Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vlastu na jednom místě. Vyberte si!

Chcete přání k svátku Vlastimilovi vytvořit tak, aby bylo skutečně originální? 

Rádi byste, aby byla vaše gratulace tou nejvýjimečnější?

Inspirujte se texty, obrázky a gify, ve kterých jistě najdete, co hledáte!

Gratulace pro Vlastu

Poblahopřejte oslavenci nádhernými slovy, která jej potěší a zahřejí u srdce!

Vyberte takovou větu, která vystihne, co se vám honí hlavou a předejte ji Vlastíkovi osobně, elektronicky nebo ji řekněte po telefonu.

Jsi fenomenální duše plná lásky a života. Jsi požehnáním pro mě i pro všechny kolem. Tvůj svobodný duch je pro mě inspirací. Cením si tvé inteligence a dobrého srdce. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj drahý příteli!
Jsem na tebe a tvé úspěchy opravdu hrdý/á. Tvoje cesta nebyla vždy hladká, ale přesto jsi dokázal dojít tak daleko. Jsem za tebe vděčný/á – jsi můj šampión a nejlepší kamarád. Všechno nejlepší k svátku ti přeji!
Lidé, jako jsi ty, se vyskytují skutečně zřídka. Jsem opravdu moc rád/ráda, že jsem měl/a to štěstí tě poznat a být tvým kamarádem / tvou kamarádkou. Užij si dnešní den podle svých představ. Všechno nejlepší ke jmeninám, Vlastíku!
Nejlepší přítel je někdo, kdo tě dělá lepším člověkem. Je to někdo, kdo nesnese, když tě vidí smutného/smutnou nebo uplakaného/uplakanou. Je to člověk, který zůstává věrný, loajální a je tady pro tebe v dobrém i ve zlém. Toto všechno pro mě jsi a já doufám, že ti to dokážu aspoň z poloviny oplatit. Opatruj se a dnešní jmeniny pořádně oslav. Vše nej!
Když jsem neměl/a nic, stál jsi při mně. Dal jsi mi naději ve chvílích, kdy jsem velmi pochyboval/a o svých schopnostech a cítil/a jsem se ztracený/á. Ukázal jsi mi cestu, když jsem nevěděl/a kudy se vydat. Za to vše a za mnohem víc ti nikdy nepřestanu být vděčný/á. Všechno nejlepší ke jmeninám, nejlepší chlape všech dob!
Vždycky si budu vážit našeho přátelství, a to navždy. Jsi inteligentní a moudrá bytost a také to nejlepší, co může člověka v životě potkat. Všechno nejlepší ke jmeninám, Vlasto! Užij si nádherný sváteční den!
Cením si všech tvých ctností a tvé odvahy. Cením si tvé věrnosti a podpory, kterou mi dáváš za všech okolností. Přeji ti nádherné prožití svátečního dne. Užij si jej, jak jen chceš!
Nenalézám slova, která by stačila popsat to, jak moc si cením tvé existence. Všechno nejlepší ke jmeninám, nejneuvěřitelnější duše na planetě. Zasloužíš si jen to nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku, můj drahý. V průběhu let jsem dostal/a milion důkazů o tom, že naše přátelství je opravdové. Připíjím na další roky plné štěstí, cestování a užívání si vzájemné společnosti!
S každým tvým dalším svátkem stále více obdivuji, jak se ve všem zlepšuješ. Svět je tady pro tebe, proto využij každé příležitosti. Všechno nejlepší k tvým nádherným jmeninám!
Co bych si bez tebe počal/a? Dokázal jsi mi, jak jsi spolehlivý, starostlivý a skutečný přítel. Jsem ti za vše moc vděčný/á. Přeji ti, aby se ti stále dařilo minimálně tak dobře, jako doteď. Krásné prožití jmenin, Vlastimile!
Dnešek je jen o tobě, tak si jej nenech nikým a ničím pokazit! Přeji ti následující rok plný štěstí, zdraví, lásky a veselých zážitků. Všechno nejlepší k tvému svátku!

