na papírové přání, které můžete udělat i s dětmi:

Podívejte se také na ta nejlepší velikonoční přání v angličtině a pošlete jarní pozdravy těm, kteří jsou od vás daleko.

Velikonoce patří k oblíbeným svátkům a alespoň menší oslavy či pár tradic dodržuje většina z nás. Popřejte svým blízkým krásné prožití svátků jara prostřednictvím jednoduchých sms přání, veselých obrázků nebo třeba klasickým papírovým přáním, které si budou moct vystavit na památku.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X