Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Editu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 13. ledna a svátek slaví Edita. 

Pokud nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem znáte, tak jí určitě popřejte. 

Milé přání k svátku Editě rozhodně zvedne náladu. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tady jí najdete spoustu! 

Vyberte si z našich básniček, textů a obrázků a udělejte radost i vy. 

Navíc všechna přání jsou volně ke stažení, tak směle do toho!

Básničky k svátku pro Editu

Kdo by neměl rád rýmovaná přáníčka! A že vás zrovna nemůže žádný veršík napadnout? Tak to ale vůbec nevadí, protože přáníčka přímo na míru pro vaši oslavenkyni jsme napsali za vás. Na vás už jen bude vybrat to, kterým dneska uděláte radost.

Jmeniny má dneska naše drahá Edita, my jí chceme povědět, jak je pro nás důležitá. Jen to nejlepší ti ze srdce přejeme, a moc tě všichni milujeme! Editko, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek mají všechny Edity, snad bude celý tvůj den sluncem zalitý. K tomu přejeme ti taky spoustu lásky a úsměvů, ať stále je ti jen do zpěvu. Edito, přejeme ti báječné jmeniny!
V kalendáři vidím jméno Edita, proto si užij svátečních oslav dosyta. Na tvé zdraví si dneska připijeme, a jen to nejlepší ti k svátku popřejeme. Edito, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska slaví moje milovaná Edita, tak k tobě letí pusa obrovitá. Ty si zasloužíš i krásnou kytičku, a na přípitek bublinek skleničku. Užij si jmeniny, Edito!
Ty máš dneska svátek, moje milá Edito, a tohle přání je tobě na míru ušito. Přejeme ti spoustu radosti a taky štěstíčka, ať jsi stále naše spokojená holčička. Editko, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Každé přáníčko se počítá, když slaví jmeniny naše milovaná Edita. Snad ti tohle blahopřání vykouzlí úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti vydaří. Užij si dnešní svátek, Editko!

Veselé rýmy k jmeninám

Je oslavenkyně vaše kamarádka, která se ráda baví, směje a nezkazí žádnou legraci? Tak to by se jí mohla líbit tahle vtipná přáníčka! Pokud máte po ruce telefon, tak jí jedno můžete poslat klidně hned a zvednout jí tak náladu.

Je čas vyhodit si z kopýtka, svátek má totiž naše milovaná Editka. Proto potkáme se večer na baru, a pořádně se dostaneme do varu. Edito, přejeme ti báječné jmeniny!
V kalendáři svítí jméno Editka, je na čase to oslavit zase jako dvacítka. Čeká tady na tebe tequila, ale ne, aby tě zase položila. Edito, přejeme ti skvělý svátek!
Ty máš dneska svátek, moje milá Edito, to zase budeme mít pěkně upito. Víno už se nám v lednici chladí, a tak si připijeme na tvé zdraví. Moc si užij dnešní jmeniny, Edito!
Noste panáky, ať už to lítá, svátek dneska slaví naše Edita. Proto dneska všichni do baru dorazíme, a dřív než ráno tě domů nepustíme. Přejeme ti úžasné jmeniny, Editko!
Velká barevná kytice k svátku s růžemi.
zdroj: venusinfleurs.ru

Klasická přání k svátku pro Editu

Jste zastánci jednoduchých, milých a upřímných gratulací? Takových, které ihned napoví, jak vám na oslavenkyni záleží? No to jsme taky mysleli a najdete jich tady spoustu. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale počítá se i rychlá sms zpráva.

Naše milovaná Edito, nemusíš se bát, že bychom letos na tvoje jmeniny zapomněli! Stále na tebe moc myslíme a přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší! Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Edito, dnešní den je výjimečný a proto by ses měla od rána do večera jen bavit, slavit a hlavně si užívat života. Báječný svátek ti přejí …
Milá Edito, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme popřát jen to nejlepší! Snad se ti vydaří den přesně podle tvých představ. Skvělé jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Edito, čas letí jako splašený a jsou tady opět tvoje jmeniny! Jako každý rok ti chceme popřát lásku, zdraví, štěstí a hlavně spoustu úsměvů. S láskou …
Editko, slovy ani nejde popsat, jak tě máme rádi a jak nám na tobě záleží. Z celého srdce ti přejeme abys byla zdravá, spokojená a šťastná. Krásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Edito, sice ti dneska nemůžeme popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší. Kouzelné jmeniny ti přejí …
Dneska je den všech Editek proto ti přejeme jen to nejlepší! Hlavně spoustu radosti, lásky a žádné starosti. To vše a mnohem více ti přejí …
Naše drahá Editko, celá naše rodina ti chce popřát nádherný svátek! Ať se ti splní všechna tvá přání a ty jsi stále jen veselá a usměvavá, jako jsi teď. S láskou …

Chcete potěšit svou drahou polovičku krásným, zamilovaným přáním? U nás najdete hromadu inspirace, stačí si jen vybrat!

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco originálnějšího a veselejšího, než je text? Blahopřání k svátku pro Editu může být i obrázkové! Obrázky tady navíc najdete všechny pohromadě a nemusíte je už nikde hledat. Stačí si vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat. Hotovo!

Všechno nejlepší k svátku, Edito!

GIF blahopřání k jmeninám žena s lahví vína.
zdroj: giphy.com

Edito, posíláme ti k svátku tanečníky!

GIF přání k jmeninám dva tanečníci.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Edito!

GIF blahopřání k svátku oslava holek v plavkách.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s těmi oslavami moc nepřeháněj!

GIF přání k svátku opilá holka ve fontáně.
zdroj: giphy.com

Edito, užij si dnešní sváteční den!

GIF přání k svátku kočka s konfetami.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Z takového blahopřání k jmeninám Edita bude doslova nadšená! Pokud jí totiž vyrobíte blahopřání sami, tak jí ukážete, jak je pro vás výjimečná. Nemusíte se ničeho bát, není na tom nic složitého a za pár minut budete mít hotovo. S inspirací a postupem vám navíc pomůže tohle krátké video. Pak už jen stačí napsat vaše srdečné blahopřání a nádherný dárek je na světě. 

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Editě líbit?

Tento významný den máme jen jednou v roce, tak jí určitě pošlete gratulaci.

I rychlá textová zpráva může udělat velkou radost.

Zajímavosti o jméně Edita

Edita se v České republice jmenuje 6398 žen a jedná se tak o 107. nejčastější jméno. 

Vychází ze staroanglického slova „Éadgyth“, kde „éad“ znamená „blaho“, „štěstí“, nebo také „bohatství“ a „gýth“ se překládá jako „boj“ nebo „válka“. 

Jméno tak můžeme vyložit jako „ta, která bojuje o své blaho”. 

Editu najdeme i ve slovenském kalendáři a znají ho také v Itálii či Španělsku.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X