Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Slavěnu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. února a svátek má Slavěna. 

Pokud nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem znáte, tak jí určitě popřejte. 

Hezké přání k svátku Slavěně rozhodně zvedne náladu. 

Nevíte ale jaké přání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a udělejte jí radost i vy. 

Všechna přáníčka jsou navíc volně ke stažení, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Slavěnu

Rýmovaná přáníčka jsou výbornou volbou a nenajde se snad nikdo, kdo by je neměl rád. Krásných veršů přímo na míru pro oslavenkyni jsme napsali hned několik. Stačí si jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce a kterým chcete udělat radost.

Ty máš dneska svátek, moje milá Slavěno, dám ti vše, co by se ti jen zachtělo. Svátek je oslava malá, ale dal bych za to vše, aby ses na mě usmála. Slavěno, přeju ti nádherné jmeniny!
Koukám v kalendáři na jména, a hele, svátek má dneska naše Slavěna! Snad se ti tvoje jmeniny vydaří, a ty máš stále jen úsměv na tváři. Slavěno, moc si užij dnešní jmeniny!
Jmeniny má dneska naše milá Slavěna, chceme jí říct jak moc pro nás znamená. Ať je tvůj den jako z pohádky, a jen to nejlepší ti přejí tvoje kamarádky! Slavěnko, moc si užij dnešní den!
Svátek má dneska naše milá Slavěnka, snad ti udělají radost tahle milá písmenka. Osobně pak dostaneš a voňavou kytičku, a taky na čelo hubičku. Slavěno, přejeme ti fantastické jmeniny!
To je mi ale skvělá novinka, svátek dneska slaví naše milovaná Slavěnka. Přejeme jí lásku, zdraví a hlavně dobrou náladu, a taky nádherných chvil celou hromadu. Slavěno, přejeme ti úžasné jmeniny!
Svátek má dneska naše milovaná Slavěna, a to zase veliký večírek znamená. Celá rodina se těší, až to s tebou oslavíme, a společně se báječně pobavíme. Slavěno, přejeme ti báječné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Slavěnu s trochou humoru a vtipu? Tak s tím vám taky moc rádi pomůžeme. Tahle přáníčka se výborně hodí obzvláště pokud je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda směje a slaví.

Hurá, ty máš dneska svátek, milá Slavěno, tak šup do hospody, dokud mají otevřeno. Zase si ale nedávej moc vína, ať ráno nepřekvapí tě kocovina. Slavěnko, přejeme ti skvělé jmeniny!
Oslava je pro tebe už připravená, to se přec musí zapít, když svátek slaví Slavěna. V lednici se nám už chladí bublinky, dneska to bude více, než jen přípitek malinký. Slavěno, užij si pořádně dnešní jmeniny!
Budeme tančit až se nám budou třepat kolena, to ani jinak nejde, když jmeniny má Slavěna. Budete až do rána spolu slavit a tančit, až co nám síly budou stačit. Slavěno, dneska to spolu pořádně oslavíme!
Přece nebudeš sedět doma zavřená, když je v kalendáři jméno Slavěna. Dneska se spolu musíme pořádně pobavit, a tvoje jmeniny oslavit. Slavěnko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Kytice světlých růží k svátku v dárkovém papíře.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Slavěnu

Verše nejsou to pravé a hledáte spíše tradiční, milé a upřímné přání? Tak to se vám jistě budou líbit tyhle klasické gratulace, které potěší a zahřejí u srdíčka. Můžete je poslat jak v rychlé textové zprávě a nebo v papírovém blahopřání, oboje potěší.

Drahá Slavěno, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí, pohody a taky spoustu splněných přání. Nádherný svátek ti přejí …
Naše milá Slavěno, rok uběhl jako voda a opět jsou tady tvoje jmeniny. My ti k nim jako každý rok přejeme jen to nejlepší! Máme tě všichni moc rádi!
Milá Slavěno, dělí nás od sebe sice velká dálka, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme! K tvému dnešní svátku ti přejeme hlavně zdraví, lásku, pohodu a dobrou náladu! S láskou …
Naše nejdražsí Slavěno! Kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme co nejsrdečněji popřát jen to nejlepší k tomuto významnému dni. Krásný svátek ti přejí …
Dneska mají jmeniny všechny Slavěny a my té nejbáječnější chceme popřát spoustu lásky, hromadu splněných přání a taky moře štěstí. Báječný svátek ti přejí …
Slavěnko, dneska máš svátek a my doufáme, že si tento den pořádně užiješ s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. K tomu ti přejeme taky mnoho pohody, skvělých zážitků a taky lásky!
Drahá Slavěno, je to veliká škod,a že ti letos k tvému svátku nemůžeme popřát osobně. Posíláme ti alespoň tohle virtuální přáníčko s hromadou lásky, zdraví, štěstí a taky pozdravů. Moc si užij dnešní den!
Ty máš dneska svátek, naše milá Slavěno! To znamená že by ses měl jen bavit, slavit, užívat si a hlavně hodit všechny starosti za hlavu! Ty nejbáječnější jmeniny ti ze srdce přejí …

Obrázkové GIF gratulace

Tahle blahopřání jsou stále více oblíbená a to naprostým právem. Umí udělat radost a rozveselit zároveň a to za to určitě stojí. Obrázky nemusíte nikde hledat, našli jsme pro vás ty, co se k tomuto dni výborně hodí. Odeslání je také velmi snadné. Vybraný obrázek pouze zkopírujete a pošlete.

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslavující holky.
zdroj: giphy.com

Dneska si rozhodně dej drink, Slavěno!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující holka s drinkem.
zdroj: giphy.com

Slavěno, užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k svátku postavička s konfetami.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Slavěno!

GIF přání k jmeninám holka s vínem.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k svátku tančící kočka.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Slavěnu rozhodně ohromí! A nebojte se, zvládnete to levou zadní i když by to byla vaše premiéra. Pomůže vám s tím tohle krátké video, kde kromě inspirace najdete také návod, jak na to. Do hotového přání pak už jen stačí napsat vaše srdečné věnování a krásný dárek je na světě.

Myslíte, že se budou naše přání k jmeninám Slavěně líbit?

Svátek máme jen jednou v roce, tak oslavenkyni určitě pošlete třeba rychlou textovou zprávu, i ta se počítá.

Zajímavosti o jméně Slavěna

Tohle ženské křestní jméno je slovanského původu a vykládá se jako „Slovanka”, tedy „žena slovanského národa”. 

Jméno Slavěna v České republice používá 277 žen a jedná se tak o 240. nejpoužívanější. 

Nejoblíbenější bylo v 70. letech minulého století, pak jeho obliba začala klesat.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X