Z uvedených přáníček jste si nevybrali? Možná tu “svou” větu najdete v dalších gratulacích k svátku pro muže. Prozkoumejte je!

Krátká přáníčka

Někdy není potřeba dlouhých projevů. 

Použijte pár správných slov pro to, abyste vystihli, co krásného oslavenci přejete. 

Začněte vybírat z našich krátkých svátečních blahopřání!

Všechno nejlepší ke jmeninám, můj nejlepší příteli! Díky, že vždy nasloucháš mým problémům a snažíš se mi pomoct.
Jsi tak divný, ale to nevadí, protože já jsem taky divný/á. Jsem rád/a, že můžeme být divní spolu. Vše nej, kámo!
Tvé problémy jsou i mými problémy a já slavím tvé úspěchy, včetně jmenin, jako by byly mé vlastní. Krásný svátek, brácho!
Děkuji ti, že mi vždy pomáháš žít naplno. Lepšího přítele, než jsi ty, jsem si nemohl/a přát. Krásné jmeniny!
Nezáleží mi na tom, abych měl spoustu přátel. Záleží mi jen na tom, abych měl skvělé přátele, jako jsi ty. Všechno nejlepší!
Viděl jsem tě v těch nejlepších i nejhorších situacích. Pořád si ale myslím, že jsi jeden z nejúžasnějších lidí, které jsem kdy potkal. Vše nej!
V životě jsem potkala spoustu polovičatých lidí, proto si moc vážím toho, že znám tebe, pravého muže a skutečného gentlemana! Užij si svůj sváteční den!
Můj život by nebyl zdaleka tak zábavný, kdybys v něm nebyl ty, Vlastíku. Všechno nejlepší k svátku!
Jsi člověk, který vždycky souhlasí s mými bláznivými nápady, a za to ti děkuji! Užij si své jmeniny podle svého!
Znám spoustu lidí, co mě rozesmějí, ale jen ty mě dokážeš vyloženě rozchechtat. Nikdy se neměň! Všechno nejlepší k svátku!
Jen jsem ti chtěl/a říct, že kdykoliv budeš mít nějaký bláznivý nápad, moje jediná otázka bude: “V kolik hodin?” Vše nejlepší k svátku, parťáku!
Díky tobě jsou i ty nejnudnější činnosti zábavné. Díky tobě jsou i ty nejvážnější situace k popukání. Díky tobě je můj svět lepší. Vše nejlepší ke jmeninám!
Vlastíku, jsi mým nejlepším přítelem a já ti přeji jen to nejlepší, co ti život může nabídnout. Vždy tu budu pro tebe. Vše nej!

Chcete někomu udělat radost jen tak? Popřejte mu hezký den!

Zamilovaná přání k svátku Vlastimilovi 

Je Vlastimil vaší láskou? 

Chtěla byste, aby věděl, co k němu cítíte? 

Připomeňte oslavenci, co pro vás znamená prostřednictvím zamilované gratulace!

