Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Mariku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 31. ledna a svátek slaví Marika. 

Znáte nějakou paní či slečnu s tímto jménem? 

Tak to jí určitě popřejte! 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Marice udělá radost? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé blahopřání. 

Všechna přáníčka jsou navíc zdarma ke stažení, tak jdeme na to.

Básničky k svátku pro Mariku

Veršované přáníčko udělá radost snad každé oslavenkyni a my jsme takových přání dali dohromady hned několik! Ať už je to vaše kamarádka, dcera, kolegyně a nebo maminka, tady si jistě vyberete tu pravou gratulaci i vy!

Ten čas ale strašně rychle utíká, už zase slaví svátek naše milá Marika. Opět ti přejeme jen to nejlepší, a snad tě tohle jmeninové přání potěší. Mariko, užij si dnešní den!
Jmeniny má moje drahá Marika, a tak se dneska měním v básníka. Proto ti posílám tuhle milou básničku, snad se ti bude líbit aspoň trošičku. Mariko, přeju ti skvělý svátek!
Snad bude oslava veliká, když má jmeniny naše milovaná Marika! Přejeme ti ať splní se ti každé přání, a vždy se ti vyhýbá zklamání. Mariko, přejeme ti nádherný svátek!
Jsou tady jmeniny naší Maričky, my jí přejeme spoustu lásky a v očích jiskřičky. K tomu taky štěstí, bez toho by to nešlo, a aby tě vše špatné vždy obešlo. Mariko, přejeme ti krásný svátek!
Víš, co nám dneska kalendář říká? Že má jmeniny naše milovaná Marika! Proto k tobě přání toho nejlepšího letí, osobně dostaneš i pusu a objetí. Užij si dnešní svátek, Mariko!
Jmeniny dneska slaví všechny Maričky, a my už pozvedáme skleničky. Jenom to nejlepší ti chceme přát, snad tě tohle blahopřání bude u srdce hřát. Mariko, přejeme ti kouzelný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Rýmy se vám líbí, ale přijdou vám přece jen trochu formální? Je Marika veselá kopa, která se ráda baví, směje a oslavuje? Tak to budou tyhle veselé básničky přesně to, co hledáte. Můžete ji k tomu ještě pozvat na drink, jistě to ocení stejně jako milou gratulaci.

Svátek má naše milovaná Marička, tak ať zase nejsi vylitá jak konvička. Dáme si spolu přípitek, ale nezlijeme se jako dobytek. Mariko, přejeme ti skvělé jmeniny!
Hoď na sebe nějaké sexy triko, dneska se jde slavit, Mariko! Pořádně si to dneska užít musíme, dřív než ráno tě domů nepustíme! Mariko, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Musí se pořádně oslavit, že má svátek Marika, přece nejsi žádná stará paprika. Dneska spolu protančíme střevíce, a budou až do rána cinkat sklenice. Přejeme ti úžasný svátek!
Dneska slavíš svátek, Mariko, kocoviny je tu fakt velké riziko. Budeme pít s rozumem, a dneska se spolu neopijeme rumem. Mariko, přejeme ti báječné jmeniny!
Dárková kytice růžových růží k svátku na bílé krabici.
zdroj: venusinfleurs.ru

Klasická přání k svátku pro Mariku

Tradiční rozhodně nemusí znamenat nudné a u přáníček to platí dvojnásob. Občas jsou to právě jednoduchá, milá a upřímná blahopřání, která potěší nejvíce. Na vás už jen bude vybrat to, které se vám líbí nejvíce, přidat váš podpis a odeslat.

Milá Mariko, k tvému dnešnímu svátku ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, pohody, ale také dobré nálady a nádherných zážitků. S láskou …
Drahá Mariko, sice ti dneska nemůžeme k tvému svátku popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší! Krásné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše milá Mariko, za celou naši rodinu ti chceme srdečně popřát mnoho úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě, moře lásky, zdraví, pohody a taky lásky! Báječné jmeniny ti přejí …
Mariko, čas neskutečně letí a už jsou tady opět tvoje jmeniny! Jako každý rok ti chceme z celého srdce popřát lásku, zdraví, pohodu a hlavně dobrou náladu. Ten nejkrásnější svátek ti ze srdce přejí …
Milá Mariko, kalendář nám dneska připomněl tvoje krásné jméno a my ti chceme popřát hromady nádherných chvil s rodinou, pevné zdraví, spoustu lásky a taky moře splněných přání. S láskou …
Svátek dneska slaví naše milovaná Marika a my jí přejeme jen to nejlepší! Pořádně dnešní den oslav s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Úžasný svátek ti ze srdce přejí …
Naše drahá Mariko, myslíme na tebe každý den a to nejen když máš jmeniny! Dnešní den je ale speciální a proto ti přejeme lásku, zdraví, pohodu a hlavně aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Báječný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Mariko! Sice nás od sebe dneska dělí velká dálka, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. K tvému svátku ti přejeme aby se ti splnilo vše, po čem tvé srdce touží a taky abys byla spokojená a šťastná. S láskou …

Slaví někdo z vašich blízkých narozeniny? Nic nepotěší více než krásné a upřímné blahopřání. Inspirujte se a udělejte radost i vy!

Obrázkové GIF gratulace 

Nezaujala vás žádná básnička ani klasické blahopřání? Blahopřání k svátku pro Mariku může být i obrázkové! Vybrali jsme ty obrázky, které se k jmeninám skvěle hodí. Odeslání je taky velmi snadné. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a odeslat.

Všechno nejlepší k svátku, Mariko!

GIF přání k svátku přípitek tří žen s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Dneska si dej drink na oslavu, Mariko!

GIF blahopřání k jmeninám kočka s velkým drinkem.
zdroj: giphy.com

Pořádně si užij dnešní oslavu, Mariko!

GIF přání k jmeninám oslavující lidi.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s oslavami moc nepřeháněj!

GIF blahopřání k svátku nalitá holka na stole.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Mariko!

GIF přání k svátku dítě a spousta balónků.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová blahopřání

Takové blahopřání k jmeninám Mariku ohromí! Uvidí totiž, že vám na ní opravdu záleží, když jste si dali tu práci a přáníčko jí vyrobili sami. Pokud by se vám hodila inspirace tak se podívejte na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu! Až budete mít hotovo, tak už jen stačí dopsat vaše srdečné blahopřání a nádherný dárek je na světě.

Co myslíte, budou se naše blahopřání k svátku Marice líbit?

Tento den je tady jen jednou do roka a stojí za to ji potěšit aspoň rychlou textovou zprávou.

Zajímavosti o jméně Marika

Jméno Marika v České republice používá 2351 žen a řadí se tak na 156. příčku oblíbenosti. 

Jméno je hebrejského původu a jedná se o maďarskou podobu jména Marie. 

V České republice tohle jméno není příliš populární, mnohem větší oblibě se těší na Slovensku. 

Podobným jménem je Mariko, což v japonštině znamená „dítě věrné víry”.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X