Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Natašu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 18. května a svátek slaví Nataša. 

Znáte nějakou ženu nebo slečnu s tímto nádherným jménem? Popřejte jí! 

Nádherné přání k svátku Natašu zaručeně potěší. 

Hodila by se vám však trocha inspirace?

Tak to máte dnes štěstí!

Podívejte se na naše básničky, texty a animované obrázky, které jsme dali dohromady speciálně pro vašu oslavenkyni.

Všechna přáníčka jsou navíc zcela zdarma, tak hurá do vybírání!

Klasická přání k svátku pro Natašu

Začneme u jednoduchých a decentních přání, které potěší každou oslavenkyni. Je jedno jestli je Nataša vaše dcera, sestra a nebo kolegyně, mysleli jsme vskutku na všechny. Můžete je poslat v rychlé zprávě a nebo je napsat do papírového blahopřání, které si máte možnost s námi vyrobit.

Drahá Natašo, přeji ti všechno nejlepší k svátku jakožto úžasné, milující a skvělé ženě. Tvé laskavé srdce ví, jak se starat o lidi. Ať Bůh žehná dalšímu tvému roku a jsi stále veselá. Se srdečným pozdravem …
Milovaná Naty, jen se na sebe podívej, jak ti ten úsměv sluší. Přeji ti, ať všechno po čem tvé srdce touží, bude navždy tvé. Mám tě moc ráda. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Milá Natašo, život je zajímavý a úžasný. Cizí lidé se mohou změnit v přátele a přátelé v cizince. Děkuji, že jsi mě nikdy neopustila a jsi má úžasná kamarádka. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …
Naše nejmilejší Natašo, úsměv, je tím nejlepším lékem na celý život. Krásná žena, jako jsi ty, nám vždy umí vykouzlit úsměv na tváři. Všechno nejlepší k narozeninám, užij si naplno svůj jmeninový den!
Natašo, z celého srdce ti přeji hodně štěstí a úcty. Za všechno, co jsi s úsměvem na tváři obětovala pro svou rodinu. Snad tě za to život obdaří radostí a dobrým zdravím. Překrásný svátek přeje …
Naty, před nějakou dobou můj život za moc nestál, ale v okamžiku, kdy jsem narazila na tak potrhlou kamarádku jako jsi ty, tak si užívám každého dne. Navždy si tě budu vážit. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Přání k svátku s čokoládovou bonboniérou.
pixabay.com

Přání pro dceru

Mít dítě je jako mít svůj malý osobní zázrak. Slaví-li vaše dcera svátek, tak byste jí měli poslat přáníčko bez ohledu na to, jestli je to začínající školačka nebo už plně pracující žena. Pocit, že jste si na ni dnes vzpomněli ji totiž zahřeje u srdíčka! Tak na co čekáte?

Natuško… ty moje malá princezno rosteš tak rychle; doufám, že mi nikdy neunikne ani nejdrobnější okamžik tvé krásy, radosti a lásky. Miluji tě na měsíc a zpět a doufám, že budeš mít překrásný svátek. S láskou …
Má nejmilejší Natuško, nic mě v životě nepotěší víc než to, že ti mohu vykouzlit úsměv na tváři, protože tvůj úsměv mi zahřívá srdce. Ať je tvůj svátečný den naplněn spoustou sladkostí, sušenek a jiných dobrot. S láskou, maminka.
Naty, mnoho lidí má dcery, ale jen málo lidí má to štěstí, že mají dcery, které jsou naprosto dokonalé. Musí být těžké být tak dokonalá, že? Ale u tebe to vypadá tak snadno! Všechno nejlepší k tvým jmeninám! S láskou …
Nátalko moje milovaná, skoro mám pocit, že jsem mrkla a čas utekl jako voda. Jako by ses teprve včera učila chodit, a teď už běžíš vstříc všemu, co ti život může nabídnout. Jsem tak moc na tebe pyšná! Užij si svůj svátek na maximum. Tvá maminka.

Čas odjezdů na dovolenou se pomalu ale jistě blíží, a proto byste měli být připraveni vaše blízké vyprovodit pomocí milých přání pro hezkou dovolenou.

Básničky k svátku pro Natašu

Veršovaná přáníčka jsou velmi oblíbená již po staletí a to naprostým právem. A že vás zrovna nemůže nic napadnout? Ani nemusí, protože originální básničky jsme totiž napsali za vás. Která se bude asi oslavenkyni líbit nejvíce?

