Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Benedikta na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. listopadu a svátek slaví Benedikt.

Je vám důležitou osobou ve vašem životě? Tak to mu určitě popřejte!

Srdečné přání k svátku Benedikt rozhodně ocení.

Vůbec nevadí, pokud vás to perfektní blahopřání zrovna nenapadá. Každý občas potřebuje trochu inspirace!

Načerpejte kreativitu z našich sladkých textů, veselých básniček a animovaných obrázků, které jsme napsali přímo pro vašeho oslavence.

Všechna přáníčka jsou navíc zcela zdarma.

Tak pojďte vykouzlit úsměv na tváři!

Klasická přání k svátku pro Benedikta

Máte pocit, že by vašemu oblíbenci mohla udělat radost tradiční, milá a upřímná přáníčka? To jsme si mysleli a takových přání jsme proto napsali hned několik. Vyberte si to, které se líbí vašemu srdci nejvíce, podepište se a pošlete jej buď v textovce nebo bude krásně vypadat v papírovém blahopřání!

Náš nejdražší Bene, vypadáš jako bys nestárnul a každým rokem se stáváš zábavnější a moudřejší. Jak ty to děláš? Užij si svůj den přesně tak, jak si přeješ. Všechno nejlepší k jmeninám ti srdečně přejí…
Můj milovaný Beníku, přeji ti všechno nejlepší k svátku! Utekl další rok a ty jsi stále sladší a krásnější. Miluji tě chtěla bych ti říct, že jsi celý můj svět. Užij si svůj svátek naplno. Ten nejkrásnější svátek ti s láskou přeje tvá …
Drahý Benedikte, dnes je tvůj výjimečný den – den, kdy možná dostaneš dezert v restauraci zdarma výměnou za to, že na tebe budou všichni v podniku zírat! Máme tě moc rádi. Báječné jmeniny ti přejí …
Milý Bene, už se nemůžu dočkat, až s tebou tvé jmeniny oslavím. Jsi výjimečný kamarád a moc si tě vážím. Všechno nejlepší k svátku ti dnes přeje …
Benedikte, mám tě ráda z mnoha důvodů, ale dnes mi dáváš záminku k tomu, abych jedla dort, takže jsi pro mě polobohem. Všechno nejlepší k jmeninám nejlepšího kamaráda na světě ti přeje …
Náš milý Bene, pamatuj, že v den tvých jmenin se kalorie nepočítají, kocovina se vypaří, pracovní termíny se mohou vynechat a děti se o sebe zvládnou postarat samy. Báječný svátek ti přejí …
Přání k svátku s konfety na společenské akci.
pixabay.com

Přání pro tatínka

Od prvních vzpomínek je váš táta opatrovníkem, ochráncem, oporou a vtipálkem. Ukládal vás do postele, nosil vás na ramenou a vždy se staral o to, abyste měli to nejlepší, co vám život může nabídnout. Po tom všem, co pro vás udělal, je načase, abyste i vy udělali něco pro něj! Vyberte mu fantastickou jmeninovou gratulaci!

Mám obrovské štěstí, že mám tak starostlivého, milujícího a povzbuzujícího otce. Přeji ti zcela klidný den, plný štěstí, úsměvů a radostných chvil. Všechno nejlepší k svátku ti ze srdce přeje …
Tatínku, vím, že i když jsem nebyla vždycky dokonalé dítě, ty jsi byl vždycky skvělý a dokonalý táta. Díky za to, že jsi opravoval ty věci, které jsem neohrabaně rozbila, a ukazoval mi, jak napravovat vlastní chyby, když jsem rostla. Přeji ti to nejlepší k svátku. S láskou …
Můj milovaný tatínku, přeji ti všechno nejlepší k jmeninám! Doufám, že ti tento rok přinese nové krásné cesty a nejzajímavější dobrodružství ve tvém životě. Oslavuj dnes a navždy. Přáníčko ti s úsměvem posílá …
Láska, smích a krásné dětství jsou ty nejlepší věci, co jsi mi kdy dal, tatínku! Děkuji ti za všechno a přeji ti ty nejkrásnější jmeniny. S láskou …

Cizí jazyky mohou být pro mnohé z nás nerozlousknutelným oříškem. Takhle krásná blahopřání k narozeninám v němčině by se vám jistě mohla hodit!

Básničky k svátku pro Bena

Líbí se vám básničky a máte pocit, že by ocenil veršované přáníčko k svátku i Ben? Pošlete mu takové! Víme však, že hledání perfektních rýmů může být náročné, a proto jsme několik básniček nachystali pro vás na stříbrném podnose. Vaším jediným úkolem je vybrat si tu, která oslavenci udělá v jeho sváteční den radost.