Možná nejsi ten nejdokonalejší manžel na světě, ale do mého srdce jsi zapadl dokonale. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!
Všechno nejlepší k svátku tomu nejkrásnějšímu a neúžasnějšímu muži na světě!
Ve chvíli, kdy jsem začala kráčet uličkou směrem k tobě, jsem si uvědomila, že už každý můj následující krok v životě bude výjimečný, protože už budu navždy kráčet po tvém boku. Miluji tě a přeji ti jen to nejlepší ke jmeninám, má lásko!
Probouzet se ve tvém náručí bude vždy ten nejšťastnější okamžik v mém životě. Miláčku, přeji ti k tvému svátku jen to nejkrásnější. Miluji tě!
Jsem šťastná, že s tebou mohu slavit tak výjimečnou chvíli jako jsou tvé jmeniny. Jsi výjimečný člověk a nikdy pro mě nebudeš ničím menším. Krásné prožití svátečního dne! Užij si jej podle svých představ.
Jsem požehnaná, že mám za muže právě tebe. Jsem hrdá, že mohu říkat, že jsem tvou ženou. Všechno nejlepší ke jmeninám, má lásko!
Nikdy jsem nelitovala a nikdy nebudu litovat toho, že jsem s tebou. Lásko, strávila jsem s tebou ty nejkrásnější chvilky a zažila ta nejšílenější dobrodružství. Děkuji ti za vše, co pro mě děláš, a doufám, že ti to budu moci někdy oplatit. Všechno nejlepší k tvému nádhernému svátku!
Díky tobě, i po tolika letech, zažívám pocit jako bych měla motýly v břiše, když na tebe pomyslím. Doufám, že spolu budeme už navždy. Přeji ti ten nejlepší možný den!
Když se ti dívám do očí, vidím zářnou budoucnost plnou lásky a smíchu. S tebou je v mém životě jen radost. Dnes oslavuji tvůj svátek a posílám ti veškerou lásku, které jsem schopna. Miluji tě! Krásné prožití svátečního dne, zlato moje!
Připíjím na tvé zdraví, můj nejlepší příteli a milenče. Den za dnem mi ukazuješ, jaké jsi pro mě požehnání. Jsi pro mě velmi důležitý a já jsem za tvou přítomnost v mém životě skutečně vděčná. Dodáváš mému životu jiskru a já pevně věřím, že to tak už bude napořád. Vše nejlepší k svátku, lásko moje!
Slavíme spolu další jmeniny a ty jsi zase o něco silnější a lepší než loni. Děkuji ti, že jsi mě přijal do svého života a vzal jsi mě na tuhle dobrodružnou cestu zvanou společný život. Všechno nejlepší mému muži, který miluje fotbal, umí to s nářadím a je mistrem v grilování. Miluju tě!
Miláčku, přeji ti den bez negativity, krizí a plný toho nejlepšího, co ti život může nabídnout. Jsi láskou mého života a já ti přeji všechno nejlepší! Nic míň si nezasloužíš.

Patří podle vás k lásce verše? Pak možná uvítáte naše tipy na blahopřání v podobě veršovaných gratulací k svátku!

Humorné gratulace

Ukažte Vlastíkovi, že je s vámi legrace a překvapte ho svým smyslem pro humor.

Vyberte si z našich srandovních gratulací a vytvořte přáníčko, které oslavenci udělá veselejší den.

