Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Miriam na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 5. listopadu a svátek slaví Miriam.

Už jste jí popřáli? Pokud ne, tak to musíte ihned napravit!

Hezké přání k svátku Miriam udělá radost a zvedne náladu na celý den.

Hledáte-li inspiraci na to, jakou gratulaci poslat, tak jste tady správně, protože jich tady najdete spoustu zcela zdarma

Máte náladu na milou básničku, formální gratulaci nebo dokonce animovaný obrázek

My jsme výběr těch nejlepších blahopřání k jmeninám už udělali, tak se inspirujte jak je libo!

Kterým přáníčkem uděláte oslavenkyni radost?

Klasická přání k svátku pro Miriam

S jednoduchým textem nešlápnete vedle. Tato přáníčka jsou milá, upřímná a vyjádříte jimi přesně to, co vyjádřit chcete. Takovou gratulaci k svátku Mirince můžete poslat v sms zprávě a nebo ji můžete napsat do papírového přání. 

Milovaná Miriam, další jmeniny znamenají, že tvá životní cesta ještě zdaleka není dokončena. Tak ať je ta tvá cesta dlážděna úspěchem a vedena láskou. Všechno nejlepší k svátku a hodně štěstí ti dnes přeje …
Naše milá Miriam, dnešní den je jen malým milníkem na krásné cestě, kterou je tvůj život. Kéž jsi i nadále šťastná a jdeš za svými cíli a ambicemi k úspěchu! Úžasné jmeniny ti přeje …
Drahá Mirinko, to nejlepší z tvého života teprve přijde. Přijmi to s úsměvem, buď sebevědomá a vydej se vstříc budoucnosti plné neomezených možností a příležitostí. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …
Nejmilejší Miriam, přijmi tohle srdečné přání k tvému výjimečnému dni. Doufám, že budeš i nadále měnit životy ostatních svou pozitivitou, láskou a krásným duchem. Ty nejbáječnější jmeniny ti dnes přeje…
Naše milovaná Mirko, přejeme ti, ať v den tvých jmenin je tvůj duch obohacen světlem, láskou a nadějí na příští úspěšný rok. Užij si dnešní den přesně podle tvých snů. Pusu a gratulaci posílá …
Nejdražší Miriam, dnes ti přeji, ať máš všechnu lásku, kterou může tvé srdce pojmout, všechno štěstí, které může den přinést, a všechno požehnání, které může život naplnit. Všechno nejlepší k jmeninám ti s radostí přeje …
Přání k svátku s květinami na louce.
pixabay.com

Přání pro babičku

Každá babička je jako anděl seslaný na zem. My si myslíme, že byste jí měli její nekonečnou lásku opětovat pomocí těchto milých jmeninových přání. Jsou plné lásky, radosti, vděku a všeho, co k babičce cítíte. Tak neváhejte a udělejte jí radost klidně teď.

Milovaná babičko, posílám ti dnes velké objetí k tvým jmeninám! Připíjíme si dnes na tvé zdraví a přeji ti, abys byla v dobré kondici a ve zdraví ještě mnoho dalších let. Všechno nejlepší k svátku ti ze srdce přeje …!
Drahá babičko, jsi součástí všech mých nejoblíbenějších kapitol knihy mého života. Doufám, že tvé jmeniny budou stejně nezapomenutelné, jako jsi ty učinila život mým. Děkuji za všechny krásné vzpomínky. Mnoho, mnoho dalších ať ještě přijde. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Má nejmilejší babičko, tisíce jasných sluncí se nevyrovnají světlu, které přinášíš do mého života. Ať jsou tvé jmeniny plné světla a harmonie, stejně jako ty. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …
Babičko, stále si vzpomínám na ty dny, kdy jsi mi jako dítěti četla pohádky na dobrou noc. Stále cítím tvou přítomnost vedle sebe. Tento jmeninový vzkaz je s láskou a úctou určen té nejlepší babičce na světě. Gratulaci s láskou posílá …

I když malé ratolesti raději ocení sladké dobroty, jistě uspějete i s milým přáním k svátku pro děti.

Básničky k svátku pro Mirinku

Máte rádi milé a jednoduché verše? Tak tohle bude to pravé přání k svátku. Nemusíte sami nic vymýšlet, jen si vyberte gratulaci která se vám líbí nejvíce, zkopírujte a jednoduše pošlete ve zprávě.

