Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vlastíka na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete přání k svátku Vlastislavovi napsat tak, aby na něj nezapomněl? 

Chcete, aby vaše gratulace zaujala nejen oslavence, ale také ostatní čtenáře, kteří s ní přijdou do styku? 

Pusťte se do čtení našich textů, ve kterých jistě najdete to pravé blahopřání! 

Originální gratulace Vlastíkovi ke jmeninám

Chcete, aby se vaše blahopřání mezi ostatními vyjímalo? 

Nevíte, jaká slova zvolit, aby vaše gratulace nevyzněla jako klišé? 

Nebojte se! V našich textech jistě najdete tu nejoriginálnější gratulaci!

Všechno nejlepší ke jmeninám úžasnému Vlastíkovi! Užij si tento vzácný a výjimečný den, kdy oslavujeme tvé nádherné jméno!
Přeji si, abys v mém životě zůstal navždy, protože mě svou přítomností obohacuješ a neustále inspiruješ. Všechno nejlepší k svátku, Vlastislave!
Slávku, jsi opravdu super chlap! Dokážeš všechno opravit, a navíc umíš i umýt nádobí a občas dokonce uklidit. Jsi jednoduše hrdina. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
Muži, jako jsi ty, zůstanou úžasní, pokud si jejich kvalit ostatní lidé váží a věř mi, že já patřím k těm, kteří si tě váží do morku kostí. Krásné jmeniny, chlapáku!
Každá generace má výjimečné muže a ty patříš k těm několika málo vyvoleným. Všechno nejlepší k svátku, Vlastislave!
Domov není nikdy úplným domovem, když v něm chybí muž. Matky a ženy bývají oceňované, ale na muže se zapomíná. Ty jsi skvělý muž, který si jistě zaslouží úctu, a já ti přeji ty nejkrásnější jmeniny!
Díky, že jsi tím nejlepším přítelem, jakého jsem si kdy mohl/a přát. Doufám, že je tento tvůj sváteční den začátkem roku plného zdraví, štěstí a lásky všude kolem. Krásné prožití jmenin, Slávku!
Vnesl jsi do mého života tolik štěstí a zábavy! Díky za to, že se ve tvé společnosti vždy cítím tak skvěle. Všechno nejlepší k svátku!
Posílám ti trochu lásky, trochu štěstí, hodně zdraví a přeji ti jen to nejlepší, co ti život může nabídnout. Všechno nejlepší k svátku!
Lidé si neustále přejí štěstí, ale dnes ti chci popřát něco ještě potřebnějšího, a to je opravdové přátelství, jako je to naše. Ať se ti daří na každém kroku, já budu vždy po tvém boku! Vše nejlepší k svátku!

Nenašli jste tu pravou větu pro své blahopřání? Prozkoumejte tedy další přání k svátku pro muže!

Zamilovaná blahopřání k svátku

Je oslavencem někdo, komu byste se ráda svěřila se svými city?

Chcete oslavenci říct, jak moc pro vás znamená? 

Využijte příležitosti jmenin a zakomponujte do své gratulace slova o lásce!

Všechno nejlepší ke jmeninám mému nejdražšímu příteli a skvělému milenci! Děkuji ti, že jsi mi do života přinesl štěstí. Miluji tě z celého srdce a mé city k tobě každým dnem sílí.
Jsem tou nejšťastnější ženou na světě, protože mám po svém boku toho nejúžasnějšího člověka. Děkuji ti, že jsi mou oporou. Všechno nejlepší, má lásko!
Bylo snadné se do tebe zamilovat a zůstat do tebe zamilovaná je ještě snazší. Ráda s tebou slavím vše, jmenin nevyjímaje, a těším se, až příští rok oslavíme ty další. Všechno nejlepší ke jmeninám, mé všechno!
Jsem šťastná, že ses rozhodl sdílet svůj život se mnou, a to včetně svého výjimečného svátečního dne. Děkuji ti za všechno, co jsi pro mě udělal. Jsi moje zlatíčko a já tě budu vždycky milovat!
Slova nestačí k tomu, abych dokázala vyjádřit to, co k tobě cítím. Snad ti aspoň mé objetí ukáže, jak moc tě miluji. Přeji ti, abys byl stále šťastný a veselý. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, lásko!
Všechno nejlepší k svátku, moje lásko! Přála bych si, abych mohla psát přes celou oblohu, aby všichni viděli ta nádherná slova “Miluji tě!”, protože je to přesně to, co k tobě cítím.
Nikdo a nic nemůže být sladší a úžasnější, než jsi ty. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, zlatíčko moje! Miluji tě!
Není dne, kdy bych na tebe nemyslela. Jsem okouzlena tvou láskou a jsem vděčná, že sis mě vybral, abych ti stál po boku. Miluji tě a doufám, že si své jmeniny užiješ podle svého.
Milovat tě je výsada, ale být tebou milována je požehnání. Být s tebou je splněné přání a já doufám, že se ti v tento výjimečný den splní vše, co si přeješ. Krásné prožití jmenin, miláčku!
Není třeba, aby mi zvláštní den, jako jsou tvé jmeniny, připomínal, jak moc jsi v mém životě důležitý. Hvězdy se rozzáří všude, kam přijdeš, a to mluví za vše. Všechno nejlepší k svátku, moje lásko!

Gratulací není nikdy dost, a to zvláště těch, které obsahují slova lásky. Prozkoumejte také další zamilovaná blahopřání ke jmeninám!

Humorné gratulace

Oslavenec by se měl, ve svůj výjimečný den, stále jen smát. 

Jak tomu pomoct? 

Potěšte jej vtipným blahopřáním, které mu vykouzlí úsměv na tváři!

