Nejkrásnější blahopřání pro Carmen na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 16. července a svátek slaví Carmen. 

Už jste jí poslali srdečnou gratulaci k jmeninám? 

Hezké přání k svátku Carmen jistě potěší. 

Pokud si nejste jistí jaké přáníčko poslat tak pro vás máme spoustu inspirace. 

Vyberte si z veršů, textů a nebo obrázků i vy. Mysleli jsme i na ty co by chtěli vyrobit papírové přání sami.

Všechna blahopřání jsou ke stažení zdarma, tak jdeme na to! 

Básničky k svátku pro Carmen

Rádi byste poslali nějaké milé verše ale zrovna vás nic nenapadá? To ale vůbec nevadí, protože jsme básničky k jmeninám napsali za vás. A to přímo na míru pro Carmen. Na vás už bude jen výběr té pravé rýmovačky.

Dneska jméno tvé je v kalendáři, ať úsměv na tváři ti stále září. Jen to nejlepší ti chceme přát, a buď spokojená na pořád. Carmen, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví Carmen, je to to nejlepší ze všech jmen. A tak posílám ti tuhle básničku, a k tomu na čelo hubičku. Carmen, přeji ti nádherný svátek!
Carmen dneska slaví jmeniny, jsou to ale skvělé noviny. To nejlepší k svátku chceme ti popřáti, ať úsměv se ti z tváře nikdy neztratí. Přejeme ti nádherný svátek, Carmen!
Carmen naše nádherná, ať je tvá sváteční noc kouzelná. Také ať jen to dobré tě potkává, a tvůj život je stále zábava. Přejeme ti nádherné jmeniny, Carmen!
Venku krásně svítí sluníčko, a svátek slaví naše zlatíčko. Přejeme ti mnoho spokojenosti, a tady lásky, té není nikdy dosti. Carmen, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dnes je tvůj den významný, snad bude jen příjemný. Přejeme ti mnoho pohody, a samé veselé příhody. Carmen, přejeme ti nádherné jmeniny.
Užij si tento den slunečný, nechť je tvůj život stále báječný. Ať jen to dobré tě potkává, a úsměv na tváři tu zůstává. Carmen, přejeme ti nádherné jmeniny!
Carmen, naše drahá holčičko, přejeme ti hlavně štěstíčko. Aby jsi byla stále veselá, a zle se nikdy neměla. Přejeme ti nádherné jmeniny, Carmen!

Veselé verše k jmeninám

Má oslavenkyně ráda zábavu, smích a nezkazí žádnou legraci? V tom případě pro vás máme i vtipná rýmovaná blahopřání k svátku pro Carmen. Na váš už jen bude vybrat které to bude, zkopírovat a poslat.

Carmen dneska svátek oslavuje, připít si s námi na to potřebuje. V baru už na tebe čekáme, a přípitek si na tebe rádi dáme. Carmen, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví naše kočička, oslava to nebude jen maličká. Víno v lednici se nám už chladí, už se na tebe těší kamarádi. Carmen, přejeme ti nádherný svátek!
Vloni jsi s námi nechtěla slavit, letos musíme to napravit. Jdeme na párty, vem si věci, nechceme slyšet žádné kecy. Carmen, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska se bude slavit do noci, opiješ se i bez naší pomoci. Užij si svátek naše drahá, hlavně netanči nikde nahá. Carmen, užij si dnešní svátek!
Růžové růžičky v dárkové krabici se stuhou.
zdroj: wehearit.com

Klasické blahopřání k svátku

Chtěli byste aby byla gratulace k svátku pro Carmen spíše jednoduchá a decentní? Tyhle texty jsou nejen milé, ale řeknete jimi vše, co je potřeba. Navíc se vám vejdou i do sms zprávy. A nebo je raději napíšete do papírového přáníčka?

Naše milá Carmen, i letos ti k tvému svátku přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody, štěstí a hlavně dobré nálady. Moc na tebe myslíme a milujeme tě. Nádherné jmeniny ti srdečně přejí …
Drahá Carmen, tvé krásné jméno je dnes v kalendáři a my to jako každý rok chceme popřát jen to nejlepší k tvému svátku. Přejeme ti abys byla stále tak spokojená a veselá jako jsi teď. Máme tě moc rádi. Krásný svátek ti přejí …
Carmen, moc nás mrzí, že ti nemůžeme popřát letos osobně, ale i tak na tebe moc myslíme. Ze srdce ti přejeme moře lásky, pohody, zdraví, dobré nálady a úspěchů. Krásný svátek ti přejí …
Carmen, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme mnoho úspěchů jak v pracovním, tak osobním životě. K tomu samozřejmě ještě spoustu lásky, radosti a spokojenosti. To vše ti ze srdce přejí …
Naše drahá Carmen, chceme abys věděla že tě máme moc rádi a přejeme ti abys byla zdravá, spokojená a šťastná. Chceme tpo tebe jen to nejlepší a moc na tebe myslíme. Krásné jmeniny ti přejí …
Drahá Carmen, dneska je tvůj sváteční den a my ti přejeme aby sis ho užila podle tvých představ a aby se ti i nadále všechno dařilo a byla jsi v životě moc šťastná. To vše a mnohem více ti přejí …
Naše milovaná Carmen, dnešní den bys měla strávit s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Přejeme ti také lásku, zdraví a štěstí. Užij si dnešní den. Nádherný svátek ti přejí …
Carmen, ani letos bysme ti nemohli nepopřát k svátku. Přejeme ti aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a aby se ti všechno špatné vyhýbalo. Krásné jmeniny ti přejí …

Vtipné obrázkové gratulace

Už dávno neplatí že blahopřání k svátku musí být jen text. Přání k svátku může být i obrázkové. Vyberte si jeden z těchto veselých obrázků které se pro tuhle příležitost výborně hodí. Tak který to bude? 

GIF blahopřání kluk s kytkami.
zdroj: tenor.com
GIF gratulace černá paty kočka.
zdroj: tenor.com
GID přání slavící ovečky a pes.
zdroj: tenor.com
GIF přání slavící medvídci.
zdroj: tenor.com
GIF přání přípitek.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

Tohle přání k svátku udělá rozhodně velkou radost. Vlastnoručně vyrobené dárky jsou nejlepší, tak jeden zkuste vyrobit i vy. Nemusíte se rozhodně ničeho bát a to i když jste žádné ještě nedělali. Podívejte se na tento snadný video návod a budete mít hotovo za pár minut. Na závěr pak nezapomeňte napsat dovnitř i nějakou hezkou a milou gratulaci k jmeninám.

Které z našich blahopřání vás zaujalo nejvíce? 

Není důležité jestli pošlete obrázek, básničku a nebo jednoduchý text. To podstatné je ale to, že jste si vzpomněli a přání k svátku Carmen poslali. 

Jmeniny jsou jen jedno za rok tak proč tento den neudělat hezčí? 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X