Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ingeborg na jednom místě. Vyberte si!

Chcete popřát k svátku Ingeborg, ale nevíte jak na to? 

Jak s psaním začít, jaký text zvolit a jak jej odlišit od ostatních gratulací? 

Inspirujte se uvedenými tipy a vytvořte to nejzajímavější přáníčko ze všech!

Blahopřání ke jmeninám

Poblahopřejte Ingeborg k svátku jedním z nejoriginálnějších textů, který nenajdete v žádné jiné gratulaci. 

Vybírejte z textů, plných díků, povzbuzení a milých vzpomínek!

Všechno nejlepší ke jmeninám, drahá přítelkyně! Posílám ti v tento výjimečný den spoustu lásky a těším se na den, kdy se opět uvidíme. Dávej na sebe pozor a užij si svůj svátek!
Všechno nejlepší k svátku, Ingeborg! Je mi líto, že spolu dneska nemůžeme být, ale věřím, že to všechno doženeme a dodatečně oslavíme. Přeji ti zdraví, spoustu štěstí a lásky!
Ingi, jsem ti moc vděčný/vděčná za všechno, co jsi pro mě doposud udělala. Ať jsou tvé jmeniny časem odpočinku a zábavy. Přeji ti do následujícího roku spoustu úspěchů! Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku, drahá! chci, abys věděla, že na tebe myslím a modlím se za tebe. Přeji ti, aby byl tvůj život plný všeho, po čem toužíš. Mám tě rád/a!
Všechno nejlepší k svátku, kamarádko! Dneska slavíš jmeniny a já myslím, že by sis je měla pořádně užít. Proto tě zvu na tu nejdivočejší oslavu, jakou si jen umíš představit. Těším se na tebe!

Podívejte se, jakými dalšími přáníčky k svátku pro ženy byste mohli Ingeborg potěšit.

Zamilovaná přáníčka

Je Ingeborg vaší láskou? 

Chcete, aby věděla, jak moc ji milujete a jak moc na ni v její výjimečný den myslíte? 

Nenapadají vás ale ta správná slova, kterými byste vystihli, co k oslavenkyni cítíte? 

Nevadí! Zakomponujte do svého blahopřání některé z následujících romantických přáníček!

Jsi v mém životě velmi výjimečná a důležitá. V mém srdci zaujímáš posvátné místo. Přeji ti, aby tvé jmeniny byly plné lásky a smíchu, které ty sama rozdáváš na všechny strany. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Dnes je den, kdy slavím taky, protože moje láska oslavuje nádherné jmeniny. Všechno nejlepší, zlatíčko! Miluji tě a doufám, že víš, že mé srdce bije jenom pro tebe. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Jako dítě mě vždycky fascinovaly pohádky, kde princ najde svou princeznu. Jsem velice vděčný, že náš příběh není o nic menší než taková pohádka. Všechno nejlepší k svátku, moje princezno! Miluji tě!
Vždycky jsi tady pro mě byla, když jsem potřeboval podpořit. V mém životě máš velmi zvláštní místo, které nikdy nikdo nezaplní místo tebe. Všechno nejlepší ke jmeninám, moje královno! Miluji tě!
Tvé objetí mě vždy uklidní. Tvůj úsměv mě zbavuje všech starostí. Tvé jméno blikající na mém telefonu mě vždycky rozechvěje. Děkuji, že jsi součástí mého života. Přeji ti všechno nejlepší ke jmeninám, zlatíčko!

Prohlédněte si také další zamilovaná sváteční blahopřání, která by mohla do vaší gratulace pasovat.

SMS přání k svátku Ingeborg

Rozhodli jste se pogratulovat stručně a nemáte v plánu hovořit s oslavenkyní osobně? 

Pak jí pošlete milou SMS zprávu, ve které jí pogratulujete ke jmeninám a zároveň jí dáte najevo, že na ni vzpomínáte.

Všechno nejlepší ke jmeninám! Přeji ti krásný den a těším se na naše setkání.
Krásné prožití jmenin, drahá přítelkyně! Připíjím na tvé zdraví a štěstí. Doufám, že máš skvělý den!
Ahoj, drahá Ingeborg! Chci ti jen říct, že na tebe dnes velice vzpomínám a přeji ti do života jen to nejlepší. Užij si svůj sváteční den. Všechno nejlepší!
Gratuluji ti ke jmeninám! Posílám ti lásku a přání všeho dobrého. Dneska dělej jen to, co máš ráda a nenech se nikým a ničím rozesmutnit. Vše nejlepší!
Přeji ti všechno nejlepší k svátku a do dalšího roku, který bude, doufám, plný vzrušujících zážitků a zábavy. Mám tě rád/a!