Všechno nejlepší k dalším jmeninám, Vlasto! Ve tvém věku už asi nebudeš počítat, kolik dostaneš dárků, kolik toho vypiješ, ale spíš budeš odpočítávat minuty, které zbývají do doby, než si budeš moct dát šlofíčka. Že je to tak, starouši?
Krásné jmeniny! Kdybys slavil narozeniny, měl bys na dortu už tolik svíček, že by byly vidět z vesmíru. No, naštěstí si s tím dnes nemusíš dělat starosti.
Všechno nejlepší ke jmeninám, Vlastíku! Ve tvém věku už ti nebudu připomínat, kolikátý svátek to už slavíš. Připomene ti to za mě totiž tvůj močový měchýř, a to minimálně každou noc.
Právě jsem koupil starou relikvii z druhé světové války. Nevím proč, ale při pohledu na ni jsem si vzpomněl na tebe. Krásné jmeniny, staříku!
Krásné prožití jmenin, kamaráde! Letos jsem ti chtěl už vážně poslat přání k svátku včas, ale zaseknul se mi modem, tak jsem to musel řešit, restartoval jsem ho a získal zpět připojení k internetu. No, pak jsem na tvůj svátek jednoduše zapomněl. Snad příští rok!
Tvé jmeniny jsou tou nejlepší záminkou, proč začít pít ještě před polednem. Tak téhle situace využijme a pojďme slavit. Všechno nejlepší, kamaráde!
Všechno nejlepší k svátku, Vlastíku! Jsi dost starý, abys věděl, co děláš, ale taky dost starý na to, abys to pak zapomněl. Tak se téhle šance chop a dělej dneska ty největší skopičiny, co tě napadnou, a to beztrestně!
Pamatuješ si na loňskou oslavu tvých jmenin? Ne? Myslel/a jsem si to. Bohužel to ale nebude tím, že jsme se tak moc opili, ale spíš tvým věkem. Přeji ti, ať je tvůj výjimečný den minimálně tak šílený a zábavný jako ten loni!
Všechno nejlepší k dalšímu, už asi 150. svátku! Svým věkem se ale netrap. Mohlo by to být mnohem horší. Vezmi si, že příští rok budeš ještě starší.
Pamatuješ, jak nás všichni vytáčeli, když jsme byli mladí? No, tak teď vytáčíme my ty ostatní naší pomalostí. Všechno nejlepší k svátku, starý kmete!
I když ti už dneska rostou chlupy i z takových míst, o kterých sis myslel, že z nich chlupy růst nemohou, nic si z toho nedělej. Věřím, že ti ještě pár oslav svátků zbývá, abys ty stařecké chlupy zkrotil. Krásné jmeniny!
Gratuluji ti k dalšímu svátku, kdy můžeš zase tvrdit, že takhle pomačkaně vypadáš jen proto, že ses právě probudil. Užij si krásný den!

Prohlédněte si také další veselé sváteční gratulace a vyberte takovou, která pobaví nejen oslavence, ale i vás a případné hosty na oslavě.

Blahopřání ke jmeninám pro malého Vlastíka

Slaví svátek dítě či mladý muž a vy nevíte, jaká slova do gratulace zvolit? 

Děti mají rády, když je pochválíte a oceníte jejich kvality. Také jim můžete dát rady do života. 

Nezapomeňte ale na to, že děti mají rády především zábavu, proto své blahopřání nepište s příliš vážným tónem. 

Inspirujte se našimi tipy a vyberte ten nejlepší sváteční text!

Všechno nejlepší ke jmeninám fantastickému, zábavnému, neuvěřitelnému a úžasnému chlapci!
Jsi jedno z nejúžasnějších dětí, které znám a já ti přeji do života jen to nejlepší, protože si nic jiného nezasloužíš. Mám tě rád/a! Všechno nejlepší!
Jsi jako ty sladkosti, které máš tak rád – jednoduše tak sladký! Všechno nejlepší k svátku, miláčku! Jsme moc rádi, že jsi v našem životě.
Ať je tvůj výjimečný den plný štěstí a dobrých chvil. Milujeme tě, maličký a doufáme, že se ti dnešní oslava bude líbit. Krásné jmeniny!
Všechno nejlepší ke jmeninám jednomu z nejroztomilejších dětí na světě!
Jsi tak roztomilý, sladký a chytrý. Přeji ti z celého srdce všechno nejlepší ke jmeninám!
Posílám ti spoustu objetí a polibků k tvému výjimečnému dni. Dnes jez jen dobrůtky, které máš rád a užij si přítomnost svých přátel, se kterými je ti dobře. Krásný sváteční den!
Ať ti slunce září na tvou životní cestu a do života ti nevkročí nic, co by tě učinilo smutným! Milujeme tě a přejeme ti všechno nejlepší k svátku!
Kdysi jsi byl malý uzlíček radosti a teď se na sebe podívej, jak skvělý mladý muž z tebe vyrostl. Užij si nádherný sváteční den jen podle svých představ! Všechno nejlepší!
Užij si dnešní den ve společnosti své rodiny, přátel, které máš rád a se svými oblíbenými hračkami, které tě baví. Dnešek je jen o tobě. Krásné jmeniny, zlatíčko!
Ať jsou tvé jmeniny stejně úžasné, jak úžasný jsi ty sám! Přeji ti nádherné jmeniny, drahoušku!
Přeji ti nádherný sváteční den plný všeho, co máš rád, Vlastíčku! Nenech se dneska ničím nazlobit. Mám tě moc rád/a!

