Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vojtěšku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 23. dubna a jmeniny slaví Vojtěška. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto krásným jménem? Tak to jí určitě popřejte! 

Srdečné přání k svátku Vojtěšku rozhodně potěší. 

Pokud by se vám hodila inspirace, tak tady já najdete spoustu. Podívejte se na naše básničky, klasické texty a veselé obrázky a vyberte tu pravou gratulaci i vy.

Básničky k svátku pro Vojtěšku

Kdo by neměl rád veršovaná přáníčka! S takovou gratulací uděláte radost snad každé oslavenkyni. Takhle blahopřání jsou navíc napsaná přímo pro Vojtěšku. Na vás už jen bude vybrat tu, kterou jí uděláte radost. 

Jsou tady jmeniny naší Vojtěšky, měl bych jí dát gerbery a nebo snad macešky? Klidně obojí, protože ty si to zasloužíš, a k tomu ať se ti splní vše, po čem jen zatoužíš. Přeju ti nádherný svátek, Vojtěško!
Myslím na tebe už od včerejška, protože má dneska jmeniny naše drahá Vojtěška. Ať se ti splní to, co si přeješ nejvíce, a posíláme ti k tomu pozdrav a pusu na líce. Vojtěško, přejeme ti báječný svátek!
Pořádně si užívej dneška, v kalendáři je totiž naše milovaná Vojtěška! Tento významný den je tady jen jednou v roce, tak si ho užij aspoň jako Vánoce. Vojtěško, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Jsou tady jmeniny naší Vojtinky, tak už jí vybíráme nádherné květinky. Zatím ti ale posíláme jen tuhle milou básničku, tak snad se ti bude líbit aspoň trošičku. Vojtěško, přejeme ti krásný svátek!
Užívej si dneska každé vteřinky, v kalendáři jsou totiž Vojtinky. My ti jen to nejlepší k tvému svátku chceme přát, hlavně ať jsi spokojená a šťastná pořád. Vojtěško, přejeme ti skvělé jmeniny!
Vojtěško, dneska je tady den tvých jmenim, my ti přejeme ať prožíváš každý tvůj den s nadšením. K tomu ti přejeme taky spoustu radosti a hlavně lásky, a nikdy si nedělej kvůli zbytečnostem vrásky. Přejeme ti nádherný svátek, Vojtěško!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Vojtěšku s trochou vtipu a aby ji především pobavilo? S těmito vtipnými básničkami se vám to jistě povede. A ještě k tomu bude mít oslavenkyně radost, že jste si na ni v tento den vzpomněli!

Večer slavíme jmeniny naší Vojtěšky, tak snad ráno nebudeš potřebovat na kocovinu prášky. Pořádně tvůj den dneska oslavíme, a společně se až do rána pobavíme. Vojtinko, přejeme ti skvělý svátek!
Dala by sis panáka slivovice a nebo hrušky? Klidně oboje, svátek dneska totiž slaví Vojtěšky. Po přípitku to spolu na parketě rozjedeme, a dřív než ráno domů nepojedeme. Vojtěško, přejeme ti skvělé jmeniny!
Už se chladí v lednici s bublinkami flaška, svátek má totiž naše skvělá Vojtěška. Oslavíme to fakt důsledně, ale snad nám nebude zle jako posledně. Vojtěško, přejeme ti báječné jmeniny!
Slavíme až do rána, do je podmínka, svátek má totiž naše milovaná Vojtinka. Roztočíme to spolu jako za mlada, dáme si panáka a bude panovat dobrá nálada. Vojtěško, přejeme ti úžasné jmeniny!
Oslavující holka s šampaňských v ruce a hromadou konfet kolem.
zdroj:roxyburger.co.za

Klasická přání k svátku pro Vojtěšku

Občas jsou to právě milá, tradiční a upřímná blahopřání, která udělají tu největší radost. Tady takových najdete hned několik, ze kterých můžete vybírat. Největší radost udělají v papírovém přáníčku, ale určitě se počítá í textová zpráva a nebo vzkaz na sociální síti.

Naše milá Vojtěško, po roce je tady den tvých jmenin a my ti k nim chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, radosti, dobré nálady a taky aby sis dnešní den pořádně užila. Nádherný svátek ti přejí …
Vojtěško, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a my ti chceme popřát jen to nejlepší! Hlavně ať jsi stále zdravá, spokojená a veselá. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahá Vojtěško, ten rok utekl jako voda a je tady den tvých jmenin. Celá naše rodina na tebe moc myslí a přeje ti jen to nejlpší. Hlavně spoustu lásky, zdraví, pohody a taky štěstí. S láskou …
Je tady den všech Vojtěšek a my té naší nejmilejší a nejkrásnější chceme popřát spoustu nádherných okamžiků rodinné pohody a taky kopec splněných přání. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Vojtěško, nemusíš se bát, že bychom na tebe v tento významný den zapomněli. Moc na tebe myslíme a chceme ti popřát jen to nejlepší. Ať jsi stále spokojená, usměvavá a hlavně šťastná. Krásný svátek ti přejí …
Přejeme ti nádherné jmeniny, Vojtěško! Ať se ti splní všechny tvé tajné přání a sny a taky aby sis tento sváteční den užila s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. S láskou …
Naše milovaná Vojtěško, k tvému dnešnímu svátku ti chceme popřát spoustu radosti, dobré nálady, porozumění a taky moře lásky. Ať se ti dnešní den povede a ty si ho užiješ. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahá Vojtěško, je to velká škoda, že ti dneska k tvým jmeninám nemůžu pogratulovat osobně. I tak ale na tebe moc myslím a chci ti z celého srdce popřát jen to nejlepší! Pohádkový sváteční den ti přeje …

Narodilo se někomu ve vašem okolí vnoučátko? Vyberte si z našich nádherných přáníček k narození vnoučete a udělejte jejich radost ještě větší!

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco jiného, než básničku a nebo klasickou gratulaci? Blahopřání k jmeninám pro Vojtěšku může být i obrázkové! Tyhle GIFy se navíc k svátky výborně hodí a vy je nemusíte už nikde hledat. Odeslání je taky velmi snadné. Pouze si vyberete ten, který vás zaujal nejvíce, zkopírujete a pošlete. Hotovo!

Vojtěško, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslavující skupinka lidí na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Tak na tebe, Vojtěško!

GIF přání k svátku žena se sklenicí šampaňského v ruce.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti nádhernou sváteční oslavu, Vojtěško!

GIF přání k jmeninám oslavující důchodci s flaškou v ruce.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti nádherné jmeniny, Vojtěško!

GIF blahopřání k jmeninám party myš s balonkem.
zdroj:giphy.com

Vojtěško, užij si dnešní jmeniny!

GIF blahopřání k svátku pán v modrém obleku hází třpytky.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

S takovou sváteční gratulací Vojtěšku určitě ohromíte! Bude jí totiž hned jasné, že je pro vás výjimečná, když jste jí přáníčko sami vyrobili. Ale nebojte se, samotná výroba je jednoduchá a zvládne to i předškolák. S inspirací a návodem vám navíc pomůže tohle krátké video. Do hotového přání pak už jen stačí napsat vaše srdečnou gratulaci a nádherný dárek je na světě! 

Zajímavosti o jméně Vojtěška

Tohle křestní jméno u nás používá 561 žen a jedná se tak o 490. nejpoužívanější. V minulosti bylo jméno vcelku oblíbené, dneska se však už používá velmi málo. 

Jméno je slovanského původu a mý stejný význam jako mužský protějšek Vojtěch, a to útěcha vojska (těšitel voje).

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X