Chcete ještě více SMS svátečních přáníček? Pak se pusťte do čtení!

Obrázkové gratulace a gify 

Text bude vypadat vždycky zajímavěji, pokud jej doplníte barevným obrázkem, který jsme pro vás vybrali tak, aby se tematicky hodil k měsíci, ve kterém Ingeborg oslavuje své jmeniny. 

Pokud jste se rozhodli poblahopřát oslavenkyni elektronicky, můžete přidat ke svému textu pohyblivý gif.

Pusťte se do vybírání!

Přání k svátku Ingeborg na pozadí jehličnatého lesa v zasněžené krajině.
zdroj: unsplash.com
Javorový list na kamení s blahopřáním k svátku pro Ingeborg.
zdroj: unsplash.com
Ptáček sedící na větvi s přáníčkem ke jmeninám Ingeborg.
zdroj: unsplash.com

Prozkoumejte také další obrázková přání k svátku, která by se mohla do vaší gratulace hodit!

Gify k svátku

Gif k svátku se dvěma ženami vystřelujícími konfety na pozadí zdi s nápisem "Let´s celebrate".
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s jásající ženou držící láhev piva a nápisem "Woo!!!!!".
zdroj: giphy.com
Zpívající opilá žena v letadle s nápisem "I´m ready to Paaaaarty!" v gifu.
zdroj: giphy.com

Pokud chcete své přáníčko ještě více ozvláštnit, přidejte ke svému textu Ingeborg básničku k svátku!

Zajímavosti o jméně Ingeborg

Jméno Ingeborg/Ingeborga pochází ze jména staroseverského boha “Yngvi”, což je podoba jména germánského boha “Ingwa/Ingwi” a slova “bergana – starat se, chránit, zachraňovat, pomáhat, opevnění, pevnost, opevněné město, hrad”

V historii se můžete setkat s Ingwi, což byla významná germánská mytologická postava, která byla zřejmě starším jménem boha “Freyr”, jednoho z nejdůležitějších bohů staroseverského pohanství, někdy označovaného jako Yngvi-Freyr, což byl bůh krásy a plodnosti. 

Další známou nositelkou jména byla Ingebjørg Guttormsdatter, která byla ve 12. století středověkou norskou královnou a manželkou norského krále Eystena I. 

V historii můžete najít také Ingeborg Dánskou (1175–1236), což byla francouzská královna. Byla dcerou Valdemara I. Dánského a Sofie Minské a manželkou Filipa II. francouzského. 

V neposlední řadě nesmíme zapomenout zmínit švédskou princeznu Ingeborg Magnusdotter (1277–1319), která byla dánskou královnou a dcerou švédského krále Magnuse III. a manželkou dánského krále Erika VI. 

Ženám, jménem Ingeborg, přisuzuje numerologie číslo pět a jejich barvami jsou veselé a přírodní barvy, jako je žlutá, oranžová a zelená

Nositelky jména Ingeborg jsou velmi přátelské a mají dobrou duši. Díky své milé a dobré povaze k sobě dobré zážitky a příležitosti také přitahují. Pokud se tyto ženy řídí svou vlastní intuicí a nedají moc na rady ostatních, daří se jim a bývají v životě velmi úspěšné. V případě, že si nevěří, stává se, že jejich život tak úspěšným nebývá. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Ingeborg mohou být Ingeborga, Inge, Inga, Inguška, Borga, Ina, Inuška, Inka a další. A kdy má svátek Ingeborg? Poblahopřát oslavenkyním můžete 27. ledna.

Ve stejný den, jako Ingeborg, slaví svátek také Ingrid. Znáte nějakou? Pak se můžete při tvoření blahopřání inspirovat úžasnými přáníčky k svátku pro Ingrid.

Přání k svátku Ingeborg můžete naplnit textem, ale můžete jej osvěžit také obrázkovou gratulací nebo přidat ke svému blahopřání pohyblivý gif. 

Pokud jste se do oslavenkyně zamilovali, můžete jí vyznat, skrze gratulaci, lásku. 

V neposlední řadě můžete použít některé z gratulací, které se hodí do SMSky, což ocení převážně ti, kteří nemohou být s oslavenkyní, v den jejích jmenin, osobně. 

Držíme palce k tvoření!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X