Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vlaďku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska máme 23. květen a svátek slaví Vladimíra. 

Už jste jí popřáli? 

Milé přání k svátku Vladimíru určitě potěší. 

Nejste si ale jistí, jaká gratulace by byla ta pravá? 

Inspirujte se našimi klasickými texty, básničkami a veselými obrázky. 

Všechna přáníčka jsou navíc volně ke stažení, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Vladimíru

S takovým přáníčkem uděláte radost ať už je oslavenkyně vaše maminka, kamarádka, kolegyně  nebo manželka. Tyhle gratulace potěší každou generaci a jistě si tady vyberete i vy to pravé.

Jsou tady tvé jmeniny, milá Vladěnko, snad ti tohle přání udělá radost aspoň malinko. K tomu ti přejeme spoustu lásky, radosti a taky zdraví, a ať se tento tvůj velký den pořádně oslaví! Vladimíro, přejeme ti nádherný svátek!
Právě jsem si uvědomila, že svátek slaví moje milovaná Vladimíra. Přeju ti, ať se ti splní vše, co si jen budeš přát, a jsi veselá a usměvavá pořád! Vladěnko, přeju ti nádherné jmeniny!
Je tady svátek naší drahé Vládi, my jí chceme povědět jak moc ji máme rádi. Přejeme ti ať jsi spokojená a život si užíváš, a k tomu se pořád tak spokojeně usmíváš. Užij si dnešní jmeninový den, Vladimíro!
V kalendáři vidím naši Vladimíru, tak jí posílám tohle milé přání na míru. Přejeme ti lásku, pohodu a spoustu radosti, a taky abys neměla nikdy žádné starosti. Vladěnko, přejeme ti skvělý svátek!
Dneska je svátek naší drahé Vládi, jen to nejlepší jí přejí kamarádi. Ať jsi jen spokojená a stále se jen usmíváš, a povede se ti vše, na co se jen podíváš. Přejeme ti skvělé jmeniny, Vladimíro!
Jen k tobě letí tahle milí písmenka, svátek má totiž naše milovaná Vladěnka. My jí přejeme spoustu pohody a lásky, a aby si nikdy nedělala s ničím vrásky. Vláďo, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám 

Hledáte něco s trochou humoru? Pokud je vaše Vladimíra veselá kopa, tak by se jí mohla líbit některá z těchto vtipných básniček. S tou se vám podaří ji jak potěšit tím, že jste si vzpomněli, tak i rozesmát.

Jsou tady jmeniny naší drahé Vládi, víno v lednici už se nám chladí. Už čekáme jen na tu naši uličnici, ať jí můžeme nalít plnou sklenici. Vladimíro, ať dnešní svátek stojí za to!
Musíme pořádně oslavit naši milovanou Vladimíru, ale opatrně, víš, že občas nemáš míru. Dej si dneska občas i sklenici vody, abys pak vyšla nahoru schody. Vláďo, přejeme ti báječný svátek!
Svátek má dneska naše skvělá Vladěnka, to musíme oslavit, nejsi přece žádná stařenka. A protože jsi noční vrána, tak spolu pojedeme až do rána. Vladimíro, přejeme ti nádherné jmeniny!
V kalendáři je jméno Vladimíra, tak to aby ses připravila a vlasy si umyla. Musíme si spolu dneska zazpívat z plných plic, a pak vyrazit slavit do ulic! Vladi, přejeme ti skvělý jmeninový den!
Oslavující holka s hromadou balonků kolem.
zdroj:bby.ro

Klasická přání k svátku pro Vladimíru

Dala by vaše oslavenkyně přesnost spíše tradici a klasice? I na tohle jsme mysleli a dali jsme dohromady spoustu milých a upřímných blahopřání, která ji zahřejí u srdíčka. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale počítá se i rychlá textová zpráva.

Milá Vladimíro, po roce je tady opět tvůj jmeninový den a my ti k němu chceme popřát spoustu lásky, zdraví, radosti a taky porozumění. Báječné jmeniny ti přejí …
Vlaďko, nemusíš se bát, že bychom na tvé jmeniny zapomněli! Moc na tebe myslíme a přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší. Krásný svátek ti přejí …
Vladimíro, tvé jméno je dneska v kalendáři a proto ti chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší! Hlavně spoustu lásky, štěstí a taky zdraví. Báječný svátek ti přejí …
Přejeme ti nádherné jmeniny, Vladimíro! Tento den je tady jen jednou do roka, tak si ho pořádně užij a oslav s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. S láskou …
Naše milovaná Vladimíro, je tady den tvých jmenin a my ti chceme popřát úspěchy jak v osobním, tak v pracovním životě a taky aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře. Úžasný svátek ti přejí …
Naše Vladěnka dneska slaví svátek a my jí k němu chceme popřát lásku, zdraví, rodinnou pohodu a taky miliony nádherných zážitků. Skvělý jmeninový den ti přejí …
Drahá Vlaďko, z celého srdce ti chceme popřát aby se ti splnila všechn tvá tajná přání a taky aby jsi byla stále jen spokojená, veselá a usměvavá. Nádherný svátek ti přejí …
Naše drahá Vladimíro, dneska ti sice nemůžeme popřát osobně, ale snad ti udělá radost alespoň tohle virtuální přáníčko. Až se spolu zase setkáme, tak si připijeme na tvé zdraví. Nádherný jmeninový den ti přejí …

V tento den slaví jmeniny také Vladimír. Máte nějakého ve svém okolí? Pošlete mu milé sváteční blahopřání.

Obrázkové GIF gratulace

Chcete, aby bylo přání k jmeninám pro Vladimíru jak veselé, tak originální? Už jste někdy zkoušeli poslat pohyblivé GIF obrázky? Pokud ne, tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Najdete tady ty GIFy, které se k tomuto dni výborně hodí a nemusíte je už nikde hledat.

Ať se ti vydaří dnešní sváteční oslava, Vladimíro!

GIF přání k svátku oslavující loutky.
zdroj: giphy.com

Dneska si dej skleničku na oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám holka nalévá skleničky s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti báječné jmeniny, Vlaďko!

GIF přání k jmeninám party pes s kloboukem.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Vladimíro!

GIF blahopřání k svátku oslavující holky na mejdanu.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti skvělou jmeninou párty, Vlaďko!

GIF přání k svátku party žirafy.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Vladimíru ohromí. Dáte jí tak totiž najevo, jak moc je pro vás důležitá. A to za těch pár minut tvoření přece stojí! Není třeba se bát, s tímto video návodem to zvládnete levou zadní. Navíc je video taky plné inspirace. Do hotového přání pak už jen stačí dopsat to, co máte na srdci a můžete jít gratulovat.

Co myslíte, budou se naše blahopřání k svátku Vladimíře líbit?

Doufáme, že jí tento sváteční den uděláte ještě hezčí a příjemnější.

Zajímavosti o jméně Vladimíra

Jméno Vladimíra v České republice nosí 18 013 osob a řadí se tak na 121. místo popularity.

Tohle jméno se těšilo velké oblíbenosti v 50. až 80. letech minulého století, pak však začala jeho obliba strmě klesat. 

Mužskou variantou jména je Vladimír, oba dva slaví svátek ve stejný den, a to 23. května. Původ jména je slovanský a vykládá se jako „velký vládce“ a případně i „velký svou mocí“.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X