Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ingrid na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. ledna a svátek slaví Ingrid.

Je to zrovna vaše kamarádka, kolegyně, nebo snad maminka?

Tak to jí v žádném případě nezapomeňte poslat přání.

Srdečné přání k svátku Ingrid vykouzlí úsměv na tváři.

A my chceme dělat radost, a proto jsme napsali ta nejkrásnější přáníčka, básničky a obrázky

Tak vybírejte jak je libo, přáníčka jsou totiž zcela zdarma!

Které si asi vyberete?

Klasická přání k svátku pro Ingrid

Pokud si přejete jednoduché přáníčko, ale i tak s ním chcete zazářit, jste na správném místě! Naše přáníčka jsou napsaná speciálně pro vaši Ingrid a jsou plná radosti, lásky a štěstí, že tak skvělou osobu v životě máte. Vaším jediným úkolem tedy je jen to, že si vyberete přáníčko, které se vám líbí nejvíc!

Milovaná Ingrid, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim z celého srdce přejeme, aby se ti vždy jen dařilo a ty se stále jen usmívala a byla šťastná. Ten tvůj krásný úsměv stojí za to, aby ho viděl celý svět. Krásný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Inečko, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a my doufáme, že svůj svátek pořádně oslavíš. K tomu ti přejeme také spoustu radosti a hlavně splněných přání. Ten nejlepší sváteční den ti přejí …
Naše milovaná Inko, máš dneska svátek a my ti přejeme hromadu úžasných zážitků, spoustu lásky, moře pohody a hlavně dobrou náladu. Užij si dnešní jmeniny co nejvíce to půjde! Krásný svátek ti přejí …
Naše milá Ingrid, za celou naši rodinu ti přejeme, aby se ti dařilo jak v práci, tak v osobním životě a taky abys dnešní svátek oslavila přesně tak, jak sis ho představovala. Ten nejkrásnější den ti srdečně přejí …
Naše nejmilejší Inko, chtěli bychom ti povědět, jak jsi pro nás důležitá, a jak moc tě máme rádi. K tvému dnešnímu svátku ti proto přejeme moře lásky, spokojenosti a hlavně štěstí. Báječné svátek ti z celého srdce přejí …
Drahá Inko, sice ti letos k tvému svátku nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti posíláme spoustu pozdravů a přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší. Nezapomínej, že je jedno, kolik kilometrů budeme od sebe, vždycky na tebe budeme myslet. Moc si užij dnešní jmeniny! S láskou …
Přáníčko k svátku s kopretinou.
pixabay.com

Přání pro drahou polovičku

Poslat přáníčko je vždy krásné, ať už je pro kohokoliv. Je-li však pro osobu, do které jste zamilovaní až po uši, je takové přání přímo výjimečné. Můžete s ním dát najevo své city a zároveň své lásce ukážete, že jste si na ni vzpomněli. Tak co, které zamilované přáníčko k svátku vyberete?

Má milovaná Ingrid, až sfoukneš svíčky na dortu a budeš si něco přát, budu u toho, a to hlavně proto, abych ti všechna ta přání mohl vyplnit. Přeji ti ten nejkrásnější svátek má lásko! Tvůj …
Moje nejmilejší Inečko, přeji ti všechno nejlepší k svátku, jakožto mé překrásné manželce a matce našich dětí. Děláš mi obrovskou radost a jsem moc hrdý na všechno, co jsme společně vybudovali. Miluji tě z celého srdce. S láskou tvůj …
Má nejdražší Inko, jen málo lidí se setkává se svými spřízněnými dušemi, ale já měl to štěstí, že jsem si svou spřízněnou duši dokonce vzal. Nedokážu a nechci si život bez tebe představit. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Má milovaná Inko, někteří lidé čtou knihy, aby našli smysl života. Já ho našel a našel jsem ho v tobě. Jsi můj celý svět a díky tobě se vždy mohu těšit na další den Všechno nejlepší k svátku, ty moje nejmilovanější ženo!

Klasická přání jsou krásná, ale rýmy jsou ještě krásnější! Podívejte se proto na naše veršovaná přáníčka k svátku, které se hodí pro všechny!

Básničky k svátku pro Ingrid

Básničky jsou překrásné, na tom se jistě všichni shodneme. Vymýšlení rýmů však není váš šálek kávy? Tak to buďte bez obav, protože ty nejkrásnější básničky pro Ingrid jsme napsali už dávno za vás. Jsme tu přece od toho, abychom vám usnadnili hledání toho perfektního blahopřání!