Vykvetla jsi nám, Naty, jako květ, a já z lásky přeji ti, Ať k nohám padne ti celý svět, a slunce na cestu ti bude svítit. Natálko, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Už máme sváteční morálku, Když máme slavit Natálku. Přejeme ti spokojenost a dobrou náladu, a ať všechny starosti hodíš za hlavu. Natuško, přejeme ti překrásné jmeniny!
Dneska slaví holka naša, jméno má krásné – Nataša. Tož přejeme ti, ať se ti vždycky daří, A úsměv vždy vyčnívá na tvé tváří. Natálko, všechno nejlepší k svátku!
Svátek má dnes Natynka, proto přeji ti já i celá rodinka. Srdečné gratulace k tobě putují, od všech, co tě nejvíce milují. Všechno nejlepší, Natuško!
Neboj se, Naty, že bych dnes, dárek ti žádný nepřines. Však já na tebe dennodenně myslím, Proto posílám ti tuhle milou básničku, a co si přeješ dobře vím – osobně pak dostaneš i tu kytičku. Miláčku, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Nataša je kamarádka do nepohody, nikdy s ní nejsou neshody. Vždy když vám není hej promění smutek v smích, občas vám předhodí neškodný hřích. Tak opovaž se jí vlásek, radši jí popřej, ať má hezký svátek! Všechno nejlepší k jmeninám, Naty!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přejete si, aby bylo blahopřání k svátku pro Natašu trochu veselejší a aby jí rozveselilo její sváteční den? Na to jsme taky mysleli při psaní následujících veršů. Na vás bude už jen vybrat který oslavenkyni pošlete.

Když je svátek Nataši, jak se slaví vám rád ukáži. Tak vstávat a jde se do hospody, pozor však, abyste potom vyšli schody! Natuš, všechno nejlepší k jmeninám!
Dnes nám slaví naše Natynka, a my už chladíme všechna vínka. Moc bychom to s tebou oslavit chtěli, však zítra klidně můžeš ležet v posteli. Natuško, přejeme ti ten nejúžasnější svátek!
Slavíme dnes Natálku, tak ne že přijdeš bez dárků! Dneska bude jaksepatří zábava, neznáme co je únava. Naty, přejeme ti báječný svátek!
K svátku ti z lásky přejeme, ať se ti vždycky daří, a ať jediní, kdo ti pijí krev, jsou komáři. A protože nemáme srdce z kamene, jako dárek ti koupíme plácačku. Všechno nejlepší k svátku, Natašo!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Napadlo vás někdy, že blahopřání k svátku pro Natašu by mohlo být i obrázkové? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší animovaná přáníčka, která se k této sváteční příležitosti výborně hodí. Vyberte si GIF který vás zaujal nejvíce a jednoduše ho zkopírujte a pošlete.

GIF gratulace k svátku s oslavujícím Yodou.
giphy.com
GIF blahopřání k svátku s oslavujícími ženou.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s Pokemony.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s tančícím dítětem.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Máme pro vás výzvu! Letos papírové přáníčko nekupujte v papírnictví, ale zkuste si ho vyrobit doma. Není třeba se bát, hotovo budete mít za pár minut a Nataša uvidí, že vám na ní opravdu záleží. Pokud nevíte jak začít, pomůže vám tohle krátké video, které vás navede krok za krokem. A až budete mít hotovo tak už jen stačí dovnitř napsat text a nebo básničku.

Zajímavosti o jméně Nataša

Ženské jméno Nataša pochází z ruštiny. 

Jedná se o domáckou podobu jména Natálie, avšak dnes se už používá jako samostatná varianta.

Mají však totožný význam, kdy jméno Natálie se vyvinulo z latinského „dies natalis”, což se překládá jako “rodný den”, “narozeniny” a užívá se pro označení Vánoc a narození Ježíše Krista.

V České republice můžeme naleznout 2680 žen s tímto nádherným jménem.

Jméno proslavila například česká zpěvačka Natálie Kocábová a herečka Nataša Baženovová, ale nositelky najdeme všude po světě.

Doufáme, že jste po dokončení čtení naplnění inspirací a nápadů, jaké blahopřání k jmeninám Nataše pošlete.

Ať už vymyslíte cokoliv, jsme si jisti, že ji uděláte velkou radost!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X