Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Apolenu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. února a svátek slaví Apolena. 

Pokud nějakou znáte tak jí určitě pošlete gratulaci. 

Milé přání k svátku Apolenu jistě potěší. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace?

Podívejte se na naše básničky, obrázky a texty a vyberte to pravé pro vaši oslavenkyni. 

Všechna přání jsou navíc ke stažení zdarma.

Básničky k svátku pro Apolenu

Chtěli byste poslat veršovanou gratulaci, ale nejste zrovna básník? Ani nemusíte, originální přáníčka jsme napsali za vás. Na vás bude už jen vybrat to, kterým dneska vaší oslavenkyni uděláte radost v její sváteční den.

Svátek má dneska naše milovaná Apolena, a oslava už je pro ni připravena. Čeká tady na tebe dort a taky vínečko, přejeme ti jen to nejlepší, srdíčko. Apolenko, přejeme ti překrásné jmeniny!
Jen pro tebe jsou tahle milá písmenka, jmeniny má totiž naše Apolenka. Osobně ti pak dám i kytičku, a dobrého vína lahvičku. Apoleno, moc si užij dnešní sváteční den!
Svátek má dneska holka naše oblíbená, v kalendáři je totiž jméno Apolena. Dej si na oslavu spoustu čokolády, a pořádně to oslav s rodinou a kamarády. Apoleno, přejeme ti báječné jmeniny!
Svátek dneska slaví naše Apolena, a my jí přejeme aby byla neustále spokojená. K tomu taky spoustu krásných zážitků, a taky té lásky špetku. Apolenko, přejeme ti krásné jmeniny!
Jmeniny slaví dneska moje nejoblíbenější žena, v kalendáři je totiž krásné jméno Apolena. Přeju ti lásku, pohodu a spoustu úsměvů, a hlavně aby ti bylo neustále do zpěvu. Apolenko, přeju ti ty nejkrásnější jmeniny!
Pozvedáme všichni k přípitku sklenky, a připíjíme na zdraví naší Apolenky. K tomu přejeme jí spoustu lásky a taky zdraví, a ať ji život stále baví. Apoleno, přejeme ti nádherný svátek!
Tahle básnička je jen pro tebe určená, svátek má dneska totiž Apolena. Všichni si na tvé zdraví připíjíme, a už se těšíme že se zase brzy uvidíme. Apoleno, přejeme ti překrásné jmeniny!
Dneska máš svátek naše milá Poli, a tak si můžeš mít přání jekékoli. Přejeme ti ať všechna tvá přání se vyplní, a prázdná místa v tvém srdci se zaplní. Apoleno, přejeme ti krásné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Apolenu přece jen trochu veselejší? Tyhle verše se výborně hodí pro všechny oslavenkyně které se ráda baví a ocení vtipná a veselá přáníčka. 

Vidíme to zase na večírek šílený, svátek totiž slaví Apoleny. Čeká na tebe přípitek a taky tanec, a dřív než ráno nebude konec. Apolenko, užij si dnešní jmeninový den!
Dneska přece nebudeš sedět doma zavřená, když je v kalendáři jméno Apolena. Už se na tebe všichni moc těšíme, a tvůj svátek pořádně zapít musíme. Apoleno, přejeme ti báječné jmeniny!
Snad už jsi na pořádnou oslavu připravená, když má jmeniny Apolena. Jen tak tě domů dneska nepustíme, a až do rána spolu tančit musíme. Apolenko, přejeme ti krásný svátek!
Proudem potečou bublinky studený, dneska je přece svátek naší Apoleny. Máme jich tady pro tebe plnou lednici, tak šup sem ať ti nikdo nevypije sklenici. Apoleno, přejeme ti krásné jmeniny!
Růžová kytice růží k svátku.
zdroj: m.ok.ru

Klasická přání k svátku pro Apolenu

Pokud nejsou básničky to pravé tak pro vás máme tahle milá a decentní blahopřání. Vyjádříte jimi vše, co v tento významný den chcete a rozhodně jimi vykouzlíte úsměv na tváři. Krásně vypadají jak v papírovém přáníčku, tak i v rychlé sms zprávě.

Naše milá Apoleno, k tvému dnešnímu svátku ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a taky moře štěstí. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Apoleno, svátek máme jen jednou za rok a proto doufáme, že si ho užiješ s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše milovaná Apoleno, přejeme ti spoustu úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě a hlavně aby se ti nikdy nevytratil úsměv z tváře. Krásný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Apoleno, celá naše rodina na tebe moc myslí a k tvému dnešnímu svátku ti přejeme pevné zdraví, moře lásky a taky hromadu štěstí. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše nejmilovanější Apolenko, slova nemůžou vyjádřit to, jako moc na tebe myslíme a jak tě máme rádi. K tvému dnešnímu svátku ti přejeme jen to nejlepší. Krásné jmeniny ti srdečně přejí …
Milá Apolenko, po roce je tady zase tvůj významný den a my doufáme, že si ho užiješ přesně tak, jak sis ho naplánovala. K tomu ti přejeme spoustu lásky, pohody a dobré nálady. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milá Apoleno, přejeme ti aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a k tomu taky hromadů úžasných a jedinečných zážitků. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Apolenko, sice ti nemůžeme dneska popřát osobně, ale i tak ti k tvému svátku přejeme spoustu radosti, lásky, štěstí a hlavně dobré nálady. Užij si krásné jmeniny!

Vtipné obrázkové gratulace

Ano, blahopřání k svátku pro Apolenu může být i obrázkové. Vybrali jsme pro vás ty, které se v tento den hodí skvěle a potěší každou oslavenkyni. Odeslání je opravdu jednoduché. Zvolte si obrázek který se vám líbí nejvíce, pak ho jen zkopírujte a pošlete. 

Na zdraví!

GIF přání k svátku přípitek.
zdroj: tenor.com

Jenom jednu skleničku!

GIF přání k jmeninám žena s velkou sklenicí vína.
zdroj: tenor.com

Všechno nejlepší ke svátku!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující pes.
zdroj: tenor.com

Užij si krásné jmeniny!

GIF přání k svátku slavící žena.
zdroj: tenor.com

Dáreček pro tebe!

GIF přání k jmeninám striptér.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Letos nekupujte blahopřání v papírnictví, ale zkuste ho sami vyrobit. Není třeba mít obavy ani pokud by to byla vaše premiéra. Samotná výroba vám zabere jen pár minut a výsledek bude ohromující. Navíc tak můžete skvěle zapojit a zabavit i děti. Podívejte se na tohle krátké video kde uvidíte jak na to. Do hotového přání pak už jen stačí napsat text a nebo básničku a krásný dárek je na světě.  


Doufáme, že jste načerpali inspiraci a naše přání k jmeninám pro Apolenu se budou líbit.

Tento den jen tady jen jednou za rok a hezkým přáním jí rozhodně uděláte radost.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X