Dneska svátek slaví Inka, naše nejmilejší maminka. Vždy se o nás krásně stará, tak přejeme jí spoustu lásky, taky aby se vždy krásně smála, a obloukem vyhýbaly se jí vrásky. Maminko, všechno nejlepší k svátku!
Dnes je svátek Inušky, a my s láskou přejeme ti, ať život nedává ti žádné zkoušky, a máš vždy krásný důvod se smáti. Inko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Rozzářily se naše světy, když ses narodila, Inuško, ty. A když už máš ten svátek, přejeme ti pohodu, lásku a hlavně zdraví, užij si ho jak odpočinek v pátek, a ať tě život vždycky baví! Inko, přejeme ti báječný svátek!
Dneska je svátek naší Inky, s ní máme ty nejkrásnější vzpomínky. A doufáme, že jich budeme mít ještě stovky víc, protože ji máme rádi nejvíc. Přejeme ti lásku, zdraví a taky spoustu úsměvů, a ať ti je stále zpěvu. Ingrid, přejeme ti nádherné jmeniny!
Není to žádná novinka, že dneska svátek slaví naše Inka. Proto doufáme, že se dneska budeš bavit, a tvůj svátek s kamarády slavit. Inuško, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
V kalendáři je jméno Inuška, tak snad usmíváš se až po ouška. Snad ti tohle přání aspoň zvedne náladu, osobně pak dostaneš slaďoučkou čokoládu. Inko, přejeme ti překrásné jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přáníčko, které je veršované a ještě k tomu dokáže oslavenkyni zaručeně pobavit? Ano, i takové jsme pro vás napsali. Rozesmějte oslavenkyni v její velký den! Jistě jí zlepšíte náladu a potěšíte. A tohle všechno vás nebude stát ani korunu, protože všechna naše přání jsou zcela zdarma!

Mezi všemu už se šušká, že má svátek Inuška. Ano správně, jsi to ty! Tak oblékni si kalhoty, protože dneska jdeme pořádně slavit. A ty z nás se musíš nejvíce bavit! Inko, přejeme ti báječné jmeniny!
Naše milovaná Inko, snad s námi půjdeš na vínko! Však dneska máš ten tvůj svátek, a i když nemáš ráda zmatek, zahoď dneska všechny plány, a pojď hezky slavit s námi! Inuško, všechno nejlepší k jmeninám!
Naše nejmilejší Inuška, je jako malá rozbuška. Všude kam jde je veliká oslava, napomáhá tomu i její krásná postava. Není dne kdy by se nesnažila všechny bavit, a proto my chceme pořádně její svátek slavit! Všechno nejlepší k tvému svátku, Inuško!
Našich životů světluška, je naše nejmilejší Inuška. A proto dneska musíme slavit, studené šampaňské ti hned musíme nalít, a na tvé zdraví se s tebou pořádně napít. Inko, užij si dnešní den na maximum!

Chcete-li svého kamaráda či kamarádku ze Slovenska potěšit v jejich rodném jazyce, připravili jsme pro vás ta nejkrásnější přání k svátku ve slovenštině.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Básničky a klasická přáníčka by se někomu mohly zdát ohrané. Co takhle dnešní gratulaci k svátku pro Ingrid trochu ozvláštnit pomocí hezkého animovaného obrázku? Na výběr máte hned z mnoha a navíc se krásně hodí pro takovou speciální příležitost. A pokud chcete, tak jej o nějaké to přáníčko doplňte.

GIF přání k svátku s veselými kreslenými postavičkami.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s veselými lidmi na oslavě.
giphy.com
GIF přání k jmeninám se ženou slavící svátek.
tenor.com
GIF přáníčko k jmeninám s medvídkem držící vzkaz.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Výroba přáníček je tradice, na kterou by se rozhodně nemělo zapomenout. I když je v papírnictvích na výběr z mnoha přání již připravených, žádné nenahradí to, které jste s láskou sami vyrobili. Navíc vám to zabere jen chvilku a vy vyrobíte Ingrid vzpomínku, na kterou jen tak nezapomene. Tak načerpejte inspiraci z tohoto hezkého videa a pusťte se do práce! A nezapomeňte napsat dovnitř nějaké to přáníčko.

Zajímavosti o jméně Ingrid

Ingrid je ženské jméno původem skandinávské. 

Vzniklo složením staroseverských slov Ingwio – jméno boha plodnosti, a slova „frid“ s významem „krásná“.

Význam jména je tedy „jezdkyně boha Ingwia“ nebo „krasavice boha Ingwia“.

Jméno Ingrid nosila také jedna z Valkýr severské mytologie, byla jezdkyní odvážející duše padlých vikingských válečníků.

Dodnes se se jménem Ingrid pojí jméno severského boha plodnosti a úrody. Ingrid je však dle významu svého jména nejenom božská, ale také krásná.

V České republice se takhle může nazývat 2821 žen.

Mezi významné nositelky patřila švédská princezna Ingrid Victoria Sofia Louisa Margareta, zkráceně Ingrid Švédská.

V současnosti je nositelkou například československá reprezentantka v krasobruslení Ingrid Spiegelová.

Doufáme, že jste s naším přáním k svátku Ingrid moc potěšili a udělali její den nezapomenutelný.

Nikdy není moc pozdě na to, vyjádřit své city a oslava svátku nám nabízí perfektní příležitost!

Tak co, které přání jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X