Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Drahoslava na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 17. ledna a svátek slaví Drahoslav. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě popřejte! 

Milé přání k svátku Drahoslavovi rozhodně zvedne náladu. 

Nevíte ale, jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Inspirujte se našimi texty, obrázky a básničkami a udělejte mu v tento den radost i vy. 

Všechna přání si navíc můžete zdarma stáhnout. 

Tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Drahoslava

Veršovaná přáníčka se stále těší obrovské oblibě a to naprostým právem. Chtěli byste jedno takové blahopřání poslat, ale zrovna vás nic nenapadá? Ani nemusí, originální jmeninové verše jsme napsali za vás. Stačí si jen vybrat.

Musíme se napít na zdraví našeho Drahoslava, už se pro něj chystá rodinná oslava. Všichni se na tebe už moc těšíme, dort a přípitek tě dneska nemine. Drahoši, přejeme ti krásný svátek!
Snad bude celý tvůj den jen samá zábava, když v kalendáři totiž vidím Drahoslava. Ať máš stále jen dobrou náladu, a máš kolem sebe stále spoustu kamarádů. Drahoslave, přejeme ti úžasný svátek!
Na vědomí se všem dává, že dneska oslavujeme svátek našeho Drahoslava. Přejeme ti aby ti nikdy nic nechybělo, a splní se ti vše, na čem ti kdy záleželo. Přejeme ti skvělý svátek!
V kalendáři je tvoje jméno, třikrát sláva, dneska si připijeme na zdraví našeho Drahoslava. Přejeme mu lásku, pohodu a spoustu radosti, a hlavně nikdy žádné starosti. Moc si užij dnešní den!
Posíláme ti přání od celé naší rodiny, a srdečně ti přejeme báječné jmeniny. Snad splní se ti přání tvá nejtajnější, a ty prožiješ svátek nejkrásnější. Drahoslave, moc si užij dnešní den!
Posíláme gratulaci našemu Drahošovi, snad tě potěšímě těmito milými slovy. Ať se ti v životě stále jen daří, a ty máš stále jen úsměv na tváři. Drahoslave, přejeme ti skvělý svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale přijdou vám přece jen trochu formální? Pokud chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Drahoslava veselé a aby ho pobavilo, tak budou tyhle verše to pravé. Navíc se vám vejdou i do zprávy a vy tak můžete popřát klidně hned.

Hlavně to dneska pořádně oslav, v kalendáři je totiž jméno Drahoslav. Budeme se bavit a taky tancovat, tak snad nebudeme cestou domů silnici šněrovat. Moc si užij dnešní svátek!
Dneska jsou jmeniny našeho Drahoslava, takže nás večer čeká pořádná oslava. Večer rozhodně nebudeš na suchu, a budeš mít úsměv od ucha k uchu. Drahoši, přejeme ti skvělý svátek!
Ten nejlepší svátek, Drahoši, ti přejí všichni tvoji kámoši. Dneska to spolu pořádně zapijem, ale zase ne moc, ať se neopijem. Přejeme ti super jmeniny!
A hele kdo dneska svátek slaví, musíme se napít na tvé zdraví. Už se ti nese studené pivečko, a že máš ten svátek tak si dej i to vínečko. Drahoši, přejeme ti báječné jmeniny!
Dárková krabice k svátku s vínem a bonbony.
zdroj: harryanddavid.com

Klasická přání k svátku pro Drahoslava

Občas jsou to právě jednoduchá, milá a upřímná blahopřání, která potěší ze všeho nejvíce. Určitě tady najdete to pravé přáníčko pro toho vašeho oslavence, ať už se jedná o kamaráda, kolegu, tatínka a nebo třeba dědečka.

Drahoslave, po roce jsou tady za tvoje jmeniny a proto doufáme, že tento den pořádně oslavíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Krásný sváteční den ti ze srdce přejí …
Milý Drahoslave, za celou naši ti rodinu ti chceme z celého srdce popřát aby se ti podařilo vše, o čem sníš. K tomu ti přejeme také spoustu zdraví, lásky a pohody. S láskou …
Náš milý Drahoslave, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti přejeme spoustu radosti, krásných chvil, splněných přání a taky zdraví. Moc si užij dnešní jmeniny!
Dneska je den všech Drahoslavů a proto ti přejeme lásku, pohodu, dobrou náladu a hlavně aby se ti splnilo vše, co si přeješ! Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahoslave, sice nás od sebe dělí spousta kilometrů, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. Jako každý rok ti chceme k tvým jmeninám popřát jen to dobré a hlavně aby se ti nikdy neztratil úsměv z tváře. S láskou …
V kalendáři je dneska tvoje jméno a my doufáme, že tento významný den pořádně oslavíš! Jen to nejlepší ti k tvým jmeninám srdečně přejí …
Náš nejmilovanější Drahoslave, od celé naší rodiny ti letí tohle přáníčko. Přejeme ti lásku, zdraví, pohodu a hlavně dobrou náladu. Báječný svátek ti přejí …
Drahoslave, po roce je tady zase tvůj sváteční den a my ti k němu chceme popřát spoustu krásných chvilek, nádherných zážitků a také mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě. Báječný svátek ti přejí …

Pohyblivé GIF obrázky

Už dávno neplatí, že blahopřání musí být jen text. K svátku můžete poslat i obrázek! Vybrali jsme ty, které v tento den skvěle hodí a udělají radost. Odeslání zvládnete ve dvou snadných krocích. Zvolte si ten GIF, který se vám líbí nejvíce a pak už ho jen zkopírujte a pošlete.

Dneska si určitě zajdi na jedno!

GIF přání k svátku pes s drinkem.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF blahopřání k jmeninám holka nalévající panáka.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Drahoslave!

GIF přání k jmeninám strejda s pivem.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku oslavující kluci.
zdroj: giphy.com

Zase to ale nepřeháněj!

GIF přání k svátku pán po divokém večírku.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Drahoslavovi rozhodně zlepší den! Sice vám výrobe zabere o něco více času, než jen rychlá textová zpráva, ale o to větší radost uděláte. Pokud to bude pro vás poprvé tak se určitě podívejte na tohle krátké video, kde kromě návodu najdete také spoustu inspirace. Až budete mít přáníčko hotové tak stačí doplnit vaše věnování a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Drahoslavovi líbit a vy mu tento významný den uděláte hezčí.

Svátek máme jen jednou do roka, tak to za to přece stojí.

Zajímavosti o jméně Drahoslav

Tohle mužské křestní jméno je slovanského původu. 

V České republice jméno Drahoslav používá 1015 osob a je to 145. najčastější jméno. 

Význam tohoto jména můžeme vyložit jako “ten, komu je drahá sláva”. 

Velmi oblíbené je zejména v balkánských zemích, kde má podobu Dragan.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X