Pověděl mi včas můj deník, že dnes bude slavit Beník. K svátku ti z lásky přeji, všechno, co máš nejraději. Ať se pořád usmíváš a v životě štěstí máš, dobrému zdraví se taky těšíš, a žádné problémy neřešíš. Bene, užij si dnešní den!
S člověkem jménem Benedikt, nezažiješ nikdy žádný konflikt. On přináší hodně naděje, porci smíchu královskou, lásku obrovskou, co srdíčko zahřeje. Beníku, všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Jmeniny jsou dnes Beníka, toho nejúžasnějšího chlapíka! Já mám z lásky pro tebe skutečné modré z nebe, osobně ti ho předám, protože tě moc ráda mám. Benedikte, přeji ti fantastický den.
Dnes mi pověděl můj instinkt, že jmeniny má Benedikt. Popřát bych ti chtěl, aby ses skvěle měl, nejen dnes, kdy svátek máš, ale pořád – ať si užíváš. Bendo, přeji ti báječný svátek!
Vidím v kalendáři jméno Beníka, proto přesně jak se to říká: Přijmi od nás gratulaci, úspěch doma, úspěch v práci, mnoho lásky, mnoho pohody, a ty nejvtipnější příhody! Benedikte, přejeme ti všechno nejlepší k svátku!
Že dnešek bude krásný je jisté, máš přece jmeniny, Benedikte! Proto bych ti popřát chtěl, abys všechno v životě měl, štěstí, zdraví, lásku, přátele, aby ti na světě bylo vždy vesele. Beníku, moc si užij dnešní den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Veršovaná přáníčka jsou výbornou volbou snad pro každého oslavence. Je však vaším zájmem, aby bylo blahopřání k svátku Benedikta plné dobrého humoru? S těmito přáníčky oslavence jistě rozesmějete! Uchopte telefon, podepište se pod jednu z těchto veselých básní a pošlete mu gratulaci klidně hned!

Krásná oslava každý rok vzniká, přesně na svátek Beníka! Budeme si společně veselé písně broukat, na hodinky v žádném případě nebudeme koukat. Přejeme ti všechno nejlepší k jmeninám!
Na baru dnes zahodíme ceník, slaví přece náš milovaný Beník! Hezky se spolu konečně pobavíme, dřív než o půlnoci se domů nepodíváme. Benedikte, přejeme ti skvělý sváteční den!
Oslavy svátku našeho Bendy, budou popisovat i nejslavnější legendy! Jmeniny máme každý jen jednou do roka, tak to musí být skutečně jízda divoká. Bene, přejeme ti ten nejúžasnější svátek!
Slavit svátky je prý trendy, tak pojďme oslavit jmeniny Bendy! Dneska to roztočíme přesně jako za mlada, panáků už tu na tebe čeká celá řada. Beny, přejeme ti úžasný svátek.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Básničky ani gratulace nejsou nic pro vašeho oslavence? Pokud hledáte něco originálního, zkuste mu poslat veselý animovaný obrázek. Nemusíte je už nikde hledat, ty nejlepší jmeninové GIFy jsme našli za vás. Stačí si jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat jej a poslat s milým věnováním.

GIF přání k svátku s velmi nadšenou dívkou.
tenor.com
GIF přání k svátku s tančícím raperem.
tenor.com
GIF přání k svátku s vtipnou holčičkou a cukrovou vatou.
giphy.com
GIF přání k svátku s ženou pijící ze dvou sklenic.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Přejete si blahopřání k svátku Benedikta, které bude skutečně jedinečné? Máme pro vás skvělý tip! Protože dárky, které vyrobíme sami jsou nejlepší, navrhujeme vám, abyste zkusili vyrobit papírové přáníčko k svátku! Zabere vám to sice pár minut, ale za tu radost to stojí. Pokud by se vám hodila inspirace, tak v tomto krátkém videu jí najdete hromadu. Budete potřebovat lepidlo, nůžky a pár barevných papírů. Pak už jen stačí dopsat to, co máte na srdci a můžete jít gratulovat!

Zajímavosti o jméně Benedikt

Benedikt je jméno latinského původu vhodné pro úctyhodného muže.

Vyvinulo se z latinského slova „benedictus“, které se dá přeložit jako „požehnaný“

Kořeny jména sahají až do hebrejštiny a vyskytovalo se už v 6. století př. n. l.

V České republice se vyskytuje 358 nositelů tohoto ušlechtilého jména.

Významným křesťanským nositelem jména byl svatý Benedikt z Nursie, který má být autorem tzv. Benediktovy řehole a zakladatelem Řádu svatého Benedikta, nejstaršího mnišského řádu v Evropě.

Jméno nosilo asi 16 papežů, je jménem i současného papeže Benedikta XVI.

Doufáme, že jste našli to nejkrásnější blahopřání k jmeninám Benedikta!

Nezapomeňte, že významné dny jako svátky, jsou od toho, aby jsme si navzájem dělali život krásnější.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X