Nejlepší texty i obrázky na blahopřání k výročí svatby na jednom místě: vyberte si!

Slavíte s partnerem výročí? 

Chcete potěšit známé či rodiče přáním k výročí svatby? 

Nemusíte čekat 50 let až na zlatou svatbu.

Popřejte spokojeným partnerům ke krásnému vztahu, ať už je jakkoliv dlouhý. 

Protože každý rok v láskyplném svazku si zaslouží oslavit a tak neváhejte a pošlete srdečné gratulace k výročí všem, kdo v lásce drží!

Jak se říká jednotlivým výročím svatby

Víte, že každý rok po svatbě má svůj speciální název? Všichni známe zlatou svatbu, ale tušíte vlastně, po kolika letech se slaví třeba papírová nebo hedvábná? Ať už chcete poslat originální přání k prvnímu výročí svatby, nebo oslavit společných 25 či 40 let manželství, najděte si v naší tabulce jednotlivé názvy svatebních výročí:

1
bavlněná
2
papírová
3
kožená
4
květinová/ovocná
5
dřevěná
6
železná/zinková
7
vlněná/měděná
8
bronzová/plechová
9
hliněná
10
cínová/růžová
11
ocelová
12
hedvábná
13
krajková
14
slonovinová
15
křišťálová/skleněná
20
porcelánová
25
stříbrná
30
perlová
35
korálová/plátěná/lněná
40
rubínová
45
safírová
50
zlatá
55
smaragdová
60
diamantová
65
kamenná
70
platinová/briliantová
75
korunovační
80
multi-platinová

Pokud slaví významné výročí vaši rodiče, nezapomeňte jim popřát. Uspořádejte společnou oslavu a pokud jsou zrovna daleko, pošlete jim krásné přání k výročí svatby od dětí, které je určitě potěší. 

Krásné blahopřání k výročí svatby

Pokud máte ve svém okolí někoho, komu to už hezkou řádku let klape, potěšte je gratulací k výročí vztahu. Vyberte si některý z online textů přání k výročí svatby a vyjádřete svůj obdiv nad poutem, které jen tak něco nerozváže. Každé výročí svatby, ať už trvá 20, 30 nebo 50 let, si zaslouží pozornost.

Krásné výročí přejeme, ať i další léta jsou plná lásky, pohody a rodinného štěstí. Protože není nic víc, než vaše dokonalé a dlouhotrvající manželství. Jste zkrátka báječní! Gratulujeme!
Před lety jste vstoupili do společného manželství aniž byste tušili, kolik vás toho čeká. Ale vše jste hravě zvládli, hlavně, že se máte rádi. I po těch letech dlouhých láska vás neopouští a to je to nejdůležitější. Šťastné výročí a mnoho dalších společných let přeje…
Dnes je ten významný den, kdy pár let to bude jen. Vaše srdce se v jedno spojily a mnoho lásky spolu zažily. Přejeme ještě více lásky do dalších společných manželských let!
Dnes je tomu 20 let, kdy řekli jste si ano. Že budete společně, vítat každé ráno. Bok po boku žijete, děti na svět vedete. Ušli jste krásnou cestu, jsme rádi, že jste tu! Do dalších společných let přejeme to nejkrásnější.
Učit od Vás by se mohl, každý kdo z té cesty svedl, kdo v manželství nevěřil. Až elixír váš okusil, zjistí, co je spojení, v muže a ženu navěky. Přejeme, ať vám ten manželský elixír nikdy nevyprchá!
To, co je mezi vámi, By chtěl mít každý z nás. Stačí se jenom na Vás podívat, kdy vaše oči září a srdce jsou naplněna, i po těch letech žádná změna. Mám vás moc rád! Krásné výročí!

Romantické přání k výročí manželce/manželovi

Chcete dát svému manželovi či partnerce najevo svou lásku a zároveň poděkovat za společně strávená léta? Hledáte originální a přitom láskyplný způsob, jak popřát k výročí svatby tomu, koho nejvíc milujete? Zapomeňte na drahé dárky a laciná gesta, nejdůležitější je, že jste si na dnešní den vzpomněli!

Výročí je krásná věc, společně ji oslavíme. Připíjíme na lásku, co nikdy nic neohrozí, co vše špatné překoná. Stále jsme to ty a já. Miluji Tě. Krásné výročí, lásko!
Jak ráda mám naše manželství, co kvete každý rok. Ráda mám tě za manžela, jsi má skála, opora. Co vždy dobře poradí a na srdci pohladí. Děkuji ti za dokonalé manželství.
Jaký je to rok? To už jsme tak dlouho spolu? Nechce se mi ani věřit, že s tebou se budu někdy nudit. Zatím to mezi námi nepřišlo, smích nás stále provází. Nechť je tomu i nadále dalších tisíc manželských let. Děkuji ti za ně a přeji krásné výročí.
20 let od svatby je nekonečně dlouhá doba, ale s tebou bych ji klidně prožil znovu. Skvělá manželka pro mě jsi, matka mých dětí, moje bohyně, co vládne celé rodině. Jsi má královna, se kterou bych rád žil ještě dlouhých manželských let. Gratuluji ti, lásko, k dnešnímu výročí.
Slovo dalo slovo a svazek náš se vyplnil. Dnes je tomu 10 let, kdy láskou si mě naplnil. Díky tobě manželství je pohádka růžová, milovat tě budu vždy. Jsi můj princ na bílém koni. Děkuji za manželství a těším se, co dalšího nás spolu ještě čeká.
Jsi můj muž a já Tvá žena, jsi má láska zaslíbená. Děkuji za manželství, kde ani jeden netuší, co je strach a trápení, to pro nás dva nic není. Miluji Tě. Krásné výročí.
Ty manželská léta, kdy nám láska vzkvétá, za nic já bych neměnil, má láska k Tobě má stále plno sil. Jsi má jediná! Děkuji za úžasné manželství.
Jsi manželka od rodiny, matka mých dětí, můj poklad jediný. Přeji nám ještě mnoho společných let a láskyplné manželství, co nám každý může jenom závidět. Miluji Tě a děkuji za společné roky.

