Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Norberta na jednom místě. Vyberte si!

Máme tady 6. června a s ním i jmeniny všech Norbertů. 

Znáte nějakého? Popřejte mu! 

Milé přání k svátku Norbertovi udělá radost. 

A že vás zrovna nic nenapadá? Nevadí, máme pro vás spoustu inspirace. 

Můžete vybírat z básniček, tradičních textových přáníček a taky z veselých obrázků. 

Všechny gratulace jsou navíc volně ke stažení.

Básničky k svátku pro Norberta

Rádi byste poslali milé, rýmované blahopřání, ale nejste zrovna básník? Ani nemusíte, jmeninové verše jsme totiž napsali za vás. Vy už si jen vyberete ten, který se vám líbí nejvíce a kterým chcete v tento den udělat radost.

Kalendář mi zrovna říká, že je tady svátek našeho Bertíka. Přijmi prosím tuhle milou gratulaci, užij si den a zapomeň dneska na práci. Přeju ti báječné jmeniny, Norberte!
Je tady den všech Norbertů, my mu přejeme ať má vždy úsměv na rtu. K tomu taky spoustu spokojenosti a radosti, a taky lásky, té není nikdy dosti. Norberte, přejeme ti skvělé jmeniny!
Máme tady jmeniny všech Bertíků, tak ti přejeme spoustu radosti a nádherných okamžiků. Taky ti přejeme ať tento den pořádně oslavíš, a s rodinou a kamarády se pěkně pobavíš. Přejeme ti úžasný svátek, Norberte!
Náš milovaný Norbert svátek slaví, my mu přejeme spoustu lásky a taky zdraví. Ať se mu podle představ tento významný den vydaří, je stále spokojený a má úsměv na tváři. Norberte, ať dnešní jmeniny stojí za to!
Už k tobě letí gratulace veliká, v kalendáři totiž vidím Bertíka. Ať jsi stále jen spokojený a nic ti neschází, a vše v tvém životě ti vychází. Přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny, Norberte!
Přejeme všechno nejlepší našemu Norbertovi, snad mu uděláme radost těmito milými slovy. Ať je tvůj život plný lásky a radosti, a ty hážeš za hlavy všechny trable a starosti. Norberte, užij si dnešní svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete Norberta v tento den hlavně pobavit? S těmito rýmovačkami se vám to jistě povede. Uděláte mu radost tím, že jste si na něho v jeho významný den vzpomněli a ještě se vám podaří ho rozesmát. Pokud ho ještě k tomu pozvete na skleničku a nebo na pivo, bude vaše gratulace perfektní.

Je tady svátek našeho Norberta, tak ho chce večer pozvat na panáka celá parta. Budeme slavit až do rána a užijeme si skvělou zábavu, snad ráno nebudeš potřebovat obklad na hlavu. Norberte, přejeme ti skvělé jmeniny!
Ty máš dneska svátek, Bertíku, tak to večer oslavíme v našem podniku. Tak v osm budeme u baru na značkách, dáme si drink a pak budeme koukat po kočkách. Norberte, užij si dnešní oslavu!
Oslava zase bude šílená a veliká, jsou přece jmeniny našeho skvělého Bertíka. Až do rána bude muzika hlasitě hrát, domů půjdeme až bude hospoda zavírat. Norberte, dneska tvůj svátek pořádně oslavíme!
Svátek dneska slaví náš Norbert, ten je na divoké večírky expert. Tak šup, už otevírej s šampaňským lahvinku, ať máme co nejrychleji hladinku. Norberte, ať dnešní mejdan stojí na to!
Tmavě modrá dárková krabice pro muže s šálou a mlsáním.
zdroj:marigoldgrey.com

Klasická přání k svátku pro Norberta

Myslíte, že by váš oslavenec dal přednost spíše upřímné a milé gratulaci, přes básničkami a vtipy? Ani na tradiční přáníčka jsme nezapomněli a máte určitě z čeho vybírat. Můžete ho poslat jak v textové zprávě, tak ho napsat do papírového blahopřání.

