Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Drahoslavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. července a svátek slaví Drahoslava. 

Máte nějakou ve svém okolí? Pošlete jí gratulaci. 

Hezké přání k svátku Drahoslava jistě ocení. 

Nevíte ale jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Dali jsme dohromady ty nejkrásnější básničky, texty a obrázky ze kterých si jistě vyberete! 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma.

Básničky k svátku pro Drahoslavu

Rýmovaná přání jistě velmi potěší každou oslavenkyni. Skvělé je to, že všechny verše jsou napsané na míru oslavenkyni. Na vás bude jen vybrat ten, co se vám líbí nejvíce. Krásně vypadají také v papírovém blahopřání.

Dneska je svátek naší Drahoslavy, přejeme ti hlavně spoustu zábavy. K tomu zdraví a lásku ti přejeme, a ještě jednou ti moc gratulujeme. Užij si dnešní den, Drahoslavo!
V kalendáři vidím jméno Drahoslava, přejeme ti ať jsi stále jen zdravá. K tomu ať jsi ještě spokojená a veselá, a hlavně se dneska bav až do večera. Drahoslavo, užij si dnešní svátek!
A hele kdo má dneska jmeniny, jsou to ale výborné noviny. Celá naše rodina ti jen to nejlepší přeje, a ať nikdy neztratíš sny a naděje. Drahoslavo, přejeme ti nádherný svátek!
Pak dáme si s tebou sváteční taneček, a dostaneš taky malý dáreček. Dneska ti ale musí stačit tahle básnička, a k tomu ještě pusa maličká. Přejeme ti nádherný svátek, Drahoslavo!
Myslíme na tvůj svátek dodneška, má ho přece naše Drahuška. Přejeme ti ať jsi spokojená a veselá jen, a užiješ si tento sváteční den. Drahoslavo, užij si dnešní jmeniny!
Že máš jmeniny já moc dobře vím, snad budeš neustále zářit štěstím. to ti za celou naši rodinu přejeme, A takhle virtuálně ti k svátku popřejeme. Přejeme ti nádherné jmeniny, Drahoslavo!
Máš svátek, jak ho asi budeš slavit? To je jedno, hlavně se musíš dobře bavit. Venku nám krásně svítí sluníčko, tak si užij tento sváteční den, holčičko. Drahoslavo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Užij si dnešek jak se sluší a patří, a oslav ho minimálně za tři. hlavně se neustále usmívej, a života si užívej! Drahoslavo, přejeme ti nádherný svátek!

Veselá rýmovaná blahopřání

Takové přání k jmeninám Drahoslavě určitě vylepší den! Pokud je to vaše kamarádka která se ráda směje a má smysl pro humor tak budou tyhle verše to, co hledáte.

Jak svátek slaví Drahoslava, to nás bude ráno zase bolet hlava. Ale ne, letos si dáme na kocovinu pozor, ani nám nemusí nikdo dělat dozor. Drahoslavo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Bude to zase výborná oslava, jmeniny má přece naše Drahoslava! Už se na ni moc těšíme, a za chvilku se s tebou v baru vidíme. Drahoslavo, užij si dnešní jmeniny!
Ty máš dneska svátek, Drahuško, zase to spolu rozjedeme, ty divoško. Víno, rum, všechno máme, už to tady naléváme. Přejeme ti nádherné jmeniny, Drahoslavo!
Když máš jmeniny to zase bude do rána zábava, je to ale nádherná představa. Tak už přijď za námi se pobavit, a tvůj svátek pořádně oslavit. Drahoslavo, moc si užij dnešní sváteční den!
Dárková krabice růžových růží k svátku.
zdroj: dondier.com

Klasické přání k svátku pro Drahoslavu

Nejsou básničky to, co hledáte? Nevadí, napsali jsme i jednoduché a milé texty, kterými vyjádříte to, jak na oslavenkyni myslíte. Navíc se vám krásně vejdou i do rychlé sms zprávy.

Milá Drahoslavo, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim chceme z celého srdce popřát aby se ti neustále jen dařilo a ty byla moc spokojená. Krásný svátek ti přejí …
Naše milá Drahoslavo, moc na tebe myslíme a k tvému svátku ti přejeme spoustu zdraví, štěstí, lásky a pohody. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahoslavo, snad si dnešní den užiješ tak, jak sis ho naplánovala a splní se ti všechna tvá nejtajnější přání. Přejeme ti krásné jmeniny.
Milá Drahoslavo, dnešní den je výjimečný protože máš svátek. My ti k němu z celého srdce přejeme lásku, zdraví a nekonečnou pohodu. Užij si dnešní den!
Naše milá Drahuško, je to velká škoda, že ti k tvým dnešním jmeninám nemůžeme popřát osobně. Přesto na tebe moc myslíme a přejeme ti nejen k tvému svátku to nejlepší. Užij si dnešní den.
Drahoslavo, doufáme, že dnešní den pořádně oslavíš a budeš i nadále tak spokojená a veselá jako jsi teď. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Drahoslavo, za celou naši rodinu ti chceme poslat srdečnou gratulaci k svátku. Přejeme ti spoustu krásných zážitků, veselých příhod a hlavně dobré nálady. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Drahoslavo, přejeme ti aby byl tento den nádherný a nezapomenutelný a ty ho prožila s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Přejeme ti pěkný svátek!

Obrázková gratulace k jmeninám

Hledáte něco jiného a originálního? Blahopřání k jmeninám pro Drahoslavu může být i obrázkové. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat. Můžete ho doplnit o text a nebo ho poslat samostatně.

Oslavující babičky

GIF blahopřání k jmeninám slavící babičky.
zdroj: giphy.com

Oslavující kočky

GIF přání k svátku tančící kočky.
zdroj: giphy.com

Obrázková gratulace s šampaňským

GIF přání k jmeninám holka s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Jednorožec s konfetami

GIF blahopřání k svátku jednorožec s konfetami.
zdroj: giphy.com

Přípitek s martini

GIF přání k jmeninám přípitek s martini.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Tady bude potřeba trochu času a zručnosti, ale nemusíte se bát, není to nic složitého a ani na to nemusíte mít zkušenosti. Našli jsme pro vás video které je plné inspirace. Už budete mít hotovo tak už jen stačí napsat text a nebo básničku která se vám líbí nejvíce.

Budou se naše blahopřání k svátku Drahoslavě líbit? 

Věříme, že ano a vy jí tento sváteční den uděláte hezčí a příjemnější. 

Nezapomínejte na to že jmeniny jsou tady jen jednou za rok.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X