Když jsi, Miriam, dnes v tom kalendáři, doufám, že už úsměv září na tvé překrásné andělské tváři. Miluji tě, jsi v mém snáři. Mirinko, přeji ti ty nejkrásnější jmeniny na světě!
Svátek máš a je to skutečně krásné, proto přejeme ti s láskou chvíle vzácné s přáteli, rodinou a nejbližšími, protkané zážitky nejhezčími. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Miriam!
Přeji ti jmeniny nádherné, ať zmizí všechno příšerné, co jsi kdy v životě měla, a abys o ničem špatném neslyšela. Mirunko, přejeme ti fantastický svátek!
Že máš svátek zrovna dneska, to je zpráva víc než hezká a jsem za ní hrozně moc rád, protože ti můžu, všechno nejlepší přát. Miruško, přejeme ti báječné jmeniny!
Miriam dneska slaví svátek, ta musí dostat hned krásný dárek! Dále ti chci všechno nejlepší přát, a něčím ti velkou radost udělat. Co by sis přála? Přeji ti s láskou ty nejhezčí jmeniny.
Kalendář sice tvé jméno zná, ale vůbec neví, jak jsi líbezná, to jenom my skutečně víme a moc rádi s tebou sváteček oslavíme. Drahá Mirinko, přejeme ti všechno nejlepší k svátku!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale přijdou vám trochu nudné? Zkuste vybrat jeden z těchto veselých veršů, které jsme pro vás napsali. Taková gratulace k svátku Miriam nudit určitě nebude, obzvláště pokud se ráda baví a oslavuje.

Svátek dneska slaví naše květinka, to je pro pořádný večírek záminka. Dneska měla bys to oslavit, a s námi hezky se pobavit. Milovaná Miriam, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dneska na tvůj svátek s láskou připíjíme, a my víme, že se večer rozhodně uvidíme. Těší se na tebe celá partička, až za námi přijde naše milovaná jednička. Mirinko, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska slaví žena naše drahá, to zase bude velká sláva. Dáme si spolu přípitek, a to kompletně bez výčitek! Krásný svátek a diety až zítra, Mirinko!
Dneska měli bysme s tebou tančit, až nám dech nebude stačit. Slavit budeme jak se patří, s spát půjdeme až nazítří. Miruško, přejeme ti srdečně nádherný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Už jste někdy zkoušeli gratulovat k jmeninám vtipným obrázkem? Pokud ne tak k tomu máte skvělou příležitost to vyzkoušet. Takové přání vaši oslavenkyni rozhodně rozesměje a udělá jí tento nevšední den krásnější. Odeslání je navíc velice jednoduché. Vyberte si obrázek, který se líbí vašemu srdci, zkopírujte a vložte to zprávy!

GIF přání k svátku s oslavující ženou a láhví šampaňského.
giphy.com
GIF přání k svátku s veselým pánem v obleku.
giphy.com
GIF přání k svátku s tančícím starším párem.
tenor.com
GIF přání k svátku s medvídkem posílající mnoho srdcí.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Papírová přáníčka jsou skvělým dárkem k svátku, ale pokud ho ještě k tomu vyrobíte sami tak rozhodně uděláte dojem. Ještě jste to nikdy nezkoušeli? Nemusíte se bát že by se vám to nepovedlo. Tento snadný video návod vám pomůže vyrobit nádherné blahopřání za pár minut a klidně můžete zapojit třeba své děti. Tak vemte lepidlo a nůžky do ruky a jdeme na to! Až budete mít hotovo, nezapomeňte dovnitř napsat láskyplné věnování!

Zajímavosti o jméně Miriam

Miriam je ženské jméno, které je údajně známo už z Bible, ale jiná teorie mu připisuje aramejský původ.

Žena jménem Miriam je dle významu svého jména milovaná Bohem. Především její vnitřní krásu však jistě budou milovat i její blízcí.

Další možný výklad jména je „krásná” nebo „hořká”.

Domáckými podobami jména je Miriamka, Miruška, Mirinka, Mirka, Mira, také Ria, Rianka aj. 

Používá se  i ve slovenštině, také angličtině, němčině, španělštině, italštině, švédštině nebo holandštině.

V České republice je jméno hojně zastoupeno díky svým 1547 nositelkám.

Jméno Miriam náleží k českým herečkám Miriam Chytilové, Miriam Kantorkové nebo Miriam Hynkové. Nositelkou jména je i režisérka a scénáristka německého původu Mirjam Müller Landa

Jak se vám líbila naše blahopřání k svátku? 

Je jedno které z nich si zvolíte, každé blahopřání k jmeninám Miriam udělá radost. 

Udělejte si chvilku a pošlete alespoň rychlou zprávu, oslavenkyni to moc potěší.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X