Na zdraví příteli, který si ještě pamatuje, když stál chleba pár korun. Ale nedělej si s věkem starosti. To můžeš až na narozeniny. Všechno nejlepší k svátku, Vlastislave!
Jako tvůj blízký člověk jsem zde od toho, abych ti připomínal/a významné věci. Třeba tu, že už by sis měl začít šetřit peníze na důchod, protože jsi s každým dalším svátkem starší. Krásné jmeniny!
Vlastíčku, někteří lidé jsou posedlí věkem tak, jako já. Nemůžu uvěřit tomu, kolik svátků jsi už oslavil. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Dnes, Vlasto, buď vděčný za to, že ti Bůh dopřál možnost oslavit další jmeniny. Všechno nejlepší k svátku, starouši!
Vlastíku, jsi mým nejstarším přítelem a tím myslím opravdu nejstarším. Ne, dělám si legraci. Užij si svůj sváteční den!
Všechno nejlepší, Vlastislave! Tvé další jmeniny mi připomínají jen to, že jsi zase o něco starší a já jsem pořád tak nádherně mladý/mladá. Dělám si legraci. Všechno nejlepší k svátku, drahý příteli!
Vlastíku, přeji ti vše nejlepší k svátku! Doufám, že dostaneš spoustu přání i od všech těch ostatních ješitných lidí na sociálních sítích, kteří si říkají “přátelé”.
Chtěl/a jsem ti ke jmeninám poslat ten nejlepší dárek poštou, ale přepravce mi řekl, že vážím příliš mnoho. Tak ti posílám pozdrav aspoň touto cestou! Všechno nejlepší k svátku, Vlasto!
Ahoj, kamaráde! Vím, že jsi letos smutný, že už jsi oslavil tolik jmenin a jsou tu další, ale žádný strach – jsem tu, abych ti pomohl dnešní den přežít. Připrav si žaludek, jdeme slavit! Vše nejlepší k svátku!
Výzkumy dokazují, že čím více svátků oslavíš, tím déle žiješ. Tak se do dnešních oslav pořádně obuj. Vše nejlepší k svátku!

Nenašli jste vtipnou gratulaci, která by vás pobavila? Prozkoumejte tedy další vtipná přání k svátku!

Obrázková přání k svátku Vlastislavovi

Přidejte ke svému textu také obrázek a rozveselte tak svou gratulaci! 

Vybírejte a stahujte obrázky zdarma a pošlete je oslavenci e-mailem, MMSkou nebo zprávou či příspěvkem na sociální síti!

Kdo má rád klasiku, může si obrázkovou gratulaci samozřejmě také vytisknout a předat ji osobně.

Přání všeho nejlepšího na pozadí větviček s lístky.
zdroj: unsplash.com
Barevné oblázky popsány písmeny dávající dohromady slova "28 april" a přání všeho nejlepšího Vlastislavovi.
zdroj: twenty20.com
Přání ke jmeninám na pozadí modrého nebe s rozkvetlým růžovým stromem.
zdroj: unsplash.com
Pole zeleného ječmenu s přáním Vlastislavovi k svátku.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí keramické králičí holčičky se dvěma vajíčky v seně.
zdroj: unsplash.com

Chcete ke sváteční gratulaci Vlastimila připojit i obrázkové velikonoční přáníčko? Inspirujte se našimi tipy!

Gif blahopřání 

Líbí se vám neobvyklá blahopřání? Pak to své rozpohybujte! Jak? 

Pošlete oslavenci pohyblivý tematický gif!

Kreslená pohyblivá animace s objevujícími se barevnými srdíčky smotanými do kytice.
zdroj: giphy.com
zdroj: giphy.com
Kreslený pohyblivý gif s chlapečkem trhajícím bílé květiny s pejskem, který k nim čichá.
zdroj: giphy.com
Gif s hracím kresleným magnetofonem ve tvaru červené květiny.
zdroj: giphy.com
Kreslené gif přání k svátku se stojícím párkem držícím v rukou černobílou kytici s létajícími srdíčky kolem.
zdroj: giphy.com

Prohlédněte si další gif sváteční přáníčka!

Zajímavosti o jméně Vlastislav

Význam jména Vlastislav je odvozeno od slovanských prvků “vlast – vláda, svrchovanost” a “”slava – sláva”. Dohromady tedy můžeme říci, že jméno znamená “slavný svým majetkem, svým vlastnictvím”

Osobním číslem Vlastislavů je osmička a barvami jsou všechny pastelové barvy

Vlastíkové jsou muži klidné povahy, kteří oplývají inteligencí, kterou umí využívat, aniž by na sebe zbytečně upozorňovali a shazovali své okolí. 

Jedná se o oddané osoby, které jsou skvělými přáteli a životními partnery. I když to často nedají najevo, přejí si, aby o ně druzí lidé projevovali zájem a pečovali o ně. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Vlastislav mohou být Vlastík, Vlastíček, Slavík, Slávek, Slavíček a další. A kdy má svátek Vlastislav? S muži tohoto jména můžete slavit svátek 28. dubna.

Znáte někoho, kdo má podobné jméno jako Vlastislav a chtěli byste mu popřát? Inspirujte se přáními k svátku Vlastimilovi!

Přání k svátku Vlastislavovi může být humorné, klasické, ale také obrázkové nebo pohyblivé, pošlete-li oslavenci gif. 

Popřemýšlejte, jaká forma gratulace by oslavence nejvíce potěšila a tomu přizpůsobte vzhled svého blahopřání. 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu gratulace a jejího předání, nezapomeňte na milá slova, upřímnost a přání jen příjemných věcí, kterých je v životě tolik potřeba!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X