Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Doru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 26. února a svátek slaví Dorka. 

Chtěli byste napsat takové přání k svátku Doře, aby bylo skutečně promyšlené a originální?

Mysleli jsme si, že řeknete ano!

Přinášíme vám ty nejkrásnější básničky, gratulace a obrázky, které vaše letošní přání vyšvihnou na přední příčky.

A že to zní až moc dobře? To jsme nezmínili to nejlepší!

Všechno tohle je vám k dispozici zcela zdarma, tak se pusťte do vybírání a udělejte oslavenkyni radost.

Klasická přání k svátku pro Doru

Občas to jsou právě ta nejjednodušší přáníčka, která potěší nejvíce, i když byste to mnohdy nečekali. Většinou jdou přímo k věci a nádherně s nimi vyjádříte oslavenkyni všechno, co zrovna dneska chcete. Taková přání jsme už napsali, tak si jedno vyberte a napište ho třeba do vyrobeného papírového přáníčka!

Milá Dorinko, tvůj život je darem od Boha a já mu děkuji za mnohá požehnání, která mi do života přinášíš. Všechno nejlepší k narozeninám, má nejmilejší kamarádko!
Znamenáš pro mě celý svět, Dorko. Jsem ti navždy vděčná, že jsi po tolika letech stále v mém životě. Přeji ti všechno nejlepší a báječné jmeniny!
Naše nejmilejší Dorko, při oslavě tvých jmenin ti přejeme, abys byl obklopena dobrými přáteli, milující rodinou a lahodným jídlem, ze kterého se ti budou sbíhat sliny.
Přejeme ty nejšťastnější jmeniny naší milované Dorince! Modlíme se, abys byla i nadále tak úžasnou osobou, jakou jsi, a aby se ti letos i navždy splnilo vše, o čem jsi kdy snila a to ve zdraví a pohodě! Pusu a obrovskou gratulaci posílají …
Drahá Dori, tvá přítomnost dělá všechny kolem tebe šťastnými. Dnes chci, abys věděla, jak moc pro mě a pro každého, kdo má to potěšení tě znát, znamenáš. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …
Milá Dorko, vůbec se nesoustřeď na to, že jsi o rok starší, ale mysli na to, že jsi o rok blíž k získání všech výhod pro seniory! A to se vyplatí! Krásný svátek a ještě krásnější den ti přeje …
Přání k svátku se ženou sedící na louce.
pixabay.com

Přání pro babičku

Máte problém naleznout ta pravá slova pro vaši babičku? Nechte nás vám pomoci. Každá babička si totiž zaslouží to nejkrásnější přání k svátku na světě. Nesmíme přece zapomínat na společně strávené chvíle, čerstvě upečené dobroty a lásku, kterou nám už odjakživa dávají!

Všechno nejlepší k svátku, babičko! Doufám, že tvé narozeniny budou stejně zářivé jako tvůj úsměv, stejně sladké jako tvá láska, stejně zábavné jako tvůj duch a stejně úžasné jako jsi ty. Moc ti děkuji, že jsi tu pro mě vždycky byla! Ten nejkrásnější den ti přeje …
Máme obrovské štěstí, že si tě můžeme užívat tak dlouho! Na mnoho dalších let zábavy, smíchu a nezapomenutelných vzpomínek. Všechno nejlepší k jmeninám, babičko! S láskou …
Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, má nejmilejší babičko! Máme tě moc rádi a jsme šťastní, že s tebou můžeme oslavit tvůj výjimečný den! Přeji ti, aby tvůj rok byl plný radosti, dobrého jídla a všeho krásného. S pozdravem …
Všechno nejlepší k svátku, babičko naše milovaná! Přejeme ti, abys v nadcházejícím roce našla chvíle klidu, radosti a lásky. Jsi v našich myšlenkách a srdcích každý den. Máme tě rádi a moc nám chybíš. Snad se zase brzy uvidíme.

Stále jste nenašli to, co jste hledali? Žádný strach! Tahle přáníčka k svátku plná lásky určitě potěší srdce každého oslavence.

Básničky k svátku pro Dorku

Takové rýmované blahopřání rozhodně potěší každičkého oslavence. Vaše básnická chvilka však ještě nepřišla? Ani nemusí, dali jsme dohromady několik krásných básniček k svátku, speciálně napsaných pro vaši Doru. Která z nich se vám líbí nejvíce?