Milý Norberte, vidím v kalendáři tvé jméno a proto ti chci z celého srdce popřát nádherný sváteční den! Ať se ti splní vše, co si přeješ a oslavíš ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Krásný svátek ti přeje …
Drahý Norberte, po roce je tady den tvých jmenin a proto ti chci popřát spoustu radosti, lásky, pohody a taky nádherných okamžiků. Skvělý svátek ti přeje …
Je tady den všech Norbertů a my tomu našemu přejeme jen to nejlepší! Hlavně spoustu lásky, zdraví, pohody, štěstí a taky radosti. Báječné jmeniny ti přejí …
Bertíku, celá naše rodina ti chce srdečně popřát aby se ti dařilo jak v pracovním, tak osobním životě a abys všechny starosti házel za hlavu. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Všechno nejlepší k svátku, Norberte! Hlavně spoustu lásky, radosti, rodinné pohody a taky štěstí. Máme tě moc rádi a přejeme ti úžasné jmeniny!
Náš milý Norbert slaví svátek a my mu chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší! Hlavně ať jsi stále spokojený a usměvavý jak jsi teď. Báječné jmeniny ti přejí …
Norberte, ty víš moc dobře, že nejsem na nějaké dlouhé proslovy. Tak ti přeju prostě jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku! Užij si tento den co to jen půjde!
Máš drahý Norberte, z celého srdce ti přejeme spoustu splněných přání, krásných chvilek, splněných přání a taky lásky a pohody. Nádherné jmeniny ti přejí …

Chcete svým přátelům, rodině či kolegům popřát hezký den jen tak? Inspirujte se originálními přáníčky pro krásný den.

Obrázkové GIF gratulace

Nevybrali jste nic z básniček ani klasických textů? Blahopřání k svátku pro Norberta může být i obrázkové. Tyhle pohyblivé GIF obrázky ho určitě potěší a pobaví zároveň a taky už si nemusíte lámalt hlavu s textem, poví vše za vás. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a odeslat.

Norberte, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslavující pár v maskách.
zdroj:giphy.com

Berte, dneska si zajdi na jedno!

GIF přání k svátku Homer Simpson se sudem piva.
zdroj:giphy.com

Norberte, tady ti letí pusa k svátku!

GIF přání k jmeninám Minnie Mouse posílá pusu.
zdroj:giphy.com

Tak na tvé zdraví, Norberte!

GIF blahopřání k svátku holka se skleničkou bublinek.
zdroj:giphy.com

Norberte, přejeme ti skvělou sváteční oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující zvířátka skáčou z dortu.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Norbert možná nebude ani čekat! Bude mu totiž hned jasné, jak moc je pro vás důležitý, když jste mu dárek vyrobili sami doma. Nemusíte se bát, je to velmi snadné a budete mít hotovo za pár minut. Pro inspiraci a návod krok za krokem jsme vám našli tohle krátké video. Do hotového přání pak už jen stačí napsat vaše věnování a můžete ho předat oslavenci.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Norbertovi líbit?

Doufáme, že vyberete to pravé a že mu tento významný den uděláte hezčí a příjemnější.

Zajímavosti o jméně Norbert

Tohle jméno u nás používá 1278 mužů a tím se řadí na 155. místo oblíbenosti. Jméno má i svoji ženskou variantu, a tou je Norberta. 

Původ je staroněmecký a pochází německých slov „nord” („sever”) a „beraht” („jasný”, „světlý”, „zářivý”). Můžeme ho vyložit jako „slavný seveřan”, „světlo severu”, také „polární záře”.

Jméno Norbert se neužívá jen u nás, ale najdeme ho také na Slovensku, v Německu, Francii, Polsku, Maďarsku, Holandštině a také v anglicky mluvících zemích. Španělská, portugalská a italská verze jména je Norberto.

Jméno používal český spisovatel cestovatel Norbert Frýd nebo americký matematik Norbert Wiener, zakladatel kybernetiky. Ze současnosti je to například k český herci a hudebníkovi Norbert Lichý a nebo zpěvák Norbert Peliczký.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X