Nejkrásnější přání k Vánocům ve slovenském jazyce. Inspirujte se u nás!

Přichází ten nejkrásnější den v roce a přináší s sebou i jisté povinnosti. 

Vyjádřit našim blízkým přání je někdy nad naše síly. 

Zejména pokud se chceme vyhnout stejným formulacím. 

Právě proto jsme pro vás nachystali tato vánoční přání ve slovenštině. 

Jistě objevíte něco, co vás zaujme!

SMS vánoční blahopřání ve slovenštině

Textové zprávy patří k těm nejvděčnějším prostředkům rychlé komunikace. I když se v dnešní době dostávají ke konkurenci spíše sociální sítě. Pokud se vám některé z uvedených přáníček zalíbí, klidně si jej zkopírujte a pošlete vámi preferovanou metodou.

Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba. Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje, nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.
Prajeme Vám fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky…
Prajem vám všetko, čo sa zabaliť nedá: Pohodu, pokoj a zdravia veľa. Veselé Vianoce!
Odfúkni snehovú vločku z dlane a praj si niečo nevídané. Veď dnes je ten kúzelný čas, keď šťastie a pohoda vládne v nás.
Vezmi dnes sviečku do dlaní, zašepkaj tisíc želaní, pozri sa hore do neba, svieti tam hviezda pre teba. V jej svetle svet sa ligoce, prajem vám krásne Vianoce.
Na Vianoce, keď svet stíchne, nech vám Božie dieťa vdýchne pokoj, radosť a posilu, nielen v túto svätú chvíľu, ale taktiež v novom roku, nech vás vedie v každom kroku.

Vánoční blahopřání pro rodinu

Určitě je spousta z nás, kdo má svou rodinu kdekoliv v zahraničí. Jestli máte své nejbližší právě na Slovensku, určitě je potěší, pokud jim vyjádříte své vánoční přání ve slovenštině. Vybrali jsme pár vět, které jsou pro rodiny šité na míru.

Počas týchto sviatkov nech si užijete pokoj, oddych a spomalenie z každodenných stresov. Nech sa tento úžasný čas dotkne vašich sŕdc a naplní ich niečim špeciálnym. Želáme vám toľko šťastia a odhodlania, ako si želáte v tých najodvážnejších snoch.
Všade, kde sa pohneme, cítime silnú atmosféru vianočných sviatkov. Nech táto radosť panuje i v tvojom okolí, aby si si užil tie najkrajšie dni v roku. Nech ich sprevádzajú stretnutia s priateľmi a milujúcou rodinou. Nech sa z vášho domova stále ozýva smiech a urobí tieto dni ešte krajšími.
Lasky, stastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, uzite si spolocne, krasne sviatky vianocne a nech dlho prevlada novorocna nalada.
Nech radost a stastie vladne u Vas doma, nech zdaleka obchadza Vas nestastie a smola. Nech pohoda vladne za sviatocnym stolom, nech laska prevlada nad nemilym slovom.
Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrovečernému stolu.
Veľa šťastia v žiare svetiel stromčeka, aby láska zavítala aj do Vášho domčeka. Na Vianoce mnoho radosti, v novom roku žiadne starosti.
Vánoční pohlednice ve slovenštině.
artattackshop.sk

Vánoční a novoroční přání slovensky 

S Vánoci se blíží i Silvestr, a tak se v mnoha případech hodí i zmínka o novoročním přání. Vybraný text se vejde i na pohlednici a nabízí originální způsob vyjádření, kterým zajisté svém bližní potěšíte.

Vianoce krásne a čisté ako sneh, na stole nech všetkým ľuďom rozvoniava oblátka a med. Nech každé srdiečko sťa oheň zahorí, všetkých ľudí nech láska a dobro naplní. Nielen na Vianoce a na Nový rok, ale počas všetkých dní želáme Vám úspešný a šťastný nový rok.
Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, užite si spoločné, krásne sviatky Vianočné a nech dlho prevláda novoročná nálada.
Príjemné vianočné sviatky a do Nového roku prajeme lyžičku starosti, hrnček radosti, kotlíkov úspechov, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a cely vesmír lásky.
Hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťastný nový rok prajú…
Tá chvíľa sa rýchlo blíži, a za oknom husto sneží, oheň v krbe blkoce, všetkým krásne Vianoce. No a potom správny krok, prajem šťastný Nový rok.
Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu lásky do balíčka hodne zdravia a šťastíčka.
Keď prichádzajú Vianoce, srdce mi rýchlo tlkoce. Všetkým, ktorých rada mám, veselé sviatky zaželám. Aj šťastný Nový rok, prajem Vám všetkým vospolok.
Bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočná večera nech nemá chybu. Veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu priateľov, čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, veselé Vianoce a šťastný Nový rok.
Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý nový rok prajú…
Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine pohodu a smiech. Silvestrovskú náladu po celý rok, šťastie nech sprevádza každý Váš krok.
Rozesílání vánočních pozdravů.
americangreetings.com

Veršované vánoční básně 

Rýmy jsou velice populární a hravé. Vůbec nebude od věci, pokud je zužitkujete k doplnění vašeho osobního přání. Nejlépe vypadají napsané rukou na papíře či pohlednici, ale chybu neuděláte, ani když se uchýlíte k rychlejším variantám, například odesláním pomocí SMS nebo sociálních sítí.

Nech vianočný zvonček šťastím Vám zvoní, nech vianočný čas v lásku sa zmení, a tak krásne ako sa hviezda ligoce, tak nádherné a tajomné Vám prajeme Vianoce…
Na Štedrý večer pozor daj, zvončeky zvonia, počúvaj. Tak, ako za oblokom sniežik padá, nech na Tvoj stôl šťastie sadá. Preži sviatok Vianočný, plný slasti a radosti.
Lásku a zdravie, šťastie a nehu, nech tebe taktiež prinesie vianočný sen. Prianie svoje posielam na vločke snehu, zachyť ju na dlani v tento Štedrý deň.
Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac ako v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť praskať mráz, padajúce vločky a v detských očkách jas, tak prišla doba, keď pre každého máme pár prívetivých viet, sú tu Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!
V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva, krásne a pokojné Vianoce vám želá rodina…
Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Ježiškovi napíšem, nech Vám splní každý sen. Už sa stromček ligoce, prajeme Vám krásne Vianoce.
Na stole je kapor a iné dobroty, uprostred sviečka a stromček oproti. Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný, nech plný lásky je tento čas vianočný.
Na okná už mráz nám kreslí, Vianoce k nám pokoj vniesli. Pod stromčekom darček malý, nech Vám srdce šťastím žiari.

Další vánoční přání ve slovenštině už pro vás nemáme, ale určitě jich je ještě velká spousta. 

Doufáme, že jsme se vám alespoň minimálně trefili do vkusu a vaše letošní přáníčko tak půjde hezky od ruky. 

Kdybyste ještě chtěli tyto texty “vylepšit”, můžete k nim připojit některý z našich vánočních obrázků. 

Z nich si klidně zhotovíte i svůj vlastní pohled. 

Ten pak můžete odeslat elektronicky nebo v papírové podobě poštou.

Autor článku
Zuzka Pitříková

Čas od času potřebujeme inspiraci, protože nás nenapadá vůbec nic. To platí i v oblasti blahopřání, která svým blízkým chceme vyjádřit při různých příležitostech. Jsem moc ráda, že mohu být součástí týmu, který přináší nové nápady pro tuto tématickou oblast.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X