Hledáte ještě více přání z lásky? Podívejte se do naší databáze zamilovaných přání!

Zamilovaná dvojice se objímá.
Zdroj obrázku: pixabay.com

Veršované přáníčko k výročí (básnička)

Romantické přání z lásky, které se navíc rýmuje, co víc si přát? Vyberte si některý krásný text blahopřání k výročí manželství, vepište jej do přáníčka a přidejte kytici růží nebo oblíbenou čokoládu, nemůžete střelit vedle!

Vykřičte celému světu, tu jednu prostou větu. Že jste dlouho manželé, nemáte srdce zkažené. Z lásky jenom žijete, Ve snu spolu bydlíte. Ať ten sen o manželství nikdy neskončí.
Vy dva máte to štěstí, že jste se před lety potkali a srdce svá nedali, na odiv nikomu cizímu. Protože lásku máte ryzí, co úspěch samý sklízí! Přejeme krásné výročí.
Jedno jméno, jedno tělo, do světa se mi to vykřičet chtělo, že mi na tobě záleží, jsi mojí životní zátěží, která pranic neváží, těším se už na stáří, budeme žít na polštáři. Díky za tu jistotu, že každý den, se vedle mě vzbudí ten, který mi byl předurčen. Děkuji za manželství.
K výročí Vám přejeme, ať jsou dny vždy zelené. Jako tráva na zahrádce, kde vám vše tak krásně roste. Jako vaše láska, která bude plno let, společně Vás provázet. Milujte se i v budoucích manželských letech.

Vtipné gratulace k výročí manželství

Berete váš vztah s humorem? Je možné, že je to nejlepší cesta, jak si udržet harmonické manželství či partnerství po celý život. Ať už oslavujete vaše výročí, nebo třeba vašich kamarádů, inspirujte se texty přání a pošlete originální vtipné přání k výročí svatby, které potěší a pobaví.

Každý by chtěl být jak vy dva, manželé z roku raz dva. Ta láska mezi Vámi, ten smích od rána do večera, ty dlouhé noci u filmu, ty děti jak ze žurnálu. Gratulujeme k dokonalému manželství.
Vaše láska mezi vámi, ať je stále dlouho mezi námi. Vždyť jste báječní manželé, táta s mámou především, děda s babi, to ví i syn. Proto jsem na vás hrdý! Krásné výročí přeje…
I vrabci na střeše si dnes špitají, že dortíka si nedají, protože už nezbude. Oslava je to veliká, když žena najde muže, když léta po boku svém stráví a slouží jim dlouho zdraví. Gratulujeme k výročí svatby a přejeme spoustu dalších společných let.
Když v manželství slaví výročí, co z okolí nikdo netuší, kolik ještě společných let, budou sdílet v tento svět. Všechno nejlepší k výročí přejí…

Přání k výročí svatby- obrázky a gify

V lásce někdy nejsou potřeba žádná slova a pokud chcete jednoduše a bez dlouhého řečnění vyjádřit, co ke svému partnerovi cítíte, pošlete mu třeba obrázkové přání k výročí svatby. Můžete zvolit klasický obrázek k výročí, nebo pohyblivý gif, fantazii se meze nekladou.

Svatebčané během obřadu.
Obrázek: pixabay.com a vlastní grafika
Přípitek k výročí svatby.
Obrázek: pixabay.com a vlastní grafika
Ženich s nevěstou se drží za ruce.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Ruce starých manželů na sobě.
Obrázek: pixabay.com a vlastní grafika
Mickey a Minnie se líbají.
Zdroj obrázku: giphy.com
Kreslená kočička s růžemi.
Zdroj obrázku: giphy.com
Bill Clinton mluví o své svatbě.
Obrázek: giphy.com
Trpaslík plete srdíčko z vlny.
Zdroj obrázku: giphy.com

Tip! Vepište text přání k výročí do vlastnoručně vyrobeného přáníčka! Nevíte, jak na to? Pusťte se bez obav do tvoření, stačí pár základních věcí a uvidíte, že podle našich videonávodů je hravě vyrobíte a vaši drahou polovičku potěší na 100%.

Víte, že setrvat několik let ve vztahu vyžaduje zaprvé trpělivost a schopnost dělat kompromisy a zadruhé chuť pracovat nejen na společném vztahu, ale také sobě samém? Není to vždy snadná práce, a proto si každý společný rok zaslouží pozornost i uznání.

Využijte každé výročí jako skvělou příležitost k ohlédnutí se za společným rokem. A pokud slaví první nebo dokonce 50. výročí svatby někdo z vašich blízkých či příbuzných, neváhejte a pošlete jim milé blahopřání, vždyť všechny texty jsou zdarma ke stažení.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X