Dnes je den mé milované Dory, žena, pro kterou bych udělal cokoliv. Přeji ti, ať splní se ti všechna tvá přání, a vyhnou se ti jakékoliv zklamání. Dorinko, přeji ti překrásný svátek!
Zavolejte všechny holky, dnes je přece svátek Dorky! Dáme si s radostí dort a přípitek, a to všechno bez výčitek. Dorinko, přejeme ti skvělé jmeniny.
Dnes objevila se mi připomínka, že vyvolená je dnes Dorinka. Chtěla bych ti z lásky přát, když už jsou to ty jmeniny, ať jsi usměvavá napořád, a každý sen máš splněný! Užij si moc dnešní den, Dori.
Rok po roce – a zase dokola, slaví jmeniny naše drahá Dora. Doufáme, že v životě nic nepostrádáš, moc na tebe myslíme. Snad si taky šťastná připadáš, my na setkání se těšíme. Přejeme ti překrásné jmeniny, Dorko.
Naše milovaná Dorinka, není žádná chudinka. Je to holka chytrá, statečná, kráska je to skutečná. Jen jí patří tohle milé přáníčko, tak snad líbí se Ti, aspoň maličko. Dori, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Ta naše milá Dorka, je fakt skvělá holka. Přejeme ti jen to dobré, a všechno ať ti vychází. A taky ať ty zlomyslné trable, obloukem tě obchází. Dorinko, všechno nejlepší k tvým jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky nemusí být jen formální… mohou být i vtipné! Je-li Dorka vaše kamarádka nebo známá, která nikdy nezkazí žádnou zábavu a ráda se zasměje, vůbec s posíláním takové básničky neváhejte. Udělejte jí radost už teď!

Co všechno vyvedla naše Dorka, by byla pěkně dlouhá historka. A i když je to pěkný kvítek, má to nejmilejší srdce, proto přejeme jí z dneška krásný zážitek, protože máme ji rádi nejvíce. Všechno nejlepší k svátku, Dori!
Že jmeniny jsou dnes Dory, dávno ví celé okolí. Tam kde bude nejvíc úsměvů, slaví holka plná úspěchů. To však neznamená, že neví jak se bavit, proto nesnažte se ji zastavit. Dorinko, měj dnes báječné jmeniny!
Co se dělá ve svátek Dorky? Jdeme na pizzu, burgr, hranolky! Zapijeme to pak oslavně pivem, domů budeme hledat cestu s údivem. Dori, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny.
Když jedná se o svátek Dory, půjdeme i přes mrtvoly. Zařídíme tu nejlepší oslavu, užijeme si zábavu. A když přijde rána čas, půjdeme večer slavit zas. Dorko, užij si moc dnešní den.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Klasická přáníčka ani básničky vás bohužel neoslovily? Blahopřání k svátku Doře může být i obrázkové! Vybrali jsme pro vás krásné GIF obrázky, které se skvěle hodí pro tuhle příležitost. Navíc dodají vaší gratulaci originalitu a vaše přáníčko bude vyčnívat mezi všemi ostatními. A to za to stojí!

GIF přání k svátku s králíčkem posílající srdce.
tenor.com
GIF přání k jmeninám na téma Simpsonovi.
giphy.com
GIF přáníčko k jmeninám s růží a pozdravem.
tenor.com
GIF gratulace k svátku s nadšeným pejskem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Doře vyrazí dech. Tím, že do přáníčka vložíte vlastní úsilí a lásku dokážete, že vám na ní skutečně záleží. Vyhraďte si tedy pár minut vašeho času, posbírejte po domě různé věci na tvoření a s pomocí tohoto krásného videa to zvládnete levou zadní. Do hotového přáníčka stačí pak napsat milé věnování.

Zajímavosti o jméně Dora

Dora je jméno řeckého původu. 

Vychází z jména Dorothea, proto je význam jména stejný, a to “boží dar”.

Určitě Dorka je takovým vaším darem od Boha!

V České republice se jím však pyšní pouze 564 žen, proto znát nějakou je vzácnost!

Domácími variantami jsou Dorka, Dorunka, Dorinka, Dori nebo třeba Dorča.

Mezi významné nositelky patřila Dora Boothbyová, která proslavila jméno jako anglická tenistka.

Svátek je vyjímečný den a proto doufáme, že jste s naším jmeninovým přáním Doře udělali velkou radost.

A jak se přání líbila vám?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X