Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Alinu na jednom místě. Vyberte si!

Prozkoumejte ta nejlepší přání k svátku Alině, kterými ji ohromíte! 

Díky uvedeným tipům bude vaše přáníčko jedinečné a mezi ostatními se bude vyjímat. 

Pokud si nevíte rady s napsáním vlastního textu, uvedené gratulace vám pomohou vytvořit takové blahopřání, na které Alina dlouho nezapomene. 

Vybírejte z krátkých, delších nebo zamilovaných textů a seznamte se s původem a významem jména Alina! 

Obyčejná sváteční přání

Ať už je Alina vaší kamarádkou, přítelkyní nebo někým z rodiny, na následujících řádcích si jistě vyberete takový text, který bude vystihovat vaše pocity a to, co chcete oslavenkyni poblahopřát. 

Příjemné čtení! 

Máš jmeniny! To znamená, že je to skvělá záminka k tomu, abychom udělali pár špatných rozhodnutí. Pojďme slavit! Všechno nejlepší k svátku, Alino!
Nejlepší přátelé jsou ti, kteří udrží tvá trapná tajemství pod pokličkou. Děkuji ti, že jsi vždy udržela mé trapasy v tajnosti. Krásný sváteční den!
Nemusím ti říkat, jak jsi úžasná nebo jak skvělá jsi kamarádka. Ale máš jmeniny, tak to udělám. Jsi nejlepší! Krásný sváteční den, Ali!
Všechno nejlepší k svátku, drahá! Kdybych měl/a uvíznout na opuštěném ostrově s jedinou osobou, byla bys to ty. Jasně, možná nejsi expert na přežití, ale aspoň bys ze zoufalé snahy vyhnout se smrti udělala zábavu.
Někdy je záhadou, proč si vybíráme určité lidi za své přátele. Ale u tebe je to jasné. Jsi úžasný člověk a já doufám, že budeš mít úžasné jmeniny! Všechno nejlepší k svátku, Alinko!

Podívejte se také na další nápaditá přání k svátku pro ženy!

Zamilovaná přání k svátku Alině

Alina si zaslouží slyšet od vás romantická slova, nemyslíte? Proč jí je tedy neříct v den jejích jmenin? 

Posilte svůj vztah vyznáním lásky své Alině prostřednictvím sváteční gratulace!

Vždycky mi kryješ záda a za to jsem ti navždy vděčný. Děkuji ti za tvou bezpodmínečnou lásku. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Tvůj krásný a uklidňující duch je důvod proč tě tak miluji. Děkuji ti, že jsi do mého života vnesla klid. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Zažili jsme vzestupy i pády ale každým dnem naše láska stále roste. Užij si svůj výjimečný den naplno, miláčku. Všechno nejlepší k svátku!
Jsem tak rád, že ses narodila. Na zdraví, na tvé jmeniny a na ten nejúžasnější rok, jaký si jen umíš představit. Krásné jmeniny!
Ukradla jsi mi srdce hned, jak jsme se potkali. Všechno nejlepší k svátku, moje jediná!

Chcete ještě více lásky? Žádný problém! Připravili jsme pro vás ještě delší seznam zamilovaných přání k svátku. Nechte se jimi inspirovat.

Textové gratulace do SMS

Stává se, že v tak výjimečné dny, jako jsou například jmeniny, nemůžete být s oslavencem osobně. Je to i váš případ? 

Pak máte jedinečnou možnost využít odborných technologií a poblahopřát Alině prostřednictvím SMS zprávy. 

Pusťte se do vybírání!

Všechno nejlepší k svátku jedné z nejproduktivnějších žen, které znám! Jednou nás budeš muset všechny naučit, jak vše zvládáš.
Všechno nejlepší k svátku jednomu z nejusměvavějších lidí v mém okolí! Tvůj sluníčkový přístup nikdy nezklame a dělá svět veselejším místem.
Milá Alinko, vždycky žasnu nad tím, jak hladce jde všechno, na co sáhneš. Díky, že jsi taková, jaká jsi. Všechno nejlepší k svátku, drahá!
Všechno nejlepší k svátku, Alino! Děkuji, že mi vždy poradíš a odpovíš na otázky, které mě zajímají. Děkuji ti za pomoc, kterou mi vždy nabízíš, i když o ni neprosím. Mám tě moc rád/a. Krásný sváteční den!
Všechno nejlepší k svátku někomu, kdo vyzařuje takový klid! Díky, že mě často udržuješ při smyslech.

Obdobou jména Alina je Alena. Pokud nějakou znáte, můžete jí na její jmeniny udělat také radost některým z přání k svátku Aleně.

Obrázková blahopřání pro Alinu a pohyblivé gify

Udělejte své přáníčko jedinečným, a to tak, že ke svému textu přidáte některý z tematických a humorných pohyblivých gifů. Vybrat si také můžete gratulaci, která je už vložena do obrázku a potěšit tako Alinino oko. 

Začněte prohlížet a stahujte obrázky i gify zdarma!

Luční květiny s přáním k svátku Alině.
zdroj: unsplash.com
Pohled na zatravněné údolí s blahopřáním k svátku pro Alinu.
zdroj: unsplash.com
Ruka držící kytici z lučního kvítí na louce s přáním krásného svátečního dne Alině.
zdroj: unsplash.com

Obrázků není nikdy dost, proto byste se mohli nechat inspirovat do budoucna a podívat se také na další obrázková přání k svátku.

Gif vtipná přání k svátku 

Kreslený gif k svátku s jásajícími dětmi na oslavě, chytajícími nafukovací balónky.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s radujícím se černobílým psem s řehtačkou v ruce.
zdroj: giphy.com
Gif s tancující kapelou zpívající do mikrofonu.
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Alina

Jméno Alina můžeme přeložit jako “jasná, krásná, zářící”

Původ jména je germánský, hebrejský, latinský, proto britský a velšský a jedná se o zkrácenou podobu jmen Adelina, Carolina, Rosalina, Pasqualina, Messalina, Guendalina a Evalina. 

Alinám numerologové přisoudili číslo jedna a jejich barvami jsou tmavé barvy, ale převážně červená a oranžová

Aliny jsou velmi cílevědomé, chytré a inteligentní ženy, které bývají ve svém životě úspěšné. Jsou velmi intuitivní a vědí, do kterého projektu se pustit, a kterému se naopak vyhnout obloukem. 

Kolem sebe potřebují mít Aliny důvěryhodné lidi, protože, pokud je někdo jednou zradí, navždy se mu u těchto žen zavřou dveře. Aliny zradu neodpouští. 

Po svém boku potřebují mít Aliny osobu, která je bude držet při zemi, bude upřímná a bude na ni spoleh. Tyto ženy se důvěrnostem nevyhýbají, ale málokdy dávají najevo, že by o ně stály. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Alina mohou být Alinka, Ali, Ála, Aluška, Alka, Alča, Lina, Linečka a další. A kdy má svátek Alina? Gratulace můžete oslavenkyním posílat 28. července. Svátek Aliny na Slovensku se slaví 16. června.

Potřebujete napsat gratulaci také pro Danu? Pak můžete najít ta správná slova v blahopřání k svátku Daně.

Výše jste mohli vybírat z krásných přání k svátku Alině, která jsou určená nejen kamarádkám, ale také kolegům, rodině nebo partnerům. 

Mohli jste si vybrat a stáhnout zdarma krásné obrázkové gratulace a tematické gify, kterými rozjasníte oslavenkyni den. 

V neposlední řadě jste mohli zjistit vše o původu a významu jména Alina. Tyto informace mohou z vaší gratulace udělat skutečně něco jedinečného.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X