Prohlédněte si naše přání ke Dni dětí! Třeba právě v nich najdete tu správnou gratulaci pro vašeho oslavence.

Obrázky s gratulací

Nedaří se vám vymyslet ten správný text nebo na to nemáte dostatek času? 

Vyberte si z naší nabídky obrázků, do kterých je už gratulace vložená! 

Přání k svátku Vlastimilovi na pozadí pánské ruky, držící hořící prskavku na louce při západu slunce.
zdroj: unsplash.com
Pánské ruce, připíjející si pivními lahvemi na pozadí zapadajícího slunce s přáním k svátku.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí dýmu na koncertu s davem, který vztahuje ruce k nebi.
zdroj: unsplash.com
Sklenice na šampaňské plná zlatých konfet s přáním všeho nejlepšího k svátku Vlastovi.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku Vlastimilovi na pozadí modré oblohy s létajícími barevnými konfetami.
zdroj: unsplash.com

Sváteční gify

Chcete-li, aby byla vaše gratulace skutečně zajímavá, můžete zvolit moderní formu blahopřání. Jak?

Využijte e-mailu, MMS nebo možností sociální sítě a pošlete svému oslavenci gratulaci v podobě pohyblivého obrázku – gifu. 

Uvidíte, že Vlastimila překvapíte a jistě i pobavíte!

Gif s mužem pijícím alkohol přímo z láhve a ukazujícím směrem k pozorovateli.
zdroj: giphy.com
Gif se dvěma muži v obleku oslavně vztahujícími ruce ke stropu.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s postavičkou Spongebob, která vstává z postele plné balónků a dárku, foukající na narozeninovou frkačku.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý sváteční gif s křečkem s narozeninovou čepičkou, pojídajícím malý kousek narozeninového dortíku.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif se dvěma Pokémony nasazujícími si narozeninové čepičky.
zdroj: giphy.com

Má rád Vlasta angličtinu? Pošlete mu sváteční gif v anglickém jazyce!

Zajímavosti o jméně Vlastimil

Jméno Vlastimil je odvozeno od slovanských prvků vlasti, a to konkrétně od slov “vláda, svrchovanost” a milu “milostivý, milý”. Jméno je oblíbené především v České republice a na Slovensku. 

Vlastimilům je přiřazováno číslo devět a barvami, které jsou pro tyto muže vhodné, jsou hnědá, oranžová a červená. 

Vlastíkové jsou velice inteligentní a chytří lidé. Mohou to být buď velcí materialisté, nebo se naopak mají touhu všeho majetku vzdát.

Muži s tímto jménem bývají v životě velmi úspěšní, ať už se to týká kariéry nebo vztahů. 

Zdrobněliny a přezdívky jména Vlastimil mohou být Vlastík, Vlastíček, Míla, Milík, Milda a další.

A kdy má svátek Vlastimil? Jmeniny Vlastíkové slaví 17. března.

Ženskou podobou jména Vlastimil je Vlastimila. Znáte nějakou? Také při tvorbě svátečního přání Vlastimile se můžete inspirovat našimi svátečními texty.

Vytvořit přání k svátku Vlastimilovi nemusí být nic složitého. 

Ujasněte si, v jakém vztahu s oslavencem jste a podle toho pak vyberte vhodný text a formu doručení blahopřání. 

Víte-li o Vlastíkovi, že má rád humor a mírnou ironii, sáhněte po humorném textu, který mu rozveselí den. Chcete-li něco vážnějšího, v našich tipech jistě najdete to pravé, a to v delší i kratší variantě.

V každém případě ale nezapomeňte